کلوپ طرفداران پرسپولیس

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس فردا تشکیل می‏شود
جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس فردا بعدازظهر (دوشنبه) در محل باشگاه تشکیل می‏شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این جلسه برای بررسی تاخیر و غیبت‏های چند بازیکن در تمرینات و چند دستور جلسه دیگر است.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تغییر ساعت دیدارهای هفته بیستم مسابقات لیگ برتر
پرسپولیس – ابومسلم؛ یکشنبه 21 بهمن، ساعت 45/15
تیم فوتبال پرسپولیس روز یکشنبه 21 بهمن ماه در ورزشگاه آزادی تهران از ساعت 45/15 در مقابل تیم ابومسلم مشهد صف آرایی خواهد کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پیرو اعلام برنامه دیدارهای هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر از سوی سازمان لیگ، پیش از این قرار بود 8 دیدار در ساعت 15 و تنها یک دیدار که بازی oooooo با مس کرمان بود در ساعت 17 برگزار شود که این برنامه زمانی، از سوی سازمان لیگ با تغییر روبرو شد. کلیه دیدارهای این هفته در ساعت 30/13 برگزار و تنها دیدار دو تیم پرسپولیس با ابومسلم در ساعت 45/15 برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ دیدار رفت تیمهای پرسپولیس و ابومسلم مشهد با نتیجه 3 بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسیده بود. تیم ابومسلم با تغییر سرمربی خود، در نیم فصل دوم، دو تیم مدعی قهرمانی یعنی صبا باتری و سپاهان را با شکست مواجه کرده است و در هفته سوم از دور برگشت در ورزشگاه آزادی تهران میهمان صدرنشین لیگ برتر خواهد بود. برنامه دیدارهای هفته بیستم به قرار زیر است:
جمعه 19/11/1386
برق شیراز – مقاومت سپاسی (ساعت 30/13) ورزشگاه حافظیه شیراز
صنعت نفت آبادان – پگاه گیلان (ساعت 30/13) ورزشگاه تختی آبادان
شیرین فراز کرمانشاه – ذوب آهن اصفهان (ساعت 30/13) ورزشگاه آزادی کرمانشاه
ملوان بندر انزلی – oooooo اهواز (ساعت 30/13) ورزشگاه تختی انزلی
صبا باتری – راه آهن (ساعت 30/13) ورزشگاه درخشان رباط کریم
سایپا – پاس همدان (ساعت 30/13) ورزشگاه انقلاب کرج
یکشنبه 21/11/1386
پرسپولیس – ابومسلم (ساعت 45/15) ورزشگاه آزادی تهران
سپاهان اصفهان – پیکان (ساعت 30/13) ورزشگاه نصیری یزد
مس کرمان –oooooooتهران (ساعت 30/13) ورزشگاه باهنر کرمان
|

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول كاشاني ما قهرماني كه بخواهد بعدا بگن 5 تا كم شد از سپاهان و شما قهرمان شديد نمي خواهيم البته من مطمئنم اختلاف امتياز ما با سپاهان در پايان فصل بيشتر از 5 امتياز هست پس خيلي فرق نمي كنه

ali3

عضو جدید
در واقع بايد بگي مس كرمان_000000 تهران جديدترين برنامه طنز تلوزيون(به دليل حركات نمايشي مربي محترمشون)

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
در واقع بايد بگي مس كرمان_000000 تهران جديدترين برنامه طنز تلوزيون(به دليل حركات نمايشي مربي محترمشون)

درود
اينو خوب اومدي علي اقا :w15::w40:

البته برنامه طنز به همراه خوشنت چون بازيكنانشون كه ديگه به عكاسها هم رحم نمي كنن بازيكنن ooooo بامشت زد تو صورت يه عكاس اين دفعه مجري صدا و سيمارو مي زنن :wallbash:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
كلا تيماً طنز تشريف دارن راستي به سايت خوش اومدي اميدوارم شما قوانين صفحه اول خونده باشي :child:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي خواهم بدونم خوندي يا نه ؟

بعدم اينقدر نگو مرسي تشكر بهتره :w27:

براي كساني كه براي تيم ما شايعه درست مي كنن ( تا كور شود .........................):w40:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تاپيك مخصوص پرسپوليسهاست اخرين اخبار از بازيكنان و مربيان، نتايج ، تمرينات ،عكس ها ، بازي ها و انچه به اين تيم مربوطه بيا ر اينجا لطفا فقط پرسپوليس ها بيان ورود استقلالي ها(------) ممنوع

چند قانون هم داره لطفا رعايت كنيد :

1- تيم ما اسمش پرسپوليس نه پيروزي ولي بعضي ها از دشمني اسم تيم مارو عوض كردن پس كسي نگه پيروزي

2- نوشتن كلمه پرسپوليس فقط با رنگ قرمز مجازه

3- لطفا فقط از پرسپوليس بگيد اصلا اسم تيم استقلال نياريد اگه مي خواهيد بگيد استقلال فقط لازم 6 تا نقطه بزاريد (......) كه نشونه 6تا گل تاريخي به اين تيمه

استقلال = ...... (پس ننويسيد استقلال )

4- ممكنه طرفداران ..... بيان تاپيك بدن لطفا اصلا جواب نديد و توجه نكنيد

5- و اينكه ديگه مواظب خودتون باشيد پرسپوليس دشمن زياد داره :w40::w36:

6- در متن پست لطفا از رنگ ابي استفاده نشه

براي ياد آوري

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپوليس

پرسپوليس

:w40:درود يا ... وقتي اينجا نقطه مي زاري يعني oooooo كه اسمشم نميارم حالا نكنه واقعا منظورت اين تيم رده هشتمه :whistle:

آخرین ویرایش:

ali3

عضو جدید
نه بابا خدا نكنه. مظورم اين بود كه به متشكرم يا گير دادن(ببخشيد نكته سنجي)اعضا

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اين تاپيك با همه تاپيك ها فرق مي كنه قبول كه داري مال تيم ما كه به رنگه عشقه هست تازه نمي دوني چقدر حال اين OOOOOOگرفتيم با اين تاپيك :thumbsup2:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلیس جون خوش اومدی .:gol:
امیدوام تو هم یا یه پرسپولیسی تیییییییر باشی ، یا این که تا چند روز دگه به یه پرسپولیسی تییییییییر تبدیل بشی;)

آخرین ویرایش:

شايد حامد

عضو جدید
شعارهاي استاديومي

شعارهاي استاديومي

تيم تيمه شيرانه..........يا علي مدد
مهد دليران ...............يا علي مدد
تيم تيمه سلطانه........يا علي مدد
قرمز ايرانه .............. يا علي مدد

ENCHGAS

عضو جدید
درود به طرفداران پرسپولیس :smile:

چه حقیقتی در نام ها نهفته است ؟ گل سرخ با هر نام دیگری نیز چنین دلپذیر بوییده میشود

ویلیام شکسپیر:gol:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به همه هواداران عزيز خوش اومديد فقط به تازه واردها بگم اين تاپيك چند تا قانون داره كه صفحه اول نوشته شده من نمي خواهم كسي رو مجبور كنم كه رعايت كنه من فقط درخواست مي كنم رعايت كنيد اگه كسي منو دوست داره رعايت كنه اگه هم دوست نداره خوب ديگه هيچي رعايت نكنه مشكلي نيست :child:

شايد حامد

عضو جدید
مدارکم‌ را منتشر مى‌کنم‌ قطبي: نمى‌دانم‌ چرا در ايران‌ ورق‌ برگشت‌

مدارکم‌ را منتشر مى‌کنم‌ قطبي: نمى‌دانم‌ چرا در ايران‌ ورق‌ برگشت‌

افشين‌ قطبى‌ سرمربى‌ تيم‌ فوتبال‌ پرسپوليس‌ تهران‌ به‌ نکات‌ جالبى‌ اشاره‌ مى‌کند. او مى‌گويد: وقتى‌ در کره‌جنوبى‌ بودم‌ خبرنگاران‌ ايرانى‌ با من‌ تماس‌ مى‌گرفتند و نهايت‌ علاقه‌شان‌ اين‌ بود که‌ من‌ به‌ ايران‌ بيايم‌ و در ايران‌ با فوتبال‌ اين‌ کشور همکارى‌ کنم. آنها مدام‌ تماس‌ مى‌گرفتند و مى‌گفتند فوتبال‌ ايران‌ با وجود شما، پيشرفت‌ مى‌کند اما وقتى‌ به‌ ايران‌ آمدم، ناگهان‌ ورق‌ برگشت. اين‌ روزها من‌ ديگر مى‌ترسم‌ نگاهى‌ به‌ مطبوعات‌ ايران‌ کنم‌ زيرا چنان‌ برخورد مى‌کنند که‌ من‌ انگار تا به‌ حال‌ مربيگرى‌ نکرده‌ام. کار را حتى‌ تا جايى‌ رسانده‌اند که‌ مى‌گويند مدرک‌ مربيگرى‌ هم‌ ندارم! راستى‌ من‌ چطور مى‌توانم‌ بدون‌ داشتن‌ مدرک‌ مربيگرى‌ دستيار مربيان‌ بزرگى‌ مثل‌ گاس‌ هيدينک‌ و ديک‌ ادوکات‌ باشم‌ و در سه‌ جام‌جهانى‌ مربيگرى‌ کنم؟ مگر چنين‌ چيزى‌ امکان‌ دارد؟ آنها که‌ فکر مى‌کنند من‌ مدرک‌ مربيگرى‌ ندارم‌ تا دو، سه‌ روز ديگر به‌ سايت‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ مراجعه‌ کنند و در آنجا ببينند که‌ من‌ چه‌ مدارکى‌ دارم‌ و اين‌ مدارک‌ را در کجا اخذ کرده‌ام‌ تا ابهاماتشان‌ از بين‌ برود و از آن‌ به‌ بعد در مورد مسائل، کمى‌ منطقى‌تر و منصفانه‌تر حرف‌ بزنند. اين‌ اصلاً‌ منصفانه‌ نيست‌ که‌ در مورد من، دروغ‌ بگويند و من‌ اين‌ دروغگويى‌ها را نمى‌بخشم!

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا هر چي ميكشيم از اين آدمهاي بي مغز نون به نرخ روز خور ميكشيم.چون قطبي بهشون باج نميده دارن خرابش ميكنند.خودشم تو مصاحبه هاش گفته بود كه من ميدونم حواسم بايد به خبرنگارها باشه[زنده باد خون :love::love::w06:

engineer_ahmadi

عضو جدید
dametooooooooooooooooooooooooon garmine perspolis?kojaiiiiiiiiiiiiiid pas?

7emtiazekhtelafdarim basepahan onvaghtbefekre......hastid?
sojhekhobieamabayad faleshkonid
agepayeye aksokhabarhastid man daram