گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

db9bmw

عضو جدید
سلام آیا جزوه های دست نویس استاد های ارشد در موسسات مختلف را می توان به شرکت در کلاس ها ترجیح داد؟

600ali

عضو جدید
دوستان کسی میدونه چارت درسی مخابرات دانشگاه علم و صنعت کجای سایتشه ؟ هر چی میگردم پیدا نمیکنم

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام آیا جزوه های دست نویس استاد های ارشد در موسسات مختلف را می توان به شرکت در کلاس ها ترجیح داد؟

برای کنترل اگه اون جزوه رو داشته باشی خیلی میتونه کمک کنه. ولی برای دروس دیگه نه کلاس لازمه و نه جزوه ، فقط کتابهای مناسب رو انتخاب کنید. :)
چون کتاب چندین بار ویرایش شده، اشکالاتش رفع شده، منظم هست و سوالات رو کامل داره ولی جزوه ها اینقدر منسجم نیستن و نمیشه بهشون اعتماد کرد.;)

mahdi_ml

عضو جدید
دوستان بعد از این که در دانشگاه ثبت نام کردیم باید کی استاد راهنما را انتخاب کنیم تا سهمیه استادا پر نشن؟؟!
من یه مدتی اصن کلن به دور از فضای درس و اینا بودم حالا یکم گیج شدم باید چه کارایی انجام داد بعد ثبت نام تا یوقت عقب نمونیم....
اگه کسی صنعتی اصفهان قبول شده یه پیام بده..........:que:

mahdi_ml

عضو جدید

کلا جزوه خیلی میتونه به پیشرفت تو اون درس کمک کنه اما نه جزوه هر استادی ..!! بعضی از اساتید جزوه به تنهایی خیلی نمیتونه راهگشا باشه و بیشتر آدم گیج میشه و این خودش یه تکنیکی هست که بعضی اساتید استفاده می کنن که خوندن جزوه اونها به تنهایی کافی نباشه و شما مجبور بشی برای یادگرفتن اون جزوه بری کلاس ....
نکته دیگه اینکه با استفاده از یک جزوه از اساتید نباید انتظار داشت که در کنکورهای آزمایشی که حتی جفتشون استادش یکی هست جواب بدی چون معمولا یه فوت کوزه گری برای آزموناشون میزارن.....
ولی بنظرم جزوه را اگه در کنار یک کتاب باشه خیلی میتونه مفید باشه تا متوجه اشکالات اون بشین.....
ولی اگه این سوال را از یه استاد ارشد بپرسی "غلط های زیادی که تو جزوه هس و اینکه شما با کلاس اومدن هم حتی تو یاد گرفتن این جزوه مشکل دارین و ...."معمولا جواب میدن که تو همایشا از این سولا زیاد پرسیده میشه......

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوستان بعد از این که در دانشگاه ثبت نام کردیم باید کی استاد راهنما را انتخاب کنیم تا سهمیه استادا پر نشن؟؟!
من یه مدتی اصن کلن به دور از فضای درس و اینا بودم حالا یکم گیج شدم باید چه کارایی انجام داد بعد ثبت نام تا یوقت عقب نمونیم....
اگه کسی صنعتی اصفهان قبول شده یه پیام بده..........:que:

سلام مهدی جان اولا بهت تبریک میگم ایشالا که با قدرت ارشدو شروع و تموم کنی.
در مورد انتخاب استاد راهنما باید بپرسی ولی معمولش اینه که ترم اول با اساتید صحبت میکنی و اوکی میگیری بعد ترم دوم اقدام میکنی به گرفتن امضا

rahada

عضو
دوستان یه سوال،

آذر ماه که می خوایم ارشد ثبت نام کنیم، معدل ترم 6 رو باید بنویسیم یا معدل کل 6 ترم ؟ اون وقت باید حتما از دانشگاه نامه گرفت؟ از تو پورتال که میشه دید اینا رو.

میشه اینو جواب بدین؟

rahada

عضو
سلام معدل تا پایان ترم 6. میتونی نامه هم بگیری ولی لزومی نداره نامه گرفتن فقط برای اطمینان از درستی معدل هستش

یعنی همون میانگین معدل های 6 ترم اول دیگه؟

خب وقتی معدل تو کنکور تاثیر داره ، بعد از گذشت ترم 7 و 8 این معدل عوض میشه . ممکنه کمتر از اونی بشه که موقع ثبت نام کنکور می نویسیم. بعدآ که نتیجه ها اومد به خاطر این اختلاف معدل باید چیکار کنیم که دردسر نشه؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
یعنی همون میانگین معدل های 6 ترم اول دیگه؟

خب وقتی معدل تو کنکور تاثیر داره ، بعد از گذشت ترم 7 و 8 این معدل عوض میشه . ممکنه کمتر از اونی بشه که موقع ثبت نام کنکور می نویسیم. بعدآ که نتیجه ها اومد به خاطر این اختلاف معدل باید چیکار کنیم که دردسر نشه؟

بله معدل 6 ترم اول. اگه معدلت تا اخر ترم 8 بهبود پیدا کرد معدل 8 ترمتو بعدا میتونی ویرایش کنی و بنویسی . حتی اوناییکه میخوان از سهمیه شاگرد اولی استفاده کنن معدل 6 ترم اولشون لحاظ میشه
دردسر نمیشه خیالتون راحت

agarin

عضو جدید
سلام.
به همه دوستان تبریک میگم.

کسی مالک اشتر قبول نشده؟؟؟؟؟؟

واسه ثبت نام ریز نمرات می خوان ، من با دانشگاه قبلیم تماس گرفتم گفتن ریز نمرات رو به خودتون نمیدیم.حالا چه کار کنم؟

mostafadl

عضو جدید
سلام
دوستان به نظرتون مهندسی پزشکی دانشگاه اصفهان ارزش داره برم ؟ لطفا یکی راهنماییم کنه

mahdi_ml

عضو جدید
سلام مهدی جان اولا بهت تبریک میگم ایشالا که با قدرت ارشدو شروع و تموم کنی.
در مورد انتخاب استاد راهنما باید بپرسی ولی معمولش اینه که ترم اول با اساتید صحبت میکنی و اوکی میگیری بعد ترم دوم اقدام میکنی به گرفتن امضا

سلااااااااااااااااااااااااااام....منم بهت تبریک میگم ص اصفهان رو نزدی که با هم باشیم..... ولی ایشالا هرجا هستی موفق باشی....;)
اینقدر سوال دارم که نمیدونم کدوموبپرسم خدا بخیر بگذرونه .... :)

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
دوستان کسی میدونه چه چیزهایی برای خوابگاه باید برد؟
خوابگاه ها حالت خونه سوئیتی هستن یا اتاق اتاق و تمام امکانات عمومی هستن؟

من دوره ليسانس خوابگاه بودم
براي ما هم سوئيت بود هم اتاق و يك اشپرخانه عمومي
خب بستگي به خودت داره اگر غذاي دانشگاه ميخوري نياز به غذا درست كردن نداري خوب وسايلت كمتر ميشه
اما مواد مورد نياز
بالشت
پتو
يك زير انداز يا ترجيحا چيزي كه روي تخت بندازي
دمپايي
قابلمه كه همه كاري بتوني باهاش انجام بدي:دي
بشقاب /قاشق چنگال.ليوان/قند و چايي يك مقدار مواد اوليه غذايي و چيزهايي كه هر موقع خواستي بتوني خودت غذا درست كني
كتابهاي مورد نياز
لباس,مسواك و.......
از هر گروه يك سري نوشتم
البته من تا قاب عكس هام و ديوان اشعار و كتابهام هم برده بودم:دي
ولي در كل زياد بار اول وسايل نبر به مرور احتياجات را ميبري
واي يادم مي افته ما چقدر وسايل حمل مي كردم دقيقا شغلمون عوض شده بود:دي
البته يكي مثل من چون راهم دور بود اول و اخر ترم ميرفتم

بعد نميدونم خوابگاه روزانه شبانه شرايطش فرق داره!
براي من كه دوره ليسانس بودم فكر كنم فرق نداشت همه يك جا بوديم و سرويس دهي به نظرم يكسان بود/ من روزانه بودم

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااام....منم بهت تبریک میگم ص اصفهان رو نزدی که با هم باشیم..... ولی ایشالا هرجا هستی موفق باشی....;)
اینقدر سوال دارم که نمیدونم کدوموبپرسم خدا بخیر بگذرونه .... :)

مخابرات شبکه رو زده بودم که قسمت نشد هم دانشگاهی باشیم ولی عوضش بهت نزدیکم 4 ساعت با هم فاصله داریم :D بیای شیراز فالوده در خدمتیم واست سالاد شیرازی هم درست میکنم :biggrin:
سوالات بده جواب تحویل بگیر

respina_5966

عضو جدید
بچه ها هزینه شبانه چند تومنه ترمی؟من دانشگاه نوشیروانی قبول شدم!هر چی گشتم چیزی راجب هزینه اش ننوشته

دانشمند كوچك

عضو جدید
بچه ها هزینه شبانه چند تومنه ترمی؟من دانشگاه نوشیروانی قبول شدم!هر چی گشتم چیزی راجب هزینه اش ننوشته
من دیدم تو سایت تبریز نوشته علی الحساب یک میلیون و پانصد برای ثبت‌نام شبانه بریزن به حساب. نزدیک دونیم الی ۳ تومن میشه

600ali

عضو جدید

علم و صنعت و تربیت مدرس اینو زدن
ثابت 750 هزار تومان
متغیر 180 هزار تومان
متغیر جبرانی 90 هزار تومان
البته علم و صنعت فقط ثابت رو تو سایتش نوشته ولی احتمالا متغیرشم همینه . دانشگاه های شهرستان نمیدونم چجوریه ولی با این قیمتا با 9 واحد میشه 2370000 تومان

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام.دوستان کسی نمیدونه مدارک برای ثبت‌نام اینترنتی جی میخوان؟!

مگه شما ثبت نام اینترنتی نکردین؟ یا دانشگاه ننوشته واستون که چیا با خودتون ببرین

واسه ما این مدارک الزامی بود واسه ثبت نام اینترنتی

یک قطعه عکس اسکن شده
اسکن شده کارت ملی پشت و رو و تمام صفحات شناسنامه
اسکن گواهی موقت یا دانشنامه دوره کارشناسی
اسکن ریز نمرات
یدونم اسکن فرم تعهد 16 هستش که سایت دانشگاه خودش میذاره

دانشمند كوچك

عضو جدید
مگه شما ثبت نام اینترنتی نکردین؟ یا دانشگاه ننوشته واستون که چیا با خودتون ببرین

واسه ما این مدارک الزامی بود واسه ثبت نام اینترنتی

یک قطعه عکس اسکن شده
اسکن شده کارت ملی پشت و رو و تمام صفحات شناسنامه
اسکن گواهی موقت یا دانشنامه دوره کارشناسی
اسکن ریز نمرات
یدونم اسکن فرم تعهد 16 هستش که سایت دانشگاه خودش میذاره
نه فقط گفته ۱۷ الی ۱۸ ثبت‌نام کنیم.
پس ریز نمرات رو میخواد... ممنون
من دانشگاه تبریز هستم

کسی نمیدونه دانشگاه تبریز بهتره یا دانشگاه سهند تبریز؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
نه فقط گفته ۱۷ الی ۱۸ ثبت‌نام کنیم.
پس ریز نمرات رو میخواد... ممنون
من دانشگاه تبریز هستم

کسی نمیدونه دانشگاه تبریز بهتره یا دانشگاه سهند تبریز؟؟

صد در صد دانشگاه تبریز

Pencil

عضو جدید
بچه ها تو کدوم یکی از گرایش ها برق میشه راحت تر پروژه کسری خدمت گرفت، الکترونیک یا قدرت؟

mahdi_ml

عضو جدید
مخابرات شبکه رو زده بودم که قسمت نشد هم دانشگاهی باشیم ولی عوضش بهت نزدیکم 4 ساعت با هم فاصله داریم :D بیای شیراز فالوده در خدمتیم واست سالاد شیرازی هم درست میکنم :biggrin:
سوالات بده جواب تحویل بگیر

کارت درسته.....
سر راه خواستی بری خونه بیا اینجا گز بهت بدم جیگرت حال بیاد......:biggrin:
سوالام داره حل میشه آروم آروم.....;)

llvll.asoud

کاربر ممتاز
کارت درسته.....
سر راه خواستی بری خونه بیا اینجا گز بهت بدم جیگرت حال بیاد......:biggrin:
سوالام داره حل میشه آروم آروم.....;)

بیا واست فالوده شیرازی خنک بدم جیگرت حال بیاد یکمم چشم و گوشت باز شه :biggrin:

دانشمند كوچك

عضو جدید
دوستان یکی میشه کامل توضیح بده برای اینکه انتخاب بعدیمون رو بریم چکار باید کنیم؟!
من بیوالکتریک تبریز قبول شدم.اما سهند تبریز هم قبول میشدم.۲تا از دوستانم سهند هستن و وضعیت خوابگاهشون خیلی بهتر از من بوده.منم خیلیییییی واسه خوابگاه حساس هستم.میشه بگین چطوری میتونم برم اونجا یعنی سهند؟!

بالا