گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahram1992

عضو جدید
من یه عادتی که دارم اینه که وقتی خورشید هست نمیتونم درسبخونم و همش سر و گوشم میجنبه‌ :\
واسه همین غروب تا صب میخوندم همیشه موقع امتحانا :دی
واسه خیلی امتحانا اینجوری بود حتی یادمه واسه مخابرات از 7شب تا 6صبح بکوب خوندم و بعدش رفتم ساعت 8 امتحان داشتم :))
نمیدونم کلا یه آدم با سیستم کلا مسخره ای هستم عادتای عجیب غریب زیاد دارم :(
من تقریبا کنترل و سیگنال و الکترونیک 25 درصد خوب خوندم
مدار پاییز میرم کلاس واسه ریاضیات هنوز هیچ کاری نکردم :(

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام.من سال آینده کنکور دارم ولی از امسال دارم سعی می کنم کم کم خودمو آماده کنم.امسالم آزمایشی میرم سرجلسه ببینم وضعیتم چجوریه.
برای درس الکترومغناطیس چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟ باغستانی خوبه؟

آیا روی کنترل میشه سرمایه گذاری کرد؟ چون من شنیدم توی کنکور معمولا اونایی هم که خوندن درصد پایین میزنن و سوالاتش خیلی سخت و مفهومی میاد.

برای سیگنال و مدار کتاب مدرسان شریف خوبه یا نه؟

اینم فراموش کردم بگم.گرایشم مخابرات هست.

سلام بر شما
والا دوستان با تجربه تر مثل آقا پایدار و بقیه دوستان بهتر می تونند کمکتون کنند ولی منم تجربیاتم رو میگم امیدوارم با دوستان هم عقیده باشم!
شما که گفتی کنکورت سال آینده است اصلا و ابدا هیچ درسی رو حذف نکن به جای این که به فکر حذف درسی باشی زمانت که زیاده پایه ات رو با کتب مرجع قوی کن البته مرجع برا همه درسا که لازم نیست اما برا کنترل و مغناطیس که به نظرم باید حتما بخونی
در مورد مغناطیس که با توجه به گرایشت مهمترین درس برا شماست هم آقای باغستانی جزوه دارند و معمولا جزوه شون برا کسی خوبه که کلاساشون رو بره در مورد سیگنال هم من که قدرتم اما ندیدم کسی تعریف کنه از سیگنال مدرسان بیشتر از کتاب مهندس تقدسی می خونند بچه های مخابراتی در مورد بقیه منابع هم من چیزی نمیگم بهتره به تاپیک منابع رجوع کنید (حتما می دونید که تبلیغ چی ها و ...:D)
به نظرم از همین الان که تا سال دیگه وقت زیاد داری هر درسی که ضعیفی رو با مراجع مفید ضعفت رو برطرف کن مراجعی مثل اوگاتا و نایس و چنگ و ...)
از تجربیات دوستان در اینجا هم حتما استفاده کنید .
با آرزوی موفقیت

amir3620

عضو جدید
اعلام نتایج ارشد 93 در دوشنبه 3 شهریور بدین وسیله به اطلاع کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ 1393 می‌رساند که‌ نتایج نهایی آزمون‌ مذکور در 132 کد رشته‌ امتحانی در روز دوشنبه مورخ 3/6/93 بر روی سایت این سازمان به نشانیwww.sanjesh.org قرار می‌گیرد. فهرست اسامی قبول شدگان نهایی 11 کد رشته امتحانی باقیمانده از 143 کد رشته امتحانی شامل 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، 1149 (مدیریت امور دفاعی «1» ارتش جمهوری اسلامی ایران)، 1150 (مدیریت امور دفاعی «2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)، 1151 (فرماندهی مدیریت انتظامی «3»)، 1153 (مدیریت اطلاعاتی)، 1154 (مطالعات دفاعی استراتژیک)، 1155 (اطلاعات استراتژیک)، 1156 (آماد)، 1157 (مدیریت بحران)، 1158 (پدافند غیرعامل، دانشگاه امام حسین«ع») و 1159 (پدافند غیرعامل ـ امنیت ملی، دانشکده علوم و فنون فارابی) به علت داشتن شرایط خاص و با توجه به اینکه ثبت نام و برگزاری آزمون برخی از کد رشته های امتحانی مذکور توسط موسسات آموزشی ذیربط با هماهنگی این سازمان انجام شده است، به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگانهای مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد. ثبت نام از کلیه‌ پذیرفته‌ شدگانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ در هر یک‌ از 132 کدرشته‌ امتحانی‌ اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ می‌نماید ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند، لذا پذیرفته شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاهها و موسساتی که در سایت اینترنتی دانشگاههای مذکور برنامه زمانی ثبت نام درج نگردیده باید براساس برنامه زمانی سازمان سنجش آموزش کشور در یکی از روزهای شنبه 8/6/93، یکشنبه 9/6/93، دوشنبه 10/6/93 و سه‌شنبه 11/6/93 با توجه به حرف اول نام خانوادگی خودبراساس اطلاعیه ای که همراه با نتایج منتشر خواهدشد برای ثبت نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. توجه: کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ضمن تبريك به اين دوستان اميدوارم همكاري شما با اين انجمن پس از قبولي نهايي شما نيز ادامه داشته باشه تا ازتجربياتتون استفاده كنيم.

barghi93

اخراجی موقت
سلام.من سال آینده کنکور دارم ولی از امسال دارم سعی می کنم کم کم خودمو آماده کنم.امسالم آزمایشی میرم سرجلسه ببینم وضعیتم چجوریه.
برای درس الکترومغناطیس چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟ باغستانی خوبه؟

آیا روی کنترل میشه سرمایه گذاری کرد؟ چون من شنیدم توی کنکور معمولا اونایی هم که خوندن درصد پایین میزنن و سوالاتش خیلی سخت و مفهومی میاد.

برای سیگنال و مدار کتاب مدرسان شریف خوبه یا نه؟

اینم فراموش کردم بگم.گرایشم مخابرات هست.

خیلی خوبه و بهتون تبریک میگم که از الان به فکری .من خودم برای رشته برق تعریف کتابای مدرسانو خیلی شنیدم مخصوصا ریاضی مهندسی - مدار الکتریکی -کنترل خطی از بقیه بهتره وتا حدودی هم الکترو مغناطیسش . همون طورکه خودتون گفتین با توجه به روند سوالای کنترل سرمایه گذاری روی درس هایی مثل سیگنال -مغناطیس -مدار-ریاضی مهندسی عاقلانه تره البته نه اینکه کنترل رو اصلا نخونید . موفق باشید

5221713

عضو جدید
سلام به همه دوستان.......... کمکککککککک
من سربازم و صبح میرم پادگان تا بیام خونه میشه ۳:۳۰
بعدش ناهار و یه ساعت خواب میشه حدود ۵:۳۰

یه سری کتاب هم تهیه کردم....
به نظر شما چطور برنامه ریزی کنم که توی این وقت کم بتونم از پسش بر بیام!؟
نیازی هست درسی حذف کنم( خودم فعلا الکترومغناطیس و ریاضی گذاشتم کنار)
خواهشا کسی اگر کمکی میتونه بکنه دریغ نکنه
سپاسگزارم
:)

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان.......... کمکککککککک
من سربازم و صبح میرم پادگان تا بیام خونه میشه ۳:۳۰
بعدش ناهار و یه ساعت خواب میشه حدود ۵:۳۰

یه سری کتاب هم تهیه کردم....
به نظر شما چطور برنامه ریزی کنم که توی این وقت کم بتونم از پسش بر بیام!؟
نیازی هست درسی حذف کنم( خودم فعلا الکترومغناطیس و ریاضی گذاشتم کنار)
خواهشا کسی اگر کمکی میتونه بکنه دریغ نکنه
سپاسگزارم
:)

سلام گرایشتون رو نگفتین ولی با توجه به اینکه میگین وقت کم دارین برا مطالعه حذف مغناطیس مناسبه اما حذف ریاضی که اصلا کلا با مدار و ریاضی شوخی نکنید:D
فقط چون وقتتون کمه منابعتون رو با دوستان در میون بزارید تا منابع خوبی رو داشته باشید تو تاپیک منابع هم میتونید بخونید اگه تا مهر ماه سه تا درس رو خوب بخونید خیلی عالیه با توجه به شرایط شما
و یه نکته دیگه هم اینکه اگه تو پادگان وقت مرده زیاد دارین! حتما زبان بخونید یا درسهایی رو که عصر تا شب میخونید رو اونجا مرور کنید
اگه گرایشتون رو بگین خیلی بهتر میشه کمک کرد موفق باشید.

alk1370

کاربر بیش فعال
بچه ها من از فردا شروع کنم با یدونه دو تا درس میتونم خودمو برسونم ؟؟؟؟.....

سلام.من خودم تازه پروژه ام تموم شده و در واقه به طور جدی چند روز پیش می خونم من از هر کی پرسیدم بهم میگن چهار تا درس انتخاب کنید و بخونید به نظرم شما هم اگه 4 تا باشه بهتره روزی دو تا درس مثلا مدار و کنترل یه روز ریاضی مهندسی و مثلا ماشین یه روز دیگه من خودم اینجوری می خونم گفتم شاید به درد شما هم بخوره موفق باشید.

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.من خودم تازه پروژه ام تموم شده و در واقه به طور جدی چند روز پیش می خونم من از هر کی پرسیدم بهم میگن چهار تا درس انتخاب کنید و بخونید به نظرم شما هم اگه 4 تا باشه بهتره روزی دو تا درس مثلا مدار و کنترل یه روز ریاضی مهندسی و مثلا ماشین یه روز دیگه من خودم اینجوری می خونم گفتم شاید به درد شما هم بخوره موفق باشید.[/ QUOTE]

سلام
ممنون ...شما روزی چند ساعت میخونین ؟...
من هر روز یکم میخونم میذارم کنار ...اصلا نمیدونم چجوری بخونم که کسل کننده نباشه ...

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام.من خودم تازه پروژه ام تموم شده و در واقه به طور جدی چند روز پیش می خونم من از هر کی پرسیدم بهم میگن چهار تا درس انتخاب کنید و بخونید به نظرم شما هم اگه 4 تا باشه بهتره روزی دو تا درس مثلا مدار و کنترل یه روز ریاضی مهندسی و مثلا ماشین یه روز دیگه من خودم اینجوری می خونم گفتم شاید به درد شما هم بخوره موفق باشید.[/ QUOTE]

سلام
ممنون ...شما روزی چند ساعت میخونین ؟...
من هر روز یکم میخونم میذارم کنار ...اصلا نمیدونم چجوری بخونم که کسل کننده نباشه ...

سلام.خواهش می کنم
من خودم صبح ساعت 9 شروع می کنم به خوندن تا 12 عصر هم معمولا ساعت 4 تا 8 حدودا 7 ساعت مفید میشه البته تصمیم دارم کم کم بیشترش کنم
بهترین راه برا اینکه درس خوندن براتون کسل کننده نباشه اینه که هر وقت احساس خستگی کردین با دروسی بخونید که بهش علاقه دارید این خیلی راه خوبیه و اکثرا فکر کنم همین کار رو می کنند.

jeneral_dj

عضو جدید
سلام ---
بچه ها کسی با دکتر ابویی کلاس کنترل رفته؟؟ یا از دوستاتون کسی رو میشناسین که با ایشون کنترل رو کلاس رفته باشن؟؟؟ میشه یه دید راجع به ایشون به من بدید؟؟؟
مقایسه ای اگه بخواید بین ایشون و دکتر شیرین آبادی بکنید چه مواردی به ذهنتون میرسه؟؟؟:smile:

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام ---
بچه ها کسی با دکتر ابویی کلاس کنترل رفته؟؟ یا از دوستاتون کسی رو میشناسین که با ایشون کنترل رو کلاس رفته باشن؟؟؟ میشه یه دید راجع به ایشون به من بدید؟؟؟
مقایسه ای اگه بخواید بین ایشون و دکتر شیرین آبادی بکنید چه مواردی به ذهنتون میرسه؟؟؟:smile:

سلام.من که با هیچکدوم کلاس نرفتم چون شهرستانم ولی این جزوه زیر فصل مکان هندسی جزوه آقای ابویی هست (42 صفحه) اینو دانلود کنید و با جزوه آقای شیرین آبادی مقایسه کنید حدودا دستتون میاد که کدوم بهتر باشند و چون من کلاساشون رو نرفتم درست نیست که رو شنیده هام در مورد این اساتید نظر بدم.موفق باشید

http://dc405.4shared.com/download/q0sHL8lace/-_-_.pdf?tsid=20140708-114647-f48c371a&lgfp=2000

jeneral_dj

عضو جدید
سلام.من که با هیچکدوم کلاس نرفتم چون شهرستانم ولی این جزوه زیر فصل مکان هندسی جزوه آقای ابویی هست (42 صفحه) اینو دانلود کنید و با جزوه آقای شیرین آبادی مقایسه کنید حدودا دستتون میاد که کدوم بهتر باشند و چون من کلاساشون رو نرفتم درست نیست که رو شنیده هام در مورد این اساتید نظر بدم.موفق باشید

http://dc405.4shared.com/download/q0sHL8lace/-_-_.pdf?tsid=20140708-114647-f48c371a&lgfp=2000
جزوه کامل ایشون رو نداری؟؟؟

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من از فردا شروع کنم با یدونه دو تا درس میتونم خودمو برسونم ؟؟؟؟.....
بله که میتونید.هیچ وقت نباید نا امید باشید...
مگه تاپیک مربوط به تجربیات کنکوری های پارسال رو نخوندید؟بد نیست یه نگاهی به زمان شروع اکثرشون بندازید.

5221713

عضو جدید
سلام گرایشتون رو نگفتین ولی با توجه به اینکه میگین وقت کم دارین برا مطالعه حذف مغناطیس مناسبه اما حذف ریاضی که اصلا کلا با مدار و ریاضی شوخی نکنید:D
فقط چون وقتتون کمه منابعتون رو با دوستان در میون بزارید تا منابع خوبی رو داشته باشید تو تاپیک منابع هم میتونید بخونید اگه تا مهر ماه سه تا درس رو خوب بخونید خیلی عالیه با توجه به شرایط شما
و یه نکته دیگه هم اینکه اگه تو پادگان وقت مرده زیاد دارین! حتما زبان بخونید یا درسهایی رو که عصر تا شب میخونید رو اونجا مرور کنید
اگه گرایشتون رو بگین خیلی بهتر میشه کمک کرد موفق باشید.

من گرایشم الکترونیک هستش
کتابایی که تهیه کردم:
مدار: جبه دار - انتشارات نصیر
الکترونیک:اسلام پناه
ریاضی و معادلات؛ کریمی - انتشارات نصیر
سیگنال: مومن زاده- راهیان ارشد
کنترل: متدین-جهش
زبان تخصصی:تقوی کنی - راهیان ارشد

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا زمانی ک منتظ فردایی هرگز نمیتونی خودتو برسونی.

آره چرا که نه میتونی مدارو با یه درس اختصاصی اضفه کنی بعدم ریاضی بهمراه یه اختصاصی دیگه و در وقتای تلف شده هم زبان;)

مگه تاپیک مربوط به تجربیات کنکوری های پارسال رو نخوندید؟بد نیست یه نگاهی به زمان شروع اکثرشون بندازید.

ممنون دوستان ...
پس دعا کنین فردا منو این ورا نبینین ...:D

مراقب خودتونم باشین ازتون جلو نزنم ....:D

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اون تاپیکو خوندم ....ولی من این یه ماهی که از تابستونم برام مونده پرتی زیاد داره ....انتخاب واحد ...ثبت نام خوابگاه ...خرید و غیره ...

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی مهمه کتابا تالیف چه سالی باشن ؟؟....مثلا بعضی از کتابا واسه سال 87 باشه قدیمیه ؟؟...

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
راستی مهمه کتابا تالیف چه سالی باشن ؟؟....مثلا بعضی از کتابا واسه سال 87 باشه قدیمیه ؟؟...

آره قديميه,هرجه جدير تر بهتر

يه دو روز ديكه هم نتايج نهاي مياد ,الان دل تو دل بعضيا نيس:D

خب , امسال شيريني از كي بايس بكيريم؟؟

Armin؟؟
Navid.ba
jenefer)حالا هرجي,اسمش يادم نيس:D(
ferdy?
عاغا خودتون محترمانه بيان نوع شيرينيتونو اعلام كنين ,من مشخص كنم خرج رو دستتون ميوفته :D

agta666

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

بچه ها بياييد امشب اگه هر كي به مرادش رسيد جايي كه ميخواست قبول شد نفري ١٠ تومن به كودكان سرطاني محك كمك كنيم قبوله؟راحت با موبايلتون *724# رو بگيريد تو پرداختها خيريه محك هم هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alk1370

کاربر بیش فعال
من گرایشم الکترونیک هستش
کتابایی که تهیه کردم:
مدار: جبه دار - انتشارات نصیر
الکترونیک:اسلام پناه
ریاضی و معادلات؛ کریمی - انتشارات نصیر
سیگنال: مومن زاده- راهیان ارشد
کنترل: متدین-جهش
زبان تخصصی:تقوی کنی - راهیان ارشد

ریاضی مهندسی و معادلاتتون که خوبه
الکترونیک هم که اکثرا میگن بهترین کتابه
سیگنال چیزی که من شنیدم این کتاب چند سال پیش بیشتر متقاضی داشت اما الان کتاب مهندس تقدسی بهتر از بقیه است
مدار هم کتاب دکتر جبه دار یه ذره سنگینه برا شروع اگه پایتون خوبه که با همین بخونید و گر نه به تاپیک منابع مراجعه کنید منابع بهتر گفته شده اونجا
زبان تخصصی هم که کلا باید تکنیکهای پاسخگویی رو بلد باشید و کتاب آقای تقوی هم خوبه
کنترل هم اگه منبع خوبی دیدین حتما به ما هم یه خبر بدین:D

(البته اینایی که گفتم مطالبیه که بعد چند ماه تو این انجمن خوندم)

آخرین ویرایش:

alk1370

کاربر بیش فعال

Armin؟؟
Navid.ba
ferdy?
عاغا خودتون محترمانه بيان نوع شيرينيتونو اعلام كنين ,من مشخص كنم خرج رو دستتون ميوفته :D

ما شیرینی فروشی داریم!حیف شد اگه اسم من تو این لیست می بود حتما شیرینی میدادم:D

alk1370

کاربر بیش فعال

البته بستگی به کتابش داره من دو سال قبل پک کتابای یه موسسه رو گرفتم قبل خرید دو ساعت برام صحبت می کردند که اینها بهترین منابع هست و بروز شده است و از این حرفا بعد که خریدم دیدم سال چاپش 91 بود ولی تستها تا 88 داشت! بعد بهشون گفتم که اینها که گفتین چاپ جدیده پس چرا اینجوریه گفتن که کتابهایی که نیاز به ویرایش نداشتن رو تغییری ندادیم!خلاصه سرتون رو درد نیارم به نمایندگی گفتم آخه اینها کتاب تست هست مرجع که نیست که اینجوری باشه گفتن شما همین ها رو بخونید قول میدیم سال بعد رتبه خوبی بیارین منم اونها رو خوندم و سال قبل 12000 شدم:biggrin:
به نظرم یه روز برید کتابفروشی و یه ورقی بزنید چاپ جدید ها رو اگه فقط سوالات کنکور بهش اضافه شده که همون کتابهای خودتون رو بخونید اگه تغییر محتوایی داشته که بعدا تصمیم به خرید بگیرید

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه ها بياييد امشب اگه هر كي به مرادش رسيد جايي كه ميخواست قبول شد نفري ١٠ تومن به كودكان سرطاني محك كمك كنيم قبوله؟راحت با موبايلتون *724# رو بگيريد تو پرداختها خيريه محك هم هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk
فکر خیلی خوبیه،من اگه به امید خدا مخابرات خواجه نصیر قبول شم حتما این کارو می کنم.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

Armin؟؟
Navid.ba
ferdy?
جنیفر؟؟؟؟:eek: juvefans منظورتونه؟:smile:
ایشالا که همه بهترین جا قبول شن یه شیرینی فروشی بزنیم.
من به شخصه دیگه طاقت ندارم.استرس به خط قرمز رسیده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا