*♥-..~ ๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ ╬♥╬دعا برای بچه های ارشد ╬♥╬.๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑..~ *♥

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااام
امیدوارم همتون خوب خوب باشید
راستش اونطوری که اکثرا مطلع هستند امروز نتایج اولیه کنکور ارشد میاد
یه سری از بچه ها خیلی استرس دارند چون واقعا زحمت کشیدن وحقشونه قبول شن یه سریم مثل من که زیاد زحمت نکشیده اما بازم استرس داره
خلاصه سرتون در نیارم یکی از دوستام که تو دل اشوبی بود ازم خواست یه تایپک بزنم که برای بچه های ارشد دعا کنید تا خدا بهشون ارامش بده و انشالله قبول بشن
برای منم دعا کنید البته من اگه قبول بشم یا نشم در هر دوصورت خداروشکر میکنم وراضیم به رضای خدا چون مطمئنم حکمت و خیره درش هست البته مطمئنن خوشحال میشم اگه قبول بشم

خب این دعا برای براورده شدن حاجاته

سيّد علي خان در كتاب شريف «الكلم الطيّب» مي‌گويد: اين دعاي ارزشمندي است از امام زمان(ع) براي كسي كه چيزي ازاو ضايع گشته يا حاجتي دارد؛ بنابراين شخصي كه خواسته يا مشكل مهمّي دارد، بايد اين دعا را بسيار بخواند:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحيمِ.

«أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُبْـدِئُ الْخَلْقِ وَمُعيدُهُمْ وَأنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُدَبِّـرُ الْاُمُورِ، وَ بٰاعِثُ مَنْ فِي الْقُبُورِ، وَ أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ الْقٰابِضُ الْبٰاسِطُ، وَ أنْتَ الله الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، وٰارِثُ الْأرْضِ وَمَنْ عَلَيْهٰا. أسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الَّذي إذٰا دُعيتَ بِهِ أجَبْتَ، وَإذٰا سُئِلْتَ بِهِ أعْطَيْتَ وَ أسْئَلُكَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ أهْلِ بَيْتِهِ، وَ بِحَقِّهِمُ الَّذي أوْجَبْتَهُ عَليٰ نَفْسِكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ‌ تَقْضِيَ لي حٰاجَتي، السّاعَةَ السّاعَةَ، يٰا سَيِّدٰاهُ، يٰا مَوْلٰاهُ، يٰا غِيٰاثٰاهُ، أسْئَلُكَ بِكُلِّ اسْمٍ سَمَّيْتَهُ بِهِ نَفْسَكَ، وَاسْتَأْثَرْتَ بِهِ في عِلْمِ الْغَيْبِ عِنْدَكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ تُعَجِّلَ خَلٰاصَنٰا مِنْ هٰذِهِ الشِّدَّةِ، يٰا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَالْأبْصٰار، يٰا سَميعَ الدُّعٰآءِ،‌إنَّكَ عَليٰ كُلِّ شَيْءٍ قَديرٌ، بِرَحْمَتِكَ يٰا أرْحَمَ الرّاحِمين؛
به نام خداوند بخشندة مهربان
تو آن خدايي هستي كه جز تو معبودي نيست؛ آغازگر و بازگردانندة آفريدگان هستي و تويي آن خدايي كه جز تو معبودي نيست؛ تدبير كنندة كارها هستي و هر كه را در قبرهاست، برمي‌انگيزي؛ تو همان خداي يكتايي هستي كه جز تو معبودي نيست؛ تنگ گيرنده و گسترانندة هستي و تو آن، خدايي هستي كه جز تو معبودي نيست و وارث زمين و ساكنان آن هستي. از تو درخواست مي‌كنم به واسطة نامت كه هرگاه بدان خوانده شدي، پاسخ دادي و هرگاه بدان وسيله از تو درخواست شده، عطا كردي و به حقّ محمّد و اهل بيت او و به واسطة حقّي كه براي ايشان بر خود واجب ساخته‌اي. از تو درخواست مي‌كنم تا بر محمّد و آل محمّد درود بفرستي و حاجتم را برآورده سازي؛ همين ساعت، همين ساعت اي آقاي من؛ اي مولاي من؛ اي فريادرس من؛ از تو مي‌خواهم به واسطة تمامي نام‌هايي كه خويشتن را بدان ناميده‌اي و آن را در دانش پنهانيت نزد خود نگه داشته‌اي؛ كه بر محمّد و آل محمّد درود بفرستي و در رهايي ما از اين گرفتاري و سختي شتاب كني. اي دگرگون‌كنندة دل‌ها و چشم‌ها؛ اي شنواي دعا؛ به راستي كه تو بر هر چيزي توانا هستي؛ به واسطة رحمتت اي مهربان‌ترين مهربانان».

اگه سختتونه لااقل یه صلوات بدین میرسیییییییییییییییییییییییی

در اخر اینم تقدیم به همه دوستای گلم بخاطر حضور سبزشون
شادو سلامت و موفق باشید

آخرین ویرایش:

mahsa1369

عضو جدید
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحيمِ.

«أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُبْـدِئُ الْخَلْقِ وَمُعيدُهُمْ وَأنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُدَبِّـرُ الْاُمُورِ، وَ بٰاعِثُ مَنْ فِي الْقُبُورِ، وَ أنْتَ اللهُ الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ الْقٰابِضُ الْبٰاسِطُ، وَ أنْتَ الله الَّذي لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، وٰارِثُ الْأرْضِ وَمَنْ عَلَيْهٰا. أسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الَّذي إذٰا دُعيتَ بِهِ أجَبْتَ، وَإذٰا سُئِلْتَ بِهِ أعْطَيْتَ وَ أسْئَلُكَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ أهْلِ بَيْتِهِ، وَ بِحَقِّهِمُ الَّذي أوْجَبْتَهُ عَليٰ نَفْسِكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ‌ تَقْضِيَ لي حٰاجَتي، السّاعَةَ السّاعَةَ، يٰا سَيِّدٰاهُ، يٰا مَوْلٰاهُ، يٰا غِيٰاثٰاهُ، أسْئَلُكَ بِكُلِّ اسْمٍ سَمَّيْتَهُ بِهِ نَفْسَكَ، وَاسْتَأْثَرْتَ بِهِ في عِلْمِ الْغَيْبِ عِنْدَكَ أنْ تُصَلِّيَ عَليٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ تُعَجِّلَ خَلٰاصَنٰا مِنْ هٰذِهِ الشِّدَّةِ، يٰا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَالْأبْصٰار، يٰا سَميعَ الدُّعٰآءِ،‌إنَّكَ عَليٰ كُلِّ شَيْءٍ قَديرٌ، بِرَحْمَتِكَ يٰا أرْحَمَ الرّاحِمين؛
:crying2:خدایاامیدمو ناامید نکن:cry:

wwwparvane

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزوی پیروزی و سر بلندی واسه همشون دارم.
انشاالله که موفق باشن.;)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالله همه ی دوستای گلم و همه ی اونایی که چند ماه وقت گذاشتنو تلاش کردن به خواستشون برسن.

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااای میسی دخمل خوف خودم................
مرسی که به یاد عموتی................
منم از اینام...............
دعا کنید دیگههههههههههههههههههه..........

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب خودتم دها تن هم برای دیگلان هم بلا خودت منسییییییییییییییییییییییییی

Pure Liveliness

عضو جدید
enshaalah.berin sharif manam 2 sal dige behetun molhagh misham oonja:smile:
bache ha bi zahmat karname hatun ke oomad inja bezarin albate age dust dashtin
mercy:gol:

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خب خودتم دها تن هم برای دیگلان هم بلا خودت منسییییییییییییییییییییییییی

یاخجی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا