گوشیه شما چیه ؟

گوشیه شما چیه ؟

• مجموع رای دهندگان
    20

eizabel

عضو جدید
سلام دوستم گوشی من سونی ایکسپریا ست چند ساله دارمش خیلی راضیم به نظرم من که سونی از نوکیا خیلی بهتره

ع رشیدی

کاربر فعال
نوکیا e52 .خیلی از دخترا میگن گوشی های نوکیا مردونس و ظرافت نداره به خاطر همین دوست ندارنش. مهم کارایی و کیفیته. من گوشیمو خیلی دوست دارم ازش راضیم .به نظر من نوکیا خوبه.769933_BB_00_FB.EPS_1000.jpg

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوکیا e52 .خیلی از دخترا میگن گوشی های نوکیا مردونس و ظرافت نداره به خاطر همین دوست ندارنش. مهم کارایی و کیفیته. من گوشیمو خیلی دوست دارم ازش راضیم .به نظر من نوکیا خوبه.مشاهده پیوست 240815

آورین
شما از همین مثال میتونی به شخصیت مردها و زن ها پی ببری که مردها اصولا باطن بین و کیفیت پسندن . زن ها ظاهر بین و کمیت پسندن

:D موفق باشی

چاو شین

اخراجی موقت
Nokia 5233 :D
البته آخرای عمرشه... :crying2:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
تالار موبایل رو با گفتگوی آزاد اشتباه نگیرید دوستان
پست های اضافی حذف و کاربران اخطار دریافت کردند

.:: قوانین تالار موبایل ::.

با سلام

طی تغییرات ایجاد شده برای سهولت دستیابی کاربران به مطالب مفید واقع شده در تالار موبایل و همچنین سهولت ایجاد تاپیک و پرسیدن سوال در تاپیک های مختلف ضمن مطالعه ی دقیق قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران ,خواهشمندیم نکات زیر را رعایت بفرمایید:

1- قبل از ارسال پست یا تاپیک از ابزار جستجو برای رسیدن به جواب استفاده کرده و در صورت عدم رسیدن به جواب مورد نظر ,اقدام به ایجاد تاپیک فرمایید.
2-از ارسال تاپیک های بی مورد به موضوع تالار جدا خودداری فرمایید.
3-از ارسال تاپیک هایی با مضمون های " کمک! , سوال , فوری " و مضمون های مشابه برای جلوگیری از سردرگم شدن خواننده جدا" پرهیز کنید.
4. از ارسال پست های بیهوده و اسپم در تالار موبایل خود داری کنید.
5-دقت فرمایید که در تالار موبایل سوالات و برنامه های مربوط به کامپیوتر ( به جز سوالات و برنامه هایی که رابط بین موبایل و کامپیوتر هستند نظیر " PC Suite" ها ) , درخواست و ارسال نشود.
6-کاربران برای تشکر از پست فقط از دکمه ی تشکر استفاده کنند, هرگونه پست با محتوای : ممنون,عالی بود,زیبا بود, متشکرم و.... اسپم تلقی شده و پس از حذف پست کاربر اخطار دریافت میکند.
7-کاربران فعال و با پست های با محتوا در بازه های زمانی خاص امتیاز دریافت خواهند کرد.
8-هرگونه اسپم در تالار موبایل باعث دریافت اخطار و نمره ی منفی ی شود, لطفا در ارسال پست ها دقت لازمه را به عمل آورید.

بدیهی است که در صورت رعایت نکردن قوانین بالا , با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

موفق باشید

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
نظر سنجی

نظر سنجی

نظر سنجی قبلی به دلیل آپدیت نبودن, حذف و نظرسنجی جدید اضافه شد.
دوستان میتونن دوباره نظرات خود را ارسال کنند
موفق باشید

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد تعویض از سونی و اچ تی سی
الان
سامسونگ
گلکسی
j۴پلاس دوال سیم .

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
الان سامسونگ s4
ایشالا در شرف تعویض ولی همون سامسونگ هستم

پست های اول تاپیک رو خوندم یاد دوران دانشجویی و بلوتوث بازی تو کتابخونه و اتوبوس و .... افتادم :D
یادش بخیر پر ارسال ترین عکسا اینا بود ک روش نوشته بود بلوتوث بفرست بیاد :D
دوران اوج خودنمایی نوکیا و سونی اریکسون
سیستم جاوا و سیمبین... که ی روزی خدا بودن برا خودشون
:D
چقد زود تکنولوژی عوض شد و دنیای گوشیا فرق کرد

بالا