گوشتهای حرام را بشناسید

fatimma

عضو جدید
صادر نه اجرا!!
اجراش ربطی به مراجع نداره حداقل به اون آیت الله وحیدی که شما تونستی بهش نقد کنی!!
این که بانک گناه میکنه ربطی به مراجع نداره یه خورده فکر مبارکت رو به کار بنداز اگه ربط داشت مراجع میگفتند که بگیرین آقا اشکال نداره اما وقتی که حکم واضحه و عمل هم واضح دیگه این ربطی به مراجع پیدا نمیکنه:gol:
نمیشه خیلی حرفارو زد وگرنه میفهمیدی که اگه بخان اجراشم دست خودشونه ولی نمیخان چرا؟چراش بماند (حوصله اخراج شدن ندارم)
بخواب عزیزم بخواب فکر مبارک شما هم به خواب نیاز داره
خلاصه یه عده خوابن یه عده بیدار
من اگه کاری از دستم بر نمیاد حداقل خودموبه خواب نمیزنم تا مصداق همون تابع لهو علی ذلک بشم ولی .....بیخیال

JavadMessi

مدیر بازنشسته
نمیشه خیلی حرفارو زد وگرنه میفهمیدی که اگه بخان اجراشم دست خودشونه ولی نمیخان چرا؟چراش بماند (حوصله اخراج شدن ندارم)
بخواب عزیزم بخواب فکر مبارک شما هم به خواب نیاز داره
خلاصه یه عده خوابن یه عده بیدار
من اگه کاری از دستم بر نمیاد حداقل خودموبه خواب نمیزنم تا مصداق همون تابع لهو علی ذلک بشم ولی .....بیخیال
واقعا پستا رو نگاه میکنی یا نه!!!
من میگم اگه دست مثلا اون آیت الله وحیدی که شما تهمت بهش زدین بود و براش سود داشت از همون اول میگفت آقا حلال این درکش خیلی سخته؟؟؟
حوصله اخراج نشدن هم مغلطه ای که برای همچین شرایطی بدرد میخورده
شدید سیاست زده ای چون اعمال یه عده رو به حساب علما میذاری و بعد برای خودت توجیه درست میکنی که تقلید چیه من خودم عاقلم و میتونم بدون علم داشتن احکام خدا رو از قرآن و سنت استخراج کنم!!!
انشاالله که خدا هممون رو خودش هدایت کنه و از غرور و تکبر دور بداره:gol:

fatimma

عضو جدید
واقعا پستا رو نگاه میکنی یا نه!!!
من میگم اگه دست مثلا اون آیت الله وحیدی که شما تهمت بهش زدین بود و براش سود داشت از همون اول میگفت آقا حلال این درکش خیلی سخته؟؟؟
حوصله اخراج نشدن هم مغلطه ای که برای همچین شرایطی بدرد میخورده
شدید سیاست زده ای چون اعمال یه عده رو به حساب علما میذاری و بعد برای خودت توجیه درست میکنی که تقلید چیه من خودم عاقلم و میتونم بدون علم داشتن احکام خدا رو از قرآن و سنت استخراج کنم!!!
انشاالله که خدا هممون رو خودش هدایت کنه و از غرور و تکبر دور بداره:gol:
امیدوارم خدا تو رو هدایت کنه تا تهمت نزنی
دیگه تموم میکنم ولی فقط یه سوال؟خدایی چرا زنگ نمیزنی؟دینت برات اهمیت نداره؟ازون دسته ادمایی که عقل ندارن و فقط کورکورانه پیروی میکنن؟میترسی حرفام درست باشه و این همه تریپی که ورداشتی همه به باد فنا بره و همه بفهمن یه ریاکاری که فقط با گزاشتن اواتار مذهبی داری خودی نشون میدی؟میترسی هاله تقدسی که واسه بعضیا ساختی بشکنه ؟میخای واست کارته شارژ بفرستم زنگ بزنی(چون ظاهرا دینت برات ارزش یه زنگ زدن نداره)
به هر حال خدا همه جور بنده ای داره دیگه تو هم یکی ازونایی که از خدا جلوتر رفتی

حرف حساب

عضو جدید
من داخل پرانتز عرض کنم که اون اوایل انقلاب واقعا خواستند که سود بانکی (ربا) رو از بانکها کلاً حذف کنند اما بعد دیدند سرمایه‌گذارهای گنده با این کار پولی توی بانک نمیزارند و کلا سیستم اقتصاد با این روش نمیچرخه چون بانکها هم زیاد مایل نیستند که وام بدون بهره بدند دست مردم و صنعت. این شد که فکر کردند و این کلاه شرعی (مضاربه) رو گذاشتند و همه جمیعا چشمها رو بستند (من جمله مراجع)

و الان شما میبینید که مملکت اسلامی ماشالا سود میده از همه جای دنیا باحالتر. طرف از خارج پولاشو ور میداره میاره توی بانک ایران قلمبه سود میگیره حالشو میبره. بعد هم ادعا میشه که ایران بیشترین جذب سرمایه رو داره!
بله رفقا. دنیای سیاست خیلی پیچیده تر از اون حرفاست که ما ازش سر در بیاریم.