گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

890031156

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یعنی رتبه از این تخمین بهتر نمیشه؟
نه اصلا همچین برداشتی نکنین ها
کلا بستگی داره به کنکور امسال و میانگینی که بدست میاد
هیشکی نمیدونه که میانگین چی خواهد بود
با میانگین میشه نمره حساب کرد و رتبه رو تخمین زد

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا با شما موافقم....آخه یعنی چی این جوری سوال دادن؟
بعدم سازمان محترم سنجش بیاد عین آدم تکلیف ما رو روشن کنه....می خواد ببینه ما دستور زبان بلدیم یا سیگنال و کنترل؟ و اینکه وقتی می بینیم جواب سوال تو گزینه ها نیست باید چیکار کنیم گزینه نزدیک تر رو بزنیم ؟(منظور اون سوال سیگناله که x(2n+1) بود..)
انصافا این درستش نیست این همه سیگنال بلد باشی بعد بیان از 12 تا سوال یکیش تو گزینه نباشه یکی دیگش هم اونجوری باشه....

این سوالو من همش دنبال این بودم خدایا اینو با چی تبدیل کرده به این گزینه ها:razz:سواله کشک بعد من میگم خدا این گزینه ها هدفش چی بوده کلی اعصابمو بهم ریخت همین سواله لعنتی

juvefans

کاربر ممتاز
به من با حداقل درصدهایی که تا الان حساب کردم میده 96 :). کاش بهتر بشمم دارم شدید انتظار روز نتایج رو میکشم کاش مثل آزمونا آدم زود حداقل دصدهای دقیقشو میفهمید.:razz:... گرچه خیلی هم خوب ندادم اما زیاد ناراضی نیستم.;)

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به من با حداقل درصدهایی که تا الان حساب کردم میده 96 :). کاش بهتر بشمم دارم شدید انتظار روز نتایج رو میکشم کاش مثل آزمونا آدم زود حداقل دصدهای دقیقشو میفهمید.:razz:... گرچه خیلی هم خوب ندادم اما زیاد ناراضی نیستم.;)

بابا ایول.میگن این تخمین 200 تا بالاتر نشون میده با این حساب شما میشید منفی 104:biggrin:

juvefans

کاربر ممتاز
بابا ایول.میگن این تخمین 200 تا بالاتر نشون میده با این حساب شما میشید منفی 104:biggrin:
نه اتفاقا انچنان هم خوب ندادم میخوای درصدهامو بگم باور کنی ؟ کنترل 16 زدم ! کور شدم سر خوندن کنترل با 6 تا زده و کلی غلط شدم 16 ... :razz:

juvefans

کاربر ممتاز
ولی در عوض خدای ماشین و بررسی بودید شما
شما لطف داری . ممنون . فقط همونا اعصابمو اروم نگه داشته که بالا زدم . راضیم از اون 2 تا ولی سر کنترل و مدار خیلی ناراحتم ... کاش غلط نزده بودم فقط همین .:cry:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما لطف داری . ممنون . فقط همونا اعصابمو اروم نگه داشته که بالا زدم . راضیم از اون 2 تا ولی سر کنترل و مدار خیلی ناراحتم ... کاش غلط نزده بودم فقط همین .:cry:
ایشالا که تک رقمی میشید و ما یه سور دعوت میشیم

Armin-Z

کاربر ممتاز
منم سر کنترل و الک یکم ناراحتم، 3 تا سوال کشکی رو از دست دادم که خیلی رتبه رو جابجا میکرد!
مهندس جان میگم تو این آزمون درصد 30-40 ماشین واسه یه کنترلی چطوره؟

juvefans

کاربر ممتاز
ایشالا که تک رقمی میشید و ما یه سور دعوت میشیم

چشم حتما :D . بعید میدونم . من حدس میزنم بین 100 تا 200 بشم . اگر بهتر بشم خوشحالم . من برای زیر 50 خونده بودم . مثل همه آزمونهام فکر میکردم اینم بدون مشکل میرم .. اما خوب شرایط فرق داشت ..

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم حتما :D . بعید میدونم . من حدس میزنم بین 100 تا 200 بشم . اگر بهتر بشم خوشحالم . من برای زیر 50 خونده بودم . مثل همه آزمونهام فکر میکردم اینم بدون مشکل میرم .. اما خوب شرایط فرق داشت ..

ایشالا که میشید زیر 50 یعنی حتما میشید .این خط--------- اینم نشون |

juvefans

کاربر ممتاز
منم سر کنترل و الک یکم ناراحتم، 3 تا سوال کشکی رو از دست دادم که خیلی رتبه رو جابجا میکرد!
مهندس جان میگم تو این آزمون درصد 30-40 ماشین واسه یه کنترلی چطوره؟
من تجربه ای ندارم راستش ولی من از دوستام که پرسیدم اونهایی هم حتی که ماشین قوی بودن حداکثر 9 تا جواب داده بودند بدون غلط . من خودم دیگه به اون ایمان دارم که واقعا بلد بود ... با این حساب درصد شما برای رشته کنترل فکر کنم خیلی بالا باشه . چون سوالهای امسال از پارسال سختتر بود و خیلی ها آماده این سختی نبودن . یک سوال هم ظاهرا غلط در اومده من سر جلسه فکر کردم من اشتباه میکنم اما دیدم همه همینو میگن .:razz:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تجربه ای ندارم راستش ولی من از دوستام که پرسیدم اونهایی هم حتی که ماشین قوی بودن حداکثر 9 تا جواب داده بودند بدون غلط . من خودم دیگه به اون ایمان دارم که واقعا بلد بود ... با این حساب درصد شما برای رشته کنترل فکر کنم خیلی بالا باشه . چون سوالهای امسال از پارسال سختتر بود و خیلی ها آماده این سختی نبودن . یک سوال هم ظاهرا غلط در اومده من سر جلسه فکر کردم من اشتباه میکنم اما دیدم همه همینو میگن .:razz:

کدوم سوال؟

mohandes soror

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من سیگنال آسون بود مغناطیس تقریبا سخت بود وآمار سوالات ساده داشت درکل اگر برای سال دیگه آزمون ارشد اینطور باوشه من رتبه یک ارشدم:D

rezaele

عضو جدید
دوستان با رتبه حدود 2500 امیدی هست یا اینکه از همین حالا شروع کنم؟؟؟

Armin-Z

کاربر ممتاز
بستگی داره امید رو کجا بدونی! الانم که رتبه نیومده هنوز! اول امیدت به خدا باشه...
واقعا از الان شروع کردن کار منطقی ای هست؟!
به نظر من خیلی خیلی زود بخوای شروع کنی بهار میتونه با یکی دو درس شروع کردن مناسب باشه ولی الان با فشاری که از این کنکور وارد شده خیلی زمان مناسبی نیست...

آخرین ویرایش:

javad master

عضو جدید
دوستان من مغناطیس خیلی خوندم منفی 3 زدم خداییش سه برابر ماشین زمان برای مغناطیس داشتم الان ماشین 69درصد مغناطیس -3:cry::confused:

Joe_Bel

کاربر ممتاز

کدام گرایش ؟ من با 2500 کنترل سنندج روزانه قبول شده بودم ...

دوستان من مغناطیس خیلی خوندم منفی 3 زدم خداییش سه برابر ماشین زمان برای مغناطیس داشتم الان ماشین 69درصد مغناطیس -3:cry::confused:

من اینجا بچه ها چپ و راست بهم می گفتن وقتتو با مغناطیس هدر نده .... من به خاطر تکبرم گوش نمی دادم می گفتم من با همه فرق می کنم ... منم مثلِ شما خیلی خیلی بیشتر از درسهای دیگه مغناطیس خوندم و منفی 3 شدم ...به نطر کسی باید مغناطیس بخونه که همون اول بسمه الله مشکلی نداشته باشه یا یک استاد عالی کلاس بره ... من بخاطر شرایطی که خودم در مغناطیس دارم اگر 10 بار دیگر کنکور بدهم این درس رو حذف می کنم

بنظر من سیگنال آسون بود مغناطیس تقریبا سخت بود وآمار سوالات ساده داشت درکل اگر برای سال دیگه آزمون ارشد اینطور باوشه من رتبه یک ارشدم:D

ان شاء الله

LM741

عضو جدید
سلام
دوستان من امروز خواستم درس خوندن رو شروع کنم . حتی با دوستم که مدتی از من زودتر شروع کرده رفتم کتاب خونه اما هر چی کردم درس بخونم نتونستم اخرش هم امدم خونه شاید به خاطر فاصله از دانشگاه باشه . نمی دونم چطوری شروع کنم و از کجا .

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خداییش شماها دیگه کی هستید.جوری مینالیدید که فک میکردم رتبه 3000 و اینا میارید

حالا میبینم اکثرا با درصدایی که میارید بین 200 و 300 هستید.خداییش بده؟؟؟؟

juvefans

کاربر ممتاز
سلام
دوستان من امروز خواستم درس خوندن رو شروع کنم . حتی با دوستم که مدتی از من زودتر شروع کرده رفتم کتاب خونه اما هر چی کردم درس بخونم نتونستم اخرش هم امدم خونه شاید به خاطر فاصله از دانشگاه باشه . نمی دونم چطوری شروع کنم و از کجا .

به نظر من الان فقط یک یا دو درس باید بخونه کسی که الان میخواد شروع کنه . اونم بهتره درس حجیمی مثل مغناطیس و ریاضی باشه . ;)

Armin-Z

کاربر ممتاز
جواب صحیح سوال 58 کنترل خطی - گزینه 2 (دفترچه A)
شکل این سوال واقعا واضح نیست و در ابتدا من مرتکب اشتباه شده بودم.بدین وسیله از همه دوستان عذر خواهی می کنم. شیرین آبادی

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکل این سوال واقعا واضح نیست و در ابتدا من مرتکب اشتباه شده بودم.بدین وسیله از همه دوستان عذر خواهی می کنم. شیرین آبادی

دمت گرم خبر خوبی دادی.منم این گزینه رو زده بودم

890031156

کاربر ممتاز
سلام
منظور همون گزینه که صفر داره؟؟؟؟
صفر زیر قطب موهومی فراجهش زیاد ایجاد میکنه فراجهش نداره که

juvefans

کاربر ممتاز
نههههه بدبخت شدم که ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا