گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

m_uniquee

عضو جدید
دمت گرم این دیگه صد در صد شیرینی داره !!! مبارکه خداییش من که انگیزم دو چندان میشه دوستان موفقیت هاشونو میگن . مهندس شما هم شیرینی قبولی به بچه های تایپیک طرحتو کدی کن بزار فقط پارکینگ و هم کف البته اگه حوصله داشتی

مرسی دوست خوبم تمام سعیمو میکنم هرچند چون هم دانشگاه میرم هم 3 جا کار میکنم یکم درگیرم ولی تمام سعیمو میکنم بچه هایی که قبول نشدن امیدتون رو از دست ندید باور کنید دوستای هم دانشگاهی من الان رفتن پایه دو ولی من باز تسلیم نشدم و شرکت کردم

sepideh2727

عضو جدید
دوستان ميشه بگين كه حالا كه سه تا رو قبول شدم بايد چكار كنم؟ يعني بايد برم نظام مهندسي؟ تا كي بايد برم؟ چه مداركي بايد ببرم؟
من سابقه كار ندارم.. بايد چكار كنم؟

ممنون ميشم هركي ميدونه بهم بگه..

كسي نبود جواب بده؟؟؟ :(

archiman84

عضو جدید
اولا تبریک بابت قبولیتون. بعدشم شما اگه تهران هستین برید روی سایت نظام مهندسی تهران هم جدول زمانی رو زده که چه موقعی باید مراجعه کنید. هم اون کنار مدارک لازم برای گرفتن پروانه رو زده. واسه سابقه کار هم نگران نباشین. یه فرم داره الکی پر میکنی میدی دو تا پایه 2 یا بالاتر مهر کنن. همین! البته بجز اجرا که پرینت بیمه میخواد!

arc eng

عضو جدید

اولا تبریک میگم ایشالا که همیشه موفق باشید. ;) خود سازمان اعلام میکنه و تاریخ مشخص میکنه برای اینکه مدارکتونو تحویل بدید. سابقه کار هم تا حالا ی چیز صوری بوده

که دو نفر مهندس پایه 1 فرم های سابقه کار رو امضا میکردن و این سند سابقه کارتون میشد. ولی از زمانیکه این اجرا هم شد یکی از منابع درآمد:surprised: انگار ی کم هم سخت گیرتر

شدن که سابقه بیمه براش خواستن. البته من با دوستم که شیرازه صحبت میکردم اونجا همچین برنامه ای نبوده.ولی تهران میخوان.البته به گمونم فقط برا اجرا اینجوریه ایشالااااااااااااااااا.:razz:

sepideh2727

عضو جدید
ممنوووون دوستان
بالاخره پيدا كردم؛) كلي تو سايت گشتم اما سايت خود نظام مهندسي رو ميديدم نه تهران رو
بازم ممنون
بله اولين بار بود شركت ميكردم و خدارو شكر كه قبول شدم؛)
سايتي كه نتيجه ها رو ديدم اين بود: اميدوارم شما هم قبول شده باشين.... و دوستاني كه امسال ميخواين شركت كنيد موفق باشيد
http://inbr.ir/SPage/USPage.aspx?ID=304

alisnaz

عضو جدید
بچه ها به نظرتون من اجرا شرکت کنم؟
طراحی و نظارتو آوردم. ولی اجرا اصلا شرکت نکردم. زیادم مایل نیستم... بنویسم یا نه؟

fact

عضو جدید
بچه ها چرا شماره سریال من تو جدول زمان بندی نیست؟
یعنی ماها بعد مرداد میشیم ؟
میشه شما هم چک کنین بگین مرسی

sheida1363

عضو جدید
دوستان یه سوال من سابقه کار و بیمه ندارم...بلافاصله بعد کارشناسی فوق قبول شدم و نتونستم کار کنم...بیمه رو باید خودم اقدام کنم؟

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها برا تایید نهایی ثبت نام حتما باید برم نظام مهندسی؟

نه نظام رفتن لازم نیست
باید بعد از چند روز (حدودا یه هفته) بری توی همون سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان همون جایی که ثبت نام کردی...در قسمت قبلا ثبت نام ننموده ام گزینه مشاهده و پرینت رو بزنی و اونجا مشاهده کنی
اینم لینکشه

memar_lahijani

عضو جدید
مرسی . امروز ثبت نام کردم . فقط خدا کنه تا سه شنبه بتونم تاییدیه بگیرم . بعد از اون دسترسی به اینترنت سخت میشه برام .

saze

عضو جدید
سلام
مدارک لازم برای عضویت در سازمان نظام مهندسی و شرکت در آزمون نظارت .

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چون کارشناسی ناپیوسته بودم نظام مهندسی ریزنمراتمو ازدانشگاه خواسته.فک کنم بعد عید جواب بده.تابره کمیسیون هم ارزی زمان زیادی میبره.به نظرشما من طراحی ثبت نام کنم ؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من چون کارشناسی ناپیوسته بودم نظام مهندسی ریزنمراتمو ازدانشگاه خواسته.فک کنم بعد عید جواب بده.تابره کمیسیون هم ارزی زمان زیادی میبره.به نظرشما من طراحی ثبت نام کنم ؟

مشکلی نیست اگر مطمئنی تو کمسیون هم ارزی واحدهاتونو قبول میکنن ثبت نام کنین، منم هنوز جواب کمیسیونم نیومده ولی میدونم واحدام قبول میشه چون همه ی اون واحدایی رو که میخوان پاس کردم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها برا تایید نهایی ثبت نام حتما باید برم نظام مهندسی؟

آره باید برید نظام، برای تصفیه حسابو اینا لازمه ما که پارسال رفتیم، ولی یادم نیست بعد از تاییدیه نهایی از سایت بود یا قبلش ولی حتما باید برید،

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره باید برید نظام، برای تصفیه حسابو اینا لازمه ما که پارسال رفتیم، ولی یادم نیست بعد از تاییدیه نهایی از سایت بود یا قبلش ولی حتما باید برید،
تا تصفیه نکنی و حق عضویت سالانه واریز نشه تایید نمیشه

memar_lahijani

عضو جدید
تا تصفیه نکنی و حق عضویت سالانه واریز نشه تایید نمیشه

مرسی . رفتم سازمان از واحد آموزش و عضویت پرسیدم ( از چند نفر ) . و با اینکه تاکید کردم که حق عضویت سال دوم رو پرداخت نکردم جواب دادند مشکلی نیست و بعد از چند روز تایید میشه و اگر قبول شدی تصفیه میکنی . دیگه مسوولیتش با خودشون . :redface:

15434

عضو جدید
سلام به همه
كسي ميدونه اگه نظارتو مردود شده باشيم،نمره ش به دوره ي بعدي آزمون انتقال داده ميشه يا نه؟آخه سرجلسه بعضيا ميگفتن اگه 50 درصد نمره رو بياري ذخيره ميشه براي دوره ي بعدت!

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال های قبل همچین قانونی بود ولی دیگه اینطورنیس.

Architect Abbas

عضو جدید
از دوستاني كه در كلاس هاي طراحي جهت آزمون طراحي نظام شركت كرده اند و پس از آن توانسته اند در آزمون قبول شود و حضور در كلاس را مفيد ميدانند لطفا آدرس و تلفني محل كلاس را براي استفاده ديگر دوستان ذكر نماييد.

m_uniquee

عضو جدید
از دوستاني كه در كلاس هاي طراحي جهت آزمون طراحي نظام شركت كرده اند و پس از آن توانسته اند در آزمون قبول شود و حضور در كلاس را مفيد ميدانند لطفا آدرس و تلفني محل كلاس را براي استفاده ديگر دوستان ذكر نماييد.

شما کدوم شهر هستید؟

Architect Abbas

عضو جدید
من اراك هستم.مشكلي هم براي رفتن به شهرهاي اطراف مثل قم-كرج-تهران-اصفهان-همدان ندارم.

mersad20

کاربر فعال
آموزشگاه تاسيسات و مكانيك هست
تنها دوره اي كه مربوط به بچه هاي معماري ميشه دوره جامع طراحي تاسيسات ساختمان ( موتورخانه استخر جكوزي و ... ) هست

بالا