کنگره گیاهپزشکی - شیراز

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
گزارش بیستمین کنگره گیاهپزشکی در دانشگاه شیراز
حال و هوای روز های قبل از کنگره :
ایمیل های متعدد و ثانیه به ثانیه از طرف کنگره و اطلاع رسانی دقیق حتی در مورد هزینه تاکسی از ترمینال و فرودگاه به محل برگزاری و پاسخگو بودن شبانه روزی تلفن های کمیته اجرایی ؛ همه همه ؛ این تصور در اکثر افراد ایجاد کرده بود که بیستمین کنگره گیاهپزشکی بهترین و با نظم ترین کنگره سال های اخیر خواهد بود به خصوص که در دانشگاه پر اسم و رسمی به نام دانشگاه شیراز برگزارد میشود .
روز افتتاحیه:
بیشتر سخرانی ها معطوف به قضیه کمبود بودجه شد و اینکه هیچ ارگان و سازمانی حاضر به کمک مالی نشده است و از همون موقع بود که در ذهن اکثر افراد کمبود بودجه با تبدیل شدن کیف های چرمی به کلاسور وتبدیل شدن کتاب خلاصه مقالات به سی دی, شکل گرفت . در صورتی که واقعیت بیش از آن چیزی بود که همه ما فکر میکردیم . حتی برنامه سخرانی ها و ارائه پوستر (حشره , بیماری , علف هرز و کنه ) جدا کرده بودند تا کمتر برگه چاپ و کاغذ مصرف کنند و علاوه بر این تعداد ژتون های فروخته شده با تعداد غذا همخوانی نداشت , کم نبودن بچه هایی که حداقل یک وعده غذایی را با نان و پنیر سپری کردن و در جواب با اینکه یک ربع از توزیع غذا گذشته بود کلمه "دیر امدین" شنیدن !!
روز های بعدی :
هر روز که میگذشت همه بچه ها کمبود بودجه با تمام جانشان حس میکردن ولی چیزی که بیشتر از این , همه را اذیت میکرد این بود که مدیریت درست و دقیق نداشتند . و در برابر همه بی نطمی ها ما چیزی به جز شرمنده و معذرت میخواهیم از کمیته اجرایی نشنیدیم .
به هر حال با همه این بی نظمی ها و کمبود بودجه ها ؛ بیستمین کنگره گیاهپزشکی برگزار شد در حالی که کیفیت مطلوبی از نظر ارائه مقالات نداشتیم و چیزی که تاسف من را بشخصه زیاد میکند دیدن مقالاتی از اساتید که هیچ جنبه تحقیقاتی نداشت و بیشتر شبیه یک جمع اوری مطلب ساده بود !!! از استادی که به عنوان اعضا پنل شناخته میشد همچین مقاله ای واقعا بعید بود البته در کنار این همه ناراضیتی باید عرض کنم از دانشجویان ارشد چند تا مقاله خیلی خیلی خوبی من مشاهده کردم که واقعا به عوض شدن دیدم و اطلاعاتم کمک کردند.
بماند مقالاتی از همین بچه ها ارشد که فقط جنبه تحقیقاتی به محض داشت برای رزومه کاری و قابل اجرا نبود !!

اختتامیه :
من نبودم دیگه !! هر کی بود بیاد بگه چه خبر بود....

آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

چقدر عصبانی هستید مهندس الهام :)

من از کنگره 1379 دانشگاه صنعتی اصفهان تعریف کنم شاید آرووم بشید

خیلی خوش گذشت تا صبح تو خوابگاه سروصدا میکردیم مرتب می اومدن میگفتن بچه های چمران بسه دیگه شلوغ کاری

محل برگزاری سخنرانی ها هم خیلی خوب بود

پذیرایی عالی بود

ولی یادمه همون موقع هم کمبود بودجه رو مطرح کردند

البته کیف چرمی وخلاصه مقالات چاپ شده که اینقدر بزرگ وسنگینه که هنوز برای جا دادنش تو کتابخونه ام مشکل دارم

آشنایی با اساتیدی که فقط اسمشونو تو ی کتابها دیده بودیم خیلی هیجان داشت

تنها چیزی که یادم نیست سخنرانی هایی که شرکت کردم چون زیادمتوجه نمیشدم

البته تمام سخنرانی های اساتید خودم رو شرکت کردم

جاهای تفریحی ودیدنی اصفهان رو هم کامل گشتیم وکلی سوغاتی خریدیم

خلاصه عالی بود:gol:

aboozar esmaili

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش بیستمین کنگره گیاهپزشکی در دانشگاه شیراز
حال و هوای روز های قبل از کنگره :
ایمیل های متعدد و ثانیه به ثانیه از طرف کنگره و اطلاع رسانی دقیق حتی در مورد هزینه تاکسی از ترمینال و فرودگاه به محل برگزاری و پاسخگو بودن شبانه روزی تلفن های کمیته اجرایی ؛ همه همه ؛ این تصور در اکثر افراد ایجاد کرده بود که بیستمین کنگره گیاهپزشکی بهترین و با نظم ترین کنگره سال های اخیر خواهد بود به خصوص که در دانشگاه پر اسم و رسمی به نام دانشگاه شیراز برگزارد میشود .
روز افتتاحیه:
بیشتر سخرانی ها معطوف به قضیه کمبود بودجه شد و اینکه هیچ ارگان و سازمانی حاضر به کمک مالی نشده است و از همون موقع بود که در ذهن اکثر افراد کمبود بودجه با تبدیل شدن کیف های چرمی به کلاسور وتبدیل شدن کتاب خلاصه مقالات به سی دی, شکل گرفت . در صورتی که واقعیت بیش از آن چیزی بود که همه ما فکر میکردیم . حتی برنامه سخرانی ها و ارائه پوستر (حشره , بیماری , علف هرز و کنه ) جدا کرده بودند تا کمتر برگه چاپ و کاغذ مصرف کنند و علاوه بر این تعداد ژتون های فروخته شده با تعداد غذا همخوانی نداشت , کم نبودن بچه هایی که حداقل یک وعده غذایی را با نان و پنیر سپری کردن و در جواب با اینکه یک ربع از توزیع غذا گذشته بود کلمه "دیر امدین" شنیدن !!
روز های بعدی :
هر روز که میگذشت همه بچه ها کمبود بودجه با تمام جانشان حس میکردن ولی چیزی که بیشتر از این , همه را اذیت میکرد این بود که مدیریت درست و دقیق نداشتند . و در برابر همه بی نطمی ها ما چیزی به جز شرمنده و معذرت میخواهیم از کمیته اجرایی نشنیدیم .
به هر حال با همه این بی نظمی ها و کمبود بودجه ها ؛ بیستمین کنگره گیاهپزشکی برگزار شد در حالی که کیفیت مطلوبی از نظر ارائه مقالات نداشتیم و چیزی که تاسف من را بشخصه زیاد میکند دیدن مقالاتی از اساتید که هیچ جنبه تحقیقاتی نداشت و بیشتر شبیه یک جمع اوری مطلب ساده بود !!! از استادی که به عنوان اعضا پنل شناخته میشد همچین مقاله ای واقعا بعید بود البته در کنار این همه ناراضیتی باید عرض کنم از دانشجویان ارشد چند تا مقاله خیلی خیلی خوبی من مشاهده کردم که واقعا به عوض شدن دیدم و اطلاعاتم کمک کردند.
بماند مقالاتی از همین بچه ها ارشد که فقط جنبه تحقیقاتی به محض داشت برای رزومه کاری و قابل اجرا نبود !!

اختتامیه :
من نبودم دیگه !! هر کی بود بیاد بگه چه خبر بود....
حالا کی از شما گزارش خواست! البته شما چون اولین همایشه که شرکت میکنید باید هم اینجوری بگید، چون تجربه همایش های قبلی را ندارید. یادمه کنگره نوزدهم که توی تهران برگزار میشد خیلی خیلی از این افتضاح تر بود. البته یک مقداریش طبیعیه چون برگزاری کنگره با این همه ارائه مقاله واقعا مشکله. بازهم خداراشکر که توی اصفهان نبود وگرنه همه از گشنگی میمردیم!!!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
منم اولین باری که رفتم کنگره اصفهان بود، یه اکیپ کامل از طرف دانشگاه گسیل شدیم به سمت دانشگاه صنعتی اصفهان، خیلی خوش گذشت، تغذیه و پذیراییش خیلی عالی بود، خوابگاهش هم برای یکی مث من که تا حالا خوابگاه ندیده بودم خیلی باحال بود! البته کیفش چرمی نبود، از همین کیف معمولیا بود ولی خوب بزرگ و جادار بود، نه مثل الان که یه پوشه پلاستیکی بدن و خلاص!
برای منم دیدن اساتید و بزرگان کشور که تا حالا فقط اسماشونو شنیده یا خونده بودیم واقعاً هیجان انگیز و ذوق انگیز بود، یادمه مثل آدم ندیده ها هی میرفتیم با این دکتر و اون دکتر عکس مینداختیم!
یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روزهای عمرم همین چهار روز بود!
کنگره بعدی که شرکت کردم کرمانشاه بود، چنتا از دوستان هم بودن، خوابگاه و غذای کنگره به خوبی اصفهان نبود. لای هر تیکه نونی که برمیداشتیم سه چهارتا سوسک آرد بود! یادش بخیر...!
همدان هم خودم تنها رفتم، با رخش صحراگرد عزیزم! دیگه ثبت نام نکرده بودم، شبا تو ماشین میخوابیدم و غذا رو از ساندویچی بیرون دانشگاه میخریدم، بد نبود... ولی تو این کنگره تونستم ارتباطهای خوبی با بعضی از بزرگان گیاهپزشکی کشور بگیرم.
تهران رو شرکت نکردم متاسفانه، با اینکه خیلی نزدیک بود ولی نتونستم برم! این آخری هم که دیگه نور علا نور بود!!

aboozar esmaili

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اولین باری که رفتم کنگره اصفهان بود، یه اکیپ کامل از طرف دانشگاه گسیل شدیم به سمت دانشگاه صنعتی اصفهان، خیلی خوش گذشت، تغذیه و پذیراییش خیلی عالی بود، خوابگاهش هم برای یکی مث من که تا حالا خوابگاه ندیده بودم خیلی باحال بود! البته کیفش چرمی نبود، از همین کیف معمولیا بود ولی خوب بزرگ و جادار بود، نه مثل الان که یه پوشه پلاستیکی بدن و خلاص!
برای منم دیدن اساتید و بزرگان کشور که تا حالا فقط اسماشونو شنیده یا خونده بودیم واقعاً هیجان انگیز و ذوق انگیز بود، یادمه مثل آدم ندیده ها هی میرفتیم با این دکتر و اون دکتر عکس مینداختیم!
کنگره بعدی که شرکت کردم کرمانشاه بود، چنتا از دوستان هم بودن، خوابگاه و غذای کنگره به خوبی اصفهان نبود. لای هر تیکه نونی که برمیداشتیم سه چهارتا سوسک آرد بود! یادش بخیر...!
همدان هم خودم تنها رفتم، با رخش صحراگرد عزیزم! دیگه ثبت نام نکرده بودم، شبا تو ماشین میخوابیدم و غذا رو از ساندویچی بیرون دانشگاه میخریدم، بد نبود... ولی تو این کنگره تونستم ارتباطهای خوبی با بعضی از بزرگان گیاهپزشکی کشور بگیرم.
تهران رو شرکت نکردم متاسفانه، با اینکه خیلی نزدیک بود ولی نتونستم برم! این آخری هم که دیگه نور علا نور بود!!
پس اسم شما را باید مرد کنگره ای نامید چون توی 4 تا کنگره شرکت کردی! رضا کنگره ای اسم جدید مبارک...

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام

چقدر عصبانی هستید مهندس الهام :)

من از کنگره 1379 دانشگاه صنعتی اصفهان تعریف کنم شاید آرووم بشید

خیلی خوش گذشت تا صبح تو خوابگاه سروصدا میکردیم مرتب می اومدن میگفتن بچه های چمران بسه دیگه شلوغ کاری

محل برگزاری سخنرانی ها هم خیلی خوب بود

پذیرایی عالی بود

ولی یادمه همون موقع هم کمبود بودجه رو مطرح کردند

البته کیف چرمی وخلاصه مقالات چاپ شده که اینقدر بزرگ وسنگینه که هنوز برای جا دادنش تو کتابخونه ام مشکل دارم

آشنایی با اساتیدی که فقط اسمشونو تو ی کتابها دیده بودیم خیلی هیجان داشت

تنها چیزی که یادم نیست سخنرانی هایی که شرکت کردم چون زیادمتوجه نمیشدم

البته تمام سخنرانی های اساتید خودم رو شرکت کردم

جاهای تفریحی ودیدنی اصفهان رو هم کامل گشتیم وکلی سوغاتی خریدیم

خلاصه عالی بود:gol:

من عصبانی نیستم !!! عدد خان هویت مخفی !!! فقط با دید انتقادی حرف زدم اونم در جهت بهبود کنگره های بعدی !! شاید کمیته اجرایی سال بعد بشنوند و دیگه این وضع تکرار نشه !!! و البته باید عرض کنم من اونجا با خیلی ها هم صحبت شد و جالب بود همه اون افراد با اینکه با اصفهانی جماعت خیلی خیلی بد بودن ولی از کنگره که تو اصفهان بود خیلی تعریف میکردن !!!

و حرف های من مطابق بود با واقعیت ها میتوانید از همه بپرسید !! و باید بگم تصور من یک چیز دیگه ای بود !! تجربه ی خوبی بود که بفهمم کنگره به این بزرگی در اصل پوچ !!! چرا که تازه اونجا فهمیدم خیلی راحت میتونستم مقاله بدم !! حتی با اکیپ از بچه های هم سن و سن سال و هم ترم خودم تو دانشگاه شهرکرد اشنا شدم که به تشویق یکی از اساتیدشون همه مقاله جمع اوری مطلب داده بودن !!!

حالا کی از شما گزارش خواست! البته شما چون اولین همایشه که شرکت میکنید باید هم اینجوری بگید، چون تجربه همایش های قبلی را ندارید. یادمه کنگره نوزدهم که توی تهران برگزار میشد خیلی خیلی از این افتضاح تر بود. البته یک مقداریش طبیعیه چون برگزاری کنگره با این همه ارائه مقاله واقعا مشکله. بازهم خداراشکر که توی اصفهان نبود وگرنه همه از گشنگی میمردیم!!!

خودم احساس مسئولیت کردم که گزارش بدم !! بعد چرا تازگی ها اینطوری با من حرف میزنین :cry:

یک تجربه بزرگ دیگم که پیدا کردم بیشتر مردوم شهرهای مختلف با اصفهانی ها خیلی خیلی بد هستند نمیدونم چرا !!!

تنها فرد اصفهانی دوست !!! باید تو رکود های گینس ثبت بشه !! واقعا عجیب

بعد یک چیز دیگم باید بگم !! همین چند وقت پیش ما همایش ایده های نو در کشاورزی تو دانشگاهمون برگزار کردیم که من تمام کار های این کنگره با همایش خودمون مقایسه میکردم !!

پذیرش یک سالن بود که دور تا دورش جوابگو بودن بچه ها نه یک میز دراز که جلوش به اندازه یک نفر فقط جا باشه و من بشخصه تو اون شلوغی تا امدم ثبت نام کنم پام زخمی شده از ساک های بچه !!!!
محل برگزاری سخرانی و پوستر و افتتاحیه و ناهار همش تو ساختمان امیرکبیر بود نه افتحاییه یک سر شهر , غذا خوری بالا قله کوه , اختتامیه یکجا دیگه و.....
کیف چرمی به اضافه خلاصه مقالات حتی به افرادی که ثبت نام نکرده بودن دادن چون اونقدر زیاد بود که اضافه امده بود !!!
ناهار سر میز های مجلسی بسیار شیک سرو میشد !!! من فقط میز هاش دیدم در مورد کیفیت غذا نمیتونم حرفی بزنم!!!
تمام مدارک همایش تو قاب های خاتم تحویل دادیم نه رو کاغذ های کوچک که هر لحظه امکان از بین رفتن و یا فاقد اعتبارشون وجود داره !!!
البته قبول دارم یکم مدیریت مشکل داشت اونم روز های اخر !!! ولی انصافا بازم قابل تحملتر بود !!!

پس اسم شما را باید مرد کنگره ای نامید چون توی 4 تا کنگره شرکت کردی! رضا کنگره ای اسم جدید مبارک...

اقای مهندس !!! 3تا نه 4 تا !!!! بعد من با افرادی برخورد کردم که 6 تا کنگره ای بودن !!! هنوز فیتو عقب تا بشه مرد کنگره !!!

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهامی خوبی رسیدن بخیر
من میدونستم اوضاع چه خبره گلم
همیشه کمبود بودجه میگن دارن نصفشو میخورن!!! استغفرالله چی گفتم
ولی یه همایش گیاهان دارویی بود بین المللی بابا بود ببین ... بعد هزینه ثبت نام در حد 300 تا 400 تومن بود کم نبود که ...
چند تا مهمان خارجی داشتند روز اول بردنشون هتل پارس نمیدونم چند ستاره است ولی خوب تو شیراز الان این هتل خوبش هست روز بعد بخاطر کمبود بودجه بردنشون یه جا دیگه .... از این بدتر ... ابروریزیی بود
بعدش روزهای اخر دیگه توی سالن همایش تعداد کم میشد خودمون میرفتیم مینشسیم تا سالن پر شه
یکی از دانشجوهای ارشد از جیب خودش یه جاهای دیگه پول میداد برای پذیرایی ساعت 4 عصر!!
ولی کیف و تندیس و خاتم از این چیزا داشتند ها!!
ولی با این وجود باز من هنوز کنگره شرکت میکنم خوب یا بدش و از ان به بعد هم توقعی ندارم ازشون... من استفاده خودم را میبرم... بذار تو عمرمون سختی که زیاد کشیدیم!!! این دو روز کنگره هم روش!
بهترین همایشی هم که رفتم واقعا خوب و با برنامه پیش رفته بودند همایش فناوری های نوین در کشاورزی دانشگاه زنجان بود

eliot -esf

کاربر ممتاز
الهامی خوبی رسیدن بخیر
من میدونستم اوضاع چه خبره گلم
همیشه کمبود بودجه میگن دارن نصفشو میخورن!!! استغفرالله چی گفتم
ولی یه همایش گیاهان دارویی بود بین المللی بابا بود ببین ... بعد هزینه ثبت نام در حد 300 تا 400 تومن بود کم نبود که ...
چند تا مهمان خارجی داشتند روز اول بردنشون هتل پارس نمیدونم چند ستاره است ولی خوب تو شیراز الان این هتل خوبش هست روز بعد بخاطر کمبود بودجه بردنشون یه جا دیگه .... از این بدتر ... ابروریزیی بود
بعدش روزهای اخر دیگه توی سالن همایش تعداد کم میشد خودمون میرفتیم مینشسیم تا سالن پر شه
یکی از دانشجوهای ارشد از جیب خودش یه جاهای دیگه پول میداد برای پذیرایی ساعت 4 عصر!!
ولی کیف و تندیس و خاتم از این چیزا داشتند ها!!
ولی با این وجود باز من هنوز کنگره شرکت میکنم خوب یا بدش و از ان به بعد هم توقعی ندارم ازشون... من استفاده خودم را میبرم... بذار تو عمرمون سختی که زیاد کشیدیم!!! این دو روز کنگره هم روش!
بهترین همایشی هم که رفتم واقعا خوب و با برنامه پیش رفته بودند همایش فناوری های نوین در کشاورزی دانشگاه زنجان بود

من مخالف حرف هات نیستم !! قبول دارم !! مدیریت این جمعیت خیلی سخته و علاوه بر این با این تورم ها کمبود بودجه یک چیز منطقیه !!
ولی از دانشگاه شیراز با اون همه امکانات واقعا بعید بود !!! و جالب تر از این هم اینه که اصلا نمیتونستن قبول کنند !! نمونه عینیش دارین میبنید !!!
من دیگه حرفی نمیزنم فقط خودتون به این اطلاعیه که الان از طرف کنگره به دست من رسید توجه کنید ......
Capture.jpg

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهام خانومی
من 4 سال دانشگاه شیراز درس خواندم
این دانشگاه مثل تبل تو خالی هست و هیچی نداره....

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبحالتون که 4تا همایش هم رفتین ..
بعضی وقتا سعی کنین چشمتون و رو خیلی چیزا ببندین و فکرتون و رو اوون مطالبی که میشه بدست اورد متمرکز کنین.
( و به این فکر کنین که خیلی ها هم نمیتونن شرکت کنن و استفاده کنن )

eliot -esf

کاربر ممتاز
الهام خانومی
من 4 سال دانشگاه شیراز درس خواندم
این دانشگاه مثل تبل تو خالی هست و هیچی نداره....

هی روزگار !!!

حرفات مشکی داره میشه نارون جونم !! حالا میان ... بارونت میکنند !!! بهتر به رو خودمون نیاریم دیگه !!!

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبحالتون که 4تا همایش هم رفتین ..
بعضی وقتا سعی کنین چشمتون و رو خیلی چیزا ببندین و فکرتون و رو اوون مطالبی که میشه بدست اورد متمرکز کنین.
( و به این فکر کنین که خیلی ها هم نمیتونن شرکت کنن و استفاده کنن )

کاملا با حرفتون موافقم
فقط به فکر هدفی که برای شرکت در همایش داشتین باشید و بدست اوردن یه سری مطالب و حتی اشنا شدن با دوست های همه رشته خودتون که بعد میتونی با هم کار کنید
من الان چند تا دوست خیلی خوب از همایش های که شرکت کردم دارم... دو سه تا از بچه های باشگاه هم دیدم

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی روزگار !!!

حرفات مشکی داره میشه نارون جونم !! حالا میان ... بارونت میکنند !!! بهتر به رو خودمون نیاریم دیگه !!!

میگم پس بذار پاکشون کنم!!!
البته صدر درصد هم بد نیست ها!!! الان سه تا از استادهای دانشگاه باهشون در ارتباطم و خیلی خوب و محترمن... و من خیلی استفاده بردم از شاگردی باهشون.... هر جایی که فکرش کنی یه سری ایراد داره یه سری خوبی ها

ولی الهام جون برای ارشد حسابی بخون برو صنعتی اصفهان... من عاشق انجا هستم... خیلی استادهاش خوبن...

eliot -esf

کاربر ممتاز
میگم پس بذار پاکشون کنم!!!
البته صدر درصد هم بد نیست ها!!! الان سه تا از استادهای دانشگاه باهشون در ارتباطم و خیلی خوب و محترمن... و من خیلی استفاده بردم از شاگردی باهشون.... هر جایی که فکرش کنی یه سری ایراد داره یه سری خوبی ها

ولی الهام جون برای ارشد حسابی بخون برو صنعتی اصفهان... من عاشق انجا هستم... خیلی استادهاش خوبن...

نه بابا تا این حد دیگه پاک و.. ;)
استاد هاش نیدونم خوبن اند برا گیاهپزشکی یانه !!!
ولی خیلی منم از صنعتی خوشم نمیاد !! دانشگاه ارواح و همه افسرده اند !! ادم دق میکنه !!!
حالا تو اون موقع خدابزرگه !!!
برام دعا کن !!

یک چیزی باید اضافه کنم !!! رفتن این طور کنگره ها تجربه علمی , فرهنگی و اجتماعی خیلی خیلی خوبیه !!! من بشخصه چیز های خوبی یاد گرفتم علاوه بر حشره ها , نحوه زندگی تهنایی یاد گرفتم و دوست های خیلی خیلی خوبیم پیدا کردم که حتی یکیش از این تجربه ها ارزش رفتن داشت !!!

eliot -esf

کاربر ممتاز
داشتم عکس های کنگره سایت انجمن حشره شناسی میدیم که ....
فیتو.jpg فیتو متفکر:D این سخرانی بدون من رفته بوده !!! حیف شد من نیسم تو هیچ عکسی!!!

Phyto

مدیر تالار
داشتم عکس های کنگره سایت انجمن حشره شناسی میدیم که ....
مشاهده پیوست 112565 فیتو متفکر:D این سخرانی بدون من رفته بوده !!! حیف شد من نیسم تو هیچ عکسی!!!

:biggrin: از این زاویه چجوری منو شناختی؟!

به نظر من حضور تو این جور برنامه ها بخصوص برای اولین یا حتی دومین بار خیلی مفیده، حتی اگه برنامه خاصی نداشته باشی! ولی از این به بعدش دیگه باید با برنامه و هدفمند شرکت کنی...!

eliot -esf

کاربر ممتاز
:biggrin: از این زاویه چجوری منو شناختی؟!

به نظر من حضور تو این جور برنامه ها بخصوص برای اولین یا حتی دومین بار خیلی مفیده، حتی اگه برنامه خاصی نداشته باشی! ولی از این به بعدش دیگه باید با برنامه و هدفمند شرکت کنی...!
به راحتی :Dدیگه فیتو شناس شدم !!!
اتفاقا برنامه دارم !! برنامه ای که مث توپ تو کل دنیا صدا میکنه !! ها ها ها

eliot -esf

کاربر ممتاز
اطلاعیه جدید کنگره با عنوان بازم پول بدید دلمون برا پول هاتون تنگ شده :D.....
کتاب خلاصه مقال&#1.jpg

eliot -esf

کاربر ممتاز
در ادامه این اطلاعیه امده است .....آدامه.jpg یعنی عکس من هم می گذارن !!؟!؟؟! :w05:

eliot -esf

کاربر ممتاز
سی دی خلاصه مقاله های حشره رو داری؟

اری !!! اری !!! الحمدلله سالم نیز میباشد :D بالاخره یک عکس پیدا کردم از کنگره که خودم توش باشم ....
IMG_4435_458.jpg اگه منو پیدا کردیم ؟؟!؟! :)(فیتو تو نگی هااا !! اگه گفتی دیگه باهات قهرم میکنم !!! )

Phyto

مدیر تالار
دانلود کتاب های بیستمین کنگره گیاهپزشکی

دانلود کتاب های بیستمین کنگره گیاهپزشکی

دانلود کتاب های بیستمین کنگره گیاهپزشکی (حشره شناسی و بیماری شناسی گیاهی)

بیستمین کنگره گیاهپزشکی کشور در تاریخ 4 تا 7 شهریور ماه در دانشگاه شیراز به گونه ای برگزار شد که بیش از 1500 نفر از محققین، استادان و دانشجویان در این کنگره شرکت کردند. کتاب های بیستمین کنگره گیاهپزشکی شامل دو جلد کتاب که جلد اول شامل مباحث حشره شناسی، کنه شناسی و جانورشناسی و جلد دوم شامل مباحث بیماری شناسی گیاهی و علف های هرز می باشد.

هم اکنون فایل PDF این کتاب ها در اختیار شما دوستان قرار می گیرد.
این مطلب توسط وب سایت حشرات از منظر گیاهپزشکی به صورت رایگان در دسترس عموم قرار می گیرد و کپي برداري بدون ذکر منبع مجاز نمي باشد.

دانلود جلد اول- حشره شناسی و کنه شناسی (کلیک کنید)

دانلود جلد دوم بیماری شناسی گیاهی و علف های هرز (کلیک کنید)

eliot -esf

کاربر ممتاز
با ما تا کنگره بعدی بمانید ....http://www.20thippcshiraz.com/
:D
یک سایت که فعلا در حال حاضر فقط نظرسنجی فعال !!!در مورد نحوه برگزاری کنگره بیستم !!! و جالب اینجاست در حاضر بسیار بد بیشترین رای اورده !!!

20112

عضو جدید
سلام دوستان
من سی دی مقالات بیماری شناسیشو میخوام لطفا اگه کسی داره بگه؟

Zara1

عضو جدید
دوستان عزیز سلام.:gol:
با مطالعه ی کامل تاپیک، فهمیدم همه قبل از برگزاری کنگره وقبل از رفتن ب شیراز کلی ذهنیت مثبت و خوب و قشنگ و... داشتن.
تغییر موضع عمومی دوستان در زمان بعد از برگزاری کنگره شدیدا محسوس ه؛ ولی در کل از ی بخشاییش همه راضی بودن و از بعضی جنبه ها دلگیر و...
از الان تا کنگره 21 گیاهپزشکی در ارومیه کلی زمان باقی مونده؛ منم به عنوان یه نفری که تو هیئت اجرایی این کنگره به احتمال زیاد هستم هدفم اینه که این کنگره خوب برگزار بشه.
یعنی هم به شما خوش بگذره هم به ما هم به گیاه پزشکی هم به ارومیه هم به همه مردم ایران هم به همه مردم دنیا هم به اهالی کهکشان راه شیری و الی آخر...!!!!!!!!
من خودم هیچ کدوم از کنگره قبلی ها نبودم و از شما میخوام نقاط ضعف و قوت کنگره های قبلی رو + انتقادات و پیشنهاداتتون رو راجع به کنگره 21 تو تاپیک کنگره 21 گیاه پزشکی مطرح کنید تا انشالله این یکی یکم بهتر برگزار بشه.

اینم تاپیک کنگره 21