گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نبوووووووووووووووووووووووود 75 روز دیگه

بچه ها عجله کنید دیگه فرصتی نمونده ها!

ایشا... بحق این روزای عزیز همه قبول بشیم. آمین
بهتره اینجوری بگید : ایشا... بحق این روزای عزیز همه اونهایی که زحمت کشیدن موفق بشن. آمین
لزومی نداره قبولی تو ارشد یا عدم قبولی رو ملاک قرار بدیم-بی شک راههای خیلی بهتری هم برای موفقیت هست.-ایشالله همه موفق باشند و سربلند-

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
دوستان من جدیدا مشکلی پیدا کردم تو درس خوندن
نمیتونم در طول روز بیشتر از 1 درس بخونم.
تو برنامم 3 تا درس در روز گذاشتم . ولی فقط 1 درسو میتونم بخونم اونم با زمان بیشتر مثلا تو برنامه زدم 3 ساعت مدار بجاش 6ساعت میخونم :surprised::confused:
سر همین کلی کند شده خوندنم و از همه بدتر دیگه عملا بعد بعد 3 ساعت دیگه چیزی نمیفهمم :confused: یعنی 3 ساعته بعدی الکیه همش.
چند بار سعی کردم که درس دیگه بخونم طبق برنامه ولی اصلا تمرکز ندارم .

ممنون میشم راهنمایی کنید

=============
یه مشکل دیگه دارم مشکل خواب هست
شبها فرقی نداره چه ساعتی بخوابم : 8-10-12-2-3 هر ساعتی بخوابم دقیقا 10-11 صبح پا میشم . شبا زودتر میخوابم که زودپاشم اصلا نمیدونم چرا بیدار نمیشم :|

atena2

عضو جدید
درود
دوستان من جدیدا مشکلی پیدا کردم تو درس خوندن
نمیتونم در طول روز بیشتر از 1 درس بخونم.
تو برنامم 3 تا درس در روز گذاشتم . ولی فقط 1 درسو میتونم بخونم اونم با زمان بیشتر مثلا تو برنامه زدم 3 ساعت مدار بجاش 6ساعت میخونم :surprised::confused:
سر همین کلی کند شده خوندنم و از همه بدتر دیگه عملا بعد بعد 3 ساعت دیگه چیزی نمیفهمم :confused: یعنی 3 ساعته بعدی الکیه همش.
چند بار سعی کردم که درس دیگه بخونم طبق برنامه ولی اصلا تمرکز ندارم .

ممنون میشم راهنمایی کنید

=============
شبها فرقی نداره چه ساعتی بخوابم : 8-10-12-2-3 هر ساعتی بخوابم دقیقا 10-11 صبح پا میشم . شبا زودتر میخوابم که زودپاشم اصلا نمیدونم چرا بیدار نمیشم :|

کنکور ما عصره لزومی نداره به صبح زود بیدار شدن عادت کنی..
اما اگه برات خیلی مهمه مثل من. ساعت بذار به زور بیدار شو قهوه بخور.. بعد چند روز عادت می کنی..اگه کلا خوابت خیلی زیاده بیشتر ا 8 یا 9 ساعت یه تست قند خون بده.. .البته گاهی استرس هم باعث زیاد شدن خواب میشه.اما کلا نسکافه هم سر حالت میکنه هم تمرکزت رو بیشتر می کنه. از کافئین غافل نشه!!

در ضمن 6 ساعت یه درس زیاده دو ساعت که یه درس رو خوندی . حدود نیم ساعت یا یه ساعت استراحت کن ..بعد یه درس دیگه رو شروع کن. 6 ساعت یه درس ادم زده میشه..
استراحت وقت تلف کردن نیست بلکه کمک میکنه ذهنت استارحت کنه و دوباره اماده درس خوندن بشه. هر چقدر هم توی اون 2 ساعت درس رو پیش بردی کافیه. مثلا تست یه فصل مدار.. فرضا توی 2 ساعت 10 تا زدی .. 10 تا رو علامت بزن . بقیه رو بذار برای روز بعد 10 تا رو هم از ؟آخر حل کن از 92 برو به سمت 82.. تا 80 حل کن خیلی خوبه
من خودم هم خیلی عقبم و زمانم محدود هست همین کار رو می کنم
یه ازمون هم بالاخره دادم .. و رتبه ام خیلی نا امید کننده بود

آخرین ویرایش:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور ما عصره لزومی نداره به صبح زود بیدار شدن عادت کنی..
اما اگه برات خیلی مهمه مثل من. ساعت بذار به زور بیدار شو قهوه بخور.. بعد چند روز عادت می کنی..
در ضمن 6 ساعت یه درس زیاده دو ساعت که یه درس رو خوندی . حدود نیم ساعت یا یه ساعت استراحت کن ..بعد یه درس دیگه رو شروع کن. 6 ساعت یه درس ادم زده میشه..
استراحت وقت تلف کردن نیست بلکه کمک میکنه ذهنت استارحت کنه و دوباره اماده درس خوندن بشه. هر چقدر هم توی اون 2 ساعت درس رو پیش بردی کافیه. مثلا تست یه فصل مدار.. فرضا توی 2 ساعت 10 تا زدی .. 10 تا رو علامت بزن . بقیه رو بذار برای روز بعد 10 تا رو هم از ؟آخر حل کن از 92 برو به سمت 82.. تا 80 حل کن خیلی خوبه
من خودم هم خیلی عقبم و زمانم محدود هست همین کار رو می کنم

سپاس

مشکل من همینه که 6 ساعت یه درسو ادامه میدم. بعد 2 -3 ساعت خوندم یه درس . 30 مین استراحت دارم میرم سراغ بعدی اصلا ذهنم درگیر درس نمیشه . همش تو درس قبلیه میچرخه

rezaei.sp

عضو جدید
سپاس

مشکل من همینه که 6 ساعت یه درسو ادامه میدم. بعد 2 -3 ساعت خوندم یه درس . 30 مین استراحت دارم میرم سراغ بعدی اصلا ذهنم درگیر درس نمیشه . همش تو درس قبلیه میچرخه
سلام .
این تنها مشکل تو نیست. همه ما این مشکل رو داریم و تجربه کردیم . من خودم چون به زبان خیلی علاقه دارم و ازش لذت میبرم ، بعد از خوندن یه درس مثل مدار یا کنترل ، نیم ساعت یا 1 ساعت زبان میخونم ذهنم استراحت میکنه . بعد 10 دقیقه یا 1 ربع استراحت میکنم و با انرژی میرم سر درس دیگه .
مطالبی که گفتی واسه همه ما مشترکه . واسه سحر خیزی هم توصیه آتنا رو قبول دارم در مورد چایی و قهوه . ولی سحر خیزی رمز و راز داره که تو یه پست دیگه دربارش حرف میزنیم . الان مهمونی هستم فرصت نیست.

mostafa.bahriny

عضو جدید
=============

سلام به روي ماهت
بنطرم براي زود بيدار شدن مهمترين قسمت انحايي است كه از رختخواب گرم و نرم جدا بشي.
پس اگه ساعت ميزاري و بيداري مي شي ولي دوباره ميري تو رختخواب . بهتره با خودت قرار بذاري كه هر وقت ساعت زنگ خورد. بري و تلويزيون را روشن كني وتلويزيون تماشا كنيد. تا به قول معروف خواب از سرتان بپره.

توصيه بعدي، اينكه ورزش روزانه ساعت خواب را تنظيم مي كند.
توصيه ديگر اين هست مي توانيد از قرص ملاتونين استفاده كنيد.اين قرص تنظيم كننده خواب است.
داخل انترنت سرچ كنيد ، مطالبي درباره ملاتونين پيدا مي كنيد.واگر خواستيد ، بعدا بيشتر توضيح ميدم.
البته يكي ديگه از علت بهم خوردن ساعت خواب بخاطر استرس يا نداشتن روحيه رواني خوب است.به اين نكته هم دقت كنيد.

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام منم مشکل خوابو دارم همیشه صبحا میخوام 7 بیدار بشم با 1.5 تاخیر 8.5 بیدار میشم ، شبم هر کاری میکنم زود خوابم نمیبره ، البته تا حدودی دلیلشو میدونم ، دلیل همه اینا به خاطر اینکه ظهرا باید 1 ساعت بخوابم همون باعث میشه شب ادم دیر خوابش ببره ، من خودم سعی کردم ظهر نخوابم اما نشد به خاطر این یه راه حل دیگه پیدا کردم اونم اینکه شب به جای بی خوابی از وقتم استفاده کنم ساعت 12 شب به بعد یکی دوساعت درس بخونم اینجوری وجدان ادمم راحتر میشه .

atena2

عضو جدید
یکی از مهمترین مزیتهای تغییر درس اینه که ذهن اماده میشه توی کنکور نیم ساعت باید کنترل بزنیم نیم ساعت بعد مدار نیم ساعت بعد الکترونیک و..
یعنی هر طور شده از حالا بادی ذهنمون رو اماده کنیم که بتونیم از یه درس به یه درس دیگه بره .

هفته های اخر برای همین تست های کلی پیشنهاد میشه یعنی توی یه روز تست همه دروس رو بزنیم .

controlqueen

عضو جدید
پس من چی بگم که روزی بیشتراز1ساعت مفیدنمیتونم بخونم:( توخوابگاه افتضاحه اصن نمیشه درس خوند:(خیلی ناراحتم:cry:

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
پس من چی بگم که روزی بیشتراز1ساعت مفیدنمیتونم بخونم:( توخوابگاه افتضاحه اصن نمیشه درس خوند:(خیلی ناراحتم:cry:

چه بد ... اما دوستای من تو خوابگاه یه گروه شدن حسابی دارند میخونن ... اشتراک میزارن باهم همه چیزو . بازم سعی کنید از شرایط بهتر استفاده کنید .

rezaei.sp

عضو جدید
سلام خانوم کوئین .
شما روزی 1 ساعت مطالعه مفید دارید. میشه بپرسم از مجموع 24 ساعت شبانه روز مابقیشو چیکار میکنید ؟ :redface:
8 ساعتو واسه خواب میزاریم کنار . 3 ساعت رو واسه صبحانه نهار شام و نماز و این چیزا ... میشه 11 ساعت واسه احتیاجات روزمره . از 24 ساعت میمونه 13 ساعت . از این مقدار شما 1 ساعت مطالعه میکنید ، اون 12 ساعت رو چیکا میکنید پس ؟
یه برنامه روزانه بدین مشخص بشه کجاها زیاد وقت میزارید و علت مشکل پیدا بشه .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

سایر دوستان هم که از کمبود ساعت مطالعه شکایت دارند همین کارو انجام بدن تا بتونن اوضاع درسیشونو سر و سامون بدن. ;)

controlqueen

عضو جدید
چه بد ... اما دوستای من تو خوابگاه یه گروه شدن حسابی دارند میخونن ... اشتراک میزارن باهم همه چیزو . بازم سعی کنید از شرایط بهتر استفاده کنید .

والا ما تا بیایم بچه هاروساکت کنیم ودرس بخونیم وقته خواب میشه!!!

controlqueen

عضو جدید
ولاچی بگم! مهندس رضایی!یکمش واسه کلاسای دانشگاه میره.یکمش واسه غذادرس کردن بقیشم صرف ساکت کردن بچه های اتاق میره ..بعدشم خسته میشم حاله درسوندارم!!!

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میگم چطور میتونم سوالای ارشد 90 تا 92 رو گیر بیارم با جواب
کسی سایتی سراغ داره که رایگان باشه دانلودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shh91

عضو جدید
بچه ها میگم چطور میتونم سوالای ارشد 90 تا 92 رو گیر بیارم با جواب
کسی سایتی سراغ داره که رایگان باشه دانلودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به تمام دوستان عزیز
بنده قبلا کاملترش رو اینجا براتون گذاشته بودم !
:biggrin:

سوالات ارشد برق دولتی از سال 85 تا 92
لینک دانلود
( به همراه کلید پاسخ سوالات برای تمام مجموعه و پاسخ تشریحی برای 4 سال گذشته )

انشاالله که موفق باشید
برای ما هم دعا بکنید !
:gol:

rezaei.sp

عضو جدید
ولاچی بگم! مهندس رضایی!یکمش واسه کلاسای دانشگاه میره.یکمش واسه غذادرس کردن بقیشم صرف ساکت کردن بچه های اتاق میره ..بعدشم خسته میشم حاله درسوندارم!!!
عجیبه . اونجا خوابگاهه یا کودک سرا که بچه ها نیاز به ساکت شدن داشته باشن ؟ :D مگه تو اونا کسی کنکوری نیست ؟
نصیحتشون کن بگو درس بخونن . نه اینکه همش بازیگوشی و خوش گذرونی . این روزا تکرار نمیشه ها !!!!!!
شما هم زحمت بکش شغلتون رو عوض کنید. بجای اینکه مبصر اتاق باشید ، یه ژست درس خون به خودتون بگیرید که بقیه هم ترغیب بشن و درس بخونن .
بعد میشه کار گروهی و رقابت و سرعتتون زیاد میشه . ( ولی کار سختیه و شاید هم نشه !!! خودم محیط خوابگاه رو درک کردم و میدونم چیه . )

samin_m

کاربر ممتاز
عجیبه . اونجا خوابگاهه یا کودک سرا که بچه ها نیاز به ساکت شدن داشته باشن ؟ :D مگه تو اونا کسی کنکوری نیست ؟
نصیحتشون کن بگو درس بخونن . نه اینکه همش بازیگوشی و خوش گذرونی . این روزا تکرار نمیشه ها !!!!!!
شما هم زحمت بکش شغلتون رو عوض کنید. بجای اینکه مبصر اتاق باشید ، یه ژست درس خون به خودتون بگیرید که بقیه هم ترغیب بشن و درس بخونن .
بعد میشه کار گروهی و رقابت و سرعتتون زیاد میشه . ( ولی کار سختیه و شاید هم نشه !!! خودم محیط خوابگاه رو درک کردم و میدونم چیه . )

عجیبه؟؟

دادا،شما تاحالا خوابگاهی نبودی؟؟!!

اصلا هم عجیب نیس! توی محیط های پرجمعیت دانشجویی (البته اکثرشون) چیزی ب اسم سکوت و آرامش و درس عجیبه!

البته معمولا خوابگاهها سالن مطالعه دارن ک البته معمولا هم اونجها جو بسیار بد و سنگینی داره!!

controlqueen

عضو جدید
مهندس کجاش عجیبه؟
نه اینجاهیشکس توخط کنکورنیس! ژست درس خوندنم رواینا تاثیرنمیذاره این کلکا قدیمی شده:دی

rezaei.sp

عضو جدید

عجیبه؟؟ دادا،شما تاحالا خوابگاهی نبودی؟؟!! اصلا هم عجیب نیس! توی محیط های پرجمعیت دانشجویی (البته اکثرشون) چیزی ب اسم سکوت و آرامش و درس عجیبه!البته معمولا خوابگاهها سالن مطالعه دارن ک البته معمولا هم اونجها جو بسیار بد و سنگینی داره!!
خوب بعد از چند ترم دیگه آمار میاد دست آدم. البته یه چیزی هم که نباید ازش غافل شد اینه که بعضی ها عادت دارن تو محیط شلوغ درس بخونن و مطالعه کنن . اگه زیاد هم سکوت باشه ذهن به فکر فرو میره و خواب آدم میگیره . هر نفر میتونه رو تخت خودش یا تو قلمرو خودش :D مشغول درساش باشه .!!

مهندس کجاش عجیبه؟ نه اینجاهیشکس توخط کنکورنیس! ژست درس خوندنم رواینا تاثیرنمیذاره این کلکا قدیمی شده:دی
با این اوصاف سعی کنید از محیط دانشگاه بهترین استفاده رو ببرید و فقط واسه خواب و استراحت و این چیزا بیایید خوابگاه که یجور ایستگاه انرژی و استراحت باشه .
با این وصفی که از خوابگاه و بچه هاش دستم اومد خیلی امیدوار شدم به خودمون . ظاهرا سیاهی لشگر تو کنکور زیاده و از خیلی ها میشه سبقت گرفت . یه عده که فقط ثبت نام میکنن و آمار شرکت کنندگان رو زیاد میکنن. :)

* F A R Z A D *

عضو جدید
آمار واقعی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 93

آمار واقعی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 93

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ثبت‌نام 951 هزار و 881 داوطلب در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد، گفت: تعداد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 93 نسبت به سال گذشته 55 هزار و 756 نفر افزایش یافته است (نگران نباشید همشون سیاهی لشکرن، فقط برای کیک و ساندیس میان :smile: خودتون خواهید دید به محض اینکه دفترچه دوم رو میدن 90 درصد سالن خالی میشه ;) )

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در روزهای 16، 17 و 18 بهمن ماه 92، خاطر نشان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون و برگه راهنمای مذکور از روز دوشنبه 14 بهمن ماه 92 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و هر داوطلب بر حسب مورد و با توجه به تاریخ برگزاری آزمون حداکثر تا روز جمعه 18 بهمن ماه می‌تواند کارت ورود به جلسه دریافت کند.

samin_m

کاربر ممتاز
مهندس کجاش عجیبه؟
نه اینجاهیشکس توخط کنکورنیس! ژست درس خوندنم رواینا تاثیرنمیذاره این کلکا قدیمی شده:دی

:D این عجیبه سوالی-تعجبی بود،ب اون عجیبه ای ک آقای رضایی گفتن...

خوب بعد از چند ترم دیگه آمار میاد دست آدم. البته یه چیزی هم که نباید ازش غافل شد اینه که بعضی ها عادت دارن تو محیط شلوغ درس بخونن و مطالعه کنن . اگه زیاد هم سکوت باشه ذهن به فکر فرو میره و خواب آدم میگیره . هر نفر میتونه رو تخت خودش یا تو قلمرو خودش :d مشغول درساش باشه .!!

من خودم فقط سال اول خوابگاه بودم(البته خوابگاه خصوصی بود!ولی خصوصی و دولتی نداره،کلا خوابگاه چنگی ب دل نمیزنه!)،ولی اینو باید بگم ک دانشجو بودن توی شهرستان چ توی خوابگاه چ توی خونه دانشجویی منهای درس و شبای امتحانش فقط تفریح و عشق و حال هست:D:biggrin:

اینه ک خیلی روش حساب باز نکنید...

بادمه امتحانای ترم دوم با اینکه هم دانشگاه کتابخونه داشت هم خوابگاه برای 60 نفر یه سالن مطالعه مجهز داشت، توی راهروی طبقه آخر فرش پهن کرده بودم و اونجا درس میخوندم...!واقعا جو اینجور محیط ها مناسب نیس!بیشتر استرس کاذب ایجاد میکنن!

یعنی تا این حد...:D

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خانم controlqueen واقعا دوستان راست میگن این روزها دیگه تکرار نمیشه
شما هم به بقیه بپیوندین و عشق و حال کنید.
یاد روزهای خابگاه بخیر
با حالی که من تو 5 ترم کاردانی هر ترم معدلم شد 12 ولی اصلا از کارهایی که تو خابگاه کردیم پشیمون نیستم.با معدل 12.70 فارغ التحصیل شدم ولی واقعا کیف کردم-البته بعضی مواقع پشیمونی میاد سراغم که چرا بیشتر مسخره بازی نکردم.
یادش بخیر تو زمستون قزوین که برف میومد میرفتیم برف میاوردیم تو اتاق و میکوبیدم تو صورت اونهایی که خاب بودن-چقدر صحنه جالبی بود صحنه از خاب پریدن یارو-
حالا نمیگم چه ها به سر خود من میاوردن چون بگم دیگه ابرویی برام نمیمونه
فقط دوره خدمت از خابگاه بیشتر حال میده-
ادم برا چی زنده هست؟؟برا همین تفریحات دیگه-واقعا سعی کنید بیبشترین لذت رو ببرید-کنکور و ارشد و این چرت و پرتها همیشه هست ولی اون صفا و صممیت کم پیدا میشه

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه من نا امید نا امید شدم :( . ازمون 50 درصد اول نصیرو گند زدم . اصلا از خودم انتظار نداشتم ، رو سوالات ریاضی و مدارش گپ کردم ، انگار هیچی بلد نبودم ، با دردسر 5 تا سوال از ریاضی و مدار جواب دادم . نمیدونم چی بگم ، خیلی بد بود ، ولی بچها سوالاتو گذاشتم واسه دانلود تو رو خدا نگاشون کنید و درباره سوالات ریاضی و مدارش نظر بدین ، خدایش سخت نیستن ؟؟ خودم اینو میدونم که هنوز اماده نیستم اما خدایش این سوالاتم داغون بودن . من که دپرس شدم رفت:cry:

erwin88

عضو جدید
بچه من نا امید نا امید شدم :( . ازمون 50 درصد اول نصیرو گند زدم . اصلا از خودم انتظار نداشتم ، رو سوالات ریاضی و مدارش گپ کردم ، انگار هیچی بلد نبودم ، با دردسر 5 تا سوال از ریاضی و مدار جواب دادم . نمیدونم چی بگم ، خیلی بد بود ، ولی بچها سوالاتو گذاشتم واسه دانلود تو رو خدا نگاشون کنید و درباره سوالات ریاضی و مدارش نظر بدین ، خدایش سخت نیستن ؟؟ خودم اینو میدونم که هنوز اماده نیستم اما خدایش این سوالاتم داغون بودن . من که دپرس شدم رفت:cry:
منم ٥٠ درصد اقتضاح دادم ولي خدايي سوالاتي روتيني بودن ولي من اصلا حال جواب دادن نداشتم ولي فك كنم مدار ساده تر از قبل شده بود؟نه؟

یه برقی

عضو جدید
سلام دوستان.همیشه اکثر کنکوری های برق توی این زمان ناامید میشند.یادتون باشه کسی میتونه موفق شه که بتونه از این مرحله هم رد شه.
یادتون باشه کنکورهای ازمایشی نشون دهنده ضعف های ما هستند.
دوست خوبی که رفتی سر جلسه و میگی کپ کردی و... تو با کسی که کلا اون درسو سفید گذاشته یه فرقی داری و اونم این هست که تو اون درسو خوندی ومیدونستی باید چیکار کنی ولی نتوسنتی به جواب برسی و یعنی این که هنوز دو ماه و اندی مونده به کنکور ببینی کجای درسخوندنت مشکل داشته ومشکلتو حل کنی نه این که غمباد بگیری ودرس نخونی و یادت باشه یه کنکوری
وقتی موفق میشه که 100 درصد راهو بره...خیلی ها 95 درصد راه رو میرند ولی اخرش ول میکنند و در واقع هیچ فرقی ندارند با کسی که اصلا این راهو نرفته و هر دو به هدفشون نمیرسند...
دوستان گلم دو ت رو سعی کنید هیچ وقت فراموش نکنید..
تلاش و توکل به خدا...به همراه دعای خیر دیگران و مخصوصا والدینتون...بقیش دیگه با اون بالاییست..هر چی خودش میخواد....
و هیمشه یادتون باشه
و سعی کنید برنده نبرد های کوچک و بازنده نبرد های بزرگ نباشید...خیلی ها توی این ازمون های ازمایشی رتبه ی تک اردند و مغرور شدند و توی کتنکور رتبه ای بهتر از 500 نصیبشون نشد...ولی خیلی ها اصلا رتبه نیاوردند تو.ی این ازمون ها (البته درس میخوندند) و روی نقاط ضعفشون کار کردند و در ازمون نهایی که کنکور بود رتبه ی برتر شدند.
با ارزوی سلامتی برای همه ی شما.

rezaei.sp

عضو جدید
بچه من نا امید نا امید شدم :( . ازمون 50 درصد اول نصیرو گند زدم من که دپرس شدم رفت:cry:

منم ٥٠ درصد اقتضاح دادم ولي خدايي سوالاتي روتيني بودن ولي من اصلا حال جواب دادن نداشتم ولي فك كنم مدار ساده تر از قبل شده بود؟نه؟
سلام دوستان .
منم 501 پارسه رو دادم و گند زدم. :redface:
ولی از سرجلسه توبه کردم و عهد کردم که اشتباهاتم رو جبران کنم.
از الان میشینم و تلاش میکنم که اشتباهاتم رو پیدا کنم که تا حالا چرا اینجور بوده که این آزمون رو خراب کردم.
خداییش این کنکور ارشد شوخی بردار نیست. ولی همشم مطالعه و درس خوندن نیست که . باید فن و فوت درست درس خوندن رو پیدا کنیم که بتونیم تست بزنیم .
من که تا الان خیلی مفهومی میخوندم ولی دیدم زیاد هم عمقی خوندن به کارم نمیاد . از الان دیگه جوری میخونم که بتونم تستا رو بزنم .
منو تنها نزارید . :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا