[گرافیک] - اَشنایی با طراحان حرفه ای نرم افزار ایلستریتور

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز

آشنایی با برخی از طراحان حر فه ای نرم افزار ایلوستریتور و مشاهده نمونه کارها

آثار هنری زیبایی که توسط چند هنرمندان با استفاده از نرم افزار Illustrator آفریده شده اند. برنامه ی Adobe Illustrator یک نرم افزار قدرتمند در زمینه ی تصویر سازی است که به کاربر این امکان را می دهد تا آثار و طرح های زیبا و فنی را جهت استفاده در کار چاپ و وب خلق کنند. Adobe Illustrator یک ابزار چند منظوره ساخت تصاویر وکتور است و این تنوع در کاربرد، آن را به یک گزینه ی مناسب و پر طرفدار در میان هنرمندان و طراحان حرفه ای تبدیل کرده است. در زیر تعدادی معدودی از هزاران هنرمندی را که در این زمینه فعالیت دارند را معرفی خواهیم کرد.

تام والن/Tom Whalen
تام والن در شهرکی در ایالت پنسیلوانیای آمریکا زندگی می کند. او یکی از افراد بااستعداد و طرفدار نرم افزار illustrator است.

آثار تام والن

Robot Earth 3009 Poster​Voltron Commission
Raiders of the lost ark posterDarkstalkers: Lord Raptorکریستوفر لی/Christopher Lee
کریستوفر لی در شهر ساکرامنتوی کالیفورنیا متولد شده است. او فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی ساکرامنتو در رشته طراحی می باشد. سراسر زندگی او به کار طراحی گذشت تا جایی که آنقدر پیر شد که نتوانست قلم در دست بگیرد.

آثار کریستوفر لی


من پزشک هستم/I Am MedicThe Impossible Circusمجله ی فرهنگی Candy
Musimals


مرد پرنده باز از سرزمین Gargantua


ژولین دورادو/Julian Dorado
ژولین دورادو یک طراح آرژانتینی است که کاراکتر های منحصر به فرد، حیوانات جذاب، هیولاهای وحشی و انواع مختلفی از شخصیت هایی را که در طراحی آنها از فونت الهام گرفته است را خلق کرده است.

آثار ژولین دورادو


Type Apple ChanceryType Plantagenet CherokeeType Meta Capsکریس لیونز/Chris Leavens
کریس لیونز در ایالت پنسیلوانیا به دنیا آمد و بزرگ شد. او بیشتر زمان خود را صرف نوشتن، کشیدن طرح روبوت، سفینه های فضایی و ساختارهای عجیب و غریب می کرد. اخیرا او توان خود را روی خلق تصاویر وکتور با استفاده از برنامه ی Adobe Illustrator متمرکز کرده است. کریس اغلب کارها و طراحی های خود را از آغاز تا پایان با این نرم افزار انجام می دهد. سبک کارهای او انسان انگاری (anthropomorphism)، پوچ گرایی، شوخی ها و طنزهای سالم است.

آثار کریس لیونز


In a Clearingما این بالا هستیم/We're Up HereBehind Our HouseMystical BitsAt the Break of DayThe Bowl EscapesAdvice from a Caterpillar


 

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
زوتو/Zutto
زوتو یک طراح اهل روسیه است که در زمینه ی طرح های دیجیتالی، هنری و طراحی کاراکتر با سبکی کاملا خاص و منحصر به فرد فعالیت می کند. طراحی ها و تصاویر او رویایی و مملو از رنگ های شاد و با روح و کاراکترهای فانتزی است.

آثار زوتو


Tundraچشمه ی جادویی/The magic springBlackberry cushionعشق صادق/True love
شبه سفید/White GhostHey, don't be so evilنیک لا/Nick La
نیک لا یکی از طراحان و تصویرگران اهل تورنتو است. او هم اکنون وب سایتی به نام IconDock راه اندازی کرده است که تماما به موضوع طراحی آیکن اختصاص داده شده است.

آثار نیک لا


طاووس انتزعی/Abstract Peacock
سیمرغ انتزاعی/Abstract Phoenix
FlowKoi Fishجلد مجله ی طراح وب/Web Designer Magazine Cover


هلن هوانگ/Helen Huang
خانم هلن هوانگ در کشور چین به دنیا آمده و همانجا بزرگ شده است اما هم اکنون در لوس آنجلس زندگی می کند. او علاقه ی زیادی به طراحی و تصویرگری دارد و در حال حاضر به عنوان یک طراح برای یک آژانس تبلیغاتی کار می کند.

آثار هلن هوانگ


بستنی/Icecreamپرنسس اف/Princess F
گل آفتاب گردان/Sun FlowerDreamcatcherسوزان پاخه/ Susanne Paschke
سوزان پاخکه طراحی آلمانی است که علاقه زیادی به خلق تصاویر احساسی و تصاویر وکتور دیجتالی دارد. او از ابزار path یا pen و رنگ های ساده تصاویر زیبایی خلق می کند که تا حد زیادی به واقعیت نزدیکند.

آثار سوزان باخه

وسایل آرایشی برلین/Berlin Cosmetics
Unico

Vectorbeautiesجاناتان بال/Jonathan Ball
جاناتان بال تصیو گر و طراح اوکراینی است که در چند زمینه ی مشخص طراحی می کند. سبک کاری او خاص است.
 
آخرین ویرایش:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
آثار جاناتان بال


طراحی کامپیوتری هیولا
انقراض پانداخرس در برابر انسان/Bear vs ManJay is Games Posterقبرستان قارچ/Mushroom Graveyard
رایان پوتنام/Ryan Putnam با نام هنری Rype
رایان پوتنم طراحی است که در کلرادو اسپرینگ ایالت کلرادو زندگی می کند. او یکی از طراحان برجسته و مشهور است سراسر زنگی خود مشغول طراحی بوده است. او فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی کلرادو در رشته ی هنرهای زیبا می باشد.

آثار رایان پوتنام


پارک آبی/Water Works ParkWiggle Wormشهر فضایی/Cosmic Cityکاراکترهای استوک/Stock Characters


 

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماتیو اسکیف/Matthew Skiff
ماتیو اسکیف طراحی اهل کلرادو است که در زیمنه ی طراحی تصاویر وکتور فعالیت می کند. او یکی از طراحان حرفه ای و ورزیده است که قادر است با ترکیب طرح های گرافیکی خود با مهارت های تصویرگری آثار هنری قدرتمندی خلق کند. او برندها و علایم تجاری زیادی برای تک پوش ها و لباس ها طراحی کرده است.

آثار ماتیو اسکیف


Zombie Liquoriceدسیسه ی سایه/The Shadow Conspiracy
I Wrestled A Bear Onceمن ستاره ها را دیدمیی یینگ لو/Yiying Lu خانم یی یینگ لو در شهر سیدنی استرالیا زندگی می کند. او در شهر شانگهای چین متولد شده است و در زمره ی طراحان بی پروایی است که طراح ها و تصاویر زیبا و جذابی خلق کرده است. او یکی از مدرسین طراحی در دانشگاه فنی سیدنی می باشد. رویای او این است که بتواند شکل فعلی لوگوی Google را به از نو طراحی کند.

آثار یی یینگ لو


Fail WhaleSerendipity
جغد شوم/Foul Owlپرندگان/Birdsیوکی میاموتو/Yukio Miyamoto
یوکی میاموتو از ابتدا، طراحی های خود را در نرم افزار Adobe Illustrator انجام داده است. کارها و آثار او در تعدادی از کتب طراحی به نمایش گذاشته شده است. همچنین او به کار تدریس طراحی در فضای ویندوز و مک نیز مشغول است.

آثار یوکی میاموتو


ادوات موسیقی/Musical InstrumentCamera/دوربین

ماشین/Carمایکل هلد/Michael Heald
مایکل هلد یکی از طراحان پر هیجان، احساسی و حرفه ای کشور اوکراین است. احساس و علاقه ی واقعی او به کار طراحی، ابتکار و نوآوری از رموز موفقیت استودیوی طراحی او است.

آثار مایکل هلد


معدن چیان ارکول/Orekol Miners
فرمانروای سنگ/Stone SkipperStats EnvyThe Creative Unity Book
هیولا/The Monsterاردک اسیر/Bondage DuckPuffr

 

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
روبنس کانتونی/Rubens Cantuni
روبنس کانتونی طراحی اهل ایتالیا با مدرک طراحی صنعتی می باشد. او اخیرا به عنوان سرپرست بخش هنری یک موسسه مشغول به کار است البته بیشتر در آمد او از طریق طراحی هایی است که به طور اختصاصی می پذیرد.

آثار روبنس کانتونی


Le Desordre, c'est moiدزدی/HeistEconomy is a robbery
من LDN را دوست دارم/ I Love LDN
Sascha Preuß
این طراح آلمانی به طور اختصاصی و به تنهایی، و با نام هنری Bubblefriends کار می کند. شهرت او در خلق کاراکترهای جذاب و تصاویر وکتور رنگی می باشد.

آثار Sascha Preuß


دوست رنگین کمان/Rainbowfriendغیر منتظره/Unexpected
Vectorguruکریسمس/Weihnachten
IcecreamfriendsX Masسینمای ذرت بو داده/Popcorn Cinema
جف فاینلی/Jeff Finley
جف فاینلی طراحی از اهالی شهر Cleveland ایالت اهیو می باشد. او ریاست یک موسسه ی طراحی به نام Go Media را به عهده دارد. عمده غعالیت این مرکز تصویرگری، طراحی گرافیکی و طراحی سه بعدی است.

آثار جف فاینلی


Calibanآبنبات های پی تی اس/Pts Candy
Fest7حلیم غدبین/Halim Ghodbane
حلیم غدبین یکی از طراحان معروف الجزایری است. شما می توانید آثار زیبای او را مشاهده کنید.

آثار حلیم غدبین


LoshaCitroen C6BB3X 

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
رود هانت/Rod Hunt
رود هانت یکی از طراحان و هنرمندان انگلیسی است که شهرت زیادی در کارهای تصویر گری، مناظر طبیعی پر جزییات، طراحی، تبلیغات و مطبوعات و رسانه دارد و در همه ی زمینه ها از طراحی جلد کتاب گرفته تا آگهی های تبلیغاتی فعالیت دارد. او همچنین یکی از دست اندکاران چاپ کتاب پر فروش "Where's Stig?" (استیگ کجاست؟) است که توسط انتشارات کتاب BBC منتشر شده است.


آثار رود هانت


زیردریایی ماهی/Fishy Sub
توکیو/Tokyoبستی داغ/Hot Ice CreamsZombie Apocalypse


 
بالا