:::: یــادگــاری های بچه های کنکور 1392 ::::

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saherem

عضو جدید
استرس دارم
حالم خوب نیس
معلوم نیس کی حرکت کنم سمت تهران
از هیچی گله ندارم
فقط امیدوارم وقتی اومدیم بیرون خطی نمونده باشه که نکشیده باشیم و خوشحال باشیم که تمام سعیمونو کردیم
بلد نیستم مثه شما خوب بنویسم اما این چندتا جمله رو نوشت واسه یادگاری
واسه هممون دعای آرامش می کنم

miss kimia

عضو جدید
با دلی‌ آرام‌ و قلبی‌ مطمئن‌ و روحی‌ شاد و ضمیری‌ امیدوار به‌ فضل‌ خدا از خدمت‌ خواهران‌ و برادران‌ مرخص‌، و به‌ سوی‌ جایگاه‌ آزمون سفر می‌كنم‌ و به‌ دعای‌ خیر شما احتیاج‌ مبرم‌ دارم‌. :D

وصایای امام رو خوب آویزه گوشت کردی ها:D

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
امروز كه از خواب بيدار شدم از خودم پرسيدم :
زندگی چه می گويد؟
جواب را در اتاقم پيدا كردم
سقف گفت : اهداف بلند داشته باش!
پنجره گفت : دنيا را بنگر!
... ساعت گفت : هر ثانيه با ارزش است!
آيينه گفت : قبل از هر كاری به بازتاب آن بينديش!
تقويم گفت : به روز باش!
در گفت : در راه هدف هايت سختی ها را هُل بده و كنار بزن!
زمين گفت : با فروتنی نيايش كن!
اینم یادگاریه من با شما عزیزان

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چه بچه های خوبی داریم ...

pyramids نوشته:
مهمترین چیزی که دوست دارم به همه دوستام بگم اینکه هیچ اتفاقی رو بعنوان شکست تو زندگی قبول نکنید ما تو مسیری هستیم که سر تا سرش موفقیته، باور کنید که این ما نیستیم که صلاح خودمون رو میدونیم ، ما خدایی داریم که داره برامون بهترینها رو میخواد اینو باور کنیم و در هر مسیری هستیم تمام سعیمون رو بکنیم.
....
ایشالا پنجشنبه شب هممون با لبخند بخوابیم
::::::::::::::::::::::::::::
soh-rab نوشته:
خدا تا آخرین لحظه در بازُ نمی بنده
::::::::::::::::::::::::::::
timaj نوشته:
انسان به هر آنچه که بخواهد میتواند برسد پس بزرگ فکر کنیم و بزرگ بخواهیم که تمام کائنات در برابر ما و تلاش ما برای رسیدن به هدف سر تسلیم فرو خواهند آورد

...
من دانشگاه تهران منتظرتون هستم
:::::::::::::::::::::::::::
bita-archi نوشته:
امیدوارم مثل امتحان تئوری وقتی تاپیک نتایج اسکیسو برقرار میکنین همتون خوشحال باشین
::::::::::::::::::::::::::
donfidelio نوشته:
بی صبرانه منتظر اون 4 ساعت لعنتیم، میخوام ثانیه به ثانیه اون 4 ساعتو بجنگم.... میخوام 5شنبه تلافی همه اشتباهات و عذابایی که کشیدم رو سر اسکیس خالی کنم. ایشالله که بعد نتایج با روی خندون میایم اینجا، و میگیم کاری که قرار بود انجام بدیم رو انجام دادیم.
miss kimia نوشته:
من به مادرم قول داده ام که دیگه امسال کار رو یکسره خواهم کرد. 36 پنجشنبه اس که میرم پیشش و میگم رو قولم هستم. این پنجشنبه میرم و بهش میگم یکسره اش کردم مامان.
take off نوشته:
با تمام توان كار كردم
...
هر اتفاقي كه بيفته من از خودم راضيم
همتونو دوس دارم
:::::::::::::::::::::::::
shina88 نوشته:
به سلامتی نسلی که ظهر به زور میخوابوندنشون تا خرابکاری نکنن:child: گذشت و گذشت و روزگار به جایی رسوندشون که تبدیل به جغد شدن،شبا کار میکردن،روزا هم اگه مجالی بود کمی چشم رو هم میزاشتن اونم برای ادامه حیات نه برای استراحت!:w22:
:::::::::::::::::::::::
nima-sd نوشته:
ایشالا شنبه شب بیام ببینم همه خوشحالین
:::::::::::::::::::::::
kh_memar67 نوشته:
خدا جونم بی اندازه دوستت دارم و بخاطر تک تک لطف هایت سپاس گذارم
... دوس دارم اینو همه باور کنن که تو مهربانترینی
::::::::::::::::::::::
baharestan.f نوشته:
همیشه لحظه ی آخر خدا نزدیکتر میشه. می سپارمتون به خدا. علی یارتون.
:::::::::::::::::::::
معمارباشی نوشته:
همچین بگی نگی دم امتحانی حس پیری و مادربزرگی بهم دست داد .... ولی با این حال خیلی کیف می ده اسمت رو بین نوشته ی بچه ها ببینی و حس کنی بینشون حضور داری
::::::::::::::::::::
mbarsen نوشته:
ای آشنای من// برخیزو با بهار سفر کرده بازگرد// بگذار تا نسیم که در جست و جوی توست// از هرکه در ره است، بپرسد نشانه هات// آنگاه با هزار هوس، با هزار ناز/ برچین دو زلف خویش// آغاز رقص کن// بگذار تا به خنده فرود آید آفتاب// بر صبح شانه هات!
:::::::::::::::::::
hagir نوشته:
... کوروش کبیر میگه انسان همان میشود که اغلب به ان فکر میکنید ... همه ی شماهارو دوست دارم از همتونم ممنونم
:::::::::::::::::
fahime_k نوشته:
... بی صبرانه منتظر روز امتحانم..برا همتون از صمییییم قلبم ارزوی موفقیت میکنم.امیدوارم همتون به اون چیزی که میخواین برسین..***به امیییید موفقییییت***
hastia89 نوشته:
... هر چی تو دنیای واقعی بی معرفتی دیدم اینجا هزار برابر ادماش با معرفتن و باعث میشن ادم از دنیا و ادماش ناامید نشه. دم همتون گرم. و دلتون خوش.
arcdoc شعری از پناهی نوشته:
....
گفتی بیا زندگی خیلی زیباست؛ دویدم//چشم فرستادی برام تا ببینم؛ که دیدم// پرسیدم این آتش بازی تو آسمون معناش چیه؟// کنار این جوب روون معناش چیه؟// این همه راز، این همه رمز// این همه سر و اسرار معماست؟// آوردی حیرونم کنی که چی بشه؟ نه والله!// مات و پریشونم کنی که چی بشه؟ نه بالله!// ....
miss mim نوشته:
از این جمله خیلی خوشم اومد: من به مادرم قول داده ام که دیگه امسال کار رو یکسره خواهم کرد.... (>> http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...=1#post6498249)
hado_st نوشته:
...
باراني بايد// تا كه رنگين كماني برآيد// و ليموهايي ترش// تا شربتي گوارا فراهم شود// ...
qazal نوشته:
برا همتون آرزوی موفقیت دارم.خسته نباشین همگی
sheelan نوشته:
خدایا در این لحظات بیم و امید، پناهم تویی، تنهام نذار...
saherem نوشته:
... امیدوارم وقتی اومدیم بیرون خطی نمونده باشه که نکشیده باشیم و خوشحال باشیم که تمام سعیمونو کردیم ...
arefeh نوشته:
امروز كه از خواب بيدار شدم از خودم پرسيدم: زندگی چه می گويد؟ . . .
mahboooobeh نوشته:
دوستان من کجا هستند؟؟؟؟؟ روزهاشان پرتقالی باد!
خیلی از بچه ها هنوز چیزی ننوشتن ... حیف نیست به خدا؟؟

آخرین ویرایش:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگاه مان می کند . . . صدای قلب های مان را می شنود . . . سوسوی چشمان مان را می بیند . . . گرمای نفس نفس های مان را حس می کند. . . از عرق کف دست هایمان خبر دارد. . . و گوش به لب جنبان مادرها و پدرهای مان دارد . . . بد جوری هوای مان را دارد.

آخرین ویرایش:

mahan98

عضو جدید
خدا
در

مکان های دور از انتظار
به دست
افرادی دور از انتظار
و در
مواقعی تصور ناپذیر
معجزات
خود را به انجام می رساند
برای آن مهربانِ توانا
غیرممکن وجود ندارد …
همیشه
همیشه
و همیشه
امیدی هست .

saeid.archi

عضو جدید
واقعا کم تمرین کردم برای اسکیس، شاید دستم آماده نباشه، ولی ذهنم آمادست، بی صبرانه منتظر اون 4 ساعت لعنتیم، میخوام ثانیه به ثانیه اون 4 ساعتو بجنگم، 2-3 ساله دارم بخاطر اتفاقات مختلف عذاب میکشم، قبول کردم که همش بخاطر اشتباهات خودم بوده، ولی 5شنبه میخوام کارو تموم کنم، فقط دوست دارم یه موضوعی بدن که 4 ساعت با تمام توان بشه روش کار کرد، دوست دارم عدالت برقرار بشه، میخوام 5شنبه تلافی همه اشتباهات و عذابایی که کشیدم رو سر اسکیس خالی کنم. ایشالله که بعد نتایج با روی خندون میایم اینجا، و میگیم کاری که قرار بود انجام بدیم رو انجام دادیم.
خدایا چقد حرفات شبیه حرفاییه که من میخواستم اخر تایپیک بزنم

saeid.archi

عضو جدید
استرس دارم
حالم خوب نیس
معلوم نیس کی حرکت کنم سمت تهران
از هیچی گله ندارم
فقط امیدوارم وقتی اومدیم بیرون خطی نمونده باشه که نکشیده باشیم و خوشحال باشیم که تمام سعیمونو کردیم
بلد نیستم مثه شما خوب بنویسم اما این چندتا جمله رو نوشت واسه یادگاری
واسه هممون دعای آرامش می کنم
سلام شیلان خوبی؟ردیفی؟برات ارزوی بهترین هارو دارم موفق باشی

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم همه نتیجه زحماتمون را ببینیم و هر جا که صلاحمون هست قبول بشیم و اگر هم نشدیم مطمئن باشید حتما خیرتی تو کار هست که در آینده به یه نحوه ی دیگه ای و یه جا دیگه زحمتای این روزهامون نتیجه می ده
من رفتم بخوابم
به امید فردایی بهتر از امروز

mahan98

عضو جدید
کاش به این جمله ایمان داشته باشیم که:
خدایا راضیم به رضای تو.
چون فقط تویی که خیر و صلاحم رو میدونی و نه هیچ کس دیگه.
ایمان داشته باشیم ها ، نه این که فقط با زبون بگیم.

mbarsen

عضو جدید
و چه خوش گفت آن شاعر خوش سخن که
"چه زود دیر میشود" گاهی
و دلم میگیرد.. گویی که بار سنگینی بر روی آن نشسته
شاید دیگر تکرار نشود این روزهای خوش ولی
چشم به آینده است که امیدمان را زنده نگه می دارد.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ديگه اينا رو ول كنين
لطفا يه سر به امضاي من بزنين
منتظر شنيدن نظراتتون هستم

misa001

عضو جدید
تموم شد!!همین!! همش خاطره بود..همش تجربه های شیرین و بیاد ماندنی با آدمای خوب و دوست داشتنی.. خدا خیلی دوستم داشت..

soh-rab

عضو جدید
مگر هنرمندان روزه هم می گیرن

تو چرا هی از این تایپیک به اون تایپیک می پری من چقدر دنبال تو بگردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا