گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یعنی ثبت نام این مقدار اندک قبولی تو هر استان 4 ماه طول میکشه ؟ نگاه کردین به جدول زمانبندی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::eek:والا نامردیه اخه چرا باید اینقدرطول بکشه تازه باید 4 ماه دیگه هم منتظر باشی پروانه بیاد اونم اگه نواقص نداشته باشه

به ما گفتن 19 همین ماه بریم برا ثبت نام....عجب....!!!!!:confused:

mohammad_g9622

عضو جدید
بچه ها من یه سوال داشتم.من اجرا92قبول شدم آلان که میخوام نظارت ثبت نام کنم تیک کدوم رو بزنم؟

قبولی در یک آزمون اعم از تستی عمومی، تخصصی و جزئیات اجرایی ساختمان
قبولی در 2 آزمون اعم از تستی عمومی، تخصصی و جزئیات اجرایی ساختماندارای
قبولی در هیچ یک از آزمون های قبلی نبوده و یا برای اولین بار شرکت نموده ام

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها من یه سوال داشتم.من اجرا92قبول شدم آلان که میخوام نظارت ثبت نام کنم تیک کدوم رو بزنم؟

تیکه اولی رو بزنین... البته برا من که هیچکدومش تیک نخورد همینطوری ثبت نام کردم...

arckey

عضو جدید
تیکه اولی رو بزنین... البته برا من که هیچکدومش تیک نخورد همینطوری ثبت نام کردم...

من آخرش متوجه نشدم که این بخش رو کدوم گزینه بزنم !
منم اولین باری که ازمون اجرا برگزار شد قبول شدم
برای ازمون نظارت ابان این رو تیک زدم : دارای قبولی در هیچ یک از آزمون های ....

mohammad_g9622

عضو جدید
فک کنم شما درست زدید.........
من آخرش متوجه نشدم که این بخش رو کدوم گزینه بزنم !
منم اولین باری که ازمون اجرا برگزار شد قبول شدم
برای ازمون نظارت ابان این رو تیک زدم : دارای قبولی در هیچ یک از آزمون های ....

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

درصد قبولی ما50 هستش درسته؟اون تیک رو بزنیم میشه 37.5بعد اینکه قبول شدیم میگن باید 50 میاوردید
نه دیگه 37.5 شامل ما نمیشه....

'گزینه سوم رو درست زدید هر چند اگر هم نمیزدید اتوماتیک این گزینه برای شما در نظر گرفته میشد
این مورد خیلی سوال شده پس لازم اینجا به ابن نکته اشاره بکنم که ااین موضوع نمره 37.5 و قبولی توی آزمون های تستی برای زمانی بود که آزمون در سرفصل های عمومی ، تخصصی و جزئیات اجرایی جدا بارم بندی میشد و شرکت کننده ها نمره هر بخش رو جدا دریافت میکردنددر اینصورت اگر توی یک بخش ( عمومی یا تخصصی یا جزئیات ) نمره قبولی یعنی بالای 50 رو میگرفتن دیگه نیازی نیود توی آزمون بعدی که شرکت میکنند به سوالات اون بخش جواب بدن و نمرهاش رو از سال قبل داشتن پس حد نصاب قبولیشون میشد 37.5 نه 50 ، که فکر کنم آخرین دوره اش آذر 90 بود ( و چون قبولی توی آزمون 4 سال اعتبار داره هنوز اطلاع زسانی میشه )از زمانی که آزمون در یک نوبت برگزار میشه ( چه نظارت و چه اجرا ) و فقط و فقط یک نمره بعد از امتحان به شما میدن دیگه این موارد شامل شما نیست

ardalansh

اخراجی موقت
'گزینه سوم رو درست زدید هر چند اگر هم نمیزدید اتوماتیک این گزینه برای شما در نظر گرفته میشد
این مورد خیلی سوال شده پس لازم اینجا به ابن نکته اشاره بکنم که ااین موضوع نمره 37.5 و قبولی توی آزمون های تستی برای زمانی بود که آزمون در سرفصل های عمومی ، تخصصی و جزئیات اجرایی جدا بارم بندی میشد و شرکت کننده ها نمره هر بخش رو جدا دریافت میکردنددر اینصورت اگر توی یک بخش ( عمومی یا تخصصی یا جزئیات ) نمره قبولی یعنی بالای 50 رو میگرفتن دیگه نیازی نیود توی آزمون بعدی که شرکت میکنند به سوالات اون بخش جواب بدن و نمرهاش رو از سال قبل داشتن پس حد نصاب قبولیشون میشد 37.5 نه 50 ، که فکر کنم آخرین دوره اش آذر 90 بود ( و چون قبولی توی آزمون 4 سال اعتبار داره هنوز اطلاع زسانی میشه )از زمانی که آزمون در یک نوبت برگزار میشه ( چه نظارت و چه اجرا ) و فقط و فقط یک نمره بعد از امتحان به شما میدن دیگه این موارد شامل شما نیست
توی یه تاپیک vertex اینو توضیح داده بود حالا یادم نمیاد کجا بود چرا اینقدر تعداد صفحات زیاده ؟ حالا چطوری پیداش کنم؟ میشه یکی کپیش کنه؟ تنکس

vertex

اخراجی موقت
توی یه تاپیک vertex اینو توضیح داده بود حالا یادم نمیاد کجا بود چرا اینقدر تعداد صفحات زیاده ؟ حالا چطوری پیداش کنم؟ میشه یکی کپیش کنه؟ تنکس
سلام دوست عزیز
بیخودی خودتون رو گیج نکنید ... چیز خاصی نیست .... اگر اولین بارتونه یا اینکه اخیرا توی آزمون ها شرکت کردید اصلا به این موضوع فکر نکنید حد نساب برای شما همون ۵۰ درصد توی هر سه صلاحیت نظارت و طراحی و اجرا هست . موفق باشید .

b_arch_5

کاربر بیش فعال
اینم ی کتاب هست ولی مباحث خیلی مهمتر... من آون کتاب گرفتم اما اصلا بازش نکردم

عارفه جان شما که تجربه امتحان و داری میشه یه مقدار راهنمایی کنی
من اولین بار میخوام امتحان بدم نمیدونم چی مهمتره بیشتر بخونم چی نخونم
ممنون میشم یه کم راهنمایی کنی:smile:

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه جان شما که تجربه امتحان و داری میشه یه مقدار راهنمایی کنی
من اولین بار میخوام امتحان بدم نمیدونم چی مهمتره بیشتر بخونم چی نخونم
ممنون میشم یه کم راهنمایی کنی:smile:
برای نظارت نمیتونم راهنماییت کنم چون خودم قبول نشدم...اما طراحی میتونید روم حساب کنید کارهاتونو بزارید ایرادشو میگم

khaffafi

عضو جدید
سلام من نتونستم تا ذايان مهلت ,ثبت نام كنم
الان راهي هست بتونم اجرا شركت كنم؟
كسي كارتش رو نميفروشه؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
برای نظارت نمیتونم راهنماییت کنم چون خودم قبول نشدم...اما طراحی میتونید روم حساب کنید کارهاتونو بزارید ایرادشو میگم

مرسی عزیزم
ولی من طراحی نتونستم شرکت کنم چون 3 سالم کامل پر نشده بود قبول نکردن
امسال فقط نظارت و اجرا شرکت کردم
ممنون گلم

holooooooo

کاربر ممتاز
من مهندسی تکنولوژی معماری هستم میتونم طراحی شرکت کنم ؟:(

بله میتونید، من خودم تکنولویم، ولی باید واحداتون بره کمیسیون هم ارزی، اگرم نرفته مشکلی نداره ازتون تعهد میگیرن تا جواب کمیسیون بیاد اگ هنرستانی بودید فقط مثل اینکه اونا مشکل دارن چون مصالح تو دانشگاه پاس نکردن بعضیاشونم روستا 1 پاس نکردن

asretamadon

عضو جدید

سلام. یه سوال داشتم من نظارت معماری قبول شدم حالا گیرم برا سابقه کاره. یعنی 26 ماه سابقه کار تامین اجتماعی دارم ولی سابقه کار مرتبط نیست ...بعدش اگه بخوام 2 تا مهندس( عمران پایه 2) برام امضا کنن..باید حتما اون مهندسا بام بیان دفرخانه اسناد رسمی یا برگه رو بهشون بدم امضا کنن کفایت میکنه که بعدش خودم برگه رو ببرم دفتر اسناد رسمی لطفا یه کم توضیح بدین...مرسی

arc eng

عضو جدید

سلام. یه سوال داشتم من نظارت معماری قبول شدم حالا گیرم برا سابقه کاره. یعنی 26 ماه سابقه کار تامین اجتماعی دارم ولی سابقه کار مرتبط نیست ...بعدش اگه بخوام 2 تا مهندس( عمران پایه 2) برام امضا کنن..باید حتما اون مهندسا بام بیان دفرخانه اسناد رسمی یا برگه رو بهشون بدم امضا کنن کفایت میکنه که بعدش خودم برگه رو ببرم دفتر اسناد رسمی لطفا یه کم توضیح بدین...مرسی

قضیه دفتر اسناد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised: شما فرمتونو بدید براتون مهر و امضا کنن دو نفر و ببرید مدارکتونو تحویل بدید.

negar-arch

عضو جدید
سلام بچه ها من 36 شدم و امیدوارم همگی این سری قبول بشید،برای تمرین گروهی آزمون آبان ماه روی کمک من حساب کنید :smile::)

arefeh

کاربر ممتاز
سلام بچه ها من 36 شدم و امیدوارم همگی این سری قبول بشید،برای تمرین گروهی آزمون آبان ماه روی کمک من حساب کنید :smile::)

دوست عزیز لطفا به عنوان کسی که نمره بالا گرفته کاره آزمونتونو بزارید برای بچه های آبان...به همون شکلی که انجام دادید و براشون توضیح بدید از این موفقیت

vertex

اخراجی موقت
ممنون از شما دوست عزیز که بی منت اطلاعات و تجربیات خودتون رو در اختیار دوستاتون قرار میدین . با این نمره خوب حتما کارتون خیلی خوب شده . با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی:gol:

بالا