๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ ..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ " یه برگه از کیفتون بیارید بیرون " ๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ ..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ ..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

چیه عنوانو دیدید ترسیدید نترسید امروز امتحان نمیگیره امروز روز معلمه
:D

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ای معلم تو را سپاس : ای آغاز بی پایان ، ای وجود بی کران ، تو را سپاس .ای والا مقام ،๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ای فراتر از کلام، تورا سپاس. ای که همچون باران بر کویر خشک اندیشه ام باریدی๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑سپاست می گویم، تو را به اندازه تمام مهربانی هایت سپاس می گویم . ای نجات بخش๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑آدمیان از ظلمت جهل و نادانی،ای لبخندت امید زندگی و غضبت مانع گمراهی تو را سپاس๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑می گویم . این تویی که با دستان پر عطوفتت گلهای علم و ایمان را در گلستان وجود می๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑پرورانی و شهد شیرین دانش را به کام تشنگان می ریزی. پس تو را ای معلم به وسعت๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑نامت سپاس می گویم . همان نامی که چهار حرف بیشتر ندارد ، اما کشیدن هر حرف و๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑صدایش زمانی به وسعت تاریخ نیاز دارد.๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

:D:D:D:D

اینم دست پخت خودم برای یاد آوری روزای مدرسه

:D:D:D

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز

اندیشه ام از تو سبز و آباد شده
از جهل وغم این فکرتم آزاد شده
در مکتب پاک و شاد استاد ببین
غم رفته زجانم ودلم شاد شده

در مکتب تو همیشه شاگردم من
دور از رخ تو همیشه پر دردم من
در فصل بهار و روز استاد ببین
بی نور معلم این چنین زردم من

آموزش عشقم از همین مکتب توست
اندوخته ی سوادم از این لب توست
گفتم که
مریضم و بیا بستر من
چون عامل دردم این غم و این تب توست

با این گچ عشق تخته ی جانم زن
خطّی ز کلام خود به ایمانم زن
صد درس در این کلاست آموخته ام
یک درس ز
عشق جان ویرانم زن

بی انصافیست که تو را به شمع تشبیه کنم زیرا شمع را میسازند تا بسوزد

اما تو میسوزی تا بسازی ، با سپاس و عرض تبریک فراوان . . .

ای م
علم تو را سپاس : ای آغاز بی پایان ، ای وجود بی کران ، تو را سپاس .ای والا مقام ، ای فراتر از کلام، تورا سپاس. ای که همچون باران بر کویر خشک اندیشه ام باریدی

روزت مبارک

آموزگارم ، تو باغبانی

می پرورانی بذروجودم ، با مهربانی

با درسهایت دیو جهالت از من گریزد

اندرزهایت ، بهر وجودم ، شد پاسبانی

من غرقه بودم در بحر غفلت

دستم گرفتی ای ناجی من،

من همچو قایق ، تو بادبانی

بر خوان ِ
دانش من میهمانم

تو ای م
علم ، خود میزبانی

کار تو باشد، ارشاد انسان

همکار ِ خوب ِ پیغمبرانی

ای معلم تو را سپاس : ای آغاز بی پایان ، ای وجود بی کران ، تو را سپاس .ای والا مقام ، ای فراتر از کلام، تورا سپاس. ای که همچون باران بر کویر خشک اندیشه ام باریدی

روزت مبارک

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا/خانم معلم اون چوبت که همش منو میزدی تو حلق بچت ایشالا!!!!!!;)
حیف اون همه کادو که ابتدایی مادرم و مادرای بقیه بچه ها به معلما میدادن:mad:=== تو اون همه خانم معلم فقط 1 آدم حسابی توش بود :cool:
یه بارم نظری واسه معلم ریاض که باهام لج کرده بود و نمره میانسالم رو 3 داده بود کادو خریدم نمره کارنامه پایانیم شد 12 یَک حالی کردم :D

Риал Краесис

عضو جدید
آقا/خانم معلم اون چوبت که همش منو میزدی تو حلق بچت ایشالا!!!!!!;)
حیف اون همه کادو که ابتدایی مادرم و مادرای بقیه بچه ها به معلما میدادن:mad:=== تو اون همه خانم معلم فقط 1 آدم حسابی توش بود :cool:
یه بارم نظری واسه معلم ریاض که باهام لج کرده بود و نمره میانسالم رو 3 داده بود کادو خریدم نمره کارنامه پایانیم شد 12 یَک حالی کردم :D

سلام اول روز معلمو به معلم عزیز تر از جانم آقای رمضانی(دبیر حسابان بودن یه وقت فکر نکنین ها حسابانم خوب بود کلا ایشون شیوه تدریس مناسبی داشتن که حتی منی که از حسابان بدم میومد تو کلاسشون فعال بودم)
ولی خدا نکنه دستم به معلم ایتدای اول ودوم و سومم(سوم یه معلم دیگه داشتم اخه مدرسمو عوض کردم) برسه هی!:cry::mad:

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم از همینجا از استاد خوبم تشکر میکنم

خیلی باحاله، الان که دکتری میخونمااااااااااااااااااااااااااااااااااا بخاطر اینه که خدا یه شرایطی ایجاد کرد که استادم منو از طریق استعداد درخشان بگیره
وگرنه الان پشت کنکوری بودم
:))))))))))

خیلی آقایی استاد:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::w23::w27:

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام اول روز معلمو به معلم عزیز تر از جانم آقای رمضانی(دبیر حسابان بودن یه وقت فکر نکنین ها حسابانم خوب بود کلا ایشون شیوه تدریس مناسبی داشتن که حتی منی که از حسابان بدم میومد تو کلاسشون فعال بودم)
ولی خدا نکنه دستم به معلم ایتدای اول ودوم و سومم(سوم یه معلم دیگه داشتم اخه مدرسمو عوض کردم) برسه هی!:cry::mad:
منم معلم پنجم ابتدایی م را اصلا دوس نداشتم

یه جورایی روان پریش بووووووووود:whistle:

ولی خدا همه معلمای فیزیکم را حفظ کنه
همشون عالی بودن

با این که الان شیمی میخونم فقط یه معلم شیمی خوب تو دبیرستان داشتم، اونم دوم دبیرستان بود، خدا حفظش کنه

معلم زیست اول دبیرستانمون هم عااااااااااااااالی بود

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزت مبارک عزیزم.این روزو به همه معلمای زحمت کش کشورمون هم تبریک میگم.ایشاله همیشه هرجا هستن سلامت و تندرست باشن:gol:

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
قدر استاد نکو دانستند/ حیف که استاد به من یاد نداد

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
من تو کل دوران تحصیلم فقط یه بار اول ابتدایی یه سیلی از معلمم خوردم که اونم میگم دستش درد نکنه

setti_9173

عضو جدید
سلام .اوایل ابتدایی من خیلی ادم شری بودم طوری که تو 4 سال اول 7 تا مدرسه عوض کردم ولی یه معلم پنجم ابتدایی مسیر زندگیمو تغییر داد . دستمو گرفت و منو بلند کرد و بهم جهت داد که درس بخونم و همون سال فرزانگان قبول شدم و تا تهشم رفتم .در حالی که حتی خانوادم هم باورشون نمیشد من قبول شده باشم .عاااااااااااااشقتم معلم جونم
یه بارم مسیر اعتقاداتم داشت عوض میشد که تلاش های معلم دینی سوم راهنمایی دنیامو تکون داد . حالا واسه یه لحظه دیدنش دلم پر میزنه .
:cry:تو حال و هوای نوجوونی بودم که بیماری پدرم منو نسبت به همه چیز بی انگیزه کرد اما بازم یه معلم پناهم شدو این بار واقعا منو از لبه پرتگاه نجات داد....... در حالی که دیگه چیزی واسه از دست دادن نداشتم .
گاهی تاثیری که از یه معلم میگیری انقدر زیاده که حتی قادر نیستی وصفش کنی مثله همین الان .
:gol::gol:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
گفت استاد مبر درس از یاد/ یاد باد آنچه به من گفت استاد
یاد باد آنکه مرا یاد آموخت/ آدمی نان خورد از دولت یاد
هیچ یادم نرود این معنی/ که مرا مادر من نادان زاد
پدرم نیز چو استادم دید /گشت از تربیت من آزاد
پس مرا منت از استاد بُوَد /که به تعلیم من اِستاد اُستاد
هر چه دانست آموخت مرا /غیر یک نکته که ناگفته بماند
قدر استاد نکو دانستن /حیف استاد به من یاد نداد
گر که مردست روانش پرنور/ ورکه زندست خدا یارش باد

اول از همه این روز رو به مامان گلم تبریک میگم که معلم خودمم بودن
ممنون بابت دعوتتون پارمهر جان:gol:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile:
مرسی:gol:
روز معلم مبارک..........................
معلم عذیزم روذت مبارک:gol:

شعله شدی شمع شدی سوختی........... تا هنرت را به من آموختی

یادش بخیر همیشه هفته ی معلم این بیت رو روی تخته مینوشتم:دی

با کل بچه ها برنامه ریزی میکردیم و عشق و حال میکردیم:دی.. تو تخم مرغ گلبرگ میریختیم و میترکوندیم و جیغ ودست و هورا:دی
ااصن اون شلوغی که با وارد شدن معلم آغاز میشد و تا نیم ساعت بعد هم ادامه داشت و هیچوقت فراموش نمیکنم:دی
هی معلم میگفت بسه دیگه بابا دیگه سوت نزنید دست نزنید ولی ما هی باز شلوغ میکردیم:دی

هییییییییییی
تو دبیرستان هم که تو هر سه زنگ از هفت روزه هفته ی معلم رو پول میذاشتیم و واسه کل کلاس و معلما ساندویچ و بستنی میخریدیم:دی
روزی 3 تا ساندویچ:دی... اونم تو کل هفته.. اصن به معلممون فرصت نمیدادیم تا بخواد درس بده:دی

خدارو شکر هیچ معلم بدی نداشتم و همشونو دوست دارم....امیدوارم هرجا که هستن شاد و سلامت و پیروز باشن

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخییییییییییییی مبالکه.یادش بخیر کلاس پنجم ک بودم با 30 هزار تومن یه رب سکه برا معلممون خریده بودیم.الان با 30 تومن بری مانتو فروشی فروشنده بهت فقط چش غره تحویل میده

armin 23

عضو جدید
دیروز میگفتم:مشقهایم را خط بزن ... مرا مزن
روی تخته خط بکش ... گوشم را مکش
مهر را در دلم جاری بکن ... جریمه مکن
هر چه تکلیف میخواهی بگیر ... امتحان سخت مگیر
اما اکنون ...
مرا بزن ... گوشم را بکش ... جریمه بکن ... امتحان سخت بگیر
مرا یک لحظه به دوران خوب مدرسه باز گردان♥
روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای که در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند مبارک باد

n*@*f*@*s

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم این روز رو تبریک میگم به همه ی معلمای عزیز!:heart:

من همیشه براشون کادو میگرفتم! خیلی دوسم داشتن :D

بالا