گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

* F A R Z A D *

عضو جدید
چون بحث در مورد زمانبدی مطالعه درس ها است بهتره به زمانبدی های مهندس کهن هم نگاه کنید

1 - سعی کنید مطالعه همه این دروس را تا اوایل آبان به اتمام رسانده و از اوایل آبان با خلاصه نویسی و زدن تستهای کنکور سراسری از 84 تا 92 مطالب را مرور کنید

2 - سعی کنید تا اواسط دی کل جزوات را دوبار خوانده و حداقل یکبار کلیه تستهای کنکور سراسری از 84 تا 92 را دقیق بصورت تشریحی حل نمایید.در این مرحله سعی کنید حداقل 150 سوال کلی از هر درس از منابع دیگری که در اختیار دارید حل کنید تا ذهن شما با سوالات جدید آشنا شود.

3 -
از اواسط دی در آزمونهای جامع آزمایشی شرکت نمایید و حداقل یکبار این دفعه زمانبندی شده تستهای کنکور سراسری از سال 84 تا 92 را بزنید . درصد گیری کنید. در حین تست زنی خلاصه نویسی های خود را مرور کنید.

4 -
داوطلبینی که تابستان کلاس کنکور دارند و یا نمی رسند که کلیه دروس را تا اوایل آبان تمام کنند استرس به خود راه ندهند.این داوطلبین باید تا اوایل دی دوبار جزوات را خوانده و حداقل یکبار تستهای 84 تا 92 را کامل حل کرده باشند.در این بین خلاصه نویسی اصلا فراموش نشود.

parviiiiizZz

عضو جدید
من که فعلا کنترل رو کنار گذاشتم تا اول مهر :)
امیدوارم بتونید بالا بزنید

تا مهر که دیر می شه!!!
اگه نتونی روش خیلی وقت بزاری و خوب بخونیش چی؟من دارم کنترل و از کتاب سیستم های کنترل خطی با نویسنده های دکتر هومن سجادیان-مهندس لویا خسروانی -مهندس فرهاد امانی زاده می خونم کتاب خیلی خیلی خوبیه توام این کتاب و بگیر و از الان شروع کن به خوندنش.
حیفه ضریبش 4 ها.
بابا تو دیگه چقدر دل گنده ای !!!!!!

mah t

عضو جدید
تا مهر که دیر می شه!!!
اگه نتونی روش خیلی وقت بزاری و خوب بخونیش چی؟من دارم کنترل و از کتاب سیستم های کنترل خطی با نویسنده های دکتر هومن سجادیان-مهندس لویا خسروانی -مهندس فرهاد امانی زاده می خونم کتاب خیلی خیلی خوبیه توام این کتاب و بگیر و از الان شروع کن به خوندنش.
حیفه ضریبش 4 ها.
بابا تو دیگه چقدر دل گنده ای !!!!!!

دل گنده ام... :biggrin:
چی کا کنم خوب ؟شرایطم اینجوریه دیگه دست خودم نیست
کنترل فقط قسمتای حفظی رو از کتاب رضایی خوندم.
سرعتم پایینه ولی تمامش می کنم

homeyra khaledi

عضو جدید
ُ
به نظرم بهتره کتاب سیگنالتونو عوض کنید
بالفرض 11 روز اول مغناطیسو تموم کردید تا 40 روز دیگش اصلا مغناطیس رو نگا نمیکنید و باعث میشه دوباره یادتون بره.اگرم بلافرض بگید مرور میکنید روزایی که درسای بعدی رو میخونید اونموقع با این مدتی که گذاشتی محاله تموم کنید درسارو.
6 روز واسه سیگنال؟؟! یا مثلا 9 روز واسه مدار؟ با تست اونموقع؟ محاله برسید مدار 1 و 2 روی هم فک کنم 10 فصل باشه شما یعنی روزی میخواین یه فصلو بخونید با تستاش؟
من خودمم نتونستم اونطوری که باید بخونم تستام موندن.میخوام تا آخر مرداد تستای ریاضی مهندسی و سیگنالو تموم کنم و مدار یک رو تموم کنم که با خیال راحت از شهریور شروع کنم درسای بعدی رو بخونم
ممنونم از راهنماییتون
خب به نظرتون سیگنال و چی بخونم؟من همین کنکور 92 سیگنال و از رو کتاب پارسه خوندم 60 زدم ینی از رو کتاب دیگه بخونم بهتره؟میشه کتابو بهم معرفی کنید؟

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من از فروردین ماه شروع کردم و روندی که طی کردم تا حالا به این شکل بوده:
1-من مدار الکتریکی فصل مدارهای مقاومتی، مدارهای مرتبه اول، مدارهای مرتبه دوم، تجزیه تحلیل سینوسی، سلفهای تزویج رو کارکردم و تستهاشون رو هم کامل آنالیز کردم و فرکانسهای طبیعی تبدیل لاپلاس پاسخهای فرکانسی رو هم خوندم و روی تستهاشون هم کار کردم اما نه بطور کامل توی این قسمتها روی مدارات تزویجی یکم مشکل دارم که با تمرین حل میشه اما روی مدارات آپ امپی بشدت مشکل دارم چون رشتم قدرت بوده تا حالا بر خوردی باهاشون نداشتم قسمتای دیگه مدارهم بعید میدونم چیز سختی داشته باشه( مگه نه؟!!!!!!)
2- ریاضی مهندسی فصل آنالیز فوریه تقریبا مشکلی ندارم و تستهاش رو هم کامل کار کردم و فصل معادلات با مشتقات جزئی از کتاب مومن زاده کامل کار کردم ولی هنوز یه مقدار کم بعضی جاهاش گیر دارم، فصل آنالیز مختلط رو هم چند باره خوندم و حدود 90 درصد تستهاش رو بدون مشکل میتونم بزنم اما تو این فصل مشکل اصلیم رو قسمت نگاشت هست که نمیدونم چیکارش بکنم؟؟؟؟؟!!!!!!! یکم بدقلقه. معادلات رو هم فعلا نخوندم
3- کنترل خطی کتاب امین رضایی رو تا فصل یکی مونده به آخر ( قبل از جبرانسازها) زیرو روش کردم(حدود سه بار خوندمش) و مثال های توی متنشو کامل حل کردم ولی هنوز نتونستم تست کار کنم ازش ایشالله تا آخر شهریور تمام تستهاش رو هم کار میکنم.
4- مغناطیس رو از کتاب پارسه خوندم و جز فصل قانون القای فاراده همشو کار کردم و حدود 70 درصد تستهاش رو بخوبی میتونم بزنم( ولی لامصب خیلی خیلی وقتمو گرفت، تقریبا از پارسال بهمن ماه دارم باهاش کلنجار میزم!!!!!)
5-ماشین الکتریکی 1 تالیف دکتر حلم زاده رو دوبار خوندم ولی نتونستم تست هنوز ازش کار کنم
6-بررسی سیستمهای قدرت تالیف دکتر حلم زاده رو تا فصل پارامترهای خطوط انتقال( یکم از نصفه بیشتر) دو بار خوندم اونم فرصت نکردم تست کار کنم.
خواهشم از دوستان اینه که راهنمایی کنن تو اون قسمتهایی که مشکل دارم بدونم چیکار باید بکنم. هممون ایشالله موفق باشیم.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ممنونم از راهنماییتون
خب به نظرتون سیگنال و چی بخونم؟من همین کنکور 92 سیگنال و از رو کتاب پارسه خوندم 60 زدم ینی از رو کتاب دیگه بخونم بهتره؟میشه کتابو بهم معرفی کنید؟

60 درصد یعنی متوسط واسه کنکور 92
اینو من نمیگم توی وبلاگا و سایتهای اساتید سیگنال دیدم که نوشته بودن.
شماییکه واسه سال پیش سیگنال پارسه رو خوندید بهتره امسال یه کتاب دومی بخونید و از کتاب پارسه فقط تمریناشو جهت یادآوری حل کنید.
از بین دو کتاب سیگنال کهن یا تقدسی که هردو ماله انتشارات نصیر هستش به نظرم یکیشو بگیرید.من هردوشو دارم.فصل بندی کتاب تقدسی متفاوت از کتابای سیگنال دیگس و با یک دید جدید به این درس نگا کرده آقای تقدسی
کتاب سیگنال کهن هم سطحش بالاس حتی کتاب برای دانشجوهای کنکور دکترا هم توصیه میشه
شمایی که پارسه رو خوندید سطحتون خوبه به نظرم سیگنال کهن رو بگیرید بهتر باشه.ولی میگم فرقی بین این دوتا نیس

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام دوستان من از فروردین ماه شروع کردم و روندی که طی کردم تا حالا به این شکل بوده:
1-من مدار الکتریکی فصل مدارهای مقاومتی، مدارهای مرتبه اول، مدارهای مرتبه دوم، تجزیه تحلیل سینوسی، سلفهای تزویج رو کارکردم و تستهاشون رو هم کامل آنالیز کردم و فرکانسهای طبیعی تبدیل لاپلاس پاسخهای فرکانسی رو هم خوندم و روی تستهاشون هم کار کردم اما نه بطور کامل توی این قسمتها روی مدارات تزویجی یکم مشکل دارم که با تمرین حل میشه اما روی مدارات آپ امپی بشدت مشکل دارم چون رشتم قدرت بوده تا حالا بر خوردی باهاشون نداشتم قسمتای دیگه مدارهم بعید میدونم چیز سختی داشته باشه( مگه نه؟!!!!!!)
2- ریاضی مهندسی فصل آنالیز فوریه تقریبا مشکلی ندارم و تستهاش رو هم کامل کار کردم و فصل معادلات با مشتقات جزئی از کتاب مومن زاده کامل کار کردم ولی هنوز یه مقدار کم بعضی جاهاش گیر دارم، فصل آنالیز مختلط رو هم چند باره خوندم و حدود 90 درصد تستهاش رو بدون مشکل میتونم بزنم اما تو این فصل مشکل اصلیم رو قسمت نگاشت هست که نمیدونم چیکارش بکنم؟؟؟؟؟!!!!!!! یکم بدقلقه. معادلات رو هم فعلا نخوندم
3- کنترل خطی کتاب امین رضایی رو تا فصل یکی مونده به آخر ( قبل از جبرانسازها) زیرو روش کردم(حدود سه بار خوندمش) و مثال های توی متنشو کامل حل کردم ولی هنوز نتونستم تست کار کنم ازش ایشالله تا آخر شهریور تمام تستهاش رو هم کار میکنم.
4- مغناطیس رو از کتاب پارسه خوندم و جز فصل قانون القای فاراده همشو کار کردم و حدود 70 درصد تستهاش رو بخوبی میتونم بزنم( ولی لامصب خیلی خیلی وقتمو گرفت، تقریبا از پارسال بهمن ماه دارم باهاش کلنجار میزم!!!!!)
5-ماشین الکتریکی 1 تالیف دکتر حلم زاده رو دوبار خوندم ولی نتونستم تست هنوز ازش کار کنم
6-بررسی سیستمهای قدرت تالیف دکتر حلم زاده رو تا فصل پارامترهای خطوط انتقال( یکم از نصفه بیشتر) دو بار خوندم اونم فرصت نکردم تست کار کنم.
خواهشم از دوستان اینه که راهنمایی کنن تو اون قسمتهایی که مشکل دارم بدونم چیکار باید بکنم. هممون ایشالله موفق باشیم.

سلام
واسه ریاضی مهندسی چه کتابایی دارید؟و این فصل نگاشت رو از کدوم کتاب خوندید؟
مغناطیس که میگید تستاشو زدید تستای کتاب پارسه رو فقط زدید؟

qmars10

عضو جدید
باريكلااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا

باريكلااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا

:gol:;)

qmars10

عضو جدید
من فكر ميكنك براي درس مدار بايد تست زد وتست زد و...اماقبل ازاون با يه پيش زمينه درسي كه ازكتاب هاي مختلف ميتونه باشه موثره اونقدر با تست زدن جلو ميريد كه تاكتيك وار ميتونيد به تست ها پاسخ بديد البته شما از هر تاكتيك بايد يه پيش زمينه اي رويه جا خلاصه وار بنويسيد واين نمونه ها روبه عنوان خلاصه مرور كنيد بدون شك موفق خواهيد بود بعدازشناخت آن تاكتيك هابه سرعت به تست پاسخ دهيد

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام
واسه ریاضی مهندسی چه کتابایی دارید؟و این فصل نگاشت رو از کدوم کتاب خوندید؟
مغناطیس که میگید تستاشو زدید تستای کتاب پارسه رو فقط زدید؟

ریاضی مهندسی کتابهای مومن زاده و کریمی رو کار میکنم نگاشت رو هم قصد دارم تلفیقی از رو همین دوتا بخونم تا ببینم میشه ردیفش کنم یا نه، واسه مغناطیس تستهای ادوار مختلف کنکور رو کار کردم و اینم خدمتتون عرض کنم که تستهای کتاب پارسه نه تنها در سطح تستهای کنکور هست بلکه بعضا سخت تر از تستهای کنکور هستن واسه همین تعجب کردم بعضی جاها خوندم کتاب پارسه در سطح کنکور نیست!!!!!!!! واسه تست مغناطیس انتشارات ارشد سپاهان یه کتابایی ارائه میده که فقط تست دارن و درسنامه ای ندارن، اون کتابا مجموعه تست خوبی هستن که یه دونه مغناطیسشون رو گرفتم و تستهای اون رو از اول تا آخر( جز تستهای دانشگاه آزاد!!!!) کار کردم و همونطور که گفتم شاید بیشتر از 70 درصد تستهاش رو میتونم بزنم. موفق باشید.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ریاضی مهندسی کتابهای مومن زاده و کریمی رو کار میکنم نگاشت رو هم قصد دارم تلفیقی از رو همین دوتا بخونم تا ببینم میشه ردیفش کنم یا نه، واسه مغناطیس تستهای ادوار مختلف کنکور رو کار کردم و اینم خدمتتون عرض کنم که تستهای کتاب پارسه نه تنها در سطح تستهای کنکور هست بلکه بعضا سخت تر از تستهای کنکور هستن واسه همین تعجب کردم بعضی جاها خوندم کتاب پارسه در سطح کنکور نیست!!!!!!!! واسه تست مغناطیس انتشارات ارشد سپاهان یه کتابایی ارائه میده که فقط تست دارن و درسنامه ای ندارن، اون کتابا مجموعه تست خوبی هستن که یه دونه مغناطیسشون رو گرفتم و تستهای اون رو از اول تا آخر( جز تستهای دانشگاه آزاد!!!!) کار کردم و همونطور که گفتم شاید بیشتر از 70 درصد تستهاش رو میتونم بزنم. موفق باشید.

من منظورم از اینکه فقط تستای پارسه رو زدید این نبود که سطح سوالاتش پایین و یا بالاتر از سطح کنکوره.من منطورم این بود تستای پارسه کم هستش همین.
در مورد ریاضی فک میکنم کتاب معتقدی در مبحث نگاشت کتاب خوبی باشه.
پشتکاره شما در مطالعه درسا خیلی خوبه ایشالا رتبه خوبی با توجه به زحمتی که میکشید بیارید

Mr.Perfect

عضو جدید
وضعیت درسی بنده:
الکترونیکی هستم

مدار 1 و 2 را امروز به پایان رسوندم(مطالعه+تستهای متن و پایان کتاب زرگر)+خلاصه برداری
الکترونیک 1 و 2(از رضوی و جزوه ی اسلام پناه به عنوان مرجع مطالعه کردم+حل تست های پایان فصل و مثالهای تشریحی راهیان ارشد)(فصل اپ امپ هستم)+خلاصه برداری
معادلات(کریمی را تموم کردم+حل تست های برق+میکانیک+عمران)+خلاصه برداری
ریاضی مهندسی(راهیان ارشد+حل تستهای پایان فصل)+خلاصه برداری

ان شا...تا پایان مرداد الکترونیک 2 فصل باقی مانده را هم بررسی کنم...

از شهریور هم سیگنال را شروع کنم( 3 روز در هفته)+(4 روز باقی مانده از هفته هم مرور درسها و خلاصه های ماه های گذشته که البته با تست و حل مثال از منابع دیگه صورت میگیره)

امیدوارم همه ی دوستانی که تلاش میکنند به حق خودشون برسند

deer

عضو جدید
آقا خیلی امید داریم شما دیگه بدترش نکن،آخه چرا اینقد زود تموم کردییییییییییننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:

دوست عزیز من خودم هنوز همه درسهام موندن دوستم از اسفند شروع کرده فکر کنم رتبه اش خیلی خوب بشه:surprised:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوست عزیز من خودم هنوز همه درسهام موندن دوستم از اسفند شروع کرده فکر کنم رتبه اش خیلی خوب بشه:surprised:

ای بابا به تموم کردن نیستش که. به اینم نیستش که شما صد در صد مطالبو بلدی و میتونی کل تستای کتابو حل کنی.مهم اینه توی سرجلسه امتحان هم بتونی شرایط خودتو حفظ کنی.اونی موفق تره که بتونه از حداکثر تواناییش سر جلسه استفاده کنه.فک میکنید اوناییکه 20 30 یا حتی منفی میزنن درسارو نخوندن؟ شاید هرکدومو 2 3 بارم خونده باشن ولی چون شرایط امتحان فرق میکنه نتونستن شرایط خودشو حاکم بر شرایط امتحان کنن

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عرفان
انتشاراتش چیه؟
من تهران نیستم بعید میدونم شهر خودم این کتاب رو داشته باشه!!
نظرت در مورد متدین چیه از انتشارات جهش؟

خواهش میکنم
امین رضایی انتشارات پوران پزوهش
اگه شهرت نداشت اینترنتی بخر از سایتش . تخفیف هم داره

http://www.pouran.net/fa/index.php

در مورد کتابی هم که گفتی . من ندیدم این کتابو . نمیدونم چجوریه

pouyan87

عضو جدید
یهسری از بچه ها که دیگه ترکوندن خوشبحالشون :)
یه سریم مثل من اون وسطان باید بیشتر تلاش کنیم :)
در کل هدف از بیان همچین بحثی ایجاد استرس نبود چون هر کسی نحوه مطالعه بخوصی داره شاید آقای ایس که الان 20% مطالبو خونده از آقای ایگرگ که 90% مطالبو خونده بار علمیش بیشتر باشه :)
در هر صورت نا امید نمیشم و ادامه میدیم :)

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
بنده يكي دوروزي درگير بودم و الان ميبينم متاسفانه بعضيا از ين موضوع شديدا دارن سواستفاده ميكنن عرضم به حضورتون ازين به بعد هرپستي مربوط به توصيه نامه مربوط به كتابي خاص از موسسه اي خاص در صورتي كه تشخيص داده شود جنبه تبليغاتي پيدا كرده بدون اطلاع قبلي حذف و كاربران مذكور به مديريت معرفي خواهند شد...

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این وضعیتی که دوستان بیان کردن بنده کلا تو افساید هستم. فکر کنم برم سربازی سنگین تر باشه.

از این که دوستان وضعیتشون را اعلام کردن خیلی خوب بود. چون هم خودمون را مقایسه میکنم و هم اینکه می فهمیم که دوستان با چه سرعتی و با چه بازده ای پیش می رن.

یادم دوستم که پارسال کنکور داده بود می گفت 2 سوم شرکت کنندگان سیاه لشکر هستند. با این وضعیت دوستان، ما خودمون هم داریم می ریم جز سیاه لشکر.

شما هرگز خودتو با کسی مقایسه نکن، کار خودتو بکن اونی که میگه من خوندم و از شما جلوتره معلوم نیست چطوری خونده با چه کیفیتی خونده آیا یاد گرفته یا فقط خونده آیا اصلا راست میگه که خونده!!!!!! شما به دیگران چیکار داری خودت برنامتو بریز و بخون و به این حرفا کاری نداشته باش
درضمن توصیه من اینه که تو این تاپیکها فقط راهنمایی کنید همدیگرو و هیچوقت رتبه های کنکور آزمایشی درصدا و روند پیشروی دروستون رو اینجا مطرح نکنید که دیگران نا امید شن خدایی نکرده، من پارسال هم به بچه های تاپیک همین پیشنهادو دادم و دوستان کنکوری پارسال واقعا هیچ حرفی از روند درس خوندنشون نمیزدن و درصد و رتبه ای نمیدادن و فقط راهنمایی میکردن

ghalndar

عضو جدید
باسلام
ببخشید یه سوال داشتم!
میگم شما روز های اول که میخواستین شروع کنید خوندن برای ارشد چه حسی داشتین ؟؟چکار میکردین؟ همون روز های اول روزی چقد درس میخوندین؟
باتشکر
موفق باشید

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
ببخشید یه سوال داشتم!
میگم شما روز های اول که میخواستین شروع کنید خوندن برای ارشد چه حسی داشتین ؟؟چکار میکردین؟ همون روز های اول روزی چقد درس میخوندین؟
باتشکر
موفق باشید

روزای اول یه کم سخته بخوای سفتو سخت بخونی واسه همین نباید به خودت سخت بگیری، من که روزای اول حدود 4-5 ساعت حداکثر میخوندم و بعد از اینکه گرم شدم روزی 8-9 ساعت میخوندم چند ماه آخر هم روزی 10-12 ساعت

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز بحث موسسه و کتاب و این جور چیزارو خواهشا تموم کنید و تاپیک رو بهم نریزید بنده بدون شوخی عرض میکنم هر پستی که اسم موسسه و کتابي كه جنبه تبليغ داشته باشد حذف خواهم كرد!
جهت سروسامان دادن به تاپیک همه پستهای مربوط به این موضوع حذف گردیده است لطفا ادامه ندهید.

آخرین ویرایش:

parviiiiizZz

عضو جدید
دل گنده ام... :biggrin:
چی کا کنم خوب ؟شرایطم اینجوریه دیگه دست خودم نیست
کنترل فقط قسمتای حفظی رو از کتاب رضایی خوندم.
سرعتم پایینه ولی تمامش می کنم

بازخداروشکر که حفظیاتشو خوندی.:w17:
اگه سرعت درس خوندنت پایینه،و اگرم مطالبی رو که می خونیشون خوب متوجه می شی اصلا غصه ی زمان زیادی که صرف خوندن می کنی رو نخور بجاش چون مطالب رو حسابی یاد می گیری .ولی اگه خوب متوجه نمی شیو نمی تونی خوب تستای قسمتهایی که خوندی رو جواب بدی باید یکم نگران بشی

parviiiiizZz

عضو جدید

بهترین تستها ،تستهای سال های گذشته ی کنکورن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
ذکر یک تذکر دوستانه:

ذکر یک تذکر دوستانه:

تذکر من درباره دنیای مجازی
فضای تالار تحصیلات تکمیلی باشگاه یکی از فعال ترین بخش های تالار برق و مطمئنا همه دوستان با خیر قصد یاری همدیگه رو دارن تا بتونند انشاءالله به نتایج عالی برسند
ولی موضوع اینجاست که یکسری از بچه ها ممکنه ا حضور شدید در این تالار دوچار 2 مشکل بشن:
1اون دست از بچه هایی که شدیدا به اینجا عادت کردن باید سعی کنند این حضورو مدیریت کنند چون این حضور به مرور افزایش یدا میکنه.چون دیده شده بعضی از بچه ها بیشتر وقتشوتو باشگاهن و در اینت الارن و بدونن در اینصورت ااین حضور نه تنها سودی به اونها نمیرسونه بلکه.......
2 اون دسته از بچه ایی که با اومدن به نت و گفتگو با بچه های دیگه دچار استرس میشن بدونن این استرس براشون خیلی بده و اگه دچار این حالتا میشید تا بعد از کنکور بیخیال باشگا بشید
نه تنها باشگا بلک ازمونایی که توسط اساتیدگرفته میشن مخصوصا ازمون بدون امادگی روحیه رو خراب میکنه حتی اگه مطلبو خوندید ولی دوره نکردیدازمونو ندید من خودم واسه کنتر دچار مشکل شدم
چند روز پیشم یکی از دوستام که ازمون سیگنال داده بود به هم ریخته بود و بهم زنگ زد کلی طول کشید تا استرسشو کم کنم واسه همین این پستو گذاشتم تا حواستون جمع باشه جو روانی بدی تو این دوران برای خودتون ایجاد نکنید.
موفق باشید:gol:

maryam_elec

عضو جدید
دوستان سلام،میدونم به مبحث منابع بارها پرداخته شده،باتوجه به راهنمایی دوستان این منابع رو انتخاب کردم مدار:مدرسان ریاضی:مومن زاده کنترل:علوی الکترونیک:کتاب باغستانی سیگنال:راهیان ارشد الان اسم کتاب های دیگری رو میشنوم که‎ ‎میگوند بهترن.لطفا راهنمایی کنید آیا این منابع خوب هستند؟ من تا اینجا خودم حس میکنم بدنیستند سپاس

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام،میدونم به مبحث منابع بارها پرداخته شده،باتوجه به راهنمایی دوستان این منابع رو انتخاب کردم مدار:مدرسان ریاضی:مومن زاده کنترل:علوی الکترونیک:کتاب باغستانی سیگنال:راهیان ارشد الان اسم کتاب های دیگری رو میشنوم که‎ ‎میگوند بهترن.لطفا راهنمایی کنید آیا این منابع خوب هستند؟ من تا اینجا خودم حس میکنم بدنیستند سپاس

الکترونیک باغستانی هم خوبه ولی اسلام پناه امتحان خودشو پس داده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا