کمک دیوانه شدم! میخوام با کتیا آنالیز بگیرم کتیا پیغام میده...

benito

عضو جدید
:confused::que:کمک دیوانه شدم! میخوام با کتیا v5 R16 آنالیز بگیرم کتیا پیغام میده click ok to terminate ، چه من ok رو بزنم چه پنجره پیغام رو ببندم کتیا هم بسته میشه و طراحیم هم پاک میشه، من باید از این طرحم آنالیز بگیرم ولی هنوز نتونستم ، این برنامه کتیا مال کتاب مثلث نارنجیه،
اگه کسی میدونه ایراد از کجاست به من بگه خیلی ثواب میکنه!!!!!!!!
منتظر جوابم!!
مرسی!

smmoosavian

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوست عزیز
در مورد این پیغام باید بگم این مشکل از نصب کتیاست و هیچ جور هم نمیشه درستش کرد
یا باید ورژن جدید کتیا مثل R17 , R18 یا R19 رو نصب کنی ( این ورژن ها تفاوت زیادی با هم ندارن
غیر از امکانات جدید اضافه شده ) و یا اینکه ویندوز رو عوض کنی . پارامترهایی که در درست کار کردن
کتیا نقش دارند اینا هستن :

1- ویندوز (MRT بودن یا نبودن مسئله این است !!) کتیا روی ویندوز های انگلیسی که دست آقا محمدرضا بهشون نخورده بهتر جواب میده .

2- گروهی که نرم افزار را کرک می کند بعضی از نسخه ها خیلی خوب جواب می دن و بعضی نه
مثلاً من خودم دو نسخه از ورژن 19 رو دارم که یکیش مال شرکت " gerdoo " بود و یکی دیگه رو از
یکی از دوستام گرفتم که اونم خودش از دانشگاه مالک اشتر گرفته بود . البته اکثر نرم افزارها توسط گروه های روسی یا چینی هک می شن و ایرانی ها هم فقط از یکیشون خرید نمی کنن .

3- CATIA V5R19 مخصوص ویستا طراحی شده و البته هر نرم افزاری که روی ویستا جواب بده روی
ویندوز 7 هم جواب میده .  

نرم افزار کتیا برای تحلیل زیاد خوب نیست . بهتره به سراغ آباکوس برید . البته خوب یادگیری
آباکوس راحت نیست ولی از انسیس راحت تره !!

Prof.Eng

متخصص نرم افزار کتیا
این مشهور ترین پیغام خطای کتیا است و بخاطر اینکه پس از آن هیچ کاری نمی شود کرد و کتیا بسته می شود بسیاری شرکت داسو که مالک کتیاست را مسخره می کنند که پیغامی که هیچ توضیحی در مورد مشکل نمی دهد و پس از آن برنامه خاتمه پیدا می کند به چه دردی می خورد!
این پیغام بیشتر به خاطر عدم سازگاری سخت افزاری، عدم کشش سخت افزار بویژه کارت گرافیک و حافظه برای انجام عملیات مورد درخواست کتیا رخ می دهد.

در مورد شما که قصد انجام تحلیل را دارید احتمالا عدم سازگاری با پردازنده است.
پردازنده من amd است و من هم برای تحلیل قطعات دچار همین مشکل هستم و هیچ راه حلی برای آن پیدا نکردم.

Prof.Eng

متخصص نرم افزار کتیا
در ضمن این مشکل در تمامی نسخه های کتیا وجود دارد.

hooman_mah

عضو جدید
سلام دوست عزیز
تاریخ سیستمتو تغییر بده
چند سال ببر جلو و یا بیار عقب

بالا