کنکور ارشد آزاد

Atropatkan

عضو جدید
راستی امروز و فردا کنکور ارشد برگذار می شه.
نظرتون در این مورد چیه؟:gol:

Atropatkan

عضو جدید
سلام عزیزان
می بینم که نظری ندادند دوستان.

به گزارش از اخبار (دوستم) سوالات حقوق کمس سخت بوده.
حالا از فنی ها خبری ندارم.

در ضمن آمار جهت دوستانی که می خوان بدونن تو شهر های دیگه چند نفر شرکت کننده داشته.

برای رشته حقوق و جرم شناسی 1600 نفر-------> که 25 نفر قبول می شن.(شهر اردبیل دانشگاه آزاد)

بقیش رو هم فردا آمار از دوستام می گیرم.

برای گروه عمران دانشگاه تهران مرکز و جنوب رو فردا پس فردا میگم.

موفق باشید.:book:

somayeh_2

عضو جدید
من امتحان دادم رشته مکانیک ( طراحی کاربردی) سوالات فوق العاده راحت بودن که به خاطز سادگی سوالات ما قبول نمی شیم

اهواز 540 نفر شرکت کننده 20 تا می خوان

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم امتحان دادم سوالها خوب بود
از بين 350 نفر 15 تا ميگيرن فقط:D

Atropatkan

عضو جدید
منم امتحان دادم سوالها خوب بود
از بين 350 نفر 15 تا ميگيرن فقط:D

سلام دوست عزیز
اگه لطف کنید و آمار دقیق از رشته ای که دادید و کدوم شهر امتحان دادید ممنون می شم.

منظور من از این کار برای افرادی هستش که می خوان در مورد شهر و کد رشتشون یه آماری داشته باشند.

با تشکر:whistle:

Atropatkan

عضو جدید
با سلام

حدودا (بر حسب آمار دوستان)

آمار آزاد ارشد آب مهاباد--------> 500 نفر شرکت کننده 20 نفر قبولی (نوبت دوم هم دارد)

آمار آزاد ارشد سازه مهاباد ----------> 949 نفر شرکت کننده 20 نفر قبولی

آمار آزاد ارشد سازه شبستر ---------->750 نفر شرکت کننده 20 نفر قبولی (نوبت دوم هم دارد)

آمار آزاد ارشد سازه مراغه -----------> 800 نفر شرکت کننده 20 نفر قبولی

با آرزوی موفقیت شما عزیزان:book:

Atropatkan

عضو جدید
در ضمن دوستان یک آماری به من گفتند که برای دانشگاه آزاد ارومیه رشته ارشد آب را از ترم دوم می خوان بیارن.

دوستانی که ارشد آب دادند احتمال قبولیشون از این واحد هستش.

به امید حق:thumbsup:

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
اگه لطف کنید و آمار دقیق از رشته ای که دادید و کدوم شهر امتحان دادید ممنون می شم.

منظور من از این کار برای افرادی هستش که می خوان در مورد شهر و کد رشتشون یه آماری داشته باشند.

با تشکر:whistle:

تهران علوم و تحقیقات مهندسی پزشکی بیوالکتریک
خوبه داداش؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام.سئوال های رشته ی موادم خیلی اسون بود.به همین خاطر کسی قبول نمیشه.15 تا می خوان.تازه به این جمع دخترها را هم اضافه کنید

haddad1102000

عضو جدید
سلام دوستان.اینطوری که شما میگید نیست. البته من هم قبلا مثل شما فکر میکردم.دانشگاه آزاد در هر رشته مطمئن باشید 50 نفر رو میگیره.یکی از دوستان که فوق آمار میخونه (آزاد اهواز واحد علوم و تحقیقات) میگفت کلاسهای ما تا قبلا 15 نفر بودن ولی الان حدود 50 نفر هستن.اینو گفتم که نا امید نشین;)

shazde

عضو جدید
تو رو خدا یه خورده امید بدین !!!
این همه متقاضی !!!
قبولی سخت میشه!

shazde

عضو جدید
سلام دوستان.اینطوری که شما میگید نیست. البته من هم قبلا مثل شما فکر میکردم.دانشگاه آزاد در هر رشته مطمئن باشید 50 نفر رو میگیره.یکی از دوستان که فوق آمار میخونه (آزاد اهواز واحد علوم و تحقیقات) میگفت کلاسهای ما تا قبلا 15 نفر بودن ولی الان حدود 50 نفر هستن.اینو گفتم که نا امید نشین;)

خدا خیرت بده ننه !!!
داشتم سکته می کردم با این همه متقاضی !

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدا خیرت بده ایشالله داشتم سکته میکردم با این آماری که اینجا گفته بودن البته من کنکور معماری دارم و بوشهر م شرکت کردم ولی متاسفانه نمیدونم چند نفر ثبت نام کردن و چند نفر پذیرش داره

بالا