یه سوال از بچه های مشاور عزیز تو روخدا جواب بدین

nana-22

عضو جدید
بچه ها اگه آدم یه نفر رو خیلی منطقی توی دانشگاه دوست داشته باشه چه جوری بهش بفهمونه ؟؟؟ توی دانشگاه باشه هم کلاسیت هم باشه ؟؟؟؟ تورو خدا بگید :w04::w04:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااا مگه دوست داشتن هم منطقي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست داشتن احساسي هست.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابلي نداره عزيزم . جايي كه دانلودش كردم واست تو پستم مي زارم كليك كني مي ره تو سايتش .
من مشكلي با دوستي اين طوري ندارم .راستش من از اين مشاوره ها زياد دادم ولي وقتي طرف مقابل بعد از يه مدتي ذات پليدش( دور جون شما و كسي كه دوستش داري) نشون ميده واقعا عذاب وجدان مي گيرم.

nana-22

عضو جدید
به هر حال واسه مشاوره من بايد اطلاعاتم كامل باشه. چه نوع دوست داشتني؟ چه دانشگاهي؟ مدت دوست داشتن؟ علت دوست داشتن؟و ......

دانشگاه خودمون هم کلاسی هم رشته ای دوست داشتن برای ازدواج :w04:6ماه علاقه دارم بهش از اخلاقش خوشم میاد تازه قیافه هم نداره این یعنی دوست داشتن منطقی اشکال هاش هم می بینم :w18:

mahan 2

عضو جدید
بدون تعارف....
سرو سنگین مثل یه دختر باکلاس میری میگی ...."من میخوام با شما بیشتر آشنا شم"

ببین اگه میتونی مثلا تو یه اردوی دانشگاهی یا یه جایی که تابلو نباشه بگو..
یعنی بعد کلاس جلو در واینسا و اینو بگو... از یه نفرم میتونی کمک بگیری تا همینو (همین عبارت)
رو بهش از طرف تو بگه...

مستقیما بهش بگی بهترین کاره...

وقتی میگی تو چشماش زل بزن و یکم نزدیک تر بهش بایست...

نمیدوونم شما دخترا چرا تا عاشق میشید فکر ازدواج دارد.....

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو مثل فيلم ممل امريكايي چند نفرو بزار اديت كن تو برو نجاتش بده

:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

negin1313

عضو جدید
به نظر من نباید بهش بگی اگه یه پسر دوستت داشته باشه خودش میفهمه که احساس تو نسبت بهش چیه آخر یه رفتاری داشتی که یه جوری بخوای بهش بفهمونی با بقیه واسش فرق داری خوب حالا اگه اون خودشو زد به اون راه و هیچ قدمی برندناشت
یعنی تو رو نمیخواد یا حدااقل به ازدواج فکر نمیکنه و اگه بهش بگی حتما میگه نه

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.
خوشحال میشم اگه بتونم باهاتون صحبت کنم. راهنمایی و مشاوره از توان من خارجه.
ببین چند سوال کلیدی:
چند وقته هم کلاسی هستی؟
چه قدر صحبت کردین؟
دوستاش کیان آیا دوست مشترک دارین؟
رشتتون چیه؟ آیا کار گروهی دارین؟
چه تیپ پسریه؟ اسپرت، سنگین، ورزشکار، درسخون، شوخ طبع، عنق، و ...
سر کلاس معمولا چه قدر فاصله دارین؟
جزوه مینوسیه؟
آیا تخصص خاص یا شغل خاصی داره یا توانایی خاصی که بتونم بگم چه طوری سر صحبت رو باز کنی؟
جزوه مینویسی؟
انتخاب واحد ، سلف و سایر مواردتون مشترکه؟
کلا چه جاهایی به صورت مشترک هستین؟

فعلا اینا رو جواب بده!

nana-22

عضو جدید
بدون تعارف....
سرو سنگین مثل یه دختر باکلاس میری میگی ...."من میخوام با شما بیشتر آشنا شم"

ببین اگه میتونی مثلا تو یه اردوی دانشگاهی یا یه جایی که تابلو نباشه بگو..
یعنی بعد کلاس جلو در واینسا و اینو بگو... از یه نفرم میتونی کمک بگیری تا همینو (همین عبارت)
رو بهش از طرف تو بگه...

مستقیما بهش بگی بهترین کاره...

وقتی میگی تو چشماش زل بزن و یکم نزدیک تر بهش بایست...

نمیدوونم شما دخترا چرا تا عاشق میشید فکر ازدواج دارد.....
مرسی راهنماییتون خوب بود ولی این کسی که من می گم اهل دوستی نیست منم اهل دوستی نیستم این کسی که گفتم سعی میکنه طرف رو جوری بپسنده که همیشه باهاش باشه
تابلوه برم به همچین کسی بگم من قصد آشنایی باهات دارم خواستی بیا دوست بشیم اگه نه:w43::neutral:

nana-22

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
خوشحال میشم اگه بتونم باهاتون صحبت کنم. راهنمایی و مشاوره از توان من خارجه.
ببین چند سوال کلیدی:
چند وقته هم کلاسی هستی؟6ماه هستش
چه قدر صحبت کردین؟زیاد ما کلا 6تا دختریم که دوستیم 2تا هم پسر داریم که یکیشون این پسره هستش در حد یه دوست معمولی هستیم
دوستاش کیان آیا دوست مشترک دارین؟خیلی زیاد دوست مشترک داریم
رشتتون چیه؟ آیا کار گروهی دارین؟معماری ، خیلی زیاد کار گروهی داریم ولی با هم یک بار کار گروهی داشتیم
چه تیپ پسریه؟ اسپرت، سنگین، ورزشکار، درسخون، شوخ طبع، عنق، و ...( پسر سنگین و عنقی هستش )
سر کلاس معمولا چه قدر فاصله دارین؟یا یه میز یا دوتا
جزوه مینوسیه؟نه بابا جزوه های من همش تو کپی هستش جزوه های منو کپی میگیره
آیا تخصص خاص یا شغل خاصی داره یا توانایی خاصی که بتونم بگم چه طوری سر صحبت رو باز کنی؟ آره سنتور میزنه ، معرق کاری می کنه
جزوه مینویسی؟آره کلا من جزوه نویس دانشگاه هستم :w09:
انتخاب واحد ، سلف و سایر مواردتون مشترکه؟انتخاب واحد آره
کلا چه جاهایی به صورت مشترک هستین؟ همه جا مشترک هستیم سرویس ، کلاس ، مسافرت

فعلا اینا رو جواب بده!:w11::w11:
جواب ها رو جلوی سوال ها نوشتم ممنون میشم جواب بدین :w30:

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جواب ها رو جلوی سوال ها نوشتم ممنون میشم جواب بدین :w30:
خوبه. نه باید بگم عالیه.
شما فرصتهای زیادی دارین تا فرصت اشناییتون رو بهش بدین. دقت کنین که گفتم شما باید فرصت بدین تا اگه میخواد پیشنهاد بده بهتون. این اصل رو فراموش نکن. چون برخی از پسرها دوست ندارن انتخاب بشن و حق انتخاب رو متعلق به مرد میدونن.این گام اول.
اما این تریپ دارای نواقصی هم هست. وقتی 6-7 تا دختر با 2-3 تا پسر دوست میشن حس ولایی اون پسرها به دخترهاپیدا میکنن. یعنی دوست دارن براشون دوست و برادر بمونن تا اینکه با یکیشون دوست دختر و پسر بشن.
باید حواست باشه که خودت رو جلوی بچه ها لو ندی. این گام دومته. دختراتون نباید بفهمن از این آقا خوشت اومده.
حالا بریم سر اصل باز کردن سر صحبت.
ببین درباره اقایون معمولا کنجکاوی اونارو به سمت یه دختر متمایل میکنه. کنجکاوی جنسی، کنجکاوی درباره فرهنگ، کنجکاوی برای درک خنده یا غم و .... پس اگر چیزی داری که تو فکر میکنی برگ برنده ای برای تو دربرابر دخترای دیگه هست واسم بنویس.
راستی سنتون چه قدره؟
شماره همراهش روداری؟ چرا ازش نمیخوای که یک استاد سنتور خوب یا کلاس سلفژ خوب بهت معرفی کنه؟ حتما نباید بپری تو بغلش و لب بگیری! واسه شروع اینا رو ازش بخواه. پله پله باید مخ یک پسر رو زد رفیق. به من اعتماد کن!
در ضمن: اقایون از چشم عاشق میشن. یعنی اینکه باید همیشه به خودت برسی. به رفتارت دقت کنی و....و نگاهش کنی .خیلی زیاد.
درباره سلفژ و سنتور نظرت رو بگو بهم.

mahan 2

عضو جدید
مرسی راهنماییتون خوب بود ولی این کسی که من می گم اهل دوستی نیست منم اهل دوستی نیستم این کسی که گفتم سعی میکنه طرف رو جوری بپسنده که همیشه باهاش باشه
تابلوه برم به همچین کسی بگم من قصد آشنایی باهات دارم خواستی بیا دوست بشیم اگه نه:w43::neutral:

یعنی چی؟ میخوای ازدواج کنی؟
ببین باید پسره رو خیلی خیلی خوب بشناسی... من خودم به یه دختر که خیلی ناز و عالی باشه ممکنه بگم نه ولی اونی که زشتره و عادی تره یا کلا هر جور دیگه ای رو باشه بپسندم..

من میتونم بگم باید جذبش کنی...از این جوابایی که به دوستمون دادی یه چیزایی دستگیرم شد..

زیاد ارایش نکن...من از دخترایی که زیاد ارایش میکنن به شدت بدم میاد... عادی باش..
برای من یه دختر سنگین و خوشگل خیلی جذاب...سنگین بودن خیلی مهمه(نه از لحاظ وزن)
سعی کن یه چهره معصوم داشته باسی...
تو چشماش زیاد نگاه کن.... نزار بقیه خترا بفهمنن وگرنه....
با حال باش..
ازروی بقیه جوابات بهت جواب میدم...

nana-22

عضو جدید
خوبه. نه باید بگم عالیه.
شما فرصتهای زیادی دارین تا فرصت اشناییتون رو بهش بدین. دقت کنین که گفتم شما باید فرصت بدین تا اگه میخواد پیشنهاد بده بهتون. این اصل رو فراموش نکن. چون برخی از پسرها دوست ندارن انتخاب بشن و حق انتخاب رو متعلق به مرد میدونن.این گام اول.
اما این تریپ دارای نواقصی هم هست. وقتی 6-7 تا دختر با 2-3 تا پسر دوست میشن حس ولایی اون پسرها به دخترهاپیدا میکنن. یعنی دوست دارن براشون دوست و برادر بمونن تا اینکه با یکیشون دوست دختر و پسر بشن.
باید حواست باشه که خودت رو جلوی بچه ها لو ندی. این گام دومته. دختراتون نباید بفهمن از این آقا خوشت اومده.
حالا بریم سر اصل باز کردن سر صحبت.
ببین درباره اقایون معمولا کنجکاوی اونارو به سمت یه دختر متمایل میکنه. کنجکاوی جنسی، کنجکاوی درباره فرهنگ، کنجکاوی برای درک خنده یا غم و .... پس اگر چیزی داری که تو فکر میکنی برگ برنده ای برای تو دربرابر دخترای دیگه هست واسم بنویس.
راستی سنتون چه قدره؟20 پسره 22
شماره همراهش روداری؟ چرا ازش نمیخوای که یک استاد سنتور خوب یا کلاس سلفژ خوب بهت معرفی کنه؟ حتما نباید بپری تو بغلش و لب بگیری! واسه شروع اینا رو ازش بخواه. پله پله باید مخ یک پسر رو زد رفیق. به من اعتماد کن!
در ضمن: اقایون از چشم عاشق میشن. یعنی اینکه باید همیشه به خودت برسی. به رفتارت دقت کنی و....و نگاهش کنی .خیلی زیاد.
درباره سلفژ و سنتور نظرت رو بگو بهم.
من شماره اش رو دارم سنتور هم خیلی دوست دارم ولی الان موقعیت یادرفتنش ندارم من 20 سالمه پسره22 راستی این که گفتم ما 6تا دختریم 2تا پسر 4تا از این دوستام ازدواج کردن :w11:یکی از پسر ها هم نامزد داره :w11:می مونیم من و اون پسره و یه دختره که تو گروهمون هستش اون دختره اصلا از این پسره خوشش نمی آد منم تیپم بد نیست متوسط رو به بالا چون یه سری کارهای کارگاهی دارم یه روزهایی هممون عادی باید بریم این پسری که من میگم زیاد تیپ واسش مهم نیستش دوست های دخترم هم خبر ی از موضوع ندارن . کلا همش با هم هستیم پس نگاه هم زیاد میکنیم همدیگر رو ولی یه مشکلی هست که این پسره حدودا سه ماه پیش به یه دختره بیرون از دانشگاه پیشنهاد داد و جواب رد شنید ولی به یکی از دوستام خیلی خوب هستش گفته بود آدم ها مهم اینه که واقعا همدیگر رو بخوان مهم نیست کی پیشنهاد بده ولی من خودم آدمی نیستم که بتونم برم به یه پسر همچین پیشنهادی بدم :w04:

nana-22

عضو جدید
یعنی چی؟ میخوای ازدواج کنی؟
ببین باید پسره رو خیلی خیلی خوب بشناسی... من خودم به یه دختر که خیلی ناز و عالی باشه ممکنه بگم نه ولی اونی که زشتره و عادی تره یا کلا هر جور دیگه ای رو باشه بپسندم..

من میتونم بگم باید جذبش کنی...از این جوابایی که به دوستمون دادی یه چیزایی دستگیرم شد..

زیاد ارایش نکن...من از دخترایی که زیاد ارایش میکنن به شدت بدم میاد... عادی باش..
برای من یه دختر سنگین و خوشگل خیلی جذاب...سنگین بودن خیلی مهمه(نه از لحاظ وزن)
سعی کن یه چهره معصوم داشته باسی...
تو چشماش زیاد نگاه کن.... نزار بقیه خترا بفهمنن وگرنه....
با حال باش..
ازروی بقیه جوابات بهت جواب میدم...
من از آرایش متنفرم متاسفانه ، آره اگه واقعا اخلاق هامون بهم بخوره شاید به ازدواج ختم بشه شاید هم نه ، آره منم این موضوع رو قبول دارم دونفر باید همدیگر رو بپسندند ولی یه جورایی حس میکنم اون پسره میخواد از من فرار کنه !!!!!!!!!!!:w09::w09:

mahan 2

عضو جدید
من از آرایش متنفرم متاسفانه ، آره اگه واقعا اخلاق هامون بهم بخوره شاید به ازدواج ختم بشه شاید هم نه ، آره منم این موضوع رو قبول دارم دونفر باید همدیگر رو بپسندند ولی یه جورایی حس میکنم اون پسره میخواد از من فرار کنه !!!!!!!!!!!:w09::w09:

اگه از حست مطمئنی بیخیال شو...
هرچی نزدیک تر بشی فرار میکنه..
اگه میتونستی یه کاری کنی باهات درد دل کنه چی میشد.....
فعلا صبر کن تا اون دردش بخوابه.....فک کنمم طرفت ازون ادمایه ضایع پایه هستش اره...
دوست گلم اگه سوال خاصی داشتی با پیام خصوصی میتونی بپرسی....
تقریبا همسنیم...

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام. همون طور كه بچه گفتن ظاهرت خيلي تاثير گذار هست. حتما لازم نيست ارايش كني تا زيبا بشي. هر كسي زيبايي هاي خاص خودش داره. فقط به تيپت يه كم بيشتر اهميت بده. ( البته قصد توهين ندارم حتما تيپت خوبه)

behrouz27

عضو جدید
اگه واقعا انقدر دوسش داری غرورتو زیر پا بذار یه جا تنها دور از چشم بقیه حرفتو بهش بزن

vleila

عضو جدید
یه کاری کن که متوجهه علاقه یا گرایشت نسبت به خودش بشه اما سعی کن به هیچ عنوان خودت پیش قدم نشی

قاصدک...

عضو جدید
نانا اگه خودت پیشنهاد بدی از همین الان خودتو یه بازنده باید ببینی.زیاد بهش محل نذار .بد هم برخورد نکن .خیلی تحویلش نگیر یه مدت جوری که بفهمه نسبت بهش بی تفاوتی اونوقته که جذبت میشه و حس کنجکاویش گل می کنه و بیشتر میاد طرفت تا دلیله حسه جدیدتو بفهمه.به نظر من زیادی داری بهش توجه میکنی که اون داره هر روز ازت دورتر میشه

قاصدک...

عضو جدید
پسرا از دخترایی که واسشون دست نیافتنیتر باشنو یه هوا غرور داشته باشن بیشتر خوششون میادو جذبشون میشن.کمی ارایش کن چون با ارایش زیباییهای صورتت بیشتر خودشو نشون میدن

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه آدم یه نفر رو خیلی منطقی توی دانشگاه دوست داشته باشه چه جوری بهش بفهمونه ؟؟؟ توی دانشگاه باشه هم کلاسیت هم باشه ؟؟؟؟ تورو خدا بگید :w04::w04:
خب خيلي به قول خودت منطقي برو جلو و ماچش كن تا بفهمه كه دوسش داري.....:surprised::D

Nooshin-M

عضو جدید
1پسر وقتی بفهمه دختره همه توجهش بهشه و بدونه دوسش داره....بیشتر سرکارش میزاره.....سعی کن غیر مستقیم جذبش کنی...خودت باش.همیشه به خودت برس....1وقتایی 1کاری کن که بهت فکر کنه...تو جمع مشخصتر باش...نه از لحاظ آرایش...از نظر رفتار...متانت..فعالیت...باحال باش در عینه سنگین بودن ....
موفق باشی عسیسم....اما مورد اولو حواستو بده...تجربه بود....

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
نانا اگه خودت پیشنهاد بدی از همین الان خودتو یه بازنده باید ببینی.زیاد بهش محل نذار .بد هم برخورد نکن .خیلی تحویلش نگیر یه مدت جوری که بفهمه نسبت بهش بی تفاوتی اونوقته که جذبت میشه و حس کنجکاویش گل می کنه و بیشتر میاد طرفت تا دلیله حسه جدیدتو بفهمه.به نظر من زیادی داری بهش توجه میکنی که اون داره هر روز ازت دورتر میشه
بياين اين منطق خانوماااااا
بابا دوست داشتن يعني بدون هيچ قيد وشرطي دو طرف همديگر رو دوس داشته باشن.....
مگه ميخوان معامله كنن كه شما داري طريقه صحيح معامله رو توضيح ميدي كه سرش كلاه نره؟؟؟!!!

پسرا از دخترایی که واسشون دست نیافتنیتر باشنو یه هوا غرور داشته باشن بیشتر خوششون میادو جذبشون میشن.کمی ارایش کن چون با ارایش زیباییهای صورتت بیشتر خودشو نشون میدن
واقعاً اگه پسري به خاطر آرايش صورت دختري رو بخواد واسش متاسفم