**(گفتگوی خودمونی مدیرای فردا....)**

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام بر همه مدیران
خوبین؟ شب همگی بخیر:gol:
اومدم بگم: اومدم ولی نبودین;)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلااااااااااااااااااااام
شب همگی خوش
میرسی من که خوبم
امیدوارم باقی دوستانم خوب خوب باشن
منم اومدم بگم من بودماااااااااااااا:gol:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
مدیریت یعنی این!!!

مدیریت یعنی این!!!

هاروکا ایشیماتسو مدیرعامل ژاپن ایرلاینز است. یکی از ده ایرلاین برتر جهان.او برای اینکه کارمندان شرکتش اخراج نشوند، حقوق خودش را کاهش داد.از سال ۲۰۰۷ تابه حال، حقوق او حتی کمتر از حقوق خلبان های زیردستش است.او با اتوبوس به سر کار می رود.این ایرلاین در سال 88 اعلام ورشکستگی کرد و بورس های جهانی را با رکود مواجه کرد. پیشتر 15 هزار نفر از کارمندان آن اخراج شده بودند؛ اما همدلی و همکاری کلیه کارکنان آن، مانع سقوط ژاپن ایرلاین شد.ایشیماتسو موقع نهار، مثل بقیه کارمندان در صف کافه تریا می ایستد.او دفتر کار ندارد. میزش در سالن، کنار بقیه کارمندان است.وضع مالی بد این شرکت چیزی از ارزش های کارهای این مرد کم نمی کند. در همین کشور خودمان خیلی کارخانه داران به محض اینکه احساس کردند تراز مالی شان مثبت نیست. کلیه اموالشان را برداشتند و فرار را بر قرار ترجیح دادند.تابه حال وارد دفتر چند مدیر شده اید که دفترشان با وسایل عجیب و غریب گرانقیمت تزئین شده در حالی که در طبقات و سالن های شرکت دستگاه آب خوری مناسبی وجود نداشته است.مدیران ژاپن ایرلاین درصورت نابودی و محو شدن از صنعت هواپیمایی جهان می توانند ادعا کنند تمام تلاششان را کرده اند، در اینصورت برای کارکنانی که به آنها اعتماد کرده اند پذیرش شکست آسان تر است.چون ایمان دارند مدیرانشان تاجایی که توان داشته اند جنگیده اند.

مهندس داود

عضو جدید
در یاهو
سلام دوستان!
امروز می خوام شما روبا یه شخصیت آشنا کنم که یه جورایی همه جانبست...به همین دلیل آشنایی با اون ممکنهکه خیلی مهم باشه. خصوصا توی مسایل سیاسی و اجتماعی. این عزیز شهرام جزایری هستش.خب بریم سر اصل مطلب.
متاستفانه ما به دلایل مختلف افراد ثروتمند رو توی جامعه ادمای کثیفی می دونیم واین خودش یه دلیل عمده برای عقب افتادگیه. بگذریم. شهرام جزایری عرب متولد سال 51و نام پدرش هم محمد منصوره. به گفته ی خودش از 14 سالگی با اینکه پدرش یه رستورانداشته توی تابستونای اهواز بستنی می فروخته. وقت همین جور میگذره و کنکور از راهمی رسه. چون رشتش تجربی بوده به همین دلیل توی کنکور رتبه زیر 400 میاره و میرهرشته ی دندون پزشکی. توی همین وقت 5 ماه از سربازی رفتنش گذشته بوده... با خودش یهحساب کتاب می کنه و میبینه که حقوق دندون پزشکی براش بخور و نمیره!!! به همین دلیلوارد ورزش هم میشه و داخل دو رشته ی والیبال و پینگ پنگ مقام کشوری میاره. داخلکرمان وارد یه شرکت میشه و چون لیاقت داشته مدیر عامل اون شرکت میشه. و خرما بهکشورای سردسیر جدا شده از شوروی صادر می کنه.( البته این بحث صادرات العده علیالراوی هستش چون دکتر عباسی میگه ایشون یه پودر لباسشویی صادر نکرده..)‏‏ بعدا بهاهواز برمیگرده و به کویت سیر صادر میکنه و اونجا هم کلی سود می کنه و نوبت پایتختو فرش میرسه که با شرکتی که تاسیس میکنه( پدیده تجارت نوین) کلی غول میشه و اینشرکت رو به 48 شرکت زیر مجموعه ارتقا میده و 240 میلیارد تومن از بانک سپه واممیگیره و از بانک ملی هم درخواست 180 میلیارد تومن وام میکنه که با 50 میلیاردشموافقت میشه... شاید بزرگترین اشتباهش وارد شدن به دنیای سیاست بوده باشه. چون کهاز مجلس یه کارت ویژه میگیره و هر روز به کمیسیون اقتصادی میره و میگه که نمایندههای مردم! چه قانونی رو تصویب کنن. یه ویلا توی شهرک منچستر امارات میگیره ( تویاین شهرک دیوید بکهام و فیگو ویلا دارن!) همینکه با همسر وپدرش می خواست بره خونهرو ببینه مامورا گرفتنش... بعد از دو سال زندان و بلا تکلیفی همسرش طلاق گرفت واین شروع خواستگاری های دخترا از اون بود که شهرام یکی رو پسندید و داخل یه مرخصیبلند مدت(که همه گفتن ازاد شده) صاحب یه پسر به نام ایلیا شدن که فکر کنم متولداسفند باشه...شهرام جزایری عرب به 14 سال حبس، 10 سال تبعید به طبس، 10 سالمحرومیت از واردات و صادرات محکوم شد والان توی بند 6 زندان اوین(معروف به نگین اوین،چون هم اینترنت داره هم موبایل و هم پذیرایی ویژه...) هست...
تا بعد
اتهامات [ویرایش]
مژدهی اتهامات وی را ایجاد و تأسیس حدود۵۰ شرکت مختلف بازرگانی، کسب اعتبار موهوم از طریق مانورهای متقلبانه، برداشت ۳۸میلیارد و ۱۰ میلیون ریال به دفعات مختلف و پرداخت آن به اشخاص به عنوان رشوه، جعلاسناد اعلام کرد. تبانی در معاملات دولتی، اغوای مسؤولان بانکها، تسهیل و دریافتارز، عدم به کارگیری تسهیلات در امر صادرات و واردات و ایجاد رکود در امر صادراتواردات، تهیه پیمان نامه‌های غیر قانونی و اخذ مقادیر قابل توجهی از این طریق ازجمله کیفرخواست نماینده مدعی العموم است.
علی مژدهی نماینده مدعی العموم در دادگاهضمن قرائت کیفرخواست صادره درباره شهرام جزایری به تشریح مشخصات متهمان و عناویناتهامی هر یک از آنان پرداخت. در آن پرونده شهرام جزایری با اتهامات بسیاری ازجمله ارتشاء، صادرات غیر قانونی، جعل اسناد دولتی و اختلاس‌های کلان روبرو شد وبیش ۵۰ تن به عنوان شرکای جرم وی روانهٔ دادگاه شدند که اغلب آنان را فرزندانمقامات نظام تشکیل می‌دادند.[SUP][۲][/SUP]. [SUP][۳][/SUP][SUP][۴][/SUP][SUP][۵][/SUP]
حکم دادگاه [ویرایش]
شهرام جزایری در آن دادگاه به ۲۷ سال حبسمحکوم گردید ولی پس از اعتراض وی به حکم دادگاه، دیوان عالی کشور حکم دادگاه را نقض و دستور رسیدگی مجددبه پرونده او را صادر نمود.
فرار از زندان [ویرایش]
در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۸۵ مجتمعویژه جرائم اقتصادی اعلام کرد که شهرام جزایری در جریان انتقال برای معرفی داراییهایش[SUP][[/SUP][SUP]نیازمند منبع[/SUP][SUP]][/SUP] موفق شده‌است ماموران محافظ خود را فریبداده و بگریزد.[SUP][۶][/SUP]
دادگاه شهرام جزایری در غیاب وی به کارخود ادامه داد و در ۷ اسفند ۱۳۸۵ او را به ۱۴ سال زندان، ۱۰ سال تبعید،۱۰ سال محرومیت از فعالیت‌های بازرگانی و تجاری و جریمه نقدی ۱۲۲ میلیون و ۸۴۰ هزارو ۲۰۰ دلاری محکوم کرد.
محمود هاشمی شاهرودی رئیس قوه قضاییه در ۱۲ اسفند ۱۳۸۵ رئیس مجتمع ویژه جرائم اقتصادی و چند تندیگر از مقامات مسئول در پرونده شهرام جزایری از جمله رئیس زندان اوین را برکنارکرد.[SUP][۷][/SUP]
پس از بیان حدس‌ها و احتمالات گوناگون ورسیدن خبرهای ضد و نقیض از دیده شدن شهرام جزایری در دبی، طبس و مناطق دیگر جهان، در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۸۵ مقامات اطلاعاتی ایران اعلام کردند موفقشده‌اند وی را در روستایی در کشور عمان دستگیر کنند.[SUP][۸][/SUP] در روز ۲۸ اسفند به ایران بازگردانده شد.
محکومیت دوباره[ویرایش]
شهرام جزایری بابت اتهامات فوق به ۱۱یازده سال حبس تعزیری، رد مبلغ ۴۸ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۱۸۵ دلار آمریکا به بانکملی ایران و صندوق ضمانت صادرات، پرداخت جزای نقدی معادل دو برابر مبلغ فوق‌الذکر(۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۳۷۰ دلار آمریکا) به صندوق دولت جمهوری اسلامی ایران ومحرومیت از فعالیت بازرگانی در بخش صادرات و واردات و نیز محرومیت از اخذ هرگونهتسهیلات بانکی اعم از ریالی و ارزی به مدت ده سال محکوم شد.
رأی صادره قطعی است و هم‌اکنون مراحلاجرا را طی می‌کند

مهندس داود

عضو جدید
سلام به دوستای خوبم این مطلب نه تعریف و حمایت از کسی هستش نه تهدید توهین بلکه این مطلب رو برای تفکر بیشتر و شناخت روانی و تعمل برای اینکه بدونیم چطور و چه عاملی با عث موفقیت یا شکست فرد در دنیای تجارت میشه .
دوستای عزیز مدیرم لطفا نظریه های خودتون رو بر پایه نظریه های علمی مطرح کنید با تشکر از همه :)

دوستای عزیز مدیرم لطفا نظریه های خودتون رو بر پایه نظریه های علمی مطرح کنید با تشکر از همه :smoke: :smoke:

دوستای عزیز مدیرملطفا نظریه های خودتون رو بر پایه نظریه های علمی مطرح کنید با تشکر از همه :confused:

rahim raki

عضو جدید
دانلود اگهی استخدامی بانک کشاورزی
ببینید بدرتون میخوره یا نه. تمام گرایش های مدیریت تو اکثر استانها رو می خواد

http://uploadboy.com/at4heodfpxsi.html

anoeil

کاربر ممتاز
دانلود اگهی استخدامی بانک کشاورزی
ببینید بدرتون میخوره یا نه. تمام گرایش های مدیریت تو اکثر استانها رو می خواد

http://uploadboy.com/at4heodfpxsi.html

مرسی
توی شهر به این بزرگی فقط یه خانوم میخوان!!!!
چه استخدامی شد!؟;)

anoeil

کاربر ممتاز
سلاااااااااااام
کجایید مدیران؟!
خوبین؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به همگی امیدوارم خوب خوب باشیدددددددددددد

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام
مرسی
چه عجب!!
جواب سراسری کی میاد؟

سلام گلیجان
اومیدوارم خوب خوب باشید
ببخشیدمن برای شبا سرم یه مقدار زیادی شلوغ شده نمیرسم بیام بیامم باید سرع برم موقع امتحاناست پروزم دارم دیگه
اینطوری که من میدونم یکشنیه یعنی 22/2/92 احتمالا جواب اولیه میاد
امیدوارم هممون موفق باشیم -اشالله
:gol:

سلام آبجی خوبی
مرسی ما هم خوبیم
کم پیدا هستی پیام هاتو چک کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام گلیجان
ممنون
خداروشکر
بله از شما پیامی نداشتم داادشیجان

anoeil

کاربر ممتاز
سلام
مرسی
چه عجب!!
جواب سراسری کی میاد؟

سلام گلیجان
اومیدوارم خوب خوب باشید
ببخشیدمن برای شبا سرم یه مقدار زیادی شلوغ شده نمیرسم بیام بیامم باید سرع برم موقع امتحاناست پروزم دارم دیگه
ایشالا

مهندس داود

عضو جدید
سلام
مرسی
چه عجب!!
جواب سراسری کی میاد؟

سلام گلیجان
اومیدوارم خوب خوب باشید

سلام گلیجان
ممنون
خداروشکر
بله از شما پیامی نداشتم داادشیجان

سلام مرسی .گلیجان ؟:que:
:question:
آره فعلا که شایعه شده با واریز یارانه ها میاد جوابش؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا تا ببینیم .
ایشاالله که موفق بشه چه رشته ای در نظر داری ادامه بدی؟ اجرای یا استراتژیک یا... .

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام مرسی .گلیجان ؟:que:
:question:
آره فعلا که شایعه شده با واریز یارانه ها میاد جوابش؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا تا ببینیم .
ایشاالله که موفق بشه چه رشته ای در نظر داری ادامه بدی؟ اجرای یا استراتژیک یا... .

بازم سلام به روی ماهتون داادشیجان
گلیجان گلی +جان
شایعه نیست که ادادشیجان ساعت 8.30 شب امروز یعنی 22/2/92 نتایج اولیش قراره اعلام بشه
میرسی امیدوارم همه موفق بشن از دعایی اونا ماهم موفق بشیم-من همین رشته خودم مدیریت بازرگانی متاسفانه متقاضی این رشته زیاده چون رشته های غیر مرتبطم خیلی میان تو این رشته امتحان میده نتیجه هر چی باشه خداروشکر میکنم چون خیر و حکمت درش هست اما خوشحال میشم اگه قبول شم و یه سال جلو بیفتم-التما دعاااااااااااااااااااااا :gol:

مهندس داود

عضو جدید
سو نیای عزیزم سلام خوبی ایشاالله که دست پر اومدی آجی من شیرینی میخوام زود باش نتیجه مجاز شدنت بگو :) دلمون شاد کن :heart: :wallbash: :w33: :w32: :w14::w32: :w33:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سو نیای عزیزم سلام خوبی ایشاالله که دست پر اومدی آجی من شیرینی میخوام زود باش نتیجه مجاز شدنت بگو :) دلمون شاد کن :heart: :wallbash: :w33: :w32: :w14::w32: :w33:

سلام داادشیجان
ممنون از محبتتون
متاسفانه من مجاز نشدم اما ادادس سجادم مجاز شد که برام یه دنیا ارزش دارهsajad3000 میگم لطفا دعا کنید قبول بشه دیگه
از داادش انوئلام خبری نیست نمیدونم قبول شده یا نه امیدوارم قبول بشن خیلی زحمت کشیده بود
دلتون شاد باشه دیگه داداشم قبول شده
ممنونم از محبتتون گلیجان

مهندس داود

عضو جدید
-

-

سلام داادشیجان
ممنون از محبتتون
متاسفانه من مجاز نشدم اما ادادس سجادم مجاز شد که برام یه دنیا ارزش دارهsajad3000 میگم لطفا دعا کنید قبول بشه دیگه
از داادش انوئلام خبری نیست نمیدونم قبول شده یا نه امیدوارم قبول بشن خیلی زحمت کشیده بود
ممنونم از محبتتون گلیجان

سلام ایراد نداره آجیه گلم فدای تک تک موهای سرت جونت سلامت کنکور که چیزی نیست خدا کمک کن تو زندگی موفق باشی ایشااله داداش سجام موفق میشه خدا بزرگ ناراحت نشو عزیزم منم به خاطرموقعیت جدید شغلیم شرکت نکردم گذاشتم سال بعد خدارو چه دیدی شاید باهم قبول شدیم :heart::gol::heart::book::w20:

آخرین ویرایش:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام ایراد نداره آجیه گلم فدای تک تک موهای سرت جونت سلامت کنکور که چیزی نیست خدا کمک کن تو زندگی موفق باشی ایشااله داداش سجام موفق میشه خدا بزرگ ناراحت نشو عزیزم منم به خاطرموقعیت جدید شغلیم شرکت نکردم گذاشتم سال بعد خدارو چه دیدی شاید باهم قبول شدیم :heart::gol::heart::book::w20:

میرسی داادشیجان بله خدا خیر دیده قبول نشم هر جند خودمم نخوندم خوب
میرسی امیدوارم داادش سجادم قبول شه چون وضعیتش با ما فرق میکنه
خب به سلامتی امیدوارم همیشه موفق باشید
انشالله باید ه یتایپک بزنیم از اول تابستون گام به گام تا کنکور93 بعد کل بچه های کنکوری باهم در س بخونیم انشالله
با ارزوی موفقیت برای همه
بازم ممنون داادش گلیجان
شادو سلامت باشین

anoeil

کاربر ممتاز
سلام داادشیجان
ممنون از محبتتون
ممنونم از محبتتون گلیجان
مرسی منم مجاز نشدم

مهندس داود

عضو جدید
سونیا جان مرسی پیش نهاد خوبی بود اگه این لطف رو در حق همه بچه ها انجام بدی کلی دعای خیر ( عروس بشی ) دونبالته .
ببینم هنرت رو چطور نشون میدی آجی گلم

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سونیا جان مرسی پیش نهاد خوبی بود اگه این لطف رو در حق همه بچه ها انجام بدی کلی دعای خیر ( عروس بشی ) دونبالته .
ببینم هنرت رو چطور نشون میدی آجی گلم

سلام ادادشیجان
خب من میخوام از تابستون شروع کنم آخه الان موقع امتحانامه ترم اخری درگیرم انشالله از تابستونم سرم خلوتر میشه اون موقع اگه شما میخواید شروع کنید براتون تایپکش استارت کنم اما اگه گروهی پیش بریم فکر کنم بهتر باشه
مرسی منم مجاز نشدم

سلام داادشیجان
ای بابا چقدر بد شما که کلی زحمت کشیده بودین هرچند مجازم میشیدین زیاد فرقی نمیکرد باید رتبه خوبی بیارین
حالا انشالله ازاد حتما قبولین اگه هم نشد اشکالی نداره با ما بخونین برای سال اینده

بالا