گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز من جزوه آقای کهن رو پیشنهاد میکنم. ایشون اول روش نظری رو توضیح دادن و بعد مشتق مرتبه اول و مرتبه دوم متغیر های مدار رو گفتن و بعد تبدیل لاپلاس که مدارهای مرتبه 2 به بالا رو از لاپلاس حل کردن

برای دانلود هست ؟؟

controlqueen

عضو جدید
درس
48.89زبان عمومي وتختصصي
16.67رياضيات
44.44مدارهاي الكتريكي 1و2
سفيدسيستم هاي كنترل خطي
52.78تجزيه وتحليل سيستم ها
سفيدبررسي سيستم هاي قدرت 1
سفيدمدارمنطقي وريزپردازنده ها
16.67الكترونيك 1و2
سفيدماشين هاي الكتريكي 1و2
سفيدالكترومغناطيس

منم همین مشکلو دارم سیگنالم 70 زدم نوشته 52 مدارم 7 تا درست زدم یعنی 57 نوشته 44

ماشاله درصدای شماخوبه اما من:cry: سنجش رتبه توکنکوروتخمین نمیرنه؟

890031156

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کتاب اشرفیان یه سری تست داره که نمی دونم کنکوره یا تالیفی..
سلام
اشرفیان تمریناش خوبه ولی کنکوری نیست یعنی وقت زیاد میخواد برا حل کردنش
برا شروع خوبه ولی نباید زیاد زده شه که خدای نکرده سرعت بیاد پایین
تست تالیفی؟این همه تست الک هست تو نت اسلام پناه تو سایتش هست بعدشم کتاب رضوی کلی تمرین داره مخصوصا تفاضلی که شدید سختن بعضیاش

arash250

عضو جدید
درود بر دوستان
همیطور که میدونید به شدت تو مدارهای مرتبه 1-2 مشکل دارم .
منبع من زرگر هست . 4-5 بار خوندم . ولی اصلا تسلطم از 20% بیشتر نشده .
واقعا نگرانم . سر هر آزمون که میرم وقتی میبینم از مرتبه 1-2 هیچی نمیتونم بزنم حالم گرفته میشه :cry:
چه کتابی پیشنهاد میکنید که بتونم مشکلمو حل کنم ؟؟

سلام عزیز
من سال دوممه کنکور میدم
با این که مدار نمره خوبی گرفته بودم اما تست مشکل داشتم . اما امسال اومدم اول مطالب آموزشی کارزورگر را خوندم بعد مثال های متن مرتبه 1 و 2 زرگر با دقت بیشتری خوندم .
من هم سال گذشته و هم امسال زرگر را خونم و می خونم . به نظرم بشین دوباره کتابت را بخون اول متن هاشو بعد مثال ها را شروع کن با دقت مفهومی بخون . بعدش برو سراغ تست هاش
بیروز باشی

mohammad361

عضو جدید
قابل توجه داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 : به علت ایجاد پاره ای مشکلات در سیستم های پرداخت الکترونیک و درگاه های الکترونیک بانک ها و پاره ای تغییرات در سوییچ های بانک مرکزی ، زمان ثبت نام در آزمون تا پایان روز سه شنبه 1392/08/21 تمدید و به محض برطرف شدن مشکلات ازسوی بانک ها از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام در آزمون، فردا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

samin_m

کاربر ممتاز
سلام دوستان

من هم اکنون ب یه نکته اسف بار فکر کردم!:Dنکته ای ک تاحالا بهش انقدر عمیق توجه نکرده بودم!:confused:

عزیزان زمان استاندارد زبان کلا 30دقیقه هست(برای 15 تست و 4تا passage) و البته سوال های سنگین و وقت گیر مدار و ریاضی برای هر تست 3 دقیقه(و البته 3دقیقه هم زمان اضافه جایزه سازمان سنجش:D)

من هرچی دودوتا چهارتا میکنم میبینم برای دفترچه اول وقت کم میارم!!

این آزمون هم ک زمان زبان رو روی مدار و ریاضی گذاشتم با اینکه نمره هام بهتر شده بود ولی رتبه ام خیلی بدتر شده بود!(نمیشه زبانو بیخیال شد!)

راه حلی دارید پیشنهاد بدید؟

pouyan87

عضو جدید
سلام دوستان

من هم اکنون ب یه نکته اسف بار فکر کردم!:Dنکته ای ک تاحالا بهش انقدر عمیق توجه نکرده بودم!:confused:

عزیزان زمان استاندارد زبان کلا 30دقیقه هست(برای 15 تست و 4تا passage) و البته سوال های سنگین و وقت گیر مدار و ریاضی برای هر تست 3 دقیقه(و البته 3دقیقه هم زمان اضافه جایزه سازمان سنجش:D)

این آزمون هم ک زمان زبان رو روی مدار و ریاضی گذاشتم با اینکه نمره هام بهتر شده بود ولی رتبه ام خیلی بدتر شده بود!(نمیشه زبانو بیخیال شد!)

بهترین راه اینه که 4 یا 5 تا سوال مدار که به نظرت میتونی حل کنی پشت پاسخ برگت بنیویسی و از تایم دفترچه دوم که معمولا زیاد میاد برای مدار استفاده کنید
البته بعضی از دوستای من ریسک کردن و برگه های مدار و کند و مراقب گیر نداده بود بهشون اما خوب راه اول بدون ریسکه

controlqueen

عضو جدید
سلام دوستان

دقیقامنم مشکل شمارودارم این ازمون 5دقیقه اخرو رسیدم به زبان که جالب اینجاس درصدش ازهمشون بهترشد!!!!

controlqueen

عضو جدید
بهترین راه اینه که 4 یا 5 تا سوال مدار که به نظرت میتونی حل کنی پشت پاسخ برگت بنیویسی و از تایم دفترچه دوم که معمولا زیاد میاد برای مدار استفاده کنید
البته بعضی از دوستای من ریسک کردن و برگه های مدار و کند و مراقب گیر نداده بود بهشون اما خوب راه اول بدون ریسکه

توکنکور پشت پاسخ نامه بنویسیم ایراد نمیگیرن؟

890031156

کاربر ممتاز
توکنکور پشت پاسخ نامه بنویسیم ایراد نمیگیرن؟
پشت پاسخ نامه سوال بنویسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised::eek:
ضمینش سیاه شه سیستم ایراد میگیره ها
نکنین این کارا رو 30 دقیقه زبان بزن بعدش ریاضی و مدار هرکدوم تایم خودش
باید اول سوالای آسونو بزنی بعد از آسون به سخت بزنی تا اگه وقت کم آوردی سختا که احتمالا نمیشه زد از دست بره

890031156

کاربر ممتاز
دوستان اینم درصدای من
نمیدونم چرا الک رابطش باهام خوب نمیشه 80/90 بزنم!!!!!!!!!!
زبان68
ریاضی8
مدار16
کنترل25
تجزیه 41
الک 50
رتبه 37
معادل 91، 120

controlqueen

عضو جدید
باید اول سوالای آسونو بزنی بعد از آسون به سخت بزنی تا اگه وقت کم آوردی سختا که احتمالا نمیشه زد از دست بره

من که دیگه هیج امیدی ندارم:cry: ...تیرآخروبزنیم ببینیم جی میشه!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اینم درصدای من
نمیدونم چرا الک رابطش باهام خوب نمیشه 80/90 بزنم!!!!!!!!!!
زبان68
ریاضی8
مدار16
کنترل25
تجزیه 41
الک 50
رتبه 37
معادل 91، 120

ایول ♥
من یه اشتباه بد کردم :| جای گزینه ها رو اشتباه زدم تو 2-3 تا سوال . مثلا سوال 60 میشد گزینه 4 من اشتباهی از روی خستگی و بی دقتی زدم گزینه ی 3 تو پاسخ نامه :confused:

pouyan87

عضو جدید

خیلیا اینکارو میکنن
البته کم رنگ که پاکش کردیم اثری ازش نمونه :)

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اصلا احتیاجی به این کارا نیست دوستان.
شما اول ۴ تا ریاضی ۴ بعد ۴تا مدار بزنی خیالت راحت میشه و با آرامش بیشتر میتونی بقیه ی سوال هارو جواب بدی.
پشت پاسخ نامه نوشتن به نظرم ریسکه

controlqueen

عضو جدید
بجه هامن واقعاافسرده شدم دیگه نمیخوام ادامه بدم با این درصدام نرم سرجلسه کنکورسنگین ترم:cry:

samin_m

کاربر ممتاز

داداش شما ک زبانت خوبه اوضاعت با من فرق میکنه!

من یه اشتباه بزرگی کردم بجای اینکه روی درسای تخصصیم وقت بذارم(ک راحتتر هستن!)اونارو بیخیال شدم و روی ریاضی و مدار تمرکز کردم!(البته تمرکز من یه چیزی تو مایه های آماده نبودن شماست!;))

و الان ک سه ماه مونده میبینم ک مدار و ریاضی وقت گیر هستن!تخصصی هم ک ضعیفم!زبانمم ضعیفه پس وقتمو میگیره و اگرم نزم خیلیییی تاثیر منفی میذاره!و این یعنی تمام تلاش من بی فایده!!:confused:

اینجاس ک کفری میشم:D

_MammStein_

عضو جدید
بچه ها میشه انصراف داد از آزمون ارشد و پولمو پس بگیرم :دی؟ با این شرایطم از الان شروع کنم واسه سال بعد بهتره

890031156

کاربر ممتاز
ایول ♥
من یه اشتباه بد کردم :| جای گزینه ها رو اشتباه زدم تو 2-3 تا سوال . مثلا سوال 60 میشد گزینه 4 من اشتباهی از روی خستگی و بی دقتی زدم گزینه ی 3 تو پاسخ نامه :confused:
تا ساعت 10 بخواب روز آزمون
من جمعه ساعت 7 پاشدم ظهر گفتم امروز گند میزنم و خسته میشم وسطش ولی الک حال داد بهم!
اصن سوال الک میبینم جون تازه ای میگیرم بخدا!!!
خستگیه دیگه دوستامم ازین اشتباها کردن
نگران نباش آزمایشی برا همین تجربه هاست

890031156

کاربر ممتاز
بجه هامن واقعاافسرده شدم دیگه نمیخوام ادامه بدم با این درصدام نرم سرجلسه کنکورسنگین ترم:cry:
آبجی همه که مادرزاد تست بلد نیستن باید یکم تلاشتو بیشتر کنی
نمیدونم به چه درصدایی میگی بد ولی هرچی باشه تجربه هست
ناامیدی خیلی بده داغون میکنه آدمو
نبینم ناامید شی هاااااااااا:yellowcard:

controlqueen

عضو جدید
یعنی چی :|
منم آزمون اول گند زدم . الان خیلی بهتر شده وضعیتم :|
این حرفا چیه :| کتک میخوای ؟

من وضعیتم داغون ترازاین حرفاس ازگندزدن شماخیلی بدتره.. بخدادیگه نمیتونم نمیشه:( میخوام نرم سرجلسه لااقل بگم جاموندم یا بگم رام ندادن آبروداری کنم:(

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا ساعت 10 بخواب روز آزمون
من جمعه ساعت 7 پاشدم ظهر گفتم امروز گند میزنم و خسته میشم وسطش ولی الک حال داد بهم!
اصن سوال الک میبینم جون تازه ای میگیرم بخدا!!!
خستگیه دیگه دوستامم ازین اشتباها کردن
نگران نباش آزمایشی برا همین تجربه هاست

اتفاقا تا 11 خواب بودم
بیشتر خستگی ماله محیط بد آزمون بود . تاریک تاریک :|

890031156

کاربر ممتاز
داداش شما ک زبانت خوبه اوضاعت با من فرق میکنه!

من یه اشتباه بزرگی کردم بجای اینکه روی درسای تخصصیم وقت بذارم(ک راحتتر هستن!)اونارو بیخیال شدم و روی ریاضی و مدار تمرکز کردم!(البته تمرکز من یه چیزی تو مایه های آماده نبودن شماست!;))

و الان ک سه ماه مونده میبینم ک مدار و ریاضی وقت گیر هستن!تخصصی هم ک ضعیفم!زبانمم ضعیفه پس وقتمو میگیره و اگرم نزم خیلیییی تاثیر منفی میذاره!و این یعنی تمام تلاش من بی فایده!!:confused:

اینجاس ک کفری میشم:D
داداش من زبان میزنم درست شما نمیزنی وقتت برا ریاضی و مدار زیاد میشه خب
زبان نمیزدم مدار بیشتر وقت داشتم
تخصصی ها آسونن؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::mad:

890031156

کاربر ممتاز
اتفاقا تا 11 خواب بودم
بیشتر خستگی ماله محیط بد آزمون بود . تاریک تاریک :|
خب به مسول حوزه بگو که تاریکه اصن با خودت چراغ قوه ببر:D
شوخیدم ولی نگران نباش جلسه ی ارشد همه چی ایده اله تهویه و نور عالیه

samin_m

کاربر ممتاز
داداش من زبان میزنم درست شما نمیزنی وقتت برا ریاضی و مدار زیاد میشه خب
زبان نمیزدم مدار بیشتر وقت داشتم
تخصصی ها آسونن؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::mad:

خب دیگه! وقت برای مدار و ریاضی هست! اما خودت ک میدونی این دوتا درس ریسک ه!!!

بعدشم من این آزمون زبانو سفید دادم،بااینکه درصدام از آزمون قبلی بهتر بود اما رتبه معادلم 30% افزایش پیدا کرده بود و رتبمم بیشتر شده بود!!!!!!!!!!!

.
آسون؟بهرحال وقتشون بیشتره،ب وقتگیری مدار رو ریاضی نیستن!!و درصد بالاتر داشتن توش راحتتره!(درسای خودمو میگم!بررسی و ماشین!) ولی چ کنم ک من ازشون هیچی بلد نیستم!!

خب به مسول حوزه بگو که تاریکه اصن با خودت چراغ قوه ببرhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
شوخیدم ولی نگران نباش جلسه ی ارشد همه چی ایده اله تهویه و نور عالیه

ب شرطی ک مراقبش زن نباشه!! هه هه lol

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وضعیتم داغون ترازاین حرفاس ازگندزدن شماخیلی بدتره.. بخدادیگه نمیتونم نمیشه:( میخوام نرم سرجلسه لااقل بگم جاموندم یا بگم رام ندادن آبروداری کنم:(

نه جدی جدی کتک میخوای :mad:
استرسو دور کن . به آینده فکر کن که قبول بشی میتونی آیندتو بسازی . مثبت فکر کن
نه اینکه همش بگی نمیشه نمیتونم .

وقتی همه چیز روبراه است که امیدواری معنا ندارد ،

امید زمانی ارزشمند است که همه چیز در بدترین شرایط است؛

پس

هیچ وقت نا امید نشو ،

بویژه در اوج تاریکی و تنهایی و تلخی ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا