کلوپ آبیدلان.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس این مسخره بازی ها چیه...
فینال جام حذفی باید تو شیراز برگزار بشه.................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی...............؟:mad:

متاسفانه اینجا لیگ برتر ایرانه..
ولی اشکال نداره شیرازی ها همه آبی هستن.
خوش به حالشون...

bist 20

عضو جدید
قهرمانی عشقمون استقلال رو تبریک میگم....
ولی تا آزادی هست چرا زمین های غیر مسطح شیراز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس این مسخره بازی ها چیه...
فینال جام حذفی باید تو شیراز برگزار بشه.................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی...............؟:mad:

واسه استقلال که قهرمانه فرق نداره فینال کجا باشه...
مثل اینکه قسمت شده ما بریم تو جشن قهرمانی...

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه اینجا لیگ برتر ایرانه..
ولی اشکال نداره شیرازی ها همه آبی هستن.
خوش به حالشون...

با اینکه دوست داشتم جشن قهرمانی تو آرادی باشه و 100 هزار نفر شرکت داشته باشن
ولی شیراز هم خوبه .....

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.بازی هم که مساوی شد.
خارج از اینکه خیلی ها رو نداشتیم ولی نسبت به بازی های قبل یه مقدار ضعیف بودیم.
خدا بزرگه...

K.K.J

عضو جدید
برای دومین بار فرهاد مجیدی محبوب ترین بازیکن دنیا شد،
صبح امروز سایت رسمی تاریخ و آمار فوتبال نتایج نظر سنجی محبوب ترین بازیکن دنیا و قاره ها را اعلام کرد.فرهاد مجیدی بازیکن تیم استقلال تهران که برای مدت ۴ ماه به تیم الغرافه قطر رفته است با مجموع ۲۶۶.۷۸۸ رای به عنوان محبوبترین بازیکن آسیا و جهان معرفی شد. علی کریمی با ۲۴۳،۱۰۶ رای پشت سر فرهاد مجیدی قرار گرفت.
نکته قبله توجه اینکه محبوبترین بازیکن قاره اروپا بترتیب اردا توران از ترکیه با ۴۰.۴۱۵ رای ، کریستیانو رونالدو از پرتقال با ۱۴،۶۲۶ رای و دیمیتر برباتف از بلغارستان با ۱۱،۳۳۰ رای معرفی شده اند.
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

وضعیت سفید

عضو جدید
سلام به همه آبیدلان عزیز.
شنیدین 13 بهمن قرار دربی 75 برگذار بشه؟
دربی 75 .5امین باخت پی در پی لنگی ها....

داش رضا خوبی؟
آواتار جدید مبارک.
راستی داش فرهاد هم که رفت.
ولی خیالی نی.
به امید قهرمانی در جام حذفی...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داش رضا خوبی؟
آواتار جدید مبارک.
راستی داش فرهاد هم که رفت.
ولی خیالی نی.
به امید قهرمانی در جام حذفی...

سلاااام برادر.
کجا بودی؟
ممنون.به امید حق برد از آن مردان آبی خواهد بود.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Jlloyd-Samuel-2-300x225.jpg
به گزارش آبیته دات کام به نقل از سایت باشگاه استقلال، جی‌لوییدساموئل، بازیکن سابق تیم بولتون انگلستان و مدافع اهل “ترینیداد و توباگو”استقلال به دلیل آماده نشدن ITC، روز جمعه با حضور در ورزشگاه آزادی دیداراستقلال مقابل سپاهان را از نزدیک نظاره‌گر بود. وی در مصاحبه‌هاییصحبت‌های زیر را مطرح کرد:
*شما از لیگ انگلیس به لیگ ایران و تیم استقلال آمدید، در این خصوص صحبت کنید؟
استقلال را می‌شناختم و می‌دانستم تیم بزرگی است، نام این تیم را از رویدربی معروف ایران می‌شناختم. می‌دانستم که دربی ایران یکی از بزرگتریندربی‌های دنیاست. این برایم جذاب بود و وقتی با پیشنهاد استقلال مواجه شدمبه خودم گفتم شاید این شانس نصیبت شده که در دربی ایران هم بازی کنی. بااین شناخت بود که به ایران آمدم.*از لیگ ایران چه اطلاعاتی دارید؟
لیگ ایران خیلی پرتماشاگر است و به نظرم استعدادهای زیادی هم در آن حضوردارند. من برای نقش‌آفرینی در این لیگ آماده‌ام، اما باید یک‌سری چیزهایجدید یاد بگیرم تا بتوانم خودم را جا بیندازم. سبک‌ بازی در اینجا متفاوتاست، در فوتبال انگلیس بیشتر بازی فیزیکی جریان دارد، اما اینجا تکنیکبیشتر به چشم می‌آید و به خاطر همین زمان لازم دارم تا با این شرایط خودمرا وفق بدهم و بتوانم برای استقلال به نحو مطلوب بازی کنم.
*چطور شد که به لیگ ایران آمدید؟
آخرین تیمی که من در آن بازی می‌کردم تیم کاردیف بود. وقتی شرکت فرانسوینقل و انتقالات چنین فرصتی را به من پیشنهاد داد، آن را پذیرفتم چون بهدنبال تجربه‌ای متفاوت بودم و دیدم چه انتخابی بهتر از یک قاره جدید، کشورجدید و تیم جدید. حالا هم از اینکه استقلال را انتخاب کرده‌ام، راضی‌ام ونکته مهم‌تر اینکه اصلا احساس غربت نمی‌کنم.
*شما بازی استقلال و سپاهان را از نزدیک دیدید، حالا ارزیابی‌تان از این لیگ چیست؟
با مشاهده یک بازی نمی‌توانم در مورد لیگ قضاوت کنم و باید بازی‌هایبیشتری را ببینم، اما این را باید اضافه کنم که من آمده‌ام تا در خدمت تیمباشم. می‌خواهم چیزهایی را که می‌دانم به تیمم هم انتقال دهم، چون وقتی بهاین تیم آمدم اهداف بزرگی برایم ترسیم شد و به خاطر همین به تیمی آمدم کهدر خدمتش باشم و به موفقیتش کمک کنم.
*بازی استقلال مقابل سپاهان را چطور دیدید؟
یک بازی درگیرانه و پیچیده که به نظرم سنگین و فیزیکی هم بود. از حضورتماشاچیان و سنگینی بازی متوجه شدم که این بازی خیلی حساس است. پنالتی راهم با بدشانسی از دست دادیم و اگر بدشانس نبودیم، قطعا می‌بردیم.
*جو استادیوم را چطور دیدی؟ هوادارانی که البته شما را با وجود حضور در جایگاه ویژه به شدت تشویق کردند؟
برایم خیلی هیجان‌انگیز بود. من تازه ‌وارد بودم اما آنها به من خوشامدمی‌گفتند و برایم دست تکان می‌دادند، انگار که مدت‌هاست من را می‌شناسند.این باعث شد با دید جدیدی به استقلال نگاه کنم، چون آن‌ها بین من وقدیمی‌های تیم فرقی قائل نبودند و این برایم ارزش زیادی دارد.

bist 20

عضو جدید
واقعا بدشانسی بود که گل نشد....
مجتبی هم خوب زد ولی بدشانسی....
انشاا...در بازی های بعد که اندرانیک و میلاد و خسرو وکیانوش و ساموئل نشون میدیم استقلال چیه...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا بدشانسی بود که گل نشد....
مجتبی هم خوب زد ولی بدشانسی....
انشاا...در بازی های بعد که اندرانیک و میلاد و خسرو وکیانوش و ساموئل نشون میدیم استقلال چیه...

ایشاا...
قهرمانی بهت میاد
این اس اس منه دوسش دارم خیلی زیاد
قهرمانی بهش میاد..