[گرافیک] - آثار هنری دیجیتالی جولیو دیلون Julie Dillon

marybel

عضو جدید
[h=1]Julie Dillon[/h][h=1]آثار هنری دیجیتالی جولیو دیلون[/h][h=1][/h]
امروز چند نمونه بسیار زیبا از آثار هنری دیجیتالی یک هنرمند کالیفرنیایی به نام Julie Dillon را برای شما به نمایش گذاشته ایم. هنر سورئال این هنرمند حاوی ترکیب رنگ عمیق و باورنکردنی است که چشم هر بیننده را به خود جلب می کند. امیدوارم از دیدن این مجموعه لذت ببرید.​
این اقتباس از آلیس در سرزمین عجایب یک نقاشی جذاب و پویا است که بیننده را به مرکز اندوه داستان می کشد.
شما می توانید قد و قامت شیر و اسب شاخدار را به معنای واقعی در سری دوم آلیس در سرزمین عجایب احساس کنید.
هنرمند به خوبی توانسته قورباغه را به گونه ای نقاشی کند ککه زنده به نظر برسد و این به دلیل استفاده از ترکیب رنگی سات که در نقاشی به کار رفته است.
Honeycomb یک نقاشی سورئال است که جزییات پارچه به طور شگفت انگیزی نقاشی شده است همچنین آیتم های جذاب پشت صحنه به زیبایی به تصویر کشیده شده است.
این نقاشی رنگارنگ برنده مقام اول مسابقه art.com شده است. مطمئنا با دیدن این نقاشی زبان به تحسین پترن یا الگوی نقاشی و تاثیر قدرتمند دایره ای ترکیب خواهید گشود. این تکنیک باعث زنده تر شدن اثر می شود.
توجه کنید جولی چگونه توانسته درک عمیقی از زمینه، زمینه میانی و پس زمینه را برای بیننده ایجاد کند.
Exodus یک کاور آلبوم علمی تخیلی انفجاری از یک حمله بسیار بزرگ به یک شهر است.
Migration دارای یک حس فوق العاده ترسناک است که با حس حرکت همراه است. توجه جولی به نورپردازی و ترکیب نقاشی خلق کرده است که بیننده را با وجود حس ناراحت کننده ای که به دست می آورد مجذوب خود می کند.
Penitence یکی دیگر از نقاشی هایی است که حس پیچیدگی محیط را القا می کند. رنگ های پر شدت و پر رنگ، مثل رنگ های تیره، فشار جو را بیشتر می کند.


این نقاشی سورئال برجسته یکی دیگر از قطعات رنگی پر از جزییات زیبا است که این هنرمند به زیبایی طراحی کرده است.Surface
Surface من را به یاد فیلم های ترسناک فضایی می اندازد که همگی ما را دچار یک حس وحشت و نا امنی می کند.Artificial Dream یک نقاشی جذاب است که در آن به خوبی به جزییات و ساختار مکانیکی قطعات توجه شده است.این نقاشی دوست داشتنی جلد یک کتاب است که نویسنده آن Andrea K Höst می باشد. در این اثر هم جولی از عناصر پس زمینه غفلت نکرده و یک صحنه فریبنده دور تا دور طرح ایجاد کرده است.
مهارت جولی در ترکیب عناصر از طریق طراحی جلد آلبوم Metazoa به خوبی مشخص شده است.این نقاشی سورئال برجسته آخرین نقاشی جولی در سال 2011 است.
 
بالا