گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
زدی یا خوردی ؟؟

جون رضایی چنتا از اون کلمات داغ و آتیشی رو که حوالشون کردی میگی ؟؟ :victory:

همچینی زدم که دکترا از طرف قطع امید کردن :D

pijoo

عضو جدید
دوستان 1 سوال داشتم!الانکه موقع انتخاب رشته آزاده بین 2 راهی موندم!تو گرایش کنترل ظاهرا فقط علوم تحقیقات خوبه و قزوین!کدومشو بزنم؟یه سری میگن قزوین اساتیدش بهترن یه سری میگن علوم تفریحات بهتره!اصلا آزاد قزوین ارزش رفتن داره؟

rezaele

عضو جدید
یه سوال
آیا ممکنه هر سال برای یک گرایش کنکور رو راحت تر بدن؟
یادمه بچه ها کنکور 91 میگفتن برا قدرتیا راحت تر بوده
پارسال به نظرم برا الک و مخابرات بهتر بوده
اگه امسال برا کنترل بهتر باشه سوالای کنترل خوب میشه یعنی واقعا؟:D
وایی خداکنه که اینجور باشه حدافل ی بار هم واسه ما کنترلیا اسون باشه
من که خیلی استرس دارم

bage_aseman

عضو جدید
آخرین پست...

آخرین پست...

تو کارت رو بکن نتیجه ای که خدا رقم میزنه برات بهترین نتیجش ولو اگر ظاهرش هم تلخ باشه مثه دارو نتیجش شفاست.
اصن شمابیا فقط پنش تا صفت خدارو در نظر بیاربااینکه خدا هزارتا صفت داره .
خداهم دانای مطلق و بی نهایته ! یعنی همه نیازها رو میدونه.
هم دارای مطلقه ! چیزی کم نداره که.
هم توانای مطلقه ! اگه به کسی بخواد بده هیشکی جلوشو نمی تونه بگیره.
هم این خدای دانای دارای توانا ،مهربان هست بی نهایت. ارحم راحمینه ! کینه از کسی نداره که بخواد یه کسی رو بچزونه
و هم هیچ بخلی نداره بی نهایت بخشنده هست!

خدایی که میدونه من چی میخوام ،داره که بده،میتونه بده،هیچ کینه ای هم از من نداره از همه برمن مهربانتره ،هیچ بخلی هم نداره بخشنده محضه ! اونوخت شما اگه اینو باور داشته باشی، اگه چیزی رو خواستی بهت نداد، دوستت داشته بهت نداده. البته این با فرض اینه که ما تنبلی نکرده باشیم، مثه بچه ای که کلی گریه و التماس میکنه که این چاقوی خیلی تیز رو بدین من بازی کنم اون موقع پدر ومادر دلسوز اونو بهش نمیدن اون بچه شاید پیش خودش بگه عجب پدرومادر بی رحمی! من دارم خودمو میکشم ولی اینا به من نمیدن .حالا آیا اون پدرومادر واقعا بی رحمن یا اتفاقن خیلی هم دوسش دارن.

به همین دلیل اونایی که میدونن همچین خدایی داره عالم رو اداره میکنه همیشه خوشحالن اینا در زندگی مشکل دارن ولی با زندگی مشکل ندارن!

rezaei.sp

عضو جدید
دوستان 1 سوال داشتم!الانکه موقع انتخاب رشته آزاده بین 2 راهی موندم!تو گرایش کنترل ظاهرا فقط علوم تحقیقات خوبه و قزوین!کدومشو بزنم؟یه سری میگن قزوین اساتیدش بهترن یه سری میگن علوم تفریحات بهتره!اصلا آزاد قزوین ارزش رفتن داره؟
سلامت کو ؟ خوردی ؟

علیک سلام .

اگه بخوای رتبه بندی کنی ، رتبه علوم تحقیقات بهتره . چون هم تو پایتخته ، هم جزو دانشگاه های برتر حساب میشه ، و هم انتخاب اول خیلی از داوطلب ها هست .

اگه تهران هستی یا به تهران نزدیکتری ، خوب مسلمه که باید اول علوم تحقیقات رو بزنی . تازه امکان انتخاب هم خیلی واست مهیا نیست . چون بستگی به نمره و رتبه شما داره . معمولا رتبه های برتر میرن علوم تحقیقات .

اما اگر شما قزوین تشریف دارید و یا موقعیت مکانی شما به قزوین نزدیکتره ، بهتره که قزوین رو در اولویت قرار بدید . مکاترونیک و رباتیک قزوین خیلی شهرت داره .

اینم یه کارنامه که توش مشخصه تا چه رتبه ای علوم تحقیقات قبول میشن ( الکترونیک و کنترل رو مقایسه کنید )

آخرین ویرایش:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که چا‌لو‌سم و وسط بحران مشکلی ندارم نمیدونم واسه کی یه هفته عقب انداختن:razz:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
شایعه شده ارشد یه هفته عقب افتاده؟
آیا صحیح است این خبر؟
لطفا اگر کسی اطلاع موثق داره راهنمایی کنه

آزمون کارشناسی ارشد 93 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یک هفته به تعویق افتاد.

دکتر مهدخت بروجردی در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 گفت: با توجه به شرایط بد جوی در استان‌های شمالی کشور آزمن ارشد 93 به تعویق افتاد.

http://www.asriran.com/fa/news/318875/آزمون-کارشناسی-ارشد-یک-هفته-به-تعویق-افتاد

.V A H I D.

عضو جدید
شایعه شده ارشد یه هفته عقب افتاده؟
آیا صحیح است این خبر؟
لطفا اگر کسی اطلاع موثق داره راهنمایی کنه
شایعه چیه؟
اخبار ساعت 14 گفت
بزن شبکه خبر زیر نویس می کنن
http://isna.ir/fa/news/92111510955/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D9%82-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF

[url]http://farsnews.com/newstext.php?nn=13921115001185

[/URL]

آخرین ویرایش:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاش هفته دیگه بجا برف بهمن بیاد!!!!کلا بیوفته سال دیگه.همه برنامه ها ادمو میزنن به هم نامردا

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
این چه وضعیه آخه !!
ملت برنامه ریزی دارن

اینکه نمیشه هروقت هرچی شد تعطیل بشه همه جا
هزار تا مشکل برای ما پیش میاد توی این یک هفته
چون برنامه ریزی من خودم تا آخر هفته بود همه چیز خراب شد
..کلاسها رو کلی غیبت کردم هفته بعد هم اضافه میشه و خطر حذف درس :razz:
دیگه بدشانسی چی میتونه باشه؟

omid-power

عضو جدید
شایعه چیه؟
اخبار ساعت 14 گفت
بزن شبکه خبر زیر نویس می کنن

من تا اومدم خبر را بنویسم(طوریکه بچه ها اعتراض نکنن وموجب ناراحتی نشه) تبدیل به واقعیت شد
قبلا سرعت انتشار شایعه خیلی زیاد بود
حالا سرعت به واقعیت پیوستنش هم مثل سرعت انتشارش شده!!!
از دوستانی که سریع اطلاع رسانی کردند ممنونم

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال ۸۶ هم مثل اینکه واسه برف زیاد ۱ هفته عقب افتاده بود. اولین بار نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا