⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمون مرکز -هنر های ساخت- چرا انقد سخت بود؟! :confused: من دیدم هیچی نمی تونم بزنم عصبانی شدم همه رو زدم :biggrin:
به نظر من سوالات معماریش سخت بود، ولی واقعا از سوالاتش خوشم اومد....من حوصله نداشتم گلوم سرما خورده! دو سه تا زدم بعد تحویل دادم:w22:
فقط نمی دونم تا کی باید سوالات برام آشنا باشه اما نتونم بهشون جواب بدم:w00::wallbash:.....اگه شدم بمیرمم امروز سولارو بررسی می کنم:w10:

شیما-م

عضو جدید
آزمون مرکز -هنر های ساخت- چرا انقد سخت بود؟! :confused: من دیدم هیچی نمی تونم بزنم عصبانی شدم همه رو زدم :biggrin:

آزمون معماری هم خیلی سخت بود.....دوست من که جزوه های مهرعلی و عصرکنکاش زبان عمومی میخونه بعد آزمون گفت همه سوالا از همین کتابا و جزوه ها بود.....عجب آدمائین.....واسه تبلیغ چیکار میکنن......من اصلا خوب ندادم آزمونو......خب برادر من، خواهر من مگه ما چندماهه داریم میخونیم؟؟؟؟؟ اون کسائی هم که اول میشن همونائی هستن که سال دوم یا سومشونه ماشالا و به حول قوه ی الهی:biggrin::confused:

raha pania

کاربر بیش فعال

آزمون معماری هم خیلی سخت بود.....دوست من که جزوه های مهرعلی و عصرکنکاش زبان عمومی میخونه بعد آزمون گفت همه سوالا از همین کتابا و جزوه ها بود.....عجب آدمائین.....واسه تبلیغ چیکار میکنن......من اصلا خوب ندادم آزمونو......خب برادر من، خواهر من مگه ما چندماهه داریم میخونیم؟؟؟؟؟ اون کسائی هم که اول میشن همونائی هستن که سال دوم یا سومشونه ماشالا و به حول قوه ی الهی:biggrin::confused:
وای ازمونو نگین من فقط چون اسم نوشته بودم امتحان دادم مگه این پایان نامه میذاره ؟؟ به قول آرزو تا کی باید با سوالا اشنا بشیم؟؟؟ وسط امتحان میخواستم لپتاپو خرد کنم :( :( :(
اما تاریخش خیلی سخت بود فنش واسم اشنا بود انگار تو جزوه خرسند بود ...درکو که نگووووو :eek:

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

شیما-م

عضو جدید
وای ازمونو نگین من فقط چون اسم نوشته بودم امتحان دادم مگه این پایان نامه میذاره ؟؟ به قول آرزو تا کی باید با سوالا اشنا بشیم؟؟؟ وسط امتحان میخواستم لپتاپو خرد کنم :( :( :(
اما تاریخش خیلی سخت بود فنش واسم اشنا بود انگار تو جزوه خرسند بود ...درکو که نگووووو :eek:

چقدر دیگه از پایان نامت مونده؟؟؟؟من دارم نما میزنم ایشالا خدا بخواد و اگه خیلی کارام طول بکشه نهایتا تا آخر آبان دیگه دفاع کردم.....اینقدر که این پایان نامه داره منو اذیت میکنه این 4سال دانشگاه منو اذیت نکرد.....خدایا خودت کمکمون کن.....بعد دفاع فک کنم من دیگه جونی برام نمونده باشه:confused::(

raha pania

کاربر بیش فعال

چقدر دیگه از پایان نامت مونده؟؟؟؟من دارم نما میزنم ایشالا خدا بخواد و اگه خیلی کارام طول بکشه نهایتا تا آخر آبان دیگه دفاع کردم.....اینقدر که این پایان نامه داره منو اذیت میکنه این 4سال دانشگاه منو اذیت نکرد.....خدایا خودت کمکمون کن.....بعد دفاع فک کنم من دیگه جونی برام نمونده باشه:confused::(
12تا پلان دارم باس مبله کنم ...بعد چون رشته های تخصصی مثل رباتیک و ژنتیک و اینا هست استادمم گیر داده مبلمانش اگر نیس بساز :(

tina92

عضو جدید
سلام واقعا ازمون مرکز سخت بود. واسه شما پاسخنامشو بعد ازمون اورد؟

شیما-م

عضو جدید
12تا پلان دارم باس مبله کنم ...بعد چون رشته های تخصصی مثل رباتیک و ژنتیک و اینا هست استادمم گیر داده مبلمانش اگر نیس بساز :(

پس خدا قوت حسابی رهاجان.....ایشالا که زود تموم میکنی و میشینی سر درسات و کنکورتو عالی میدی....موفق باشی ;)

amir-21

عضو
سلام..دوستان امیدوارم که همگی خوب و سرحال باشن
چطوری میشه آزمون دیروز مرکز معماری رو دانلود کرد...البته هنرهای ساخت

raha pania

کاربر بیش فعال

سلام..دوستان امیدوارم که همگی خوب و سرحال باشن
چطوری میشه آزمون دیروز مرکز معماری رو دانلود کرد...البته هنرهای ساخت
فک کنم بعدا تو سایت یا کانالشون بذارن
هنوز کارنامه نیومده

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پاسخنامه آزمون معماری رو نتونستم دانلود کنم. ینی پیداش نکردم:confused:

شیما-م

عضو جدید
منم پاسخنامه آزمون معماری رو نتونستم دانلود کنم. ینی پیداش نکردم:confused:

دانلودی نبود که......باید روی همون مجموعه معماری که نوشته بود کلیک میکردی........اوووووف هنوزم که کارنامه ها نیمده....کاش زودتر میومد میفهمیدم درصدام چی شده

mah.memari

عضو جدید
سلام به همگی...
بچه ها نمیدونین پاسخنامه مرکز کی میاد؟چرا هنوز ارائه نکردن واقعا؟:w05:

شیما-م

عضو جدید
خب کارنامه های درخشان هم که اومد فقط من نمیدونم زبان به این سختی که من زور زدم 41درصد جواب دادم کی 100زده؟؟؟؟؟؟؟خیلی دلم میخواد بدونم؟؟؟؟ همه درصدا نجومی بود.....90درصدو 80درصد و 100درصد......اینا آدمن آیا؟؟؟؟؟یا از کره مریخ اومدن؟:confused:

wolfgang

عضو جدید
این آزمون مرکز رایگان بود یا همه دوستان ثبت‌نام کردند؟ و آیا از جایی می‌شه سوالات و پاسخنامه رو دریافت کرد؟

mah.memari

عضو جدید
این آزمون مرکز رایگان بود یا همه دوستان ثبت‌نام کردند؟ و آیا از جایی می‌شه سوالات و پاسخنامه رو دریافت کرد؟

این آزمون و آزمون بعدی مرکز(20 آبان) رایگان هستش و باید زنگ بزنید یا از طریق سایت ثبت نام کنید.

سوالات و پاسخنامه آزمون جامع مرکز معماری-6 آبان >>>

پاسخنامه آزمون جامع مرکز معماری-6 آبان >>>

sweet.roonak

کاربر فعال
دوستان میشه خرسند و سروش نیا رو مقایسه کنین؟کدومشون فن بیانشون خوبه؟کدومشون اخلاقشون خوبه؟ ممنون:D

شیما-م

عضو جدید
دوستان راهنمایی کنید لطفا

عزیز من خیلی در جریان کلاساشون نیستم ولی از تعاریف دوستانم که کلاساشونو میرند سروش نیا خب بهترن هم تدریس هم تجربه ......خرسند خیلی دقیق نمیدونم راستش ولی سروش نیا که دیگه میدونین چطوریه

rosyshiva

عضو جدید
سلام دوستان

اگه کتابای نوی مدیریت پروژه رو خواستید پیام بدید. با 40 درصد تخفیف

samane-7

عضو جدید
سلام به همگی
بچه ها بین مهندس شقاقی و مهندس عسگری پور برای اسکیس کدوما بهترن؟

moomidi

عضو جدید
سلام به همگی
بچه ها بین مهندس شقاقی و مهندس عسگری پور برای اسکیس کدوما بهترن؟

روشاشون با هم متفاوته
مونده شما کدوم روشو دوست داشته باشید
شقاقی دست آزاد کارمیکنه
عسگری پور با خط کش و اینا(من خودم خطکشو دوس دارم)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
روشاشون با هم متفاوته
مونده شما کدوم روشو دوست داشته باشید
شقاقی دست آزاد کارمیکنه
عسگری پور با خط کش و اینا(من خودم خطکشو دوس دارم)
جناب مهندس با خط کش کار کنیم داورا چیزی نمی گن؟
بعدشم اینکه من تو تاپیک اسکیس یه سوال پرسیدم جواب آنچنانی نگرفتم. میشه بگین دیتیل ها و جزئیات رو باید با خط کش کار کنیم یا نه؟......پارسال که وال سکشن بود شما با خط کشیدین؟

فرزند ققنوس

عضو جدید
سلام دوستان گذرم اینجا افتاد گفتم یک راهنمایی کرده باشم اسکیس ارشد الان مهم نیست که با خط کش بکشید یا دست ازاد مهم اینه که روند طراحی - ایده - و مدارک های تحویلی شما عزیزان کامل باشه و در کنارش زیبایی کار هم تاثیر دارد . گروه ایده و مهندس شقاقی خیلی خوبه مهم اینه که پشتکار و تلاش خستگی ناپذیر داشته باشید و با کلاس خودتون رو جلو ببرید تیم ایده متشکل از دکتر ایوب علی نیا بخش طراحی پلان - مهندس عباس غفاری بخش ایده و کانسپت - مهندس سعید طلیم خانی پرسپکتیو و جناب مهندس شقاقی هم که اسکیس موضوعی و روند حرکت به سمت جلو را با شما کار می کند . جناب عسگر پور هم متد خاص خودشون رو دارن که طراحی براساس ابزار های کمکی مثل خط کش - کش و نخ و امثال این وسایل در کلیت کار شما مختار هستید که سر جلسه هر طور بکشید مهم اون دانش معماری هست که دارید روی کاغذ پیاده می کنید . پیروز و سر بلند باشید .

samane-7

عضو جدید
تو دانشگاه همیشه استفاده از خط کش خط قرمز به حساب میومد و اساتید می گفتن خط معماری خطی نیست که با خط کش کشیده بشه و از این جور حرفا مثل اینکه تو ارشد مهم نیست
بچه ها من همیشه فکر می کردم تو کلاس اسکیس به ما یاد می دن چه جوری ایده پردازی کنیم و ایده ای رو که داریم به فرم تبدیل کنیم؟ بعد حل پلان و پرسپکتیو و زیبایی کلی کار
ولی مثل اینکه اصلا این جوری نیست من دوستم پارسال سر کلاس آقاقی شقاقی رفته بود و می گفت اصلا از این خبرا نبود و نهایت چیزی که من یاد گرفتم کشیدن پرسپکتیو درست بود بقیه چیزا به عهده خودت بود ضمن اینکه می گفت اکثر جلسه ها خودشون نمیومدن :huh:
بچه های آقای عسگری پورهم تا اونجا که من پرسیدم ظاهرا تو پرسپکتیو و پلان و اقلیم راه می افتن ولی ایده و راندو هیچی
آیا کلاس اسکیس روندش همینه و من اشتباه فکر می کردم یا اینکه استادی وجود داره که این روند رو آموزش بده؟ ضمن اینکه می دونم پیگیری خودمون خیلی مهمه و کلاس قرار نیست معجزه کنه
پیشاپیش متشکرم:gol:

servaa

عضو جدید
سلام دوستان
سایت ممرایز من دچار مشکل شده تو یه سطح گیر کرده و جلو نمیره ایا کسی هست منو کمک کنه
خیلی ضروریه خواهشا راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا