یک سوال علمی...البته با هوش بالا وارد شوید!!!!

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یه دلیل بیار که هواپیما به بوق احتیاج داشته باشه تا من اسممو عوض کنم...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان نداره ولي قراره براش بذارن.. واسه مواقعي كه ترافيك هوايي زياد بشه و هواپيماها لايي بكشن و بخوان دنده عقب بيان...!! هواپيما اينقدر صداش زياد هست كه ديگه احتياجي به بوق نداره...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما داره.يعني نداره؟فکر کنم داره.اگه نداره پس اگه يه هواپيماي ديگه تو مسيرش ببينه چطوري سلام و عليک ميکنه:D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترافیک هوایی یا برخورد با پرنده یا هر چیز دیگه!!!:redface:
اول سلام....دوم تنها دلیلی که برا هواپیما میشه بوق گذاشت واسه عشق خلبانه تا بعد پیروزی تیم ملی و رفتن به جام جهانی یا جشن انتخابات ..روی باند دودورو دودود....بزنه وبگه:با ........روحانی رفتیم جام جهانی....بوق بوق بوق ...احتمال نیمسوز شدن بوخ هست....

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام....دوم تنها دلیلی که برا هواپیما میشه بوق گذاشت واسه عشق خلبانه تا بعد پیروزی تیم ملی و رفتن به جام جهانی یا جشن انتخابات ..روی باند دودورو دودود....بزنه وبگه:با ........روحانی رفتیم جام جهانی....بوق بوق بوق ...احتمال نیمسوز شدن بوخ هست....

سلام.ممنون ....بازم مثل همیشه شوخ طبیعتون اوج گرفت!!!!;)

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان هواپیما جت دنده عقب نداره چون نیرو محرکش موتورشه اونم فقط میره جلو.....با یدکش میتونه بره عقبکی....اونم نیاز نست....برو جلوووووووووو..

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان نداره ولي قراره براش بذارن.. واسه مواقعي كه ترافيك هوايي زياد بشه و هواپيماها لايي بكشن و بخوان دنده عقب بيان...!! هواپيما اينقدر صداش زياد هست كه ديگه احتياجي به بوق نداره...

:biggrin:.....................

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ممنون ....بازم مثل همیشه شوخ طبیعتون اوج گرفت!!!!;)
:biggrin:;)....این روزها برا من حکم تولدی دوباره داره دوست فهیمم...خدا یا شکرت....به قول خودم من و این همه خوشبختی محاله.
این خرداد، رویایی بود در ارزوهای دورم...
......
بچه ها این 2 شبه رو خوب شادی کردید ان شالله معلوم نیست دفعه بد کی بریم رقص و شادی تو خیابون انشالله...خخخخخخ

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
فرودگاه کیش که بودیم
اطراف باند منطقه حفاظت شده س و آهو زیاده اونجا ...
بعضی وقتا میومدن نزدیک باند و در اثر مکش ورودی موتور هواپیما ... تیکه تیکه میشدن ! طفلکیا ...:(

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
هواپیما دنده عقب داره،البته روی باند نه رو هوا.;)

نداره ...
back رفتن هواپیما تو باند و اپرون فرودگاه توسط ماشین های مخصوصی به اسم tow car یا push car انجام میشه.
چرخش در انتهای باند رو هم back tarck میگن که فقط حرکت به جلو می باشد.

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
هواپیما دنده عقب داره،البته روی باند نه رو هوا.;)
;).............

:biggrin:;)....این روزها برا من حکم تولدی دوباره داره دوست فهیمم...خدا یا شکرت....به قول خودم من و این همه خوشبختی محاله.
......
بچه ها این 2 شبه رو خوب شادی کردید ان شالله معلوم نیست دفعه بد کی بریم رقص و شادی تو خیابون انشالله...خخخخخخ
ایشالا همیشه سلامت و شاد باشید...:redface:

اوهوم:cry:
از روزنه برام ایمیل کرده بودن

آخی...میدونم....اگه بوق بزارن دیگه اینطوری نمیشه...:(

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
......
منم تعجب کردم! ایران برده!!!! چن سال پیش برده بود؟؟ مردم ما خیلی خیلی شادی می خوان! باید فستیوال خیابونی رو بیارن تو فرهنگمون! ظرفیت داریم برا شادی فقط فرهنگشو نداریم!!

آخرین ویرایش:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرودگاه کیش که بودیم
اطراف باند منطقه حفاظت شده س و آهو زیاده اونجا ...
بعضی وقتا میومدن نزدیک باند و در اثر مکش ورودی موتور هواپیما ... تیکه تیکه میشدن ! طفلکیا ...:(
پس سوالم بیخود نبوده جای بحث داشته مهندس...

unknown VII

عضو جدید
نداره ...
back رفتن هواپیما تو باند و اپرون فرودگاه توسط ماشین های مخصوصی به اسم tow car یا push car انجام میشه.
چرخش در انتهای باند رو هم back tarck میگن که فقط حرکت به جلو می باشد.

بعضی هواپیماها داره.
دیدم که میگم دیگه.
http://www.aparat.com/v/sr2HF

البته تو هواپیما دیگه اسمش دنده عقب نیست.:دی

بالا