گله.......

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
اول از مدیران تالار خواهشمندم که این تاپیک رو منتقل نکنن که بره یه جای پرت ،و حذفشم نکنن چون واقعا حرف حسابه.ممنون.

امروز میخوام یه کم گله کنم
ولی لطفا تا اخرش بخونین و برخلاف تاپیکهایی که فقط میاین و میرین،نظرتون رو هم اعلام کنین:

1-این تالار مثل خونه ی متروکه شده،از اعضایی که یه موقعی یه کم فعالیت داشتن هم دیگه خبری نیست.به جز من و یکی از دوستان(اسمش رو نمیگم مطمنا خودش میدونه منظورم رو//از حق نگذریم اون فعالیتش از من هم بیشتره)کس دیگه ای اینجا فعال نیست.
بقیه شاید بگن که مشغله های گوناگون داریم و نتونن بیان ولی اگه هفته ای یک بار هم بیان و یه تاپیک پرمحتوا بزنن و فعالیت خودشون رو نشون بدن بازم خوبه.
من خودم از موندگی و گندیدگی متنفرم و هدف اصلیم هم تبادل اطلاعات و فعالیت گروهی بوده و هست،ولی متاسفانه خبری از این چیزا تو تالار نیست.
کسایی که عنوان کاربر فعال رو یدک میکشن هم زیاد فعال نیستن ...
این جوری پیش بره منم یا دیگه نمیام و یا میام یه سرک میکشم و میرم.......

2-چرا بچه های عمران همیشه واسه هم قیافه میگیرن؟
تو دوران دانشجویی،چه کاردانی و چه کارشناسی(من ناپیوسته خوندم)همین حالات برقرار بود ولی من فکر میکردم اینجا چون دانشگاس شاید عواملی ایجاب میکنه که اینطوری باشه،ولی اشتباه میکردم چون رشته های دیگه بچه هاش خیلی با هم مچ بودن،خیلی راحت و صمیمی.ولی اینجا هم (دنیای مجازی)همه با قیافه گرفتن جواب میدن،فکر میکنن که اقای .... هستن.جالبه که تو محیط کاری هم این داستان هست.
جدا چرا صمیمیت توی بچه های عمران نبوده و نیست؟
مطمئنا پشت این سوال جوابهای زیادی میتونه باشه.
خیلی حرفیدم
ممنون از همه
خوشحال میشم نظراتتون رو اعلام بفرمایید.

reza2011

عضو جدید
من باهات موافقم امير جان ... البته من در هر شرايطي در اينجا فعاليت خواهم كرد اونم صرفا به خاطر خودم ... چون وقتي متني رو مينويسم يا در مورد چيزي جستجو ميكنم واسه خودم در وهله اول مفيده ... به هر صورت رشته عمران رشته اي هست پر از بحث و نكات اجرايي متنوع ... به خودتم پيشنهاد ميكنم فعاليت خودت رو به خاطر خودت ادامه بده و نه به خاطر كسي ... موفق باشي .

anish

عضو جدید
سلام. میگم رشته ما (مدیریت پروژه)چرا اینقدر همه کسل و خفته اند . نگو که به خاطر اینه که زیر گروه عمرانی ها شدن به سرعت رفتارای اونا رو هم تقلید کردن.
از شوخی گذشته دوست عزیز این مشکلیه که همه دارن .دانشجوها انگار دانشجو نیستن .از باب تجربه شخصی میگم اون گروه های فعالم که می بینید هدفشون هر چیزی هست الا کار علمی تو دانشگاه خودمون از این موارد زیاد می بینم .و به نظر من مشکل چیز دیگه ای هست که جای گفتنش اینجا نیست

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
اقاي مهندس
گله اي كه كردين ، كاملا بجا هست . و طبق گفته ي اقا رضا ، اولين شخصي كه از فعاليت توي تالار منفعت ميبره خود شما هستيد،چون سبب بالا رفتن اطلاعات خودتون هم ميشه .
اما درمورد كاربران فعال ، متاسفانه در اين يك مورد ،نميتونم حرفي بزنم ، چون اگه چيزي بگم ، اولين نفري كه مورد اتهام قرار ميگيره ، خود من هستم !! ولي به بعضي از دوستان حق بدين ،خيلي از بچه سرگرم درس خوندن و اماده شده براي كنكور ارشد هستن(مث من !!:redface:) و فكر كنم تا اواخر بهمن ماه ، اين سكوت همچنان ادامه خواهد داشت (البته اميدوارم دوستاني كه اين دغدغه رو ندارن ، همچنان به فعاليتشون ادامه بدن )

سپاس

..:: civil ::..

عضو جدید
سلام
مرسی از دوستان
دقیقا خانم مهندس راست میگه
خداییش منم تا یه ماه پیش فعالتر بودم اما حالا کم شده
1-کنکور
2-پایان نامم
بعدم خیلی از این کاربران فعالی که می فرمایین مثل خود من به آقای مدیر گفتم 1 سال درگیرم عنوانو بدین کس دیگه
اما خوب ایشون هر جور صلاح بدونن عمل میکنن
خودشونم شاهدن فعالیت ما رو مطمئن باشید لازم باشه عنوانمون رو حذف می کنند برادر بزرگوار
من خداییش میام اگه دیدم کاری ازم بر میاد جوابی چیزی جواب میدم اما نمی رسم مطلب جدید بذارم
دلم می خواست راجع به self-centering ها یا دیوار برشی تو ساختمون فولادی که هر دو رو به آقا رضا قول داده بودم بذارم اما نمی رسم:(
شرمندم
اما اگه یه فرصت خالی پیدا کنم سر قولم هستم آقا رضا!

ایشالله شما فعالیتتون کم نشه آقا امیر
بدرود

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به گله شما احترام میذارم .. متاسفانه هر روزی که من سر میزنم اینجا 40 تا مهمان بازدید کننده داریم ، 2 تا کاربر :( آدم شرمنده میشه از اینهمه مصرف گرایی ...

..:: civil ::..

عضو جدید
به گله شما احترام میذارم .. متاسفانه هر روزی که من سر میزنم اینجا 40 تا مهمان بازدید کننده داریم ، 2 تا کاربر :( آدم شرمنده میشه از اینهمه مصرف گرایی ...

سلام
میگم آقای مدیر نمیشه وقتی از گوگل به این صفحه هدایت میشه کسی نتونه اطلاعات رو ببینه؟
هرچند زوری هم عضو میشن دیگه پیداشون نمیشه!!:(

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب این گله ای که کردید بیجواب موند ... 2 هفته مونده صفحه اصلی حتی خود ما هم کاری نمیکنیم :)

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این گله ای که کردید بیجواب موند ... 2 هفته مونده صفحه اصلی حتی خود ما هم کاری نمیکنیم :)
مدیر جان متوجه منظورت نشدم دقیقا.
ولی این تاپیک رو فقط چندتا از دوستان ناقص جواب دادن و به عبارتی شونه خالی کردن از زیر بار مسئولیت....
خیلیا هم خوندن و جواب ندادن(شایدم جوابی نداشتن واسه دادن!).

bahar01

عضو جدید
مدیر جان متوجه منظورت نشدم دقیقا.
ولی این تاپیک رو فقط چندتا از دوستان ناقص جواب دادن و به عبارتی شونه خالی کردن از زیر بار مسئولیت....
خیلیا هم خوندن و جواب ندادن(شایدم جوابی نداشتن واسه دادن!).

سلام به همه مهندسان عزیز...
من خودم یه تازه وارد و جوجه مهندسم:D، خیلی راه دارم تا به پای خیلی از شماها برسم و خیلی هم مشتاق یافتن اطلاعات بیشتر راجع به رشته ام و درسهایی که به رشته ام ارتباط داره... شاید یکی از انگیزه های اصلیم هم همین بوده که اینجا عضو شدم...
حرف همتون درست و متین اما من متاسفانه توی تالارهای رشته های دیگه همش مجبورم بگردم که شاید بتونم مطلبی پیدا کنم.
خودمم چون تازه کارم مطلبِ خاصی فعلا ندارم که بتونم بذارم اما امیدوارم اینجا هم فعالیت ها یکم بیشتر بشه و افراد تازه واردی مثل من هم بتونن تو این فعالیت ها سهیم باشن.
ممنون از همتون.

samras

عضو جدید
...........در دل تنگم گله هاست اااااااااااااااااااااااااااااااااه بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست

magnetic-boy

عضو جدید
salamon aleykom
manam tazebe inja omadam alan kafan boride vaghan site bahalie
man ham taze varedam be inja hastam ham be daneshgah khoshhal misham az tajrobiat shoma estefade konam

samras

عضو جدید
خواستم ب تاپیک ربط داشته باشه//////گله هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Bana8

عضو جدید
آره وضعیت خیلی بدی شده . منم همه سوال هامو فقط آقا Reza2011 جواب میده و فعالیت تو سایت واقعا کمه

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره وضعیت خیلی بدی شده . منم همه سوال هامو فقط آقا Reza2011 جواب میده و فعالیت تو سایت واقعا کمه

خوب برای اینکه ما اصولاً مصرف گرا هستیم ... میذارند میخوریم ، میپزند میخوریم ، کلاً فقط مصرف میکنیم ... تولید علم نمیکنیم :) :(

westar

عضو جدید
خوب برای اینکه ما اصولاً مصرف گرا هستیم ... میذارند میخوریم ، میپزند میخوریم ، کلاً فقط مصرف میکنیم ... تولید علم نمیکنیم :) :(
همه پست ها رو خوندم ......واقعا حرفاتون درسته
البته من هنو انقد علم ندارم که انتشارش بدم (جوجه مهندس:D)
اما خیلی وقته برا مصرف هم تو تالار نیومدم
گله ی به جایه

130106525

عضو جدید
این قیافه گرفتن تو همه رشته ها هست ولی تو عمران اپیدمی شده. ماها فک میکنیم کار شاقی کردیم که دانشجو شدیم!

magnetic-boy

عضو جدید
همه دارن می گن هین اشکال وارده پس شروع کنین دیگه همه هم باید از خودشون شروع کنن نه اینکه این ایراد رو فقط تایید کنن

Bana8

عضو جدید
تنها راهی که میشه این انجمن رو فعال کرد تشکیل گروهه . کسی علاقه داره به تشکیل یه گروه 7-8 نفره عمرانی تو انجمن ؟ اگه آره منم عضو میشم و تا جایی که بتونم کمک میکنم
من تری دی مکس کار گروه میشم

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه دارن می گن هین اشکال وارده پس شروع کنین دیگه همه هم باید از خودشون شروع کنن نه اینکه این ایراد رو فقط تایید کنن
بله اگه همه از خودشون شروع کنن،همه چی حل میشه.ولی کسی از خودش شروع نمیکنه.........
تنها راهی که میشه این انجمن رو فعال کرد تشکیل گروهه . کسی علاقه داره به تشکیل یه گروه 7-8 نفره عمرانی تو انجمن ؟ اگه آره منم عضو میشم و تا جایی که بتونم کمک میکنم
من تری دی مکس کار گروه میشم
چه گروهی؟
بیشتر توضیح بده لطفا.......

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
اول از مدیران تالار خواهشمندم که این تاپیک رو منتقل نکنن که بره یه جای پرت ،و حذفشم نکنن چون واقعا حرف حسابه.ممنون.

امروز میخوام یه کم گله کنم
ولی لطفا تا اخرش بخونین و برخلاف تاپیکهایی که فقط میاین و میرین،نظرتون رو هم اعلام کنین:

1-این تالار مثل خونه ی متروکه شده،از اعضایی که یه موقعی یه کم فعالیت داشتن هم دیگه خبری نیست.به جز من و یکی از دوستان(اسمش رو نمیگم مطمنا خودش میدونه منظورم رو//از حق نگذریم اون فعالیتش از من هم بیشتره)کس دیگه ای اینجا فعال نیست.
بقیه شاید بگن که مشغله های گوناگون داریم و نتونن بیان ولی اگه هفته ای یک بار هم بیان و یه تاپیک پرمحتوا بزنن و فعالیت خودشون رو نشون بدن بازم خوبه.
من خودم از موندگی و گندیدگی متنفرم و هدف اصلیم هم تبادل اطلاعات و فعالیت گروهی بوده و هست،ولی متاسفانه خبری از این چیزا تو تالار نیست.
کسایی که عنوان کاربر فعال رو یدک میکشن هم زیاد فعال نیستن ...
این جوری پیش بره منم یا دیگه نمیام و یا میام یه سرک میکشم و میرم.......

2-چرا بچه های عمران همیشه واسه هم قیافه میگیرن؟
تو دوران دانشجویی،چه کاردانی و چه کارشناسی(من ناپیوسته خوندم)همین حالات برقرار بود ولی من فکر میکردم اینجا چون دانشگاس شاید عواملی ایجاب میکنه که اینطوری باشه،ولی اشتباه میکردم چون رشته های دیگه بچه هاش خیلی با هم مچ بودن،خیلی راحت و صمیمی.ولی اینجا هم (دنیای مجازی)همه با قیافه گرفتن جواب میدن،فکر میکنن که اقای .... هستن.جالبه که تو محیط کاری هم این داستان هست.
جدا چرا صمیمیت توی بچه های عمران نبوده و نیست؟
مطمئنا پشت این سوال جوابهای زیادی میتونه باشه.
خیلی حرفیدم
ممنون از همه
خوشحال میشم نظراتتون رو اعلام بفرمایید.

باهاتون موافقم
منم احساس كردم بچه هاي عمران يكم نسبت بهم سردن و فعاليتاشونم نسبت به گروههاي ديگه كمتره
بايد يه فكري كرد...

بالا