۩۞۩ٌ پاتوق مهندسین منابع طبیعــی ۩۞۩ٌ

tayebe_72

عضو جدید
منابع طبیعی

منابع طبیعی

سلام به همه مهندسای منابع طبیعی به نظر من رشته ای مثل منابع طبیعی اینقد جذاب و آرامش بخش نیست... موافقید؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به همه مهندسای منابع طبیعی به نظر من رشته ای مثل منابع طبیعی اینقد جذاب و آرامش بخش نیست... موافقید؟

سلام، خوش اومدین

به نظر من هر رشته ای که بیشتر بشه ازش پول در آورد آرامش بخش تره!! :D

Phyto

مدیر تالار
salam be hame mohandesin manabe bekhosus baro bach abkhyz
علیک سلام، خوش اومدی:gol:
عارضم به حضور انورتون که نگارش فینگلیش در این سایت مجاز نیست و مرتکبین این عمل به اشد مجازات محکوم خواهند شد! :)

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، خوش اومدین

به نظر من هر رشته ای که بیشتر بشه ازش پول در آورد آرامش بخش تره!! :D

بسیااااااار موافقم... اگر تو 18 سالگی ب این درک رسیده بودم موقع انتخاب رشته بیشتر دقت میکردم:D
البته با احترام زیاد ب محیط زیست...:smile:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده هم به همچنین! :|
ولی حالا ک درک کردم،چ فایده.... واقعا تغییر رشته سخته مخصوصا ک در اکثر مراکز جذب نیرو،الویتشون با مرداست.... :(
چ بهتر ک آدم هر کاری رو در زمان مناسب انجام بده.. ی جورایی فقط وقتمو تلف کردددم..

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی حالا ک درک کردم،چ فایده.... واقعا تغییر رشته سخته مخصوصا ک در اکثر مراکز جذب نیرو،الویتشون با مرداست.... :(
چ بهتر ک آدم هر کاری رو در زمان مناسب انجام بده.. ی جورایی فقط وقتمو تلف کردددم..
خب هنوز که دیر نشده. برای ارشد جبران کن!

منم خیلی به تغییر رشته و این چیزا فکر کردم. حتی مشاوره هم رفتم ولی گفت دوباره لیسانس خوندن وقت تلف کردنه و هر چی میخوای بخونی ارشدشو بخون. ولی خیلی سخت میشه اینجوری!
منم بی خیالش شدم. امسال هم آخرین سالی بود که کنکور دادم. حالا یا قبول میشم یا نمی شم. شاید با مدرکم نتونم برم سرکار ولی حداقل یه شان و منزلتی بهم میده:D

کلا دانشگاه چیزی یاد نمیده. یه دید به آدم میده! :)

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. چطوری؟! چکار میکنی؟!:D
من بودم:huh:

بریم پاتوق... اینجا بحرفیم اسپم میشه:)

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما کدوم شهری؟!:huh:

چطور؟تقریبا غرب مازندرانم
اگه شرکت یا کارخونه ای هم استخدامم کنه خیلی ممنون میشم:) ولی چشمم آب نمیخوره. چون نه سابقه دارم نه پارتی:D

دقیقا.. منم هینم..:D(خنده تلخِ من از گریه غم انگیز تر است)
نمیدونم این سابقه کارایی ک تو استخدام میزنن کِی باید کسب شه.. انگار از دانشگاه باید با سابقه کار فارغ التحصیل شیم:surprised:
والا من که گیج شدم چ کار کنم هنوز نمیدونم چی باید بخونم..:confused:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب هنوز که دیر نشده. برای ارشد جبران کن!

منم خیلی به تغییر رشته و این چیزا فکر کردم. حتی مشاوره هم رفتم ولی گفت دوباره لیسانس خوندن وقت تلف کردنه و هر چی میخوای بخونی ارشدشو بخون. ولی خیلی سخت میشه اینجوری!
منم بی خیالش شدم. امسال هم آخرین سالی بود که کنکور دادم. حالا یا قبول میشم یا نمی شم. شاید با مدرکم نتونم برم سرکار ولی حداقل یه شان و منزلتی بهم میده:D

کلا دانشگاه چیزی یاد نمیده. یه دید به آدم میده! :)
ولی من امسالو پارسال ک درست حسابی نخوندم.سالِ بعد هم شرکت میکنم!! چه کنیم .. اونوقت ک باید یکی درست راهنمایی میکرد، نکرد...
مشکل ریشه ایه..
بدتر اینه ک واسه دانشگاه آزادم خرج کردم..:D
شما کدوم دانشگاه خوندی؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همینو بگو والا! :D
عصن انگیزه ت از ادامه تحصیل چیه؟!:huh:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من امسالو پارسال ک درست حسابی نخوندم.سالِ بعد هم شرکت میکنم!! چه کنیم .. اونوقت ک باید یکی درست راهنمایی میکرد، نکرد...
مشکل ریشه ایه..
بدتر اینه ک واسه دانشگاه آزادم خرج کردم..:D
شما کدوم دانشگاه خوندی؟
همینو بگو والا! چقدر منو تو همدردیم :cry:
منو بگو که پرستاری قبول شده بودم و نرفتم :cry:

بعله مشکل ریشه ایه!:)
اوه اوه! بدتر اینکه من میخوام امسال آزاد برم:D
من اهواز بودم ولی نصفشو مهمان بودم:)

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینو بگو والا! چقدر منو تو همدردیم :cry:
منو بگو که پرستاری قبول شده بودم و نرفتم :cry:

بعله مشکل ریشه ایه!:)
اوه اوه! بدتر اینکه من میخوام امسال آزاد برم:D
من اهواز بودم ولی نصفشو مهمان بودم:)

چه جالب!!!!!! منم هوشبری قبول شده بودم نرفتم به دلایل مسخره!!!!:cry: الان خودمو به خاطره این اشتباه، سرزنش میکنم..!! و ی وقتایی به این فکر میکنم دوباره این رشته رو شرکت کنم.. باز میگم ولش کن!!کی حوصله دوباره دبیرستانو دوره کنه و 4 سال دوباره لیسانس بگیره..:confused: نمیدونم... شاید این کارو بکنم!!!!
اگه رفته بودیم الان جفتمون سر کا بودیم:biggrin:
ارشدو میخوای آزاد بری!!؟؟ من که از لیسانش خیری ندیدم،دلم نمیاد واسه ارشدم جندین برابره کارشناسی خرج کنم..!
:crying2: هِی..
شایدم 4 چنگولی به همین منابع طبیعی چسبیدم.. :D

Phyto

مدیر تالار
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar125468_175.gif

darling2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبرخوش برای کتکوری های منابع طبیعی-محیط زیست

خبرخوش برای کتکوری های منابع طبیعی-محیط زیست

سلام........
بچه ها یه خبرخوب براتون دارم
هرکی که میخاد ارشدشزکت کنه و جزوه برای ارشد میخواد من یه کی رو میشناسم که جزواتش عالیه (بخدا عالیه) فبولستونم 100دردصده.
هرکی که خواست بدونه با من درتماس باشه
:cool::redface::smile:

بالا