10 رمز موفقیت یک کارمند بانک

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
ورود به بانک برای خیلی جوانان یک آرزوست ، بانک ها در انتخاب کارکنانشان بسیار حساس اند و به ا ین راحتی کسی را در مشاغل حساس بکار نمی گیرند.
به گزارش بانکی دات آی آر، قرارداد های ابتدایی کارکنان بانک ها ابتدا سه ماهه و بعد از مدتی 6 ماهه می شود و تنها در صورتی که خودتان را اثبات کنید باشما قرارداد یک سال به بالا می بندند. اگر پس از گذشتن از موانع مختلف موفق به حضور در بانک شده اید در این گزارش به شما می آموزیم که چطور جای پایتان را محکم کنید.


1. برخورد مناسب
اولین کلید موفقیت در کار بانک آن است که بتوانید برخورد اجتماعی مناسبی داشته باشید و استرس ها و فشارهای کاری تان را کنترل کرده و به سایرین متقل نکنید. اجتماعی بودن یک خصیصه بسیار مهم و مطلوب است که برای همه مشاغل لازم است اما کارکنان بانک می بایست بیش از سایرین از آن بهره ببرند.


2. امانت داری
کارکنان بانک می بایست در حفظ اسرار بانک ، مشتریان و همکارانشان به شدت کوشا باشند و سعی کنند در حد ممکن به رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای بپردازند.


3. علاقمندی به کار
برای تحت تاثیر قرار دادن مدیر لازم است خودتان را علاقمند به کار نشان دهید و برای فراگیری مهارت های جدید علاقمند و کنجکاو به نظر برسید حتی باید این نکته را رعایت کنید که در کنار کار و فعالیت تلاشتان را به خوبی و به شکلی که دور از چاپلوسی به نظر برسد به رئیستان نشان دهید .


4. سکوت
در مکالمات که خطاب به شماست شرکت کنید اما در مواردی غیر از این سکوت اختیار کنید.


5.لبخند
زیاد لبخند بزنید. هم به همکاران و هم به مشتریان. این کار علاقه دیگران به شما را بالا برده و دوست خواهند داشت بیشتر درمورد شما بدانند.


6.خوب کار کردن
کارتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید و درصورت امکان اشتباه نکنید. این باعث می‌شود افراد در محل‌کار با دیدن کارتان به شما احترام بگذارند.


7. مشغول باشید
همیشه خودتان را مشغول نشان دهید. وقتی هیچ کاری انجام نمی‌دهید بقیه، چه رئیس و چه همکارانتان تصور نادرستی از شما پیدا خواهند کرد. وقتی کارتان تمام شد حتی مشغول مطالعه باشید.


8. موبایل
سعی کنید در محل‌کار از تلفن‌همراه استفاده نکنید. اگر لازم بود محیط را ترک کرده و به محلی ساکت‌تر بروید که کسی نتواند صدایتان را بشنود.


9. مشکلات
سعی کنید مشکلات شخصی خود را وارد محل‌کار نکرده و خارج از محیط‌کار به آنها رسیدگی کنید.


10. مهربانی
سخت تلاش کنید که با همه مهربان باشید، بدون اینکه کسی احساس کند دوستش ندارید.
 
بالا