**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

f-15c

عضو جدید
سلام من رشتم مدیریت دانشگاه صنعتی هستم
این ترم معدلم شده زیر 12
اون وقت میگن اگه زیر 12شی 14واحد بیشتر بهت نمیدن؟؟؟؟؟
ایا راسته؟؟؟
راهی نیست اگه زیر 12شدم 20واحد بردارم؟؟

اگه 20 واحد برداری که معدلت میرسه زیر صفر :ا
تو اگه درس خون بودی همون ترم قبل میخوندی که معدلت زیر 12 نشه :ا
برو خداتو شکر کن همون 14 واحدم بهت میدن :ا
وای بر مهندسان :ا

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من رشتم مدیریت دانشگاه صنعتی هستم
این ترم معدلم شده زیر 12
اون وقت میگن اگه زیر 12شی 14واحد بیشتر بهت نمیدن؟؟؟؟؟
ایا راسته؟؟؟
راهی نیست اگه زیر 12شدم 20واحد بردارم؟؟
مگر اینکه ترم دیگه ترم اخرت باشه
سنگ بزرگم نشونه نزدنه، ی چیزی بردار ک تو سر خودت خورد نشه
برای اطلاعات بیشتر ب مدیر گروه مراجعه کن;)

vahidsee1

عضو جدید
کمک در انتخاب واحد

کمک در انتخاب واحد

سلام دانشجویان عزیز
من ریاضی پایه که پیش نیاز ریاضی کاربردی بود رو افتادم<9/75>
حالا میگن میتونم ریاضی کاربردی رو بردارم هرچند پیش نیازش رو قبول نشد
ایا درسته ؟؟؟شرایطش چیه؟؟

vahidsee1

عضو جدید
سلام دانشجویان عزیز

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
بله میتونید در این مورد شک ندارم ، اما در مورد شرایطش مطمئن نیستم اما فکر میکنم باید حداکثر طی دو ترم اون درس پیش نیاز که افتادید رو هم پاس کنید ، میتونید با هم تو یک ترم هم بردارید

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه 20 واحد برداری که معدلت میرسه زیر صفر :ا
تو اگه درس خون بودی همون ترم قبل میخوندی که معدلت زیر 12 نشه :ا
برو خداتو شکر کن همون 14 واحدم بهت میدن :ا
وای بر مهندسان :ا

:thumbsup2: یادته یه ترم دانشکده واحد ارائه نکرده بود مجبور شدم 7 ترم بردارم :D

اصن استراحت مطلق بودا

vahidsee1

عضو جدید
تو تقویم اموزشی دانشگاه ما تا دهم انتخاب واحد داره و یازدهم زده انتخاب واحد با تاخیر
من الان 16واحد ور داشتم 3واحد دیگه میخوام ولی مشکلی که هست باید یه فرم پر کنم تو دانشگاه ایا یازدهم که انتخاب واحد با تاخیره میشه ؟؟

احسان آراس

عضو جدید
سلام دانشجویان عزیز
باید بری فرم استثنا پر کنی و ببری پیش مدیر آموزشی و سعی کنی هم اون و هم استاد درس کاربری رو قانع کنی که بهت بدن درس رو....یعنی ریاضی پایه رو بگیری و با درس کاربردی هم نیازش کنی.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فردا این موقع، کنکورمون تموم شده:)
خدایا به همه ی ما کنکوری ها کمک کن که فردا بتونیم سوالارو خوب جواب بدیم، وقت کم نیاریم، منفی نزنیم، خلاصه این که همه چی خوب پیش بره
آمــــــــــــــین....:gol:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام بر آقایون و خانومای مدیر
در مورد تبلیغات الکترونیکی موضوع تز جهت دوره ارشد میخواستم راهنماییم کنید.
از موضوعات تبلیغات سبز یا هوش سبز هم باشه خیلی خوبه.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
فردا این موقع، کنکورمون تموم شده:)
خدایا به همه ی ما کنکوری ها کمک کن که فردا بتونیم سوالارو خوب جواب بدیم، وقت کم نیاریم، منفی نزنیم، خلاصه این که همه چی خوب پیش بره
آمــــــــــــــین....:gol:

امیدوارم تو کنکور فردا موفق باشید:gol:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
با سلام.تالار کشاورزی تقدیم می کند؛

[مسابقه عکاسی] بیست و دومین دوره از مسابقات عکاسی ••• برف،باران، مه و ابر

منتظر حضور شما در این دوره از مسابقه هستیم.

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام به مدیران عزیز...
چرا دیگه نمیایید؟؟؟
مدیر یه فکری کن...
اول از همه خودمو میگم که دارن کم کاری میکنم...
و بعد بقیه دوستان...

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفت سین مدیریت

هفت سین مدیریت

در زمان تدریس در دانشگاه پرینستون دکترحسابی تصمیم می‌گیرد سفره هفت‌سینی برای اینشتین و جمعی از بزرگ‌ترین دانشمندان دنیا بچیند و آنها را برای سال نو دعوت کند.
ایرج حسابی می‌گوید: پدر خودش کارت‌های دعوت را طراحی می‌کند و حاشیه آن را با گل‌های نیلوفر که زیر ستون‌های تخت‌جمشید هست، تزئین می‌کند و منشأ و مفهوم این گل‌ها را هم توضیح می‌دهد چون می‌دانست وقتی ریشه مشخص شود، برای طرف مقابل دلدادگی ایجاد می‌کند. پروفسور حسابی می‌گوید: برای همه کارت دعوت فرستادم و چون می‌دانستم اینشتین بدون ویولونش جایی نمی‌رود، تاکید کردم که سازش را هم با خود بیاورد.همه سر وقت آمدند اما اینشتین 20 دقیقه دیرتر آمد و گفت چون خواهرم را خیلی دوست دارم، خواستم او هم جشن سال نو ایرانیان را ببیند.من فورا یک شمع به شمع‌های روشن اضافه کردم و برای میهمانان توضیح دادم که ما در آغاز سال نو به تعداد اعضای خانواده شمع روشن می‌کنیم و این شمع را هم برای خواهر شما اضافه کردم.پس از یکسری صحبت‌های عمومی اینشتین از من خواست که با دمیدن و خاموش کردن شمع‌ها، جشن را شروع کنم. من در پاسخ به او گفتم ایرانی‌ها در طول تمدن 10 هزار ساله‌شان حرمت نور و روشنایی را نگه داشته‌اند.بعد با شیرینی‌های محلی از مهمانان پذیرایی می‌کند و کوک ویولون اینشتین را عوض می‌کند و یک آهنگ ایرانی می‌نوازد. همه از این آوا متعجب می‌شوند و از ایشان توضیح می‌خواهند.او می‌گوید موسیقی ایرانی یک فلسفه، یک طرز تفکر و بیان امید و آرزوست.اینشتین می‌خواهد که قطعه دیگری بنوازد.
پس از پایان این قطعه که بلندتر انتخاب شده بود اینشتین که چشم‌هایش را بسته بود چشم‌هایش را باز کرد و گفت: دقیقا من هم همین را برداشت کردم و بعد بلند شد تا سفره هفت سین را ببیند.پس از دیدن و شنیدن علت انتخاب بخش‌های گوناگون سفره همه از دیدن کاسه آب روی میز که در آن یک نارنج قرار دارد متعجب می‌شوند.
ایشان برای میهمانان توضیح می‌دهد که این کاسه 10 هزار سال قدمت دارد. آب نشانه فضا و نارنج نشانگر کره زمین است و این بیانگر معلق بودن کره زمین در فضا است.
اینشتین رنگش می‌پرد، عقب عقب می‌رود و روی صندلی می‌نشیند.
از او می‌پرسند که چه اتفاقی افتاده است؟
می‌گوید ما در مملکت خودمان چند صد سال پیش دانشمندی داشتیم که وقتی این حرف را زد کلیسا او را به مرگ محکوم کرد اما شما از 10 هزار سال پیش این مطلب را به زیبایی به فرزندانتان آموزش می‌دهید. بعدها اینشتین به من گفت وقتی برمی‌گشتم به خواهرم گفتم حالا می‌فهمم معنی یک تمدن 10 هزار ساله چیست. ما برای کریسمس به جنگل می‌رویم، درخت قطع می‌کنیم و بعد با گل‌های مصنوعی آن را زینت می‌دهیم اما وقتی از جشن سال نو ایرانی‌ها برمی‌گردیم همه درخت‌ها سبزند و در کنار خیابان گل و سبزه روییده است.

گاهشماری ایرانی و نخستین آموزه مدیریتی:
آیا می‌دانستید که هر سال در جهان 300 میلیون نفر نوروز را جشن می‌گیرند؟
جشن همتای واژه عید در زبان‌های ایرانی «جَشَن» یا «یَسن» و به معنای ستایش و نیایش است. نخستین روز سال در گاهشماری ایرانی روز یکم فروردین ماه یا اورمزدروز از ماه فروردین نام دارد و به دلیل پیشرفت‌های گاهشماری توسط نیاکان خردمند ما بسیار مورد توجه بوده است.جالب است که تقویم ایرانی در میان تقویم‌های موجود به لحاظ قدمت و دقت اندازه‌گیری در بالاترین جایگاه قرار داشته و دارد و اگر نکته بین باشیم نخستین آموزه مدیریتی همین سیستم گاهشماری است و پرسش این است که چگونه در بیش از سه هزار سال پیش دقت و درستی اندازه‌گیری تا به این اندازه بالا و درست بوده اما اکنون با همه پیشرفت‌ها تا به این اندازه در سنجش‌ها بی‌دقتی و خطا وجود دارد.

رسوم نوروزی
از آغاز پیدایش نوروز تا کنون رسوم فراوانی وارد این جشن کهن شده که مهم‌ترین آن رسم کهن چیدن سفره هفت سین است.
درباره سفره هفت‌سین روایات گوناگونی وجود دارد که بسیاری از آنها نشان از وجود عقلانیت و خردمندی در اقوام ایرانی است. در یکی از این روایات آمده که هفت‌سین از هفت محصول زمینی گزیده می‌شود تا از نعمت‌هایی که خداوند به انسان بخشیده است سپاسگزاری شود.در این باره نظری وجود دارد که از دیدگاه مدیریتی و به‌ویژه مدیریت محصولات کشاورزی و دامی بسیار پرمعنی و به نظر شاهکار خردمندی و عقلانیت نیاکان خردمند ما است.در این روایت آمده که هفت‌سین در واقع سبز کردن هفت‌گونه سبزی (حبوبات) چند روز پیش از آغاز سال نو بوده است. هر کدام از آنها که بهتر رشد می‌کرده می گفتند امسال سال گندم یا سال جو است و آن را بیشتر می کاشتند و به زبان امروزی یعنی پیش از دانستن نتیجه آزمایش محصول، به تولید انبوه آن محصول نمی‌پرداختند.

کاتلر چه می‌گوید
در این باره کاتلر در فصل 11 کتاب مدیریت بازاریابی بانام – تکوین و تولید کالاهای جدید- به مدلی هشت مرحله‌ای اشاره می‌کند. کاتلر گام‌هایی را مطرح می‌کند که طی آن از ایده‌زایی تا تجاری‌سازی را در فرآیندی منطقی تشریح می‌کند و با دلیل اثبات می‌کند که برای عرضه محصولات جدید پس از ایده‌زایی و غربال ایده‌ها و طی کردن مراحل مفهوم‌یابی و تحلیل‌های فنی- مالی- و تجاری باید نمونه‌ای محدود از محصول را در بازاری کوچک آزمون کرد و در صورت رسیدن به پاسخ شایسته و مطلوب به تولید انبوه آن محصول پرداخت و این همان کاری است که هر سال پدران ما درباره محصولات کشاورزی که مهم‌ترین و حیاتی‌ترین محصول تولیدی آن دوره بوده انجام می‌دادند و در اینجا می‌توان با گفته‌های دکتر حسابی همنوا شد که: به‌راستی حکمت کهن و دانش امروز چه انطباقی با یکدیگر دارند.

هفت‌سین مدیریت
در پایان پیشنهاد می‌شود شما نیز برای کسب‌وکار خود از هفت‌سین پیشنهادی ما استفاده کنید، هفت‌سینی که از چینش و ترکیب سلامت سازمان- سادگی فرآیند- سودمندی عملکرد- سخت‌کوشی- سرمایه فکری- سرمایه مادی و سنجش عملکرد حاصل آمده است.

anoeil

کاربر ممتاز
دوستان اینجا اعلام حضور کنن ببینیم کیا هستن کیا غیبت دارن...
بهتره دوباره بچه هارو جمع و جور کنیم

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
من یه مدتیه زیاد میام اینجا اما معمولا کسی نیست :(
مثل اینکه قبلا اینجا شلوغ تر بوده و رفت و آمدا بیشتر بوده ...
کاش بچه های مدیریت بیشتر بیان اینجا و بیشتر ببینیمشون...مخصوصا حالا که داریم به روزای اومدن جواب نزدیک تر میشیم:cry:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

سلام. خوبین؟
من که هستم درسته خیلی کمتر ولی سر میزنم همیشه.
سلام
من یه مدتیه زیاد میام اینجا اما معمولا کسی نیست :(
مثل اینکه قبلا اینجا شلوغ تر بوده و رفت و آمدا بیشتر بوده ...
کاش بچه های مدیریت بیشتر بیان اینجا و بیشتر ببینیمشون...مخصوصا حالا که داریم به روزای اومدن جواب نزدیک تر میشیم:cry:
سلام دوست خوبم.
ممنونم از فعالیت خوبتون.:gol:
لطفا اینجا هم خودتون رو معرفی کنیدمعرفی اعضای تالار مدیریت
ممنون:gol:

بچه ها اصن محل نمیذارید:(اگه یه گروه لاین درست کنیم خیلی بهتر میشه ها.یکم همت کنیم.

سلام.
امکان ساخت گروه و ... وجود نداره. ما اینجا از فقط پیام و تاپیک استفاده می کنیم. :gol:

قیاسی

عضو جدید
دوستان منم هستم درسته کمتر ولی بازدید همیشه از پیامو و مطالب دارم با ارزوی موفقیت برای همه

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصویر زیر، یک آگهی دعوت به همکاری را نشان می‌دهد که در آن برای استخدام یک منشی فوق لیسانس یا دکترا اعلام نیاز شده است.به گزارش ایسنا، این آگهی در نیم‌تای پایین صفحه اول روزنامه «همشهری» منتشر شده است.

:| :| :|

orient

عضو جدید
سلام من لیسانس منابع طبیعی هستم ولی خیلی وقته در مورد مدیریت و اصول مدیریتی دارم تحقیق می کنم و علاقه به بحث های مدیریتی دارم اگه یه گروه یا تاپیک تشکیل بدید برای هر نوع بحث مدیریتی خیلی خوب می شه من هم هستم

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان آغاز انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال 1394

زمان آغاز انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال 1394

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ منتشر می شود.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم شده است و کارنامه کلیه داوطلبان سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: دفترچه انتخاب رشته از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد.
توکلی اظهار داشت: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند ضرورت دارد بر اساس برنامه از روز چهارشنبه پس از دریافت دفترچه انتخاب رشته های تحصیلی و اطلاعیه های سازمان سنجش نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل از کدرشته های امتحانی مجاز اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند از روز دوشنبه ۲۸ تا پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه به سایت سنجش مراجعه کنند و فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل کنند. پس از تایید کد رشته های انتخابی کد ۱۵ رقمی در به داوطلب داده می شود و در غیر اینصورت انتخاب رشته تکمیل نخواهد بود.

anoeil

کاربر ممتاز
با گروه لاین موافقم...
اما به شرطی که اینجا رو هم فراموش نکنیم.
من خودمو اول میگم... خیلی دیر به دیر میام...
دلمم خیلی تنگ میشه... ولی ازین به بعد سعی میکنم بیشتر بیام...

anoeil

کاربر ممتاز
بقیه چیه؟؟؟ دوستان اعلام آمادگی کنن

anoeil

کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااای !!! چهل روز نبودم هیچ خبری نیست!!!

بالا