17 دلیل محكم برای اینكه به مردبودن خودافتخاركنید:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
کشک که نیست! فک کردی لیاقت داری که خانوم باشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4تا دختر آدم ندیده تحویلتون میگیرن نکنه فکر کردین واقعا خبریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چقدر خشن...
من فکر میکنم ما باید به وجودمون در این دنیا افتخار کنیم حالا زیاد فرق نمیکنه مرد یا زن... مثلامن حالا که خدا من و مرد افرید شاکرشم...حتما حکمتی بوده...ولی اگه منو زنم می افرید فکر کنم زن روشن فکر و پیش رویی میشدم (مثل حالا ).... البته بچه دوست دارم فکر کنم 3 تا بچه هم میخواستم داشته باشم....
:victory:

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه تو خیابونا یه قدمی بزنید و طبلهایی که آقایون با خودشون حمل میکنن رو ببینید که یک متر جلوتر از خودشونه میفهمید این حیوونای زبان بسته بیچاره که قربانی میشن کجا میرن یا گیاهان بدبخت ...

یعنی شماها طبل ندارید یعنی همتون خوشش اندام هستید

mahan123

عضو جدید
چقدر خشن...
من فکر میکنم ما باید به وجودمون در این دنیا افتخار کنیم حالا زیاد فرق نمیکنه مرد یا زن... مثلامن حالا که خدا من و مرد افرید شاکرشم...حتما حکمتی بوده...ولی اگه منو زنم می افرید فکر کنم زن روشن فکر و پیش رویی میشدم (مثل حالا ).... البته بچه دوست دارم فکر کنم 3 تا بچه هم میخواستم داشته باشم....
:victory:

از روشن فکری و اعتدال شما ممنونم. نظر شما نشانه ی انسان بودن واقعی شماست.

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
طبل شما از پرخوری و طبل خانوما اگر دارن به دلیل به وجود آوردن شماست.... یه نگاهی به مادر زحمت کشت بنداز...

باور کن بعضی از طبل های خانم از پرخوری...اقایون اگه طبل دارن از دست رنج خودشونه...

mahan123

عضو جدید
باور کن بعضی از طبل های خانم از پرخوری...اقایون اگه طبل دارن از دست رنج خودشونه...

در نسل جدید خیر...
خانوما لابد از دست رنج باباشون میخورن....!!! الان که همه دارن میرن سرکار ...

mahan123

عضو جدید
چی میگی....کدوم کار؟؟؟
کار خونه هم به زور انجام میدن....

از کسایی که من میشناسم (همکلاسیها و آشنایان) همه سر یه کاری میرن... کسایی هم هستن که بجای خرجی گرفتن دارن خرجی هم میدن.... خیلی از کارایی که برای آقایون ننگ و عاره و حقوقش کمه دارن خانوما از مجبوری انجام میدن... لابد به این میگید خوردن و خوابیدن، یکم بیا تو جامعه ببین چه خبره
اینجا هم متاسفانه داره مثل کشورهای دیگه مثه ارمنستان میشه که کم کم مردها توی خونه میخورن و میخوابن و زنها میرن سرکار، حتی رفتگرهاشون زن هستن....
زن و مرد هردو باید کار کنن اما در حیطه مشخصی نه هرکاری... نه مرد باید توی خونه دست به هرکاری بزنه نه زن در بیرون هرکاری رو انجام بده...

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از کسایی که من میشناسم (همکلاسیها و آشنایان) همه سر یه کاری میرن... کسایی هم هستن که بجای خرجی گرفتن دارن خرجی هم میدن.... خیلی از کارایی که برای آقایون ننگ و عاره و حقوقش کمه دارن خانوما از مجبوری انجام میدن... لابد به این میگید خوردن و خوابیدن، یکم بیا تو جامعه ببین چه خبره
اینجا هم متاسفانه داره مثل کشورهای دیگه مثه ارمنستان میشه که کم کم مردها توی خونه میخورن و میخوابن و زنها میرن سرکار، حتی رفتگرهاشون زن هستن....
زن و مرد هردو باید کار کنن اما در حیطه مشخصی نه هرکاری... نه مرد باید توی خونه دست به هرکاری بزنه نه زن در بیرون هرکاری رو انجام بده...

اینجا جا داره به چند نکته اشاره کنم
که خانم مهندس یکم به عنوان تاپیک توجه کنید که در این تاپیک دلیلی گفتم که مردها به خودشون افتخار کنن و شما هم یه تاپیک بزن از افتخارات خودتون بزنید...
خانم مهندس من تو جامعه هستم فکر کنم شما تو جامعه نیستید که فقط به چند نفر که دور خودتون هست میبینید
خانم مهندس وقتی حرفهاتو میبینم فکر کنم ادمی جو گیر و زیاد فیلم هندی میبینی
خانم مهندس اون اقایونی که خونه میشینی و دلیل قابل قبول نداشته باشن فکر نکنم مرد باشن

mahan123

عضو جدید
اینجا جا داره به چند نکته اشاره کنم
که خانم مهندس یکم به عنوان تاپیک توجه کنید که در این تاپیک دلیلی گفتم که مردها به خودشون افتخار کنن و شما هم یه تاپیک بزن از افتخارات خودتون بزنید...
خانم مهندس من تو جامعه هستم فکر کنم شما تو جامعه نیستید که فقط به چند نفر که دور خودتون هست میبینید
خانم مهندس وقتی حرفهاتو میبینم فکر کنم ادمی جو گیر و زیاد فیلم هندی میبینی
خانم مهندس اون اقایونی که خونه میشینی و دلیل قابل قبول نداشته باشن فکر نکنم مرد باشن

با تاپیک کاری ندارم جواب اینو دادم:

زبونتون رو گاز بگیرید حاضرم دو دست پا نداشته باشم ولی خانوم نباشم

از فیلمای هندی و رمانتیک هم خوشم نمیاد مگه مثه شما بیکارم بشینم فیلمای مزخرف تلویزیون و ماهواره رو ببینم لابد شما میبینید که رفتار منو مثه اونا ارزیابی میکنید....

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با تاپیک کاری ندارم جواب اینو دادم:

از فیلمای هندی و رمانتیک هم خوشم نمیاد مگه مثه شما بیکارم بشینم فیلمای مزخرف تلویزیون و ماهواره رو ببینم لابد شما میبینید که رفتار منو مثه اونا ارزیابی میکنید....

نه خانم مهندس من از صبح تا شب سر کارم و وقت نمیکنم فیلم هندی و.. ببینم اخه حرفات رو خوندم فکر کردم جوگیر شدی و داری هندی بازی در میاری

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما‏ ‏هم‏ ‏از‏ ‏ما‏ ‏یاد‏ ‏بگیرید‏ ‏تا‏ ‏سرتون‏ ‏رو‏ ‏بلند‏ ‏کنید‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏خودتون‏ ‏افتخار‏ ‏کنید....