کمک :باز نشدن فایل های که اسم آنها سبز است

ixabedi

کاربر فعال
من 7 ماه پیش ویندوزم را عوض کردم ویندوز هم xp بود بعد از این هر چه فایل دانلود کردم و یا فایل های که روی آنها کار می کردم نام فایل به رنگ سبز در می آمد نام پوشه هم به همین ترتیب به رنگ سبز در می آمد من اهمیتی ندادم تا امروز که ویندوز را عوض کردم و این بار روی فایلهای که اسم آنها به رنگ سبز بود هر چه کلیک می کنم باز نمی شود لطفا کمکم کنید باید چکار کنم ؟؟؟
یک تفاوت که بین این فایل های با اسم سبز با بقیه فایل هاوجود دارد اینه که وقتی روی فایلی که اسم آن به رنگ سبز است راست کلیک می کنم و رفتن به آدرس زیر general/advanc ed/ تب/propertice می روم گزینه encrypt contents to secure data تیک دار می باشه با برداشتن تیک این گزینه هنگام ok کردن پیغام خطا مبنی باز نشدن فایل میدهد

Farhad_Gulf

عضو جدید
این مشکل مربوط می‌شه به درگیریهای داخل ایران:warn:
متاسفانه ویندوز شما سیاسی بوده و طرف جنبش سبز و مثله دیگر سبز‌ها باهاشون مقابله شده:D
و این ویندوز جدید که نصب کردین بسیجی‌ بوده و ضد سبز:eek::surprised:

ixabedi

کاربر فعال
همه درایوهای کامپیوتر حالت NTFS می باشه
دوستان لطفا راه حل بدید
اطلاعاتم داره از بین میره

ixabedi

کاربر فعال

اینم عکس فایلها و پیام خطا هنگام باز شدن:cry::cry::cry:

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    28.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2.JPG
    2.JPG
    13.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
متاسفانه احتمال زیاد در ویندوز قبلی فایلهای شما encrypt شده و به اصطلاح رمزنگاری شده
و بدی این روش اینه که اگه ویندوز عوض بشه یا کاربر دیگه ای سعی کنه از اون اطلاعات استفاده کنه امکانش وجود نداره و این مورد برای امنیت بسیار بالای داده ها به کار می ره
لطفا احتیاط کنید و در مواقع غیر ضروری از این قابلیت استفاده نکنید...من نمی دونم دقیقا چطور می شه فایلها رو رمزگشایی کرد چون تا حالا روش خاصی برای این کار مشاهده نکردم
امیوارم شمکل شما علت دیگه ای داشته باشه

بالا