***یه کشف جدید از خودم!!!!***

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من طی یک بررسی دقیق به تاثیر عکس آواتار در روابط پی بردم!!!:w10:
دقت کردین هرکی عکس آواتارش بیریخته تمایل ما برای آشنایی و گفت وگو باهاش کمتره؟!!!:surprised:
آخه یکی نیست بگه از کجا معلوم اونی که آواتارش خوشگله اخلاقو قیافش تو دنیای واقعیم خوب باشه و بلعکس؟!!!:w02:
آخه چرا ما اینقدر در بند ظاهریم؟!!:w06:

:w22:

آره انسان نباید در بند طاهر باشد
چهره خوانی یک علم دقیق و ثابت شده نیست و حتی با گذراندن دروه های آموزشی دقیق و پیشرفته نیز نمی توان بطور قطع در مورد شخصیت و درون افراد صــحبت نمود.
مر30 بابت تاپیک

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من مخالفم با این حرفتون. البته نظرتون محترمه.
خودم رو مثال میزنم. چون آواتارم عقرب بود و هیشکی خوشش نمیومد و ایراد میگرفتن ازم ولی دوستای زیادی تو باشگاه دارم.

suniya2012

عضو جدید
آره انسان نباید در بند طاهر باشد
چهره خوانی یک علم دقیق و ثابت شده نیست و حتی با گذراندن دروه های آموزشی دقیق و پیشرفته نیز نمی توان بطور قطع در مورد شخصیت و درون افراد صــحبت نمود.
مر30 بابت تاپیک

بله کاملا. ممنون بابت نظرتون:gol:

احتمالا ملاکشون "خوش سلیقگی" طرف هست نه "ظاهر" طرف.:D

مرسی جالب بود.:gol:

اینم میشه:w20:

من مخالفم با این حرفتون. البته نظرتون محترمه.
خودم رو مثال میزنم. چون آواتارم عقرب بود و هیشکی خوشش نمیومد و ایراد میگرفتن ازم ولی دوستای زیادی تو باشگاه دارم.

نه اینکه کلا کسی باشما دوست نشه. ولی شما یه مدت یه آواتار زیبا بذار تاثیرشو خودت متوجه میشی. امتحان کن;)

K.T

عضو جدید
بله کاملا. ممنون بابت نظرتون:gol:

اینم میشه:w20:

نه اینکه کلا کسی باشما دوست نشه. ولی شما یه مدت یه آواتار زیبا بذار تاثیرشو خودت متوجه میشی. امتحان کن;)

دوستی که اینجوری باشه اصن صد سالش میخوام نباشه چون چهره مهم نیست چیزای با ارزش تری هم هست

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این نکته خودش یکی از اصول بازار یابی هست دیگه زیبایی محل فروش کالا و حتی بسته بندی کالا

یه مثال خوشمزه هم بزنم اسنک های چاکلز و یامی و بسته بندی پفک های مینو

البته این بسته بندی باعث انتخاب لحظه ای میشه و در انتخاب دایم معمولا به کیفیت بیشتر جلد و پوسته اهمیت داده میشه (به شخصه پفک نمکیه مینو رو ترجیح میدم :))
=====
این این نکته که اواتاور می تونه یه کوچولو نشان دهنده ی علایق فرد مقابل هم باشه

مثل اواتور دوستان که ارم باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی هست یا عکس شهدا یا عکس شاهین نجفی یا عکس امام زاده ی محلشون یا عکس یه خواننده یه فوتبالیست یا هری پاتر بت من اسپایدر من و...

نشون دهنده ی علایق فرد مقابل و اینکه فرد مقابل تو چه دنیایی داره سیر میکنه

یه دختر تو تراس رو به رویی ، یه شالِ سبزُ هر روز می تکونه
یه شال سبزِ ساده که غروبا پر از خاکسترِ آتشفشونه
پر از خاکستر آرزوهایی که هر روز توی قلبش گُر می گیرن
پر از خاکستر خوابای خوبی که هر شب تو نگاهِ اون می میرن
همین چند وقت پیش رؤیاشُ توی خیابون بی بهانه سر بریدن
همیشه راه پروازشُ بستن، همیشه رو خیالش خط کشیدن
به دیوارِ اتاقش چندتا عکسه: هدایت، کافکا، فرخ زاد و مایکل
یه عکسِ خاتمی، چندتا مدونا، یه عکسِ تام کروز، یه عکسِ فیدل
همه ش دنبال قهرمان می گرده، میون شاعرا، آوازه خونا
براش مرده و زنده فرق نداره، سیاست بازا، پیرا و جوونا
نمی دونه که تنها توی آینه باید دنبال قهرمان بگرده

هنوز باور نداره که با دستاش جهانی می شه ساخت بی ظلم و برده
یه دختر تو تراس رو به رویی، شبا کنسرتِ فریادش به راهه
صداش می گیره از بس غصه داره، نمی شه دیدش از بس شب سیاهه
ولی زنگ صداش می پیچه هر شب، تو شهری که چراغاش رنگ خونن

دیگه چند وقته که حتا چراغِ چهارراها می ترسن سبز بمونن
می خواد یادِ تموم شهر بمونه بهاری که یکی برگاشُ دزدید
درختی که قرنطینه شد آخر، تو فصلی که زمین برعکس می چرخید
صداش لبریز حرفای نگفته اس، سرش لبریز صد آتشفشونه
یه دختر تو تراس رو به رویی ، یه شالِ سبزُ هر روز می تکونه

suniya2012

عضو جدید
دوستی که اینجوری باشه اصن صد سالش میخوام نباشه چون چهره مهم نیست چیزای با ارزش تری هم هست

متاسفانه که خیلیا اینجورین!:w24:

من که آواتار طرفم برام مهم نیست
:surprised:
آفرین
;)
این نکته خودش یکی از اصول بازار یابی هست دیگه زیبایی محل فروش کالا و حتی بسته بندی کالا

یه مثال خوشمزه هم بزنم اسنک های چاکلز و یامی و بسته بندی پفک های مینو

البته این بسته بندی باعث انتخاب لحظه ای میشه و در انتخاب دایم معمولا به کیفیت بیشتر جلد و پوسته اهمیت داده میشه (به شخصه پفک نمکیه مینو رو ترجیح میدم :))
=====
این این نکته که اواتاور می تونه یه کوچولو نشان دهنده ی علایق فرد مقابل هم باشه

مثل اواتور دوستان که ارم باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی هست یا عکس شهدا یا عکس شاهین نجفی یا عکس امام زاده ی محلشون یا عکس یه خواننده یه فوتبالیست یا هری پاتر بت من اسپایدر من و...

نشون دهنده ی علایق فرد مقابل و اینکه فرد مقابل تو چه دنیایی داره سیر میکنه

بله کاملا درسته، البته این خیلی بده واسه همینه که مردم ظاهربین زود گول میخورن
;)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله کاملا درسته، البته این خیلی بده واسه همینه که مردم ظاهربین زود گول میخورن
;)
خیلی وقتها خودمون هم دوست داریم که گول بخوریم :)
به شخصه خیلی وقتها که فوتبال بازی می کنم پاسهایی رو میدم که مطمنم افسایده و مدیونم که اشتباس اما اون پاسو میدم (یه جوری انگار انقدر عقده ی پاس دادن داریم که حاصریم حتی بخاطرش گولم بخوریم !!!) چون گول خوردن شاید اسمش بد باشه ولی وقتی یکم عمیق تر نگاه می کنیم می بینیم اینکه دوست داشتیم گول بخوریم حس غلطی نبودی و چیز زیادی رو از دست ندادیم

مثلا همون پاس افسایدی رو که دادم پشت سر پر بازیکنای حریف بوده ریسک پاس به عقب بالا بوده تنها فروارد جلوییم هم همون بازیکن توی افساید بوده توپو هم بیشتر نگه می داشتم ازم می گرفتنش !
======
خیلی وقتها دوست داریم گول بخوریم که عقده ای نشیم

آخرین ویرایش:

suniya2012

عضو جدید
خیلی وقتها خودمون هم دوست داریم که گول بخوریم :)
به شخصه خیلی وقتها که فوتبال بازی می کنم پاسهایی رو میدم که مطمنم افسایده و مدیونم که اشتباس اما اون پاسو میدم (یه جوری انگار انقدر عقده ی پاس دادن داریم که حاصریم حتی بخاطرش گولم بخوریم !!!) چون گول خوردن شاید اسمش بد باشه ولی وقتی یکم عمیق تر نگاه می کنیم می بینیم اینکه دوست داشتیم گول بخوریم حس غلطی نبودی و چیز زیادی رو از دست ندادیم

مثلا همون پاس افسایدی رو که دادم پشت سر پر بازیکنای حریف بوده ریسک پاس به عقب بالا بوده تنها فروارد جلوییم هم همون بازیکن توی افساید بوده توپو هم بیشتر نگه می داشتم ازم می گرفتنش !
======
خیلی وقتها دوست داریم گول بخوریم که عقده ای نشیم

جمله ی آخرتون واقعا جای تاسف داره برای این ملت. ای کاش.....
حق با شماست