11 نشانه شیرین از اینکه با مرد رویاهایتان ازدواج کرده اید !

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1. او همیشه به شما افتخار می‌کند. اگر در کار خود ترفیع بگیرید یا حتی فقط در یک جایزه ساده برنده شوید، پیش از اینکه حتی خودتان بخواهید به گفتن آن فکر کنید، او با خوشحالی به همه دوستان و عزیزان اعلام می‌کند. چون او بزرگترین طرفدار شما (احتمالاً در کنار مادرتان) است.

2. حتی پس از سالها با هم بودن، هنوز کارهای کوچک جوانمردانه برای شما انجام می‌دهد. مثلاً در را برایتان باز می‌کند یا وقتی تمام‌روز به خاطر پوشیدن کفش پاشنه بلند پایتان اذیت شده و درد می‌کند و دیگر نمی‌توانید قدم بردارید، شما را تا جلوی در خانه می‌رساند.
3. سعی نمی‌کند شما را تغییر دهد. او می‌داند شما نامرتب تر از او هستید، آشپزی تان افتضاح است و … اما همه این‌ها از نظر او اشکالی ندارد.

4. جمله “دلم برایت تنگ شده” فقط یک حرف شیرین نیست که شما به زبان می‌آورید … بلکه واقعیت درونی شماست، حتی در صورتی که مدت زیادی نیست که یکدیگر را ندیده‌اید (مثلاً چند ساعت).
5. بدون احساس خجالت می‌توانید جلوی او گریه کنید. او می‌داند کی نگران باشد و کی فقط تحت تأثیر یک صحنه غمگین در فیلم قرار گرفته‌اید.

6. وقتی دوستانتان درباره نامزد یا همسرشان شکایت می‌کنند شما ساکت هستید چون حرف مشترک زیادی ندارید. نمی‌خواهید به همسر خود مباهات کنید، اما دلیل نمی‌بینید که وارد بحث شوید، چون شوهر شما برایتان فوق‌العاده است.
7. او ارتباط نزدیکی با خانواده شما دارد و شرایطی را ایجاد می‌کند تا شما هم با خانواده او رابطه خوبی داشته باشید. او بدون لحظه‌ای تأمل، حاضر است با پدر یا مادر بزرگ شما تماس تلفنی برقرار کند. منطقی است که شما بخواهید به مهمانی تولد اقوام نزدیک او بروید، حتی اگر او حضور نداشته باشد.
8. او به دوستان شما اهمیت می‌دهد. اگر یکی از آن‌ها روز بدی داشته باشد، او به شما پیشنهاد می‌کند که پیش دوستتان بروید و او را آرام کنید. اگر مدتی از او صحبتی نکنید، همسرتان حال او را می‌پرسد.
9. به شما اجازه می‌دهد خود را تخلیه کنید. گاهی اوقات که شما ناامید و خسته می‌شوید و فقط نیاز دارید مسئله را چند بار مرور و بیان کنید، او از این کار ناراحت نمی‌شود و مشکلی با این مسئله ندارد، فقط از اینکه شما را آشفته می‌بیند ناراحت است و دوست دارد مسئله تان حل شود تا اینطور نباشید.
10- به صورت غیرمنتظره به شما می‌گوید جذاب هستید. ممکن است این را زمانی بگوید که موهایتان را خشک نکرده‌اید یا آرایش نکرده‌اید یا حتی لباستان را عوض نکرده‌اید.

11- می‌توانید به هم کارهایی مانند مسافرت انجام دهید بدون اینکه دائماً در حال دعوا باشید. همه ما دعوای زن و شوهرها را بر سر مسائل ساده دیده‌ایم (مثلاً در مورد اینکه برای تفریح یا نهار کجا بروند). شما می‌توانید بدون دعوا، حتی کارهای خسته‌کننده را با هم انجام دهید. منبع : پنجاه چهل
 

Similar threads

بالا