گپ و گفتگوی بچه های مهندسی مکانیک - ساخت و تولید

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
بچه ها اینجا کمکت میکنن نگران نباش
التماس دعا

ebrahimsakht

عضو جدید
سلام مهندس ظهر تو هم بخیر

===============
دوست عزیز حالا چه کتابایی گرفتی ؟ مراجع رو گرفتی یا کتابای جامعو تستی . روزی چقدر میخوای براش وقت بزاری ؟؟ وضعیت دروس ریاضی و جامدات وزبان چجوریه ؟ سال های قبل به طور آزمایشی کنکور دادی یا نه .؟ هدف اصلیت برای شرکت چیه ؟ کسی رو داری با هم بخونید یا نه ؟ تو چه دروسی قوی تر هستی ؟ حالا فعلا اینا رو جواب بده تا بعد

سلام بروبچ
یه چند وقتی بود که نبودم , الان باز دوباره اومدم, می گم بگید موضوع سره چیه ما هم هستیم ها :)

pdora

عضو جدید
سلام عليكم جميعا<BR>راستش من چند وقت رفتم سر كار ولي با اصرار پدرم ميخوام درسو ادامه بدم. كتاباي رياضيات و معادلات دكتر اقاسي- مقاومت دكتر نايي - استاتيك و مقاومت بير جانسون- دروس ساخت وتوليد دكتر رازفر- اصول ماشينكاري راز فر- علم مواد تويسركاني - والا من كتابارو خودم خريدم يعني تحقيق نكردم. به نظر شما اين كتابا خوبه؟   راجع به وقتم اينكه ماه رمضانو خيلي نمي تونم وقت بزارم چون مشكل معده دارم روزه هم به زور ميگيرم. ولي روزاي عادي 8 ساعت ميخونم. رياضي عمومي 2 رو تقريبا بلدم- معادلاتم معموليه ولي رياضي 1 يه كم مشكل دارم. استاتيك ومقاومتم بد نيست نه ضعيفم نه خيلي خوب. نه اشتباه كردم بايد كنكور ميدادم ولي ندادم. نه كسيو ندارم تنهام ولي يه دوستي دارم ميتونم باهاش تلفني ارتباط برقرار كنم چون اونم با من شروع ميكنه ولي از من بدتره. كلا دروس ساخت وتوليدو دوست دارم وتقريبا قوي هستم. هدفم هم رشتمو دوس دارم هم درسو دوست دارم . اينده شغليم كه ديگه...<BR><BR>

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کمکت میکنن
کاره خوبی کردی مشکلتو مطرح کردی

ebrahimsakht

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar419933_1.gif

دوست عزیز کتابایی رو که گرفتی از جمله کتابای مرجع برای ارشده . فقط اگه می تونی برای دروس ساخت کتابای کاملتری بگیر (منظورم سایر دروس ساخته مثل قالب ، سی ان سی و ....) . خب بریم سر برنامه ریزی . من خودم برای خودم اینطوری برنامه ریختم ولی خب به دلایلی نشد اجراش کنم به نظرم برنامه خوبی باید باشه . (سال قبل به دلیل ترم آخرم . امسال هم به خاطر سربازی رفتن ) خب من نظرم اینه که چهار سری درس اصلی برای کنکور ساخت داریم . زبان - ریاضی - ساخت - جاندات . به نظرم برای موفق باید همشو همزمان بخونیم . یعنی روزی مثلا نیم تا 1 ساعت زبان کار کرد . البته میگم زبان دلبخواهیه اگه نخواستی نخونش . بعد یک روز در میان ریاضی و جامدات کار کرد . البته به طور مشخص . هر روز هم باید دروس ساخت رو خوند البته به صورت یک روز در میان . منظورم اینه که مثلا روز اول ریاضی خوندی . همش ریاضی نباشه مثلا یکمم تولید مخصوص بخون . روز بعدی مثلا استاتیک بخون بعدشم یه درس دیگه ساخت مثل قالب . بهتره دروس شبیه هم نباشه . اگه شبیه هم باشه باعث خستگی زودرس میشه یعنی بعد 1 ماه خوندن خسته میشی . تا دو هفته اینطوری میخونی بعد از هر دو هفته حجم درس رو میبری بالاتر . یه درس ساخت رو هم اضافه میکنی به درسا . بر فرض بعد 1 ماه مثلا استاتیک و ریاضی 1 تموم شد . دو هفته بعد مثلا هفته ای 2 ساعت مزیزاری برای مرور این دو تا درس . (بهرته برای تمام درسا اینطوری بشه ) . برای تست زدنم هر ماه یا هر دو هفته یه مقدار تست کار کن تا سرعت تست زنیت رو هم بالا ببری . ایشالله که موفق بشی
راستی یه چیز دیگه در هفته های اول ممکنه قسمت های مشخص شده رو نخونی . بهتره یه گوشه دلیل نخوندنت رو هم بنویسی . (تاثیر میزاره )
دوست عزیز این برنامه یه نظر شخصیه . میتونی خیلی راحت عوضش کنی . چون کاملا یه چیز سلیقه ای . من به نظرم این طوری خوبه . ممکنه نظر دیگران هم فرق کنه . حالا اگه دوست داشتی بشین یه برنامه مخصوص خودت بریز .

به هر حال امیدوارم موفق باشی

pdora

عضو جدید
يك دنيا ممنونم داداش
اميدوارم به حق اين ماه عزيز هر حاجتي داري براورده بشه
من كه كاري از دستم بر نمياد ولي مطمئن باش سر نماز برات دعا ميكنم. شب همگي بخير

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان مطالبی در مورد رشتمون قرار بدین و به ارتقا تاپیک کمک کنین

ebrahimsakht

عضو جدید
يك دنيا ممنونم داداش
اميدوارم به حق اين ماه عزيز هر حاجتي داري براورده بشه
من كه كاري از دستم بر نمياد ولي مطمئن باش سر نماز برات دعا ميكنم. شب همگي بخير
مرسی داداش. همین کافیست مرا :gol:

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خدمت بچه ها یه شعر میخوندن

سرباز شدن سرچشمه غم / نگهبانی زیاد و مرخصی کم

موفق باشی داداش

ebrahimsakht

عضو جدید
سلام مهندس خوبی؟
بلده فقط نمیدونیم چقدر . من نمیدونم منو از کجا میشناسه . خودشو معرفی نمیکنه که :D راستشو بگو کی هستی تو .