[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز

عمو:eek:
بیا ببین وحید و فرشید و علی دارن چیز میز رد و بدل میکنن
وحید اگه من به دختر عمم نگفتم که به .......خانم:heart: بگه که شما........;)
حالا ببین کی گفتم!!!!!!:cool:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اگه به بابات نگفتم ، یه آشی باست نپختم ...

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به بابات نگفتم ، یه آشی باست نپختم ...
معمولا اونایی که متاهل میشن چوغولی شون رو یه جا دیگه خریدارن
تازه این بابا و سعیدی که من میشناسم از 7 دولت ازادن
نتیجه اخلاقی برو دیفار"دیوار"یکی خط خطی کن که حداقل حوصله داشته باشه بیاد دمه در و یه گرد و خاکی بپاکنه!!
تارزه چیز بدی نگفتم
گفتم به دختر عمم میگم به اون دختری که دوسش داری بگه داری چیز میز میگیری:cry:

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بجه ها
کجایین چرا اینجا اینقدر سوت و کور شده
واقعاً که
اینجوری پیش بره باید درش رو تخته کرد
پیره مرد دیر دیر میای!!! نیستی مهندس!!!
تازه ساعت 9 هم اخه time خوبی نیست که میای
تازشم یه خدانکنه ای بگو یعنی چی "درش تخته شه!!!:eek:
راستی این گردهمایی ما چی شد بابا این ماه رمضونم finish شد
الان که uni شروع شه میخوای بچه ها رو چه طور جمع کنی؟؟؟؟؟؟:eek:
ما از همین الان بگیم 14 نفر پایه بودیم که دیگه نمتونیم بیایم :(:cry:
حالا خود دانی:razz:

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم در خدمتتون هستم ولی من نمی تونم کمکنوم بکنم چون ترم یکیم :cry::cry:
خواجه باشی!!!!
اونوخ اینقد اروم!!!!!:eek::eek::eek:
بعیده!!!!!
انگار میخوایم چی کار کنیم میگی من ترم یکم "من و چی میگی که مکانیکم و تو تالار عمران پلاس" خوب هممون اومدیم یاد بگیریم دیگه

pishoo

عضو جدید
من کلا با صمیمیت دوستان موافقم چه برای بچه های عمران چه بقیه! :w11:
هر کمکی هم بتونم انجام میدم :w17::w17::w36:

pishoo

عضو جدید
به همه بچه ها پيشنهاد ميكنم از اولين صفحه اين تاپيك يه بار مرور كنن ببينن كه ما چي بوديم چي شديم حالا داريم به همون وضع سابق برميگرديم
اومدن به باشگاه هيچ منافاتي با درس و دانشگاه نداره الكي بهونه نياريد پس غيرت عمرانيتون گل كنه يه سر و ساموني به تالارمون دوباره بدين اق مديرو نتها نزاريد
ممنون از همكاري همتون
کمکای منم قبوله؟:w33::w26:

mehrdad2000

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
من مهرداد آریایی هستم فارغ التحصیل مهندسی عمران-عمران از دانشگاه چمران
من به سفارش و تشویق دوست عزیزم آقای مهندس جمالی به این تالار اومدم،امیدوارم بتویم فعالیت خوبی با هم داشته باشیم

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان
من مهرداد آریایی هستم فارغ التحصیل مهندسی عمران-عمران از دانشگاه چمران
من به سفارش و تشویق دوست عزیزم آقای مهندس جمالی به این تالار اومدم،امیدوارم بتویم فعالیت خوبی با هم داشته باشیم
سلام مهرداد جان
خوشحال شدم که اومدی،راستی قبولیت رو هم در آزمون ارشد بهت تبریک میگم
موفق باشی;)

farshid_civil66

عضو جدید
ای باباااااا
محل قبلیمونو که پاکسازی کردن الان پر از بچه مثبت شده
بیخیال شین بزارین 2زار کاسب شیم بابا
عکس ،نوار، فیلم،چیزو...
نبود،رفتیما

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم برجي الكي شلوغش نكن چيز ديگه چيه منظورمون آجره:Dمگه نه بچه ها;)
فرشيد چرا فرار ميكني علي تو كجا ميري مگه اينا اجر نيست:weirdsmiley::weirdsmiley:
من گول خوردم:w15::w15::wallbash:
خانوم برجي بهش بگي ميام دانشگاهتون ديگه بقيشو خودت حدس بزن:D:D:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای باباااااا
محل قبلیمونو که پاکسازی کردن الان پر از بچه مثبت شده
بیخیال شین بزارین 2زار کاسب شیم بابا
عکس ،نوار، فیلم،چیزو...
نبود،رفتیما
داش فرشيد چرا ديشب نيمدي من سر گوچه هي داد ميزنم چيتوز چيتوز يارو ميگه ددش برو از مغازه بگير
خلاصه ديشب مثل شب اول قبر بر ما گذشت نامرد نگفتي دوستم تو كفه بد قولي نكنم:D:D:D

farshid_civil66

عضو جدید
داش فرشيد چرا ديشب نيمدي من سر گوچه هي داد ميزنم چيتوز چيتوز يارو ميگه ددش برو از مغازه بگير
خلاصه ديشب مثل شب اول قبر بر ما گذشت نامرد نگفتي دوستم تو كفه بد قولي نكنم:D:D:D
بابا این خانم برجی زده کاسه کوزه رو ریخته بهم ، عامل نفوذیه مواظب باش بد جور مشکوکه ،اصلا مهندس مکانیک چطور میتونه کاربر فعال مهندسی عمران باشه ،خانم برو جلو خونه خودتون بازی کن ،خلاصه وحید جون حواست باشه گیر ستون پنجم نیفتی خودم دیدم دیشب دو سه بار گفت به سلامتیه سردار رادان صلوات(باز سیاسی شد اگه اخراج شدم تقصیر شماست).
وحید جون یه چن روز وایسا ابا از اسیاب بیفته خودم واست میارم.

علی(110)

عضو جدید

خوب چیز جان چرا از همون اول نیومدی پیش خودم
:w07:امروز ساعت چیز بیا تو شهرک چیزآباد سر کوچه ی دکتر چیزیان پلاک چیز زنگ چیزمو بزن، یکی جواب میده چیزه؟ تو هم تو جواب باید اسم چیزو بگی (اسم چیز اشی مشی)
میدم بچه ها باست آجر ردیف کنن مامان، خالص خالص، قهوه ای متالیک:w18:

topolmopol

عضو جدید
سلام بچه ها !
خوبید؟
بانک مساعدت!!!!!!!من وام میخوام!!!!!!!1
راستش این هفته بهم پیشنهاد شده برای یه مسجد طرح نمای بیرونی بدم!همه چیزش تموم شده و مونده نماش!
من میخوام با کمترین هزینه و جدیدترین مصالح، بهترین طرح رو بدم!
میخوام یه جورایی تو دنیا تک یاشه!آقا بکنیمش آثار باستانی!!!!!!!!بی نظیر و ماه!!!!!!!!!!!!
حالا به کمک همتون نیاز دارم.اگه سلیقه ی خوبی دارید یا مصالح خوب رو می شناسید یا مایه دارید راهنمایی ام کنید.
این کار مال من نیستا!من دوست دارم همه با هم یه مسجد رو بسازیم!چطوره؟؟؟؟؟

امشب رحمت دوست جاریست..
مانند رود...
نه!
مانند باران...
اگر دلتان لرزید...
بغضتان ترکید...
کسی اینجا محتاج دعاست...
اگر یادتان بود و باران گرفت...
دعایی به حال بیابان کنید...

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این خانم برجی زده کاسه کوزه رو ریخته بهم ، عامل نفوذیه مواظب باش بد جور مشکوکه ،اصلا مهندس مکانیک چطور میتونه کاربر فعال مهندسی عمران باشه ،خانم برو جلو خونه خودتون بازی کن ،خلاصه وحید جون حواست باشه گیر ستون پنجم نیفتی خودم دیدم دیشب دو سه بار گفت به سلامتیه سردار رادان صلوات(باز سیاسی شد اگه اخراج شدم تقصیر شماست).
وحید جون یه چن روز وایسا ابا از اسیاب بیفته خودم واست میارم.
با با فرشيد جون الكي با اين يه دستيا جا نخور من خودم خانوم برجي رو ميشناسم خودش اهل چيزه ولي براي اينكه جلوي خونواده شوهر كم نياره ميگه نه بابا تا كي فيلم بازي كردن مگه چيز كشيدن مشكلي داره :D:D:D:thumbsup2:
خونواده ما اينقدر اوپن مايندن كه ميشينيم با هم چيز ميكشيم:w15::w15::w15:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از اجر سه سانتي استفاده كن شبيه مهرابم در بيار:D
ميشه مثل مسجد دمه خونه ما:D
اهان ميخواي تك باشه خوب اينو بايد ادماي تك بگن چطوري اگه يه جند وقتي وايسي من ميرم قزوين(واي كه چه ذوقي دارم تا چند روز ديگه بعد از 3 ماه دوباره ميبينمش)ازشون ميپرسم چون اوشون ادم تكيه:D:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چیز جان چرا از همون اول نیومدی پیش خودم
:w07:امروز ساعت چیز بیا تو شهرک چیزآباد سر کوچه ی دکتر چیزیان پلاک چیز زنگ چیزمو بزن، یکی جواب میده چیزه؟ تو هم تو جواب باید اسم چیزو بگی (اسم چیز اشی مشی)
میدم بچه ها باست آجر ردیف کنن مامان، خالص خالص، قهوه ای متالیک:w18:
بابا داش علي هي ديشب به چيزت(موبايل) زنگ زدم ولي چيز بازي (خسيس بازي)در آردي جواب ندادي:biggrin:
ولي اقا فرشيد ميگه اون محله چيز اباد لو رفته بيادمه پل خاصيان چيز خور(ادماي خيلي فضايي)
رمزم همون اشيمشي:D
فردا بيايا الان من بد فرم تو كفم(يعني به چيز (اجر)خيلي نياز دارم):thumbsup2:

آخرین ویرایش:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی که مشتاقم ببینم چه میکنی؟
ما يسري ادماي خاصيم(معتاد)كه يه سري ادماي ادم فروش(خانوم برجي:D:D:D)بينمون هست كه الان ما داريم با اونا ميجنگيم:D:D
خانوم برجي اينارو من وقتي توي فضا بودم گفتم شما چيزي به دختر عمه مبارك نگيدا:thumbsup2::thumbsup2:

علی(110)

عضو جدید
ما يسري ادماي خاصيم(معتاد)كه يه سري ادماي ادم فروش(خانوم برجي:D:D:D)بينمون هست كه الان ما داريم با اونا ميجنگيم:D:D
خانوم برجي اينارو من وقتي توي فضا بودم گفتم شما چيزي به دختر عمه مبارك نگيدا:thumbsup2::thumbsup2:

:whistle:لطف منو با خودتون جمع نبندید، من یه مهندس عمران کاملا با آبرو هستم که فقط بعضی اوقات در کشیدن آجرهای ساختمان به کارگر ها کمک میکنم و طرز درست کشیدن آجر را به اونا آموزش میدم( منظورم از کشیدن همون بند کشیه ها) البته گاهی هم با مسئول خرید مصالح دعوام میشه که چرا آجر ناخالص به کارگرهای بیچاره میده، نمیگه یه وقت سنگ کوب میکنن خونشون میافته گردن ما!!
بابا صدبار گفتم بازم میگم آجر باید خلوص بالایی داشته باشه، از نشونه هاشم اینه که رنگش قهوه ای تیرس. ده آخه همین جنسهای ناجورو استفاده میکنن که ساختمون خراب میشه دیگه. مگه سعادت آبادو یادتون رفته؟ از این وحید که بچه اونجاس بپرسید!

علی(110)

عضو جدید
شما از آجرهای خالص استفاده کنید، آجرهای قهوهای تیره که کارتونو تکه تک میکنه:biggrin:
البته اگه با این آجرها خیلی سر و کار ندارید و آشنا نیستید یه سر به تاپیک اسپم بزنید:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از آجرهای خالص استفاده کنید، آجرهای قهوهای تیره که کارتونو تکه تک میکنه:biggrin:
البته اگه با این آجرها خیلی سر و کار ندارید و آشنا نیستید یه سر به تاپیک اسپم بزنید:D
در تاييد ساقي خودم بايد بگم اين نوع از آجرا سبب جذب جوانان به مساجد ميشود پس توصيه اكيد ميشود كه در ساخت مساجد استفاده شود:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

farshid_civil66

عضو جدید
:whistle:لطف منو با خودتون جمع نبندید، من یه مهندس عمران کاملا با آبرو هستم که فقط بعضی اوقات در کشیدن آجرهای ساختمان به کارگر ها کمک میکنم و طرز درست کشیدن آجر را به اونا آموزش میدم( منظورم از کشیدن همون بند کشیه ها) البته گاهی هم با مسئول خرید مصالح دعوام میشه که چرا آجر ناخالص به کارگرهای بیچاره میده، نمیگه یه وقت سنگ کوب میکنن خونشون میافته گردن ما!!
بابا صدبار گفتم بازم میگم آجر باید خلوص بالایی داشته باشه، از نشونه هاشم اینه که رنگش قهوه ای تیرس. ده آخه همین جنسهای ناجورو استفاده میکنن که ساختمون خراب میشه دیگه. مگه سعادت آبادو یادتون رفته؟ از این وحید که بچه اونجاس بپرسید!
با این قهوه ای تیره ات کلی حال کردم یعنی زدی وسط خال سیاه ،البته جدیدا سفیدشم اومده که درجه خلوصش بالاست

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدم بتركونم:smoke:
حالا با غلط املايي يا بي غلط ديگه نميدونم ميئدونم كه اومدم بتركونم:D:D
:D
اولا سلام. دوما به من نگین اینجا چیکار میکنی که من همه کاره ام .:w15:
وحید خان بپا تو عملیات والفجر ترکوندن خودت نترکی .
غلط املایی چیه تو خدت غلط زندگی هستی :biggrin:
مگه کسی میتونه با تو کل کل کنه هاااااااااااااااااا:biggrin::biggrin::biggrin:
چرا کم میارین؟؟؟
حداقل فقط از خودتون مایه بذارین .;)
خانوم برجي الكي شلوغش نكن چيز ديگه چيه منظورمون آجره:Dمگه نه بچه ها;)
خانوم برجي بهش بگي ميام دانشگاهتون ديگه بقيشو خودت حدس بزن:D:D:D
خانوم برجی میترسونی؟ خانوم برجی تهدید میکنی؟؟؟؟؟؟؟
بگم ؟؟؟؟ بگم ؟؟؟:whistle: