⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

وضعیت
موضوع بسته شده است.

raha pania

کاربر بیش فعال
چرا زارعی اشتباه؟؟یکم خلاصس گناهی😂..من قبلا هلن گاردنر خوندم ..استادمون واسمون توضیح میداد ...واقعا خوب بود

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

شیما-م

عضو جدید
این هفته یه تنبل واقعی شدم ..تا حالا شده وقت داشته باشین اما حوصله انجام هیچیو نداشته باشین؟
این هفته اما یه روز درست درس خوندم شد 7 ساعت بقیه روزا پراکنده بود
جزوه سازه کابلی..ادامش
معماری جهان:چین .ژاپن.اژه.
زبان 504 :8 درس
درک:جزوه فرهادی و تست کنکور 91
کلا 10 ساعت

من بعضی مواقع اینطوری میشم ولی وقتی این حالت ها بهم دست میده به آیندم فکر میکنم که از اینکه نتونستم موفق بشم و از فرصتام استفاده کنم دچار پشیمونی میشم......پشیمونی از گذشته که هیچوقت برنمیگرده تا بتونم جبران کنم....بهترین سن همه آدمها بین 20 تا 30ساله.....حالا این بستگی به خودت داره که این فاصله 10ساله رو تبدیل به بهترین روزهای زندگیت بکنی یا اینکه این فاصله رو با تصمیم های احساسی و تصمیم های الکی نابودش کنی و دیگه نتونی برگردونی.......همیشه بعد هر سختی آسانی است.......و واقعا همینطوره....مطمئن باش بعد اینکه این همه تلاش کردی و درس خوندی و بعد کنکور نتیجه عالیشو دیدی حتی یک ذره از سختی ها یادت نیاد.......واسه اینکه عزمت جزم بشه به آیندت فکر کن....به آینده ای که میتونی بسازیش و خودت باعث افتخار خودت باشی;)

شیما-م

عضو جدید
چرا زارعی اشتباه؟؟یکم خلاصس گناهی������..من قبلا هلن گاردنر خوندم ..استادمون واسمون توضیح میداد ...واقعا خوب بود

من با چندتا از استادای تاریخ که حرف زدم که یکیشون آقای دهقانی بود گفتند خیلی اشتباه داره و حتی خود کلمه هارم اشتباه نوشته........هلن گاردنر واقعا جامع کتابش و اگه جزوه دهقانی به صورت تکمیلی در کنار کتاب بخونی فک نکنم دیگه مشکلی داشته باشی باهاش.....یکم کتابش ثقیله ولی عاااالیه و حرف نداره

raha pania

کاربر بیش فعال
راستی سیلابس جدید مرکز اومده .یه سری چیزا اضافه شده مثل معماری ایران اصول طراحی معماری .تالار ستوندار که منبع جزوه اقای ابراهیمی گفتند ..کسی جزوشو داره؟

tina92

عضو جدید
سلام. بچه ها مسجد گزاوشت بناب مساوی است با مسجد مهرآباد بناب؟ ینی این مسجده چنتا اسم داره؟ من تو یه عکس سرستونای همین مساجدی که گفتم و دیدم نوشته بود سجد اسماعیل بیگ بناب!:confused:

سلام ارزویا جان من تا جایی که میدونم مسجد مهراباد با مسجد اسماعیل بیگ هرکدوم جداگانست. اینا تقریبا نزدیک هم هستن . ولی مسجد گزاوشتو اطلاع ندارم.
تو بناب مسجد تاریخی زیاد هست.مثل مسجد میدان و مسجد کبود.

tina92

عضو جدید
راستی سیلابس جدید مرکز اومده .یه سری چیزا اضافه شده مثل معماری ایران اصول طراحی معماری .تالار ستوندار که منبع جزوه اقای ابراهیمی گفتند ..کسی جزوشو داره؟

یه جزوه تاریخ معماری ایران محمد حسن ابراهیمی هست.
تالار ستوندارو نمیدونم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ارزویا جان من تا جایی که میدونم مسجد مهراباد با مسجد اسماعیل بیگ هرکدوم جداگانست. اینا تقریبا نزدیک هم هستن . ولی مسجد گزاوشتو اطلاع ندارم.
تو بناب مسجد تاریخی زیاد هست.مثل مسجد میدان و مسجد کبود.
گلم دستت درد نکنه. انقد شبیه همن گیج شدم واقعا. پس مهرآباد و اسماعیل بیگ جدان. با توجه به مطالبی که تو نت خوندم اسم اولیه مهرآباد گزاوشت بوده بعدا عوضش کردن. چونکه نویسنده مطلب هم از تغییر نامش انگشت به دهن مونده بود:D.

ati88

عضو جدید
بچه ها علی نیا خودش کلاس اسکیس داره یا همچنان با شقاقی کار می کنه؟

moomidi

عضو جدید
photo_2016-10-06_00-33-57.jpg

سلام ب همه کنکوری های 96
مژده برای بچه های هنر های ساخت (شاید همراه معماری ها ):biggrin::biggrin::biggrin:
بنده خدا محمود خان به خاطر ماها کلی تو زحمت افتادن. فقط بخاطر ما این کارارو میکنه ها ، مدیونید اگر فکرتون جای دیگه بره

منتظر باشید 6 تا دیگه تو راهه
.
.
.

sahar mlk

عضو جدید
بچه ها کسی جزوه تنظیم و تاسیسات جدید استاد ایزدی رو داره؟ میشه لطفا لینک شو قرار بدین. ممنون

شیما-م

عضو جدید
خب کنکورم که افتاد 7 و 8 اردیبهشت.......یه خرده دیگه بگذره فک کنم همون بهمن کنکور بگیرن :biggrin::)

آخرین ویرایش:

amir-21

عضو
مشاهده پیوست 260324

سلام ب همه کنکوری های 96
مژده برای بچه های هنر های ساخت (شاید همراه معماری ها ):biggrin::biggrin::biggrin:
بنده خدا محمود خان به خاطر ماها کلی تو زحمت افتادن. فقط بخاطر ما این کارارو میکنه ها ، مدیونید اگر فکرتون جای دیگه بره

منتظر باشید 6 تا دیگه تو راهه
.
.
.
سلام...خسته نیاشید..
به نظر خودم از این یکی سوال نمیاد مسابقه هیچ ربطی به کنکور نداره فقط خواستن فروش کتاب زیاد بشه

شیما-م

عضو جدید
بچه ها آزمون آزمایشی امروز ایوان خانه رو شرکت کردید؟
چرا اینقد یه حالی بود سوالا مخصوصا درک
من خوب ندادم زیاد :(

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها آزمون آزمایشی امروز ایوان خانه رو شرکت کردید؟
چرا اینقد یه حالی بود سوالا مخصوصا درک
من خوب ندادم زیاد :(
من اصلا نمی دونستم ایوان امروز آزمون داره، با رفتن سروش نیا فک کنم اونجا خیلی ضعیف شده باشه

raha pania

کاربر بیش فعال
⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

سلام
دوستان سیلابس امسال مرکز هنوز نیومده؟اطلاع دارین؟
سلام ...اومده
از طریق سایت مرکز قسمت ازمون های ازمایشی میتونید دانلود کنید

morteza*amini

عضو جدید
سلام بچه ها. چند صفحه از تایپیک رو خوندم. امیدوارم با همین انگیزه به راهتون ادامه بدین. فقط تا اخرش با انگیزه و مصمم باشید. حتما نتیجه دلخواهتونو میگیرین. منم پارسال عین شما همینجا مطلب میخوندم و مشورت میگرفتم. موفق باشید :gol::gol::gol:

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها خوبین؟؟؟ من دو هفتس درگیره پایان نامم میخوام زودتر جمعش کنم تا با خیال راحت بشینم سر درس ...شما چیکار میکنین ؟؟ یعنی هیشکی هیچی نخونده تو این هفته که نیومد بگه؟؟😐😐

mary94

کاربر فعال
سلااااام ، خیلی انرژی گرفتم از صحبت هاتون....همگی خسته نباشید ، امیدوارم همه موفق بشیم
من ترم هفتم و تازه شروع کردم به خوندن:) راستش یکم استرس دارم چون درس های ترم هم دارم یکم سخته واسم....میترسم جا بمونم...نمیدونم چطور مدیریت کنم که هم از درسام عقب نیفتم هم از ارشد...ممنون میشم راهنماییم کنید:redface:

شیما-م

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟؟؟ من دو هفتس درگیره پایان نامم میخوام زودتر جمعش کنم تا با خیال راحت بشینم سر درس ...شما چیکار میکنین ؟؟ یعنی هیشکی هیچی نخونده تو این هفته که نیومد بگه؟؟������������

سلام رهاجان.....منم دقیقا مثل تو دارم پایان نامه رو جمع میکنم که بعد باخیال راحت بخونم........ایشالا موفق باشی و زود تموم کنی بانمره عالی که انرژی بگیری......;)

شیما-م

عضو جدید
سلااااام ، خیلی انرژی گرفتم از صحبت هاتون....همگی خسته نباشید ، امیدوارم همه موفق بشیم
من ترم هفتم و تازه شروع کردم به خوندن:) راستش یکم استرس دارم چون درس های ترم هم دارم یکم سخته واسم....میترسم جا بمونم...نمیدونم چطور مدیریت کنم که هم از درسام عقب نیفتم هم از ارشد...ممنون میشم راهنماییم کنید:redface:

سلام عزیزم.......استرس نداشته باش خانوم.....منم پارسال دقیقا مثل تو بودم و همین موقع شروع کردم ولی خب نتیجه عالی که نگرفتم تو کنکور ولی میدونی خوندن الانت میتونه تورو آماده بکنه از هر لحاظ ولی اصلا نه به خودت فشار بیار و نه استرس بده که مثلا حتمااااااا باید امسال قبول بشی....آسمون که به زمین نیمده با خیال آسوده بخون ...... دقیقا الان درکت میکنم که ترم 7و 8 کلی کار هست و از یه طرفم میخوای به کنکورت برسی......ببین امسال دوتا از گرایش ها که رتبه یک شدن ترم هفت بودن ولی خب از خیلی قبل تر شروع به خوندن کردن و شاید مثلا از ترم های قبل تر خوندند ولی بااین همه بخون و خیلی بخون.......اول همه زبانتو عالی بخون و درسای دیگه رو شروع کن چون الان همه درسا اومده توی یه سطح....مثلا اگه قبلا تاریخ آسون بود ، چندسال اخیر سوالات مفهومی شده و نمیشه سرسری خوند......سعی کن با کسائی که مشاور هستن حرف بزنی.....چون ماها و یا کسائی که تو کنکور موفق شدن تموم تجربیات خودشونو میگن بهت و شاید در برخی موارد فکر میکنن دارن کار درستی میکنن ولی شاید یکی بامدل درس خوندن رتبه ها جور نباشه و ضربه بخوره.....مشاوره ها بیرون گود میبینن البته اینم بگم که نه با هر مشاوری مشورت کنی...با متخصص این رشته که میدونی خوبه حرف بزن و راهنمائی بگیر ازش
موفق بااااشی خیلییییییییییی;)

mary94

کاربر فعال
سلام عزیزم.......استرس نداشته باش خانوم.....منم پارسال دقیقا مثل تو بودم و همین موقع شروع کردم ولی خب نتیجه عالی که نگرفتم تو کنکور ولی میدونی خوندن الانت میتونه تورو آماده بکنه از هر لحاظ ولی اصلا نه به خودت فشار بیار و نه استرس بده که مثلا حتمااااااا باید امسال قبول بشی....آسمون که به زمین نیمده با خیال آسوده بخون ...... دقیقا الان درکت میکنم که ترم 7و 8 کلی کار هست و از یه طرفم میخوای به کنکورت برسی......ببین امسال دوتا از گرایش ها که رتبه یک شدن ترم هفت بودن ولی خب از خیلی قبل تر شروع به خوندن کردن و شاید مثلا از ترم های قبل تر خوندند ولی بااین همه بخون و خیلی بخون.......اول همه زبانتو عالی بخون و درسای دیگه رو شروع کن چون الان همه درسا اومده توی یه سطح....مثلا اگه قبلا تاریخ آسون بود ، چندسال اخیر سوالات مفهومی شده و نمیشه سرسری خوند......سعی کن با کسائی که مشاور هستن حرف بزنی.....چون ماها و یا کسائی که تو کنکور موفق شدن تموم تجربیات خودشونو میگن بهت و شاید در برخی موارد فکر میکنن دارن کار درستی میکنن ولی شاید یکی بامدل درس خوندن رتبه ها جور نباشه و ضربه بخوره.....مشاوره ها بیرون گود میبینن البته اینم بگم که نه با هر مشاوری مشورت کنی...با متخصص این رشته که میدونی خوبه حرف بزن و راهنمائی بگیر ازش
موفق بااااشی خیلییییییییییی;)

خییییییلی ممنون عزیزم...خیلی آرامش بهم داد حرفات :)
آره خب ولی اگه فاصله نیفته بهتره به نظرم...من تحت فشار باشم بهتر درس میخونم تا کل روز وقتم آزاد باشه...:sweatdrop:زبانو شروع کردم با ممرایز دو هفته ای میشه 700 و خرده ای لغت یاد گرفتم...چون زبانم خیلی خوب نبود از لغت های اول دبیرستان شروع کردم ...برای تاریخ دارم اسلامیو میخونم فعلا:redface: ولی فن هنوز شروع نکردم جزوه ش تازه دستم رسیده
یکم الان سردر گمم نمیتونم برنامه منظمی بچینم...هم برنامه ترمو داشته باشم هم ارشد:confused:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا