کنترل پروژه در خطوط لوله نفت با نرم افزار msp

llili64

عضو جدید
سلام دوستان. ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید

برای پروژه توپک رانی هوشمند خطوط لوله نفت باید گروه بندی انجام بدم (outline code تعریف کنم ). این پروژه شامل قسمتهای تدارکات(p) و اجرا (c) است.

outline code1 رو براساس گروه یا مسئول ( سیویل، مکانیک، مسئول خرید، کالامن، کارشناس ) تعریف کردم. outline 2 رو چه چیزایی میتونم تعریف کنم.

Al Pacino

عضو جدید
سلام دوستان. ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید

برای پروژه توپک رانی هوشمند خطوط لوله نفت باید گروه بندی انجام بدم (outline code تعریف کنم ). این پروژه شامل قسمتهای تدارکات(p) و اجرا (c) است.

outline code1 رو براساس گروه یا مسئول ( سیویل، مکانیک، مسئول خرید، کالامن، کارشناس ) تعریف کردم. outline 2 رو چه چیزایی میتونم تعریف کنم.

تقسیم بندی فعالیتها بر حسب داخلی و خارجی(Out Source) یا تقسیم بندی بر مبنای توزیع محل(Location) فعالیت هم برای خالی نبودن عریضه بد نیست!

llili64

عضو جدید
ممنون از پاسختون.
این پروژه ، یک پروژه کلاسی هست و بیشتر از 50 فعالیت ندارد، بنابراین خطوط لوله را تقسیم بندی نکردم یعنی مشخص نکردم توی کیلومتر چندم چه کارهایی باید انجام شه که بتونم براساس موقعیت محل گروه بندی کنم. تقسیم بندی فعالیتها برحسب داخلی و خارجی رو میشه توضیح بدید

Al Pacino

عضو جدید
ممنون از پاسختون.
این پروژه ، یک پروژه کلاسی هست و بیشتر از 50 فعالیت ندارد، بنابراین خطوط لوله را تقسیم بندی نکردم یعنی مشخص نکردم توی کیلومتر چندم چه کارهایی باید انجام شه که بتونم براساس موقعیت محل گروه بندی کنم. تقسیم بندی فعالیتها برحسب داخلی و خارجی رو میشه توضیح بدید
خب معمولا تو پروژه های بزرگ کل کار رو یه شرکت انجام نمیده، در نتیجه بعضی از امور Out Source میکنند یعنی به شرکتهایی که متخصص اون بخش هستند واگدار میشه.
ولی تو پروژه ای که شما در نظر داری فکر نمیکم به کار بیآد.

shokouhii

عضو جدید
سلام
بنده به یک پروژه نفت وگاز برای درس کنترل پروژه نیاز دارم,در صورت امکان پروژه تون رو آپلود کنید
با تشکر

بالا