+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BalroG

عضو جدید
من لینک این قانون رو صفحه 270 گذاشتم
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=607
این صفحه رو هم ببین
http://www3.sanjesh.org/Arshad91/Talent/index.php

و این هم آیین نامه استعدادهای درخشان
http://bn.pnu.ac.ir/Portal/File/ShowFile.aspx?ID=f31dadb0-9375-4c4c-9486-859ab4c6cfc6
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

اما به نظر من هم بذاریم بعد کنکور
فعلا فقط به درس فکر کنیم چون خود من غیر از کنکور راه دیگه ای برای ورود به دانشگاه و حتی کار ندارم

اما باور کنید کسی که بخونه باز هم شانس قبولی داره حتی بهترین دانشگاهها
90 درصد ظرفیت هنوز برای کسایی هست که شاگرد اول نیستن 10 درصد برای اونهاست

معذرت میخوام که بحث رو ادامه دادم

خدا رو صدهزار مرتبه شکر که یکی پیدا شد با دلیل و مدرک بحث رو تموم کنه! :)
هرکسی دراین زمینه سوالی داشت، بره از اون لینک هایی که دوستمون زحمتش رو کشیدن، آیین نامه ها رو بخونه!
:cool:
شنیدین دوستان! هنوز 90% صندلی های دانشگاه ها منتظر ما هستن!
;)
باور کنید که 90% کم نیست! پس تمام تلاشتون رو بکنید!
:neutral:
هرچند من خودم رو کم کم دارم متقاعد میکنم که خودم رو آماده کنم برای کنکور سال بعد! دارم ناامید میشم...
:wallbash:

BalroG

عضو جدید
از دوستانی که امسال تجربه سال دومشون هستش، از تجربیات گذشتشون به ما بگن!
از اشتباهاتی که سال پیش مرتکب شدن و باعث شد که در کنکور نتیجه نگیرن!
به نظر شما، چرا اکثر بچه هایی که سال اولشون هستش، رفتن تو نخ ناامیدی؟
این ناامیدی به حدی هستش که حتی بعضیا که از تابستون داشتن میخوندن، الآن که دوماه مونده به کنکور، دیگه بی خیال شدن و رفتن به سربازی!
در بعضیا مثل خودم، این ناامیدی یک درجه پایین تر از گروه بالایی هستش و از الآن به فکر برنامه ریزی برای کنکور سال بعد هستن! و درواقع میخوان که کنکور امسال رو به صورت صوری و آزمایشی برای خودشون بدن!
دوستان سال دومی، اگه شما از تجربیاتتون بگین، مطمئن باشید که به خیلی از دوستان کمک کردین و خیلیا از این ناامیدی درمیان!
پس دریغ نکنید و آن چه که تجربه کردین رو به اشتراک بگذارین...

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
۲۱دسامبر ۲۰۱۲ ، سپیده سر نمی زند ، همه جا تاریک است
در سال ۲۰۱۲ از چشم انداز زمین طی یک پدیده ی نجومی نادر و باور نکردنی ، خورشید با مرکز کهکشان راه شیری در یک امتداد قرار میگیرد.
پدیده ای که در هر ۲۶ هزار سال تنها یکبار رخ میدهد.
پیش بینی نوستراداموس
خون ریزی بزرگی در راه است
آسمان ها ستمگر ظاهر خواهند شد
در خشکی ، در دریا و در هوا
آیین ها ، قحطی ، امپراطوری ها ، طاعون ، آشفتگی
ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال 2012 به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.
به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

fight till u win

عضو جدید
خدا رو صدهزار مرتبه شکر که یکی پیدا شد با دلیل و مدرک بحث رو تموم کنه! :)
هرکسی دراین زمینه سوالی داشت، بره از اون لینک هایی که دوستمون زحمتش رو کشیدن، آیین نامه ها رو بخونه!
:cool:
شنیدین دوستان! هنوز 90% صندلی های دانشگاه ها منتظر ما هستن!
;)
باور کنید که 90% کم نیست! پس تمام تلاشتون رو بکنید!
:neutral:
هرچند من خودم رو کم کم دارم متقاعد میکنم که خودم رو آماده کنم برای کنکور سال بعد! دارم ناامید میشم...
:wallbash:

از همون حرفاس که میزنی که بچه ها امیدوار شن دیگه،نه؟! خوابشو ببینیم که شما ناامید بشی ;)
منم امسال سال اولمه، یا امسال یا هیچوقت... شمام حتی اگه تصمیمت یه سال موندنه فرض کن محکومی امسال قبول بشی و نهایت سعیتو بکن؛حالا اگه نشد خودبخود میفته سال دیگه...به امید سال دیگه باشی از الان شتابت کم میشه، به ضررته!

در سال ۲۰۱۲ از چشم انداز زمین طی یک پدیده ی نجومی نادر و باور نکردنی ، خورشید با مرکز کهکشان راه شیری در یک امتداد قرار میگیرد.
پیش بینی نوستراداموس
ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال 2012 به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.
به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

سرکاریه بااااا :cool:

BalroG

عضو جدید
پیش بینی نوستراداموس

بچه ها یادتونه سال 2000 ؟!
اینم از اون بازی هاست بابا!
البته اینو بهش اضافه کنم که اینا همش بازی های سیاسیه! اگه تا حالا اسم "فراماسون" به گوشتون خورده باشه، منظور منو خوب میگیرین! اگه هم که تا به حال دربارش چیزی نشنیدین، توصیه میکنم که فعلا تا قبل از کنکور نرین دنبالش! چون بدجوری میخواد ذهنتون رو مشغول کنه! بذارید برای بعد کنکور که وقتتون هم بیشتره و خیلی هم خوبه که تا اومدن نتایج سرتون گرم میشه!
نکنه میخوای این حرفا رو بهانه کنی تا از کنکور انصراف بدی؟!
اگه هدفت اینه، بهتره یه بهانه منطقی تری پیدا کنی! یا مثل من مرد باش و بگو: کم آوردم...

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
پیش بینی نوستراداموس

یه سال اومدیم کنکور بدیما !!قیامت شد ....بخشکی شانس!!:w04:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
منم امسال سال اولمه، یا امسال یا هیچوقت

از خیلی ها شنیدم که اول اینو گفتن ولی همین که یه بار شرکت کنی یه ویروسی که دوباره حتی هر سال شرکت میکنی

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

در بعضیا مثل خودم، این ناامیدی یک درجه پایین تر از گروه بالایی هستش و از الآن به فکر برنامه ریزی برای کنکور سال بعد هستن!
.

هرچند من خودم رو کم کم دارم متقاعد میکنم که خودم رو آماده کنم برای کنکور سال بعد! دارم ناامید میشم
.

دوست گرامی ، قربون شکل همچون ماهت !!! چرا حال شما همش نوسانی ایه ؟؟!!اینجوری نمیشه درس خوندا !!بهتره ثابتش کنی!
یه دو ماه دیگه مونده ،تلاشتو کن ....این چه حرفیه آخه ، بذاری سال بعد !!یک سال عمر باشرفتو می خوای تلف کنی که چی ؟؟عمرت مونده رو دستت!!عجب .....:surprised:

.
(الان با تمام دوستانی بودم که این افکار شیطانی به ذهنشون خطور میکنه !!یه اعوذ بالله بگین برین پای درس و مشقتون !!
دیگه نبینم از این حرفا بزنینا ....یعنی که چه ؟؟:mad:)

ناامید نباش ، توکلت الی الله ..:smile:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
هرچند من خودم رو کم کم دارم متقاعد میکنم که خودم رو آماده کنم برای کنکور سال بعد! دارم ناامید میشم
الان دو ماهی مونده واسه کنکور رو بخشهای مه بلدی تمرکز مطمن باش قبول میشی
من دو سال دوری از درس با معدل 13 و دان غیر انتفاعی هیچ امیدی نداشتم کنکور آزادقبول بشم
اما اینقدر بخودم گفتم میتونم میتونم؛ تا موفق شدم رتبه 29 علوم تحقیقات تهران قبول بشم منم فقط دو ماه درس خوندم
البته ایرادی که به نظر من شما دارین به جز ناامیدیتون ، مشخصه درس خوندنتون اصلا تمرکز نمکنین وبی انگیزه هستین وسریع میانwww.www.www.iran-eng.ir
من واقعا برای شما نارحتم بخاطر دوستای خوبتونم که شده محکم درستونو بخونید

ansari1404

عضو جدید
برنده کسی است که از لحظه زندگی از همین اکنون ، از همین حال بهترین استفاده را می کند . بازنده همیشه در حسرت گذشته و ترس از آینده زندگی می کند.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستانی که امسال تجربه سال دومشون هستش، از تجربیات گذشتشون به ما بگن!
از اشتباهاتی که سال پیش مرتکب شدن و باعث شد که در کنکور نتیجه نگیرن!
به نظر شما، چرا اکثر بچه هایی که سال اولشون هستش، رفتن تو نخ ناامیدی؟
این ناامیدی به حدی هستش که حتی بعضیا که از تابستون داشتن میخوندن، الآن که دوماه مونده به کنکور، دیگه بی خیال شدن و رفتن به سربازی!
در بعضیا مثل خودم، این ناامیدی یک درجه پایین تر از گروه بالایی هستش و از الآن به فکر برنامه ریزی برای کنکور سال بعد هستن! و درواقع میخوان که کنکور امسال رو به صورت صوری و آزمایشی برای خودشون بدن!
دوستان سال دومی، اگه شما از تجربیاتتون بگین، مطمئن باشید که به خیلی از دوستان کمک کردین و خیلیا از این ناامیدی درمیان!
پس دریغ نکنید و آن چه که تجربه کردین رو به اشتراک بگذارین...
نمیخوام کسی رو نا امید کنم اما تو ارشد 99 درصد بچه ها سال دوم نتیجه دلخواهشونو میگیرن حتی اونا که دانشگاهای برتر خوندن، یه چندتا مصاحبه بخونین همه سال دوم قبول شدن، مومن زاده رتبه 15 آورد سال دوم، تقوی 12 آورد سال دوم، رتبه 10 و 8 و چندتای دیگه حتی تو رشته های دیگه هم میگن سال دوم قبول شدم، حتی یکی که رتبه 2 فک کنم صنایع بود سال سوم قبول شده بود پس این بنده خدا که دیگه باید کلا بیخیال کنکور میشد!! این فکرارو بزارین کنار و بخونین حاشیه برای داوطلب کنکوری حکم سم (اونم سم گرانول!!:D) رو داره
همگی موفق باشیم;)
یه سال اومدیم کنکور بدیما !!قیامت شد ....بخشکی شانس!!:w04:

:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنده کسی است که از لحظه زندگی از همین اکنون ، از همین حال بهترین استفاده را می کند . بازنده همیشه در حسرت گذشته و ترس از آینده زندگی می کند.
این دیگه چه فونتیه نصف حرفاش نیست که:surprised:

BalroG

عضو جدید

دوست گرامی ، قربون شکل همچون ماهت !!! چرا حال شما همش نوسانی ایه ؟؟!!اینجوری نمیشه درس خوندا !!بهتره ثابتش کنی!
یه دو ماه دیگه مونده ،تلاشتو کن ....این چه حرفیه آخه ، بذاری سال بعد !!یک سال عمر باشرفتو می خوای تلف کنی که چی ؟؟عمرت مونده رو دستت!!عجب .....:surprised:

.
(الان با تمام دوستانی بودم که این افکار شیطانی به ذهنشون خطور میکنه !!یه اعوذ بالله بگین برین پای درس و مشقتون !!
دیگه نبینم از این حرفا بزنینا ....یعنی که چه ؟؟:mad:)

ناامید نباش ، توکلت الی الله ..:smile:

الان دو ماهی مونده واسه کنکور رو بخشهای مه بلدی تمرکز مطمن باش قبول میشی
من دو سال دوری از درس با معدل 13 و دان غیر انتفاعی هیچ امیدی نداشتم کنکور آزادقبول بشم
اما اینقدر بخودم گفتم میتونم میتونم؛ تا موفق شدم رتبه 29 علوم تحقیقات تهران قبول بشم منم فقط دو ماه درس خوندم
البته ایرادی که به نظر من شما دارین به جز ناامیدیتون ، مشخصه درس خوندنتون اصلا تمرکز نمکنین وبی انگیزه هستین وسریع میانwww.www.www.iran-eng.ir
من واقعا برای شما نارحتم بخاطر دوستای خوبتونم که شده محکم درستونو بخونید

دوستان گلم، سپاس فراوان... ;)
شیرازه کار از دستم در رفته! به همین خاطر دیگه نمیتونم اونطور که باید و شاید درس بخونم! احساس میکنم همه اونچه که خوندم رو فراموش کردم! و بدتر از اون اینه که تا اینجا فقط خوندم و تست کار نکردم، این قضیه بیشتر ناراحتم میکنه! وقت خیلی کمه، من کی مطالب رو مرور کنم، کی تست کار کنم برای هر درس و کی کنکور بگیرم از خودم!!!
:confused:
ولی ممنون از همه دوستانی که سعی دارن تا من و امثال من رو از این برزخ ناامیدی بیارن بیرون...
:heart:
واقعا ممنونم از شما...
:gol:

ansari1404

عضو جدید

fight till u win

عضو جدید
از خیلی ها شنیدم که اول اینو گفتن ولی همین که یه بار شرکت کنی یه ویروسی که دوباره حتی هر سال شرکت میکنی

خدا نصیب نکنه!
من کلا آدم درسی نیستم،با روحیاتم نمیخونه که بشینم تمام روزو درس بخونم،همین یه سالم زیادمه والا...:confused:

fight till u win

عضو جدید
شیرازه کار از دستم در رفته! به همین خاطر دیگه نمیتونم اونطور که باید و شاید درس بخونم! احساس میکنم همه اونچه که خوندم رو فراموش کردم! و بدتر از اون اینه که تا اینجا فقط خوندم و تست کار نکردم، این قضیه بیشتر ناراحتم میکنه! وقت خیلی کمه، من کی مطالب رو مرور کنم، کی تست کار کنم برای هر درس و کی کنکور بگیرم از خودم!!!
ولی ممنون از همه دوستانی که سعی دارن تا من و امثال من رو از این برزخ ناامیدی بیارن بیرون...
واقعا ممنونم از شما...

بابا هنوز کلی وقت هست برای تست کار کردن.بچه هایی که سال اولشونه همه تقریبا چنین وضعیتی دارن،بجز اونا که از خیلی وقت پیش شروع کرده بودن،خود من که از تابستونم شروع کردم تا حالا زیاد تست نزدم!
وقت تست زدن همین 2ماه آخره دیگه،کنکورای اخیرو چن بار بزن،جلد آخر دانشگاه تهرانو مسلط باشی حسابی جلو میفتی...

BalroG

عضو جدید
بچه ها کسی (پاسخ آزمون 25% اول پارسه سال پیش یعنی 91) ، (پاسخ آزمون 25% دوم پارسه سال پیش یعنی 91) ، (پاسخ آزمون 50% اول پارسه سال پیش یعنی 91) رو داره؟
خبر بدین بهم لطفا...

sghkh

عضو جدید
واقعا ممنونم از شما...
سلام دوست خوبم
من هم مثل شما تست زیاد کار نکردم اما میخوام تا آخر این ماه کتابا رو تموم کنم بعد از اول دی تست کار کنم.
نا امید نباش به کتابات نگاه کن میبینی که نصفش رو خوندی تا 15 بهمن هم فرصت داری قدر این روزا رو بدون تا بعدا افسوس نخوری
همه موفق باشیم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ممنونم از شما...
بابا هنوز کلی وقت هست برای تست کار کردن.بچه هایی که سال اولشونه همه تقریبا چنین وضعیتی دارن،بجز اونا که از خیلی وقت پیش شروع کرده بودن،خود من که از تابستونم شروع کردم تا حالا زیاد تست نزدم!
وقت تست زدن همین 2ماه آخره دیگه،کنکورای اخیرو چن بار بزن،جلد آخر دانشگاه تهرانو مسلط باشی حسابی جلو میفتی...

آره دوستمون راست میگه همه بچه های سال اولی تازه مطالبو میخونن میفهمن اصلا قضیه این درس چیه! چون طول ترم که نخوندیم ما(البته90 درصد ماها) همه شب امتحانی بودیم
از الان بشین تست کار کن دیگه مرور نکن با تست خودش مرور میشه
ایشاا... نتیجه دلخواهتو میگیری

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال برام پیش اومده سه سال پشت سرهمه که تو کنکور از قضیه هم پاسخی سوال میدن هر سه هم ،روی سوالات به یه شکل هست به یک صورت هم حل میشه بنظرتون امسال برای بار 4ام این سوال میاد توکنکور !!!! کسی میدونه امسال طراح مدار بازهم دکتر هدتنیه یا ممکنه عوض بشه؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال برام پیش اومده سه سال پشت سرهمه که تو کنکور از قضیه هم پاسخی سوال میدن هر سه هم ،روی سوالات به یه شکل هست به یک صورت هم حل میشه بنظرتون امسال برای بار 4ام این سوال میاد توکنکور !!!! کسی میدونه امسال طراح مدار بازهم دکتر هدتنیه یا ممکنه عوض بشه؟
نمیشه 100% گفت اما به احتمال زیاد امسالم خودش کنترات برداره مدارو!!:D خلاصه رئییس طراحان هم شده این دوسال که مدارو به کسی نداد، البته صابقه نداشت دوسال پیاپی کل سوالات مدارو یه نفر طرح کنه
اما دمش گرم سوالاتش سادست، سوالاتی که جبه دار سال 88 داده نگاه کن چیه!!!!!!:eek: خدا بهمون رحم کرد که بازنشسته شده اما برای کنترل برعکس سوالات تیم قبلی خیلی روون تر بود سوالات 91 فضایی بود خدا بهمون رحم کنه امسال

fight till u win

عضو جدید
وای خدا کاش امسال 19 بهمن برف بیاد تاآآآآآآآآآ 21 بهمن!:confused:

من یکی از فانتزی هام تو زندگی اینه که برف شدید بیاد مث چند سال پیش ارشد بیفته عقب!
ما که ازین شانسا نداریم؛سر سراسری که خورد به انتخابات 88،ما هم جوگیر،چن روز آخر کلا کتاب متابو گذاشتیم کنار...

واقعا طراح همه سوالا هدتنیه؟ من شنیده بودم این قضیه شایعه س و هدتنی فقط در راس گروه طراحیه.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دوستان گلم، سپاس فراوان... ;) شیرازه کار از دستم در رفته! به همین خاطر دیگه نمیتونم اونطور که باید و شاید درس بخونم! احساس میکنم همه اونچه که خوندم رو فراموش کردم! و بدتر از اون اینه که تا اینجا فقط خوندم و تست کار نکردم، این قضیه بیشتر ناراحتم میکنه! وقت خیلی کمه، من کی مطالب رو مرور کنم، کی تست کار کنم برای هر درس و کی کنکور بگیرم از خودم!!! :confused: ولی ممنون از همه دوستانی که سعی دارن تا من و امثال من رو از این برزخ ناامیدی بیارن بیرون... :heart: واقعا ممنونم از شما... :gol:
دوست عزیز تنها کسی که میتونه شرایطه خودتونو درک کنه فقط خودتون هستین البته شما وقتی کتابه کنکوری می خونین درس نامه اون کتابا مثالاشون همان تست های کنکوره پس خلاصه نویسی خود را برداشته وانو بخونین چند بار تکرار کنید و مشکلاتتونو تا اول دی حل کنید واز یک دی دیگه با اطلاعاتی که دارین بچسپید به تست ها

mohsen.ieee

عضو جدید
به نظرم منم همون جبه دار طرح کنه خیلی بهتره تا هدتنی. آخه آدم سر کنکور با این همه استرس چطور میتونه سوالات به این مفهومی را درک کنه.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه 100% گفت اما به احتمال زیاد امسالم خودش کنترات برداره مدارو!!:D خلاصه رئییس طراحان هم شده این دوسال که مدارو به کسی نداد، البته صابقه نداشت دوسال پیاپی کل سوالات مدارو یه نفر طرح کنه
اما دمش گرم سوالاتش سادست، سوالاتی که جبه دار سال 88 داده نگاه کن چیه!!!!!!:eek: خدا بهمون رحم کرد که بازنشسته شده اما برای کنترل برعکس سوالات تیم قبلی خیلی روون تر بود سوالات 91 فضایی بود خدا بهمون رحم کنه امسال

مداار 91 رو راحت ميشد 60زد. سوالات مدار از سال 85 تا 88 واقعا تشريحي و سختن بعضا ولي از 89 به اين ور مفهومي تر شدن منم كلا بااين جور تستا راحتم تا تشريحيا. خدا كنه امسال طراحيشون گل نكته مدل سوالاتو عوض كنن.!!! كنترلم كه بي خيال طراحا با خودشونم مشكل دارن:D فقط سوال غلط به پستم نخوره كه بدجوري خودمو مي بازم اينجور وقتا:cry:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم منم همون جبه دار طرح کنه خیلی بهتره تا هدتنی. آخه آدم سر کنکور با این همه استرس چطور میتونه سوالات به این مفهومی را درک کنه.
نه تورو خدا زبونتو گاز بگير جبه دار نه كجاش مفهوميه آخه سوالات به اين راحتي جبه دار سوالاش بيش از اندازه سخته بابا

sagtule

عضو جدید
سلام
برای سیگنال از چه کتابی بخونم
فقط مثال و تمرین میخام. جزوه پارسه رو چندین دفعه خوندم

بعد برای مغناطیس جزوه کلاسی اشرفیان با پارسه عبدالعالی رو خوندم ولی بازم احساس کمبود دارم چیزه دیگه ای پیشنهاد میدین
برای الکترونبک که به شدت ضعف دارم یه دور جزوه باغستانی رو خوندم ولی بحث فیدبکشو هنگ زدمو نخوندم الان دارم مدرسان شریف با پارسه لطیفی (مزخرفه) رو میخونم خوبه؟؟؟
ریاضیم که جزوه معتقدی نمونه سوال نیکوکار
معادلاتم فقط جزوه معتقدی
مدار فقط جزوه اقای عبدالعلی

وضعیت
موضوع بسته شده است.