کمک - کمک - به بهای یک عمر

Masoodvahid

عضو جدید
سلام
میشه دوستان لطف کنند بگند که مهندسی اپتیک لیزر بهتره یا عمران گرایش سازه - اگه ممکنه دلایلتون رو هم بگید .
شاعر می گه دوست آن است که گیرد دست دوست در ... . ... . در چی بود .
آهان در انتخاب رشته . خواهش می کنم کمکم کنید در ضمن من 10 روز بیشتر وقت ندارمها
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
با این که من لیزر و اپتیک را بهتر می دانم و بیشتر دوست دارم

اما و اما و اما و ....

لیزر و اپتیک مثل رشته مهندسی رباتیک ناشناخته است
به هر کس بگویی رشتم اپتیکه یا می خنده می گه شوخی می کنی یا باتعجب میگه همچین رشته ای وجود داره

از همه مهم تر علاقه است

اگر به هر دو علاقه داری یا به هرد علاقه نداری برو عمران چون شناخته شده است و بازار کار معین دارد

اما اگر به عمران علاقه نداری حتما برو اپتیک و منتظر شنیدن این حرف ها بازار کار نامشخص و ... باش خودت باید برای رشتت تبلیغ کنی سایت وبلاگ و انجمن تخصصی راه بیاندازی و ....

و در آخر جمله اصلی را تکرار می کنم که یادت نره

فقط علاقه مهمه

Masoodvahid

عضو جدید
ممنون

ممنون

خودم هم می دونم علاقه مهم ترین چیز تو انتخاب رشته است ولی خوب اینجا یه تفاوت وجود داره اونم اینکه عمران رو در دانشگاه آزاد نجف آباد قبول شدم و مهندسی اپتیک و لیزر را در دانشگاه مالک اشتر. خودم خیلی از عمران خوشم می آید و اولویتم هم تو انتخاب رشته عمران بود ولی حالا موندم که دولتی را به آزاد ترجیح بدم یا عمران را به اپتیک و لیزر . شما را به خدا راهنمائیم کنید که دیگه عقلم به جایی قد نمی ده. :que:

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
عمران را انتخاب کن

چون بیشتر علاقه داری وقتی مهندس عمران باشی کسی کاری نداره که در چه رشته ای درس خوندی

مواظب باش که پس از چند سال پشیمان نشی !

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم هم می دونم علاقه مهم ترین چیز تو انتخاب رشته است ولی خوب اینجا یه تفاوت وجود داره اونم اینکه عمران رو در دانشگاه آزاد نجف آباد قبول شدم و مهندسی اپتیک و لیزر را در دانشگاه مالک اشتر. خودم خیلی از عمران خوشم می آید و اولویتم هم تو انتخاب رشته عمران بود ولی حالا موندم که دولتی را به آزاد ترجیح بدم یا عمران را به اپتیک و لیزر . شما را به خدا راهنمائیم کنید که دیگه عقلم به جایی قد نمی ده. :que:

به نظر من هم عمران رو برو آینده کاریش بهتره و رشته ی شناخته شده تریه:).

فرهنگ

مدیر بازنشسته
منم میگم عمران چون اپتیک حالا حالاها تو ایران جا باز نمیکنه.
ولی علاقه ات رو در نظر بگیر.
موفق باشی.توکل بر خدا کن.

Masoodvahid

عضو جدید
بازم ممنونم از راهنمائیتون

بازم ممنونم از راهنمائیتون

از همتون به خاطر راهنمائی هایی که کردین ممنونم ولی آخه چه کنم که وسوسه تحصیل رایگان دست از سرم بر نمب داره آخه اپتیک لیزر تو دانشگاه دولتیه ولی عمران تو دانشگاه آزاد . حالا اگه کسی همچین تجربه ای داشته من را بی خبر نذاره. به خدا ثواب (صواب یا سواب ) داره.

Masoodvahid

عضو جدید
به به . اصلا تو که انگار رشته ات رو انتخاب کردی . جلوی رشته تو معرفی نامه ات نوشتی : مهندسی اپتیک و لیزر . پس دیگه چه کاریه این همه مردم رو سر کار گذاشتیم.

manage2

عضو جدید
به به . اصلا تو که انگار رشته ات رو انتخاب کردی . جلوی رشته تو معرفی نامه ات نوشتی : مهندسی اپتیک و لیزر . پس دیگه چه کاریه این همه مردم رو سر کار گذاشتیم.

نه هنوز که حتمی نشده .اما خوب برای ثبت نام تو سایت باید حتما یک رشته انتخاب می کردم ؛که اگه عمران را هم انتخاب می کردم باز همینطور فکر می کردی عمران را انتخاب کردم.
حالا بگو دیگه چه خبر؟؟؟:cool:

بالا