گفتگو پیرامون تاپیک " تنها صداست که می ماند "

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دوستان عزیز ... باور کنید به هیچ وجه منظورم به فرد خاصی نبود ...
آخه این بنده خدا اومد و یک چیزی گفت بعضی ها نظر ایشون رو به دید مسخره گرفتن .... و خلاصه یک چیزایی نوشتند ...
قصد من حمایت از فرد خاصی نیست فقط فکر میکنم همون اندازه که خود من درباره یک چیزی فکر می کنم درسته شاید واقعا اشتباه باشه و برعکسش هم صدق می کنه !!!
خواستم فقط بگم که نظر هر شخص برای خودش مهم هست .. همین .. :gol:

شاید او هم به همان حقیقتی ناظر است که ما ناظریم ولی از زاویه ای دیگر
سعی کنیم علاوه بر شنیدن نظرات دیگران،زاویه دید آنها را هم دریابیم

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاغا سلام علیکم.

ما اینجا دوستان زیادی داریم و جو کاملاً صمیمی و دوستانه س.

هیچ اشکالی نداره این دوستیها واقعی بشه و بچه ها صدای همو بشنون یا عکس همو ببینن و...

هیچ جای قرآن و شرع هم نگفته همچین چیزی گناهه!

یه مسئله کوچیک رو اونقدر بزرگ نکنید

به نظر من خیلی هم قشنگه این چیزا...مخصوصاً خیلی دوس داشتم این تاپیک رو...چون یه کم از مجازی بودن فاصله گرفت.
آورین آجی ... :)
دوستان عزیز ... باور کنید به هیچ وجه منظورم به فرد خاصی نبود ...
آخه این بنده خدا اومد و یک چیزی گفت بعضی ها نظر ایشون رو به دید مسخره گرفتن .... و خلاصه یک چیزایی نوشتند ...
قصد من حمایت از فرد خاصی نیست فقط فکر میکنم همون اندازه که خود من درباره یک چیزی فکر می کنم درسته شاید واقعا اشتباه باشه و برعکسش هم صدق می کنه !!!
خواستم فقط بگم که نظر هر شخص برای خودش مهم هست .. همین .. :gol:

شاید او هم به همان حقیقتی ناظر است که ما ناظریم ولی از زاویه ای دیگر
سعی کنیم علاوه بر شنیدن نظرات دیگران،زاویه دید آنها را هم دریابیم

اینجا یه تاپیک عمومیه و هرکسی حق داره نظر بده و تبادل نظر کنن !

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله یکی از ماندگارترین و قشنگترین تاپیک هاست .
تا زمانی که چهار چوبی که براش تعیین شده رعایت شه مشکلی پیش نمیاد:smile:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
آورین آجی ... :)

اینجا یه تاپیک عمومیه و هرکسی حق داره نظر بده و تبادل نظر کنن !

درسته .. موافقم .. هر کسی حق داره فقط نظر بده ... ولی به سخره کشیدن نظرات دیگران کار شایسته ای نیست ..(منظورم شخص شما نیست ... (کلی عرض می کنم))
البته باید ایشون هم بیان و خودشون از مطلبی که نوشتن دفاع کنند ...

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
درسته .. موافقم .. هر کسی حق داره فقط نظر بده ... ولی به سخره کشیدن نظرات دیگران کار شایسته ای نیست ..(منظورم شخص شما نیست ... (کلی عرض می کنم))
البته باید ایشون هم بیان و خودشون از مطلبی که نوشتن دفاع کنند ...
بله همین، نظره همین طوری میشه حرف در اوردن از بزرگان چون ایشون یه حدیثم گفتن از امام حسین...
باید دلیل بگن
بی خیال فعلا
جناب اولی الباب عکس پاییزتون خیلی خیلی قشنگ بود به علاوه دکلمه تون ممنوونم;)

آخرین ویرایش:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بشینید تو خونه تون، نه کسی شما رو ببینه، نه صداتونو بشنوه. حلّه؟

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بله همین، نظره همین طوری میشه حرف در اوردن از بزرگان چون ایشون یه حدیثم گفتن از امام حسین...
باید دلیل بگن
بی خیال فعلا
جناب الل الباب عکس پاییزتون خیلی خیلی قشنگ بود به علاوه دکلمه تون ممنوونم;)
متشکرم.:gol:
راستی اولی الباب درسته ها:D

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این تاپیک رو تازه دیدم عجباااا:surprised:
اول تشکر میکنم از نی نی عزیز بابت تاپیک بسیار قشنگش و زحماتش:gol::gol::gol:
من خیلی به این جور کارا علاقه دارم کوچیکتر که بودم گاهی صدامو ضبط میکردم فکر نمیکردم یه روزی بخوام اونو به کسی تقدیم کنم...
به نظر خودم صدای خوبی برای دکلمه ندارم پس آنچه بود احساساتم بود تقدیم به شما دوستان عزیز :smile::gol:

آنه...

عضو جدید
جسارت نباشه ولی فقط همین مونده عکسمون رو هم به همدیگه بدیم. شخصیتا که برا همه معلومه. حالام صدا. بعدش عکس. فکر کنم یه جا کنیدو یه فیلم ازخودتون بگیریدو یا علی
فکرخوبیه! میگم هرکی صدا شو گذاشت پایین پستش عکس خودشو کوچیک ضمیمه کنه، باتشکرفراوان

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
جناب اولی الباب واقعا نمیدونم چی بگم....ممنون که اینقدر زیبا فضارو به تصویر کشیدین

این موزیک متن رو حالا از کجا آوردین؟؟
;)
خیلی جالب بود مخصوصا اینکه از اخوان خوندین...
594816_aroseb.gif

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جناب اولی الباب واقعا نمیدونم چی بگم....ممنون که اینقدر زیبا فضارو به تصویر کشیدین

این موزیک متن رو حالا از کجا آوردین؟؟
;)
خیلی جالب بود مخصوصا اینکه از اخوان خوندین...
مشاهده پیوست 180646
سلام. خوشحالم که خوشتون آمده. لطف دارین.
راستش من یک مجموعه از افکت های صوتی و آهنگ های لایت دارم، از اینور اونور جمع کردم، حالا میگردیم توی این مجموعه و مناسبت ترین آهنگ رو پیدا می کنم و روی صدا میکس می کنم.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام. خوشحالم که خوشتون آمده. لطف دارین.
راستش من یک مجموعه از افکت های صوتی و آهنگ های لایت دارم، از اینور اونور جمع کردم، حالا میگردیم توی این مجموعه و مناسبت ترین آهنگ رو پیدا می کنم و روی صدا میکس می کنم.

سلام به ریاضی دان بزرگ
... ایام به کام
... از نظر من زیباترین و دل نشین ترین دکلمه ی شما پاییز بود که بیشتر اوقات بهش گوش میدم ...

موفق و موئد باشید.

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام به ریاضی دان بزرگ
... ایام به کام
... از نظر من زیباترین و دل نشین ترین دکلمه ی شما پاییز بود که بیشتر اوقات بهش گوش میدم ...

موفق و موئد باشید.
موافقم پاییز فوق العاده بود اینم جالب بود خیلی، یه ایده نو، اما فضای ترس درش خیلی حاکم بود

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
موافقم پاییز فوق العاده بود اینم جالب بود خیلی، یه ایده نو، اما فضای ترس درش خیلی حاکم بود

اثر پاییزشون خیلی خیلی زیبا بود .. در اثر جدیدیشون فکر می کنم این نوع دکلمه ها با تصاویر همراه باشه خیلی زیباتره .. چون حواس شنونده به تصویر میره و آمیخته ای از تصویر به زیبایی اش کمک می کنه
ولی وقتی بخای صوتی گوش بدی همون فضا حول و هوش ترس پیش میره و راه حلش تصویر سازی تخیلی هست که من انجام دادم در ذهنم .... ولی در کل کار شایسته و نویی بود.

من پاییز رو از نظر احساسی بودن و از عمق وجود خوندن ایشون دوست داشتم ... مخصوصا در اون قسمت هایی که رگه هایی از بغض در صدای ایشون وجود داشت و به هیچ وجه ممکن سعی در پنهان کردنش نداشتن
و زیبایی کلامشون رو صد مرتبه زیبا می کرد ....

تو روزهای بارونی (مخصوصا این چند روز که رحمت خدا زمین و زمان رو در بر گرفته بود (صد مرتبه شکر)) صدای ایشون رو بسیار می گذاشتم و بسیار هم به دلم می نشست .... ممنون.

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اثر پاییزشون خیلی خیلی زیبا بود .. در اثر جدیدیشون فکر می کنم این نوع دکلمه ها با تصاویر همراه باشه خیلی زیباتره .. چون حواس شنونده به تصویر میره و آمیخته ای از تصویر به زیبایی اش کمک می کنه
ولی وقتی بخای صوتی گوش بدی همون فضا حول و هوش ترس پیش میره و راه حلش تصویر سازی تخیلی هست که من انجام دادم در ذهنم .... ولی در کل کار شایسته و نویی بود.

من پاییز رو از نظر احساسی بودن و از عمق وجود خوندن ایشون دوست داشتم ... مخصوصا در اون قسمت هایی که رگه هایی از بغض در صدای ایشون وجود داشت و به هیچ وجه ممکن سعی در پنهان کردنش نداشتن
و زیبایی کلامشون رو صد مرتبه زیبا می کرد ....

تو روزهای بارونی (مخصوصا این چند روز که رحمت خدا زمین و زمان رو در بر گرفته بود (صد مرتبه شکر)) صدای ایشون رو بسیار می گذاشتم و بسیار هم به دلم می نشست .... ممنون.
بله، توی دکلمه پاییز، حس خیلی زیادی وجود داره، البته شعر های اخوان هم بی تاثیر نیست. بین کارهای جدید و شعر نو، شعر اخوان بیشتر به دل من میشینه.

آنه...

عضو جدید
مرسی نی نی جان
من همین آهنگو میخونم میذارم تو تاپیک صدا:Dخوشم اومد

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چرا خودشه، دوبلور باب راس توی لذت نقاشی، بازیگر نقش اول هوش سیاه و دیگه چی بگم:D

آنه...

عضو جدید
عالیه هم صداش هم بازیش و هم دیگه چی بگم دیگه:D

+

من از این سه تامجری رادیو هفت خیلی خوشم میاد البته از صداشون:D
آخرشب با رادیو هفت خوابم میبرد:D

امیدوارم یه روز شمارو هم تو برنامه رادیو هفت ببینیم:D

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عالیه هم صداش هم بازیش و هم دیگه چی بگم دیگه:D

+

من از این سه تامجری رادیو هفت خیلی خوشم میاد البته از صداشون:D
آخرشب با رادیو هفت خوابم میبرد:D

امیدوارم یه روز شمارو هم تو برنامه رادیو هفت ببینیم:D
اونوقت رادیو هفت الان یک ساعت و ربع هست که تموم شده. احیانا در خواب پست نمی دین شما؟:biggrin:
ما هم امیدواریم شما رو در رادیو هفت ببینیم.:smile:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
آره من که واقعا با این آهنگه داره خوابم میبره
پره آرامشه
بدرود دوستان به امیده شبی آروم