۳۰ واقعیت پنهان در مورد مردها

kia112

عضو جدید
من با آقايون دشمني ندارم. ولي تازگيا متوجه اين نكته شدم كه آقايون خيلي خودخواهند! مي خوان همه چيز در راستاي ميل اونا، نفع اونا وخدمت رساني به اونا باشه!يه ذره انصاف ندارند!
فكر مي كنند همه كاري كه اونا انجام مي دمن درسته!به خاطر همينه كه خانوما بدون اينكه قدر ويژگي هاي خودشونو بدونند همش مي خوان كاري كه آقايون انجام مي دن رو اونا هم بتونن انجام بدن!متاسفانه اين طرز فكر مردا تو طول تاريخ تو ذهن زنا فرو كرده كه هر كاري كه مرد انجام ميده و مردانه است نشانه قدرت و هركاري كه زن انجام مي ده نشانه ضعف!
يعني جمله به سراغ زن ميري با تازيانه برو خيلي مودبانه بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من از اين حس مالكيتي كه مردا نسبت به زنشون دارن بدم مياد!آدم تعلق خاطر داشته باشه ولي مالكيت نه!
میگم اگه ازتعدادی ازجمله هاخوشتون نیومدتقصیرمن نیست من فقط ازبزرگان نقل قول کردم ناراحتی ندارد..بعدش هم وقتی چیزی رودوس داشته باشی دیگه نمیخوایی مال کس دیگه باشه وفقط وفقط میخوای مال خودت باشه مردهم زن رودوست داردوباروش خودش یرای حفظ آن تلاش میکندحالا شایدبه نظرشماحس مالکیت باشه

آرتميس.artmiss

عضو جدید
میگم اگه ازتعدادی ازجمله هاخوشتون نیومدتقصیرمن نیست من فقط ازبزرگان نقل قول کردم ناراحتی ندارد..بعدش هم وقتی چیزی رودوس داشته باشی دیگه نمیخوایی مال کس دیگه باشه وفقط وفقط میخوای مال خودت باشه مردهم زن رودوست داردوباروش خودش یرای حفظ آن تلاش میکندحالا شایدبه نظرشماحس مالکیت باشه
آخه كلا ميگن مهم نيست كه كي چي ميگه ببين چي ميگه!
امام علي هم ميگند:سخن خوب رو از هر هركسي شنيدي ، استفاده كن!(ببخشيد دقيقش يادم نيست)
من منظورم اون نوع مالكيت نبود خوب همه دروست دارند .منم دوست دارم شوهرم مال خودم باشه!
منظورم اينه كه آقايون خيلي وقتا فكر مي كنند مالك وقت، سليقه، تفكر ...خانمشون هستند!
اينه كه پسنديده نيست

pranc

عضو جدید
با اینکه این تاپیک خودم راه انداختم همه حرفایه این بزرگانم خوندم ولی به یه قضیه بیشتر از همه این حرفا اعتقاد دارم.این که زندگی در نبود هر کدوم از این دو دسته هیچ لطفی نداره.دوسایه گلم مگه اینطور نی؟:w17:

آرتميس.artmiss

عضو جدید
با اینکه این تاپیک خودم راه انداختم همه حرفایه این بزرگانم خوندم ولی به یه قضیه بیشتر از همه این حرفا اعتقاد دارم.این که زندگی در نبود هر کدوم از این دو دسته هیچ لطفی نداره.دوسایه گلم مگه اینطور نی؟:w17:
معلومه كه همين طوره! زندگي براي خانوما بدون مردا معني نداره و براي آقايون بدون وجود خانوما! اصلا قشنگي زندگي به همين تفاوت هاست ولي وقتي قشنگتر ميشه كه به خاطر ديگري از خواسته خودمون بگذريم چون يه حس اطميناني درقلبمون وجود داره كه اوهم براي ما خواهد گذشت!
فردی از پروردگار درخواست نمود تا به او بهشت و جهنم را نشان دهد . خداوند پذيرفت. او را وارد اتاقي نمودکه جمعي از مردم در اطراف يک ديگ بزرگ غذا نشسته بودند . همه گرسنه نا اميد و در عذاب بودند. هر کدام قاشقي داشت که به ديگ مي رسيد ولي دسته قاشق ها بلندتر از بازوي آنها بود به طوريکه نمي توانستند قاشق را به دهانشان برسانند! عذاب آنها وحشتناک بود. آنگاه خداوند گفت:اکنون بهشت را به تو نشان ميدهم.او به اتاق ديگري که درست مانند اولي بود وارد شد.ديگ غذا ...جمعي از مردم...همان قاشق هاي دسته بلند...ولي در آنجا همه شاد و سير بودند . آن مرد گفت:نمي فهمم؟چرا مردم در اينجا شادند در حالي که در اتاق ديگر بدبخت هستند.با آنکه همه چيزشان يکسان است؟
خداوند تبسمي کرد و گفت:خيلي ساده است... در اينجا آنها ياد گرفته اند که يک ديگر را تغذيه کنند و هواي يکديگر را داشته باشند...هر کس با قاشقش غذا در دهان ديگري مي گذارد چون ايمان مي آورد کسي هست که غذا در دهانش بگذارد. (آن لاندرز...غذاي روح)

saba_civil

عضو جدید
آرتمیس خانم عجب دشمنی باآقایون داری که همه چیزروخاکستری میبینی نکنه مجردی؟؟:love: من که متاهلم ومخلص خانمهاهم هستم :w40:ولی قبول کن واقعیات رونمیشه نادیده گرفت..ضمناًقدیماخانمهامودبانه حرف میزدن وحشی بودن آقایون یعنی چی؟؟:wallbash:چه بدی ازاین قشرزحمت کش دیدی؟خودتو!!یه روزبدون آقایون میتونی زندگی کنی؟:sweatdrop:یاسریع دربدردنبالمون میگردی؟:gol::biggrin::biggrin:
بهرحال چندجمله دیگه واست میزارم فراموش نکن اینهاجمله هایی ازبزرگانند::gol::gol:
- يک زن چيزي جز شوهرش نمي خواهد ولي وقتي که به او رسيد همه چيز ميخواهد.
- زنها مثل ماهي هستند. بدست آوردن آنها آسان و نگهداشتن آنها مشکل است. (ولتر)
- زن اگر موافق باشد رحمت الهي است والا بلاي آسماني. (روشني )
- اختلاف زن و مرد در اين است که مردان هميشه آينده را مي نگرنند و زنان گذشته را بخاطر مي آورند.
- زن مخلوقي است که عميق تر ميبيند و مرد مخلوقي است که دورتر را ميبيند.عالم براي مرد يک قلب است و قلب براي زن عالمي است.( گرابه )
- زنهايي که سر پيري مقدس و مؤمن ميشوند چيزي را به خدا تقديم مي کنند که از بخشيدن آن به شيطان شرم دارند.
- زبان زن به منزله شمشير اوست.هميشه آن را بکار ميبرند تا زنگ نزند .
- چنين است طبيعت زن: دوستت ندارد تا دوستش داري و چو دوستش نداري دوستت دارد. (ميگوئل بوفلر )
- شاهراه موفقيت پر است از زنهايي که شوهران خويش را به پيش ميبرند.( توماس دوار )
- زن گردنبند است.دقت کن چه چيزي را به گردن ميآويزي. (امام جعفر صاذق )
- مردان آفريننده کارهاي بزرگند و زنان بوجود آورنده مردان. (رومن رولان )
- دو چيز را دوست دارم و نميخواهم آني از آن منفک شوم.زن و عطر را. حضرت محمد (ص)
- زنها هرگز نميگويند ترا دوست دارم ولي وقتي از تو پرسيدند مرا دوست داري بدان که درون آنها جاي گرفتهاي.( رو شفوکو)
- من زني را که از خانه براي شکايت از شوهرش بيرون ميآيد دشمن دارم حضرت محمد (ص)
- آسياب و ساعت و زن هميشه نيازمند تعمير هستند. (پروربس )
- نه گفتن زن به معني پاسخ منفي نيست. (اس - پي - سيدني) :thumbsup2:;)
;)هرچندبعضی حرفهایه کم تنده:mad: بخصوص تونامه قبلیتون:mad: ولی میدونم حرف خودتون نیست وزحمت جمع آوریش روکشیدین ممنون ...بدنبود:heart::heart::gol:

saba_civil

عضو جدید
:gol:
معلومه كه همين طوره! زندگي براي خانوما بدون مردا معني نداره و براي آقايون بدون وجود خانوما! اصلا قشنگي زندگي به همين تفاوت هاست ولي وقتي قشنگتر ميشه كه به خاطر ديگري از خواسته خودمون بگذريم چون يه حس اطميناني درقلبمون وجود داره كه اوهم براي ما خواهد گذشت!
فردی از پروردگار درخواست نمود تا به او بهشت و جهنم را نشان دهد . خداوند پذيرفت. او را وارد اتاقي نمودکه جمعي از مردم در اطراف يک ديگ بزرگ غذا نشسته بودند . همه گرسنه نا اميد و در عذاب بودند. هر کدام قاشقي داشت که به ديگ مي رسيد ولي دسته قاشق ها بلندتر از بازوي آنها بود به طوريکه نمي توانستند قاشق را به دهانشان برسانند! عذاب آنها وحشتناک بود. آنگاه خداوند گفت:اکنون بهشت را به تو نشان ميدهم.او به اتاق ديگري که درست مانند اولي بود وارد شد.ديگ غذا ...جمعي از مردم...همان قاشق هاي دسته بلند...ولي در آنجا همه شاد و سير بودند . آن مرد گفت:نمي فهمم؟چرا مردم در اينجا شادند در حالي که در اتاق ديگر بدبخت هستند.با آنکه همه چيزشان يکسان است؟

خداوند تبسمي کرد و گفت:خيلي ساده است... در اينجا آنها ياد گرفته اند که يک ديگر را تغذيه کنند و هواي يکديگر را داشته باشند...هر کس با قاشقش غذا در دهان ديگري مي گذارد چون ايمان مي آورد کسي هست که غذا در دهانش بگذارد. (آن لاندرز...غذاي روح)
خوشم اومدجونم ....:gol::gol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا شيرن مثله شمشيرن:w11:
دخترا موشن مثله خرگوشن:D
دخترا بادكنكن دست بزني ميتركن:neutral:
دخترا پنيرن دست بزني ميميرن:w08:

:w15:

بالا