گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معدن

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به
عليك سلام ب مير حسين اخراجي
;)
خوش اومدي
ايشالا مثه هميشه حضوري پررنگ داشته باشي
:gol:

سلام
مرسی عزیز
خوبی تو؟ حضور ما بستگی به شماها داره، وقتی ببینیم مطالبمون خواننده داره فعالتر میشیم ولی وقتی ماهی سالی رهگذری پاش به اینجا باز میشه فعالیت کردن چه سودی داره

saeed-MaDan

عضو جدید
سلام به بچه های گل معدن.من تازه با این سیت و فروم آشنا شدم.ایشالا ک بتونیم اینجارو بتررکونیمو پرچمو بالا نگه داریم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی میر حسین جان خوشحال میشم بیشتر باهات آشنا شم

سلام سعید جان خوبی؟
خوشحالم که با انرژی اومدی، ایشالا با انرژی هم ادامه بدی
اینجا
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/304501-صندلی-داغ-میرحسین
میتونی اطلاعات بیشتری از من ببینی، ولی اینو بگم که دانشجوی ارشد مکانیک سنگ هستم در تربیت مدرس
شما چی سعید جان؟

مهندس صمدي

عضو جدید
سلام من مي خوام تو يه معدن گج مسول فني بشم . لطفا راهنمايي كنيد كه چه كار بايد كنم ؟با gps چطور ميشه برداشت كرد؟؟؟ خيلي نگرانم.:(تا حالا هيج سابقه كاري ندارم...

saeed-MaDan

عضو جدید
سلام سعید جان خوبی؟
خوشحالم که با انرژی اومدی، ایشالا با انرژی هم ادامه بدی
اینجا
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/304501-صندلی-داغ-میرحسین
میتونی اطلاعات بیشتری از من ببینی، ولی اینو بگم که دانشجوی ارشد مکانیک سنگ هستم در تربیت مدرس
شما چی سعید جان؟

قربونت برم .تو خوبی؟
منم ورودی 89 معدن اکتشاف هستم.دانشگاه زنجان.

saeed-MaDan

عضو جدید
میر حسین جان یه کمی به اطلاعاتت در مورد ثبت معدن نیاز دارم.محدوده معینه

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میر حسین جان یه کمی به اطلاعاتت در مورد ثبت معدن نیاز دارم.محدوده معینه

خیلی خوشوقتم از آشنایی با شما، ایشالا که تو همه مراحل زندگیتون موفق باشید.
راستشو بخوای من از معدن فاصله گرفتم، ولی دوستان استخراجی دارم که تو این زمینه فعال هستن، تا جایی که من میدونم، شما هر جایی رو که بخوای، باید محدودشو به نظام مهندسی اون استان بگی تا ببینند که قبلا ثبت شده یا نه؟ اگه نشده باشه به اسم شما و هویت معدن هم به جنسی که شما میگین ثبت میشه، مثلا حتی اگه مرمر باشه و شما بگین گرانیت، گرانیت ثبت میشه، و هر معادن محدوده خاصی دارن، مثلا تراورتن فکر کنم 4 کیلومتر میتونه محدودش باشه، اگه اشتباه نکنم.
اگه اطلاعات زیادی خواستی، فکر کنم تاپیک مربوطش تو همین تالار هست.

saeed-MaDan

عضو جدید
خیلی خوشوقتم از آشنایی با شما، ایشالا که تو همه مراحل زندگیتون موفق باشید.
راستشو بخوای من از معدن فاصله گرفتم، ولی دوستان استخراجی دارم که تو این زمینه فعال هستن، تا جایی که من میدونم، شما هر جایی رو که بخوای، باید محدودشو به نظام مهندسی اون استان بگی تا ببینند که قبلا ثبت شده یا نه؟ اگه نشده باشه به اسم شما و هویت معدن هم به جنسی که شما میگین ثبت میشه، مثلا حتی اگه مرمر باشه و شما بگین گرانیت، گرانیت ثبت میشه، و هر معادن محدوده خاصی دارن، مثلا تراورتن فکر کنم 4 کیلومتر میتونه محدودش باشه، اگه اشتباه نکنم.
اگه اطلاعات زیادی خواستی، فکر کنم تاپیک مربوطش تو همین تالار هست.

تاپیکشو خوندم و واسه اون دوستمون ک اون تاپکو گذاشته بود چندتا پیغام واسه راهنمایی بیشترم گذاشتم.ولی متاسفانه جوابی نگرفتم.الان فقط درس میخونی میر حسین جان؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیکشو خوندم و واسه اون دوستمون ک اون تاپکو گذاشته بود چندتا پیغام واسه راهنمایی بیشترم گذاشتم.ولی متاسفانه جوابی نگرفتم.الان فقط درس میخونی میر حسین جان؟

هر جا که مشکل داری بگو تا من از دوستم بپرسم بهت بگم، سوالاتو بنویس اینجا
الان شدیدا درگیر پایان نامه هستم،دارم مینویسم تا قبل عید دفاع کنم
شما چه خبر؟

saeed-MaDan

عضو جدید
هر جا که مشکل داری بگو تا من از دوستم بپرسم بهت بگم، سوالاتو بنویس اینجا
الان شدیدا درگیر پایان نامه هستم،دارم مینویسم تا قبل عید دفاع کنم
شما چه خبر؟

ما هم ک داریم واسه امتحانای ترم 3 تقلا میزنیم.تموم بشه میخوام واسه بازدید از چندتا محدوده برم
در مورد چگونگی و شرایط ثبت معدن مالاکیت و هماتیت میخواستم بدونم.و میخوام بدونم ک چقد خرج داره

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم ک داریم واسه امتحانای ترم 3 تقلا میزنیم.تموم بشه میخوام واسه بازدید از چندتا محدوده برم
در مورد چگونگی و شرایط ثبت معدن مالاکیت و هماتیت میخواستم بدونم.و میخوام بدونم ک چقد خرج داره

معدنش فرقی نداره
2 تا نقشه توپوگرافی 1/250000 خریده ومحدوده حداکثر به مساخت 40 کیلومتر را در هر دو نقشه مشخص میکنی، بعد یه سری فرمها داره که پر میکنی، هزینه فقط واسه نقشه و فرمهاست که اگه بدی بیرون بکشند، 2 تا نقشه 50 تومن
همین

saeed-MaDan

عضو جدید
معدنش فرقی نداره
2 تا نقشه توپوگرافی 1/250000 خریده ومحدوده حداکثر به مساخت 40 کیلومتر را در هر دو نقشه مشخص میکنی، بعد یه سری فرمها داره که پر میکنی، هزینه فقط واسه نقشه و فرمهاست که اگه بدی بیرون بکشند، 2 تا نقشه 50 تومن
همین

جدی میگی؟ایول داری بخدا.فقط 1سوال میمونه اینکه نقشه هارو میشه از اینترنتم دانلود کرد؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی میگی؟ایول داری بخدا.فقط 1سوال میمونه اینکه نقشه هارو میشه از اینترنتم دانلود کرد؟

کاش رودتر میپرسیدی دوستم رفت شهرستان، ولی فکرکنم از سازمان زمین شناسی باید بگیری

شفتالو

عضو جدید
سلام دوست عزيز
اول برات آرزوي موفقيت ميكنم
ببخش كه تو مكالمه ات دخالت ميكنم
اما تا حدودي اطلاعاتي دارم
نقشه هاي 1/250000 رو نميشه دانلود كرد
معمولاً نظام مهندسي هر شهرستان داره
يا اينكه سازمان صنايع و معادن هر استان
;)

saeed-MaDan

عضو جدید
سلام دوست عزيز
اول برات آرزوي موفقيت ميكنم
ببخش كه تو مكالمه ات دخالت ميكنم
اما تا حدودي اطلاعاتي دارم
نقشه هاي 1/250000 رو نميشه دانلود كرد
معمولاً نظام مهندسي هر شهرستان داره
يا اينكه سازمان صنايع و معادن هر استان
;)

خیلی ممنون شفتالو جان.ممنون از راهنماییت.اگه میشه ایمیلتو بزار تا مستقیم از راهنماییات استفاده کنم.بنظرم هنوز اول راهم

saeed-MaDan

عضو جدید
مخلصیم سعید حان، ایشالا بتونیم با کمک همدیگه بتونیم مشکلات بچه ها رو حل کنیم

میرحسین جان این مقیاسهایی که در موردش داریم حرف میزنیم در مورد نقشه های توپوگرافیه دیگه؟
من خوندن این نقشه هارو بلد نیستم آخه

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میرحسین جان این مقیاسهایی که در موردش داریم حرف میزنیم در مورد نقشه های توپوگرافیه دیگه؟
من خوندن این نقشه هارو بلد نیستم آخه

سلام
آره توپوگرافی هستند
معدن پیدا کردی؟ کجا؟ چی هست؟ من دوستم کنارمه هر سوالی داری بپرس

شفتالو

عضو جدید
خیلی ممنون شفتالو جان.ممنون از راهنماییت.اگه میشه ایمیلتو بزار تا مستقیم از راهنماییات استفاده کنم.بنظرم هنوز اول راهم
سلام دوست عزيز
خيلي عذر ميخوام
من يه مدت نتونستم به سايت سر بزنم
مسافرت بودم
هر كمكي كه از دستم بر بياد براتون انجام ميدم
afshar_f@nicico.com
;)

saeed-MaDan

عضو جدید
سلام
آره توپوگرافی هستند
معدن پیدا کردی؟ کجا؟ چی هست؟ من دوستم کنارمه هر سوالی داری بپرس

ببخشید که یه مدت نبودم.آره معدن مگنتیته.نقشه هارو از صنایعو معادن استان گرفتمو محدوده رو مشخص کردم.تو اون منطقه ای ک واسه ثبت دادم آهنربا به سنگ میچسبه ولی جاذبه زیاد قوی نیس عین نمونه های آزمایشگاه.من تالا معدن آهن ندیدم و نمیدونم که سنگ آهن چطوریه و عیارش باید چطوری باشه از لحاظ صنعتی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/354859-تبلیغات-در-باشگاه-مهندسان(نظر-سنجی)
بخاطر خودتون...بخاطر باشگاه...مخالفتتون رو اعلام کنین...با تشکر

jafartork

عضو جدید
برو بچی که معدن مگنتیت کفش کردن بگین گرایشتون اکتشافه یا استخراج

بالا