18001 OHSAS

KARA_DENIZ

عضو جدید

سلام

در این تاپیک از تمامی دوستانی که در زمینه ی . 18001 OHSAS
مقالات علمی و تجارب و اطلاعات مفید دارند می خواهم که آن را برای بحث و گفتگو قرار بدهند.

KARA_DENIZ

عضو جدید
18001 OHSAS سری ارزیابی ایمنی بهداشت شغلی :

سری ارزیابی ایمنی بهداشت شغلی
OCCUPATIONAL HEALTH AND SAFETY ASSESSMENT SERIES
استانداردی قابل امتیاز بندی و اخذ گواهینامه است که ما ایرانیان کمتر از آن شنیده ایم . 18001 OHSAS در پاسخ به نیاز سازمان ها به یک استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی که به وسیله ی آن بتوانند سیستم مدیریت خود را در زمینه های بهداشتی و ایمنی ارزیابی کنند تدوین شده است. ساختار استاندارد . 18001 OHSAS
سازگار با استاندارد های ایزو است تا سازمان ها بتوانند به راحتی سیستم های مدیریت کیفیت –محیط زیست و بهداشت شغلی و ایمنی را با یکدیگر ادغام و سیستم مدیریتی یکپارچه ای را ایجاد نمایند. یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی سازمان را در شناسایی – حذف و یا به حداقل رساندن خطرات مرتبط با بهداشت و ایمنی کارکنان خویش و سایر طرف های ذینفع که در معرض آن قرار دارند یاری می کند.

saatchi

عضو جدید
سلام من مميز استاندارد OHSAS 18001, ISO 14001 هستم و تجربه پياده سازي اين دو استاندارد رو در دو شركت بزرگ دارم.
در صورتي كه سوالي در اين زمينه داريد د رحد توان پاسخ خواهم داد

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام من مميز استاندارد OHSAS 18001, ISO 14001 هستم و تجربه پياده سازي اين دو استاندارد رو در دو شركت بزرگ دارم.
سلام
ممنونم از شما
اگه امکانش هست تجربیات خودتون رو در این زمینه به صورت بخش های کوچیک آموزشی در این تاپیک قرار بدید
با تشکر از شما

saatchi

عضو جدید
سلام
ممنونم از شما
اگه امکانش هست تجربیات خودتون رو در این زمینه به صورت بخش های کوچیک آموزشی در این تاپیک قرار بدید
با تشکر از شما
سلام
اگر ممكن يك مقدار توضيح بدين چه مطالبي مورد نظرتونه چون اين حوزه خيلي وسيعه

صنایع من

عضو جدید
نحوه نوشتن دستورالعملهای کارگاه ریخته گری

نحوه نوشتن دستورالعملهای کارگاه ریخته گری

سلام
خسته نباشید من دانشجوی رشته صنایع می باشم در یک دوره ohsas18001 شرکت کرده ام در نوشتن کار عملی مشکل دارم لطفا کمک نمائید.
باتشکر

صنایع من

عضو جدید
لطفا من را در نوشتن دستور العملهای کارگاه ریخته گری کمک نمائید.

jna2005

عضو جدید
کمک!!!

کمک!!!

سلام. من تازه گی مشاور OHSAS یک شرکت که این استاندارد رو دریافت کرده شده ام. لطفا راهنمایی کنید برای نگهداشت این استاندارد چه کارهایی باید انجام بدم..لطفا سریعا جواب بدید...مرسی...:smile:

بالا