کلوپ آبیدلان.

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولین مصاحبه تیموریان پس از بازگشت به استقلال : واقعیت این است که خودم خیلی خوشحالم که دوباره به تیم محبوبم برگشتم .

اولین مصاحبه تیموریان پس از بازگشت به استقلال : واقعیت این است که خودم خیلی خوشحالم که دوباره به تیم محبوبم برگشتم .

واقعیت این است که خودم خیلی خوشحالم که دوباره به تیم محبوبم برگشتم؛ تیمی که 10 سال پیش کارم را از آنجا آغاز کردم و با حضور در تیم جوانان و امید به فوتبال ایران معرفی شدم. امیدوارم امسال بتوانم بازیکن موثری برای استقلال باشم.
هافبک جدید استقلال می‌گوید امیدوار است سال خوبی را در این تیم پشت سر بگذارد.
وی افزود: می‌دانم که در این چند وقت هواداران خیلی اذیت شدند و مدام از من می‌پرسیدند که آیا به استقلال می‌آیی یا نه و حالا با امضای قرارداد با استقلال پاسخ‌شان را دادم. امیدوارم بتوانم در فصل جدید که سال بسیار مهمی برای استقلال چه در لیگ برتر و چه لیگ قهرمانان است، موثر واقع شده و بازی‌های خوبی را برای استقلال انجام دهم. می‌دانم که روزهای دشوار و مهمی در آسیا داریم و باید هواداران را در آسیا هم خوشحال کنیم.
ایسنا
۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۲۱:۵۶

.

http://www.esteghlaltehranfc.com/fa/news/39771

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت این است که خودم خیلی خوشحالم که دوباره به تیم محبوبم برگشتم؛ تیمی که 10 سال پیش کارم را از آنجا آغاز کردم و با حضور در تیم جوانان و امید به فوتبال ایران معرفی شدم. امیدوارم امسال بتوانم بازیکن موثری برای استقلال باشم.
هافبک جدید استقلال می‌گوید امیدوار است سال خوبی را در این تیم پشت سر بگذارد.
وی افزود: می‌دانم که در این چند وقت هواداران خیلی اذیت شدند و مدام از من می‌پرسیدند که آیا به استقلال می‌آیی یا نه و حالا با امضای قرارداد با استقلال پاسخ‌شان را دادم. امیدوارم بتوانم در فصل جدید که سال بسیار مهمی برای استقلال چه در لیگ برتر و چه لیگ قهرمانان است، موثر واقع شده و بازی‌های خوبی را برای استقلال انجام دهم. می‌دانم که روزهای دشوار و مهمی در آسیا داریم و باید هواداران را در آسیا هم خوشحال کنیم.
ایسنا
۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۲۱:۵۶

.

http://www.esteghlaltehranfc.com/fa/news/39771

ا، آندو اومده نکونامم تمدید کرده ؟!!
خوش خبر باشید.:gol:........................................

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان دیدید جای نگرانی نداشت

استقلال اونقدبزرگ و باشخصیت هست که همیشه تو اوج بمونه و هیچوقت محتاج یه بازیکن نباشه

استقلال این فصل کولاک میکنه

اولیشم قهرمانی آسیاست

استقلال دوستت داریم

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفقا یه سوال
من متوجه نشدم که کسی هم جدید اومد این فصل ( غیر از آندو و قاضی ) یا نه؟

• احمد جمشیدیان
  • محمدمهدی نظری
  • فردین عابدینی
  • پژمان نوری
  • محمد قاضی
  • علیرضا نیکبخت
  • آندرانیک تیموریان

اینا قطعین...ک احتمالن دیگه نکونامم اضافه میشه...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]سرانجام نکونام و استقلال به توافق رسیدند [/h]
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران لحظاتی پیش جواد نکونام با حضور در دفتر فتح اله زاده برای همراهی یک فصل دیگر با تیم استقلال به توافق رسید.

گفتنی است در این دیدار علیرضا منصوریان، بهنام ابوالقاسم پور، سید مهدی علوی معاونت فرهنگی، محمد سررشته داری مدیر روابط عمومی نیز حضور داشتند.

این دیدار که از ساعت 22:20 دقیقه در دفتر مدیرعامل باشگاه اسقلال آغاز شده بود لحظاتی پیش پایان یافت تا کاپیتان ارزنده تیم ملی کشورمان یک فصل دیگر پیراهن تیم استقلال را بر تن کند.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سرانجام نکونام و استقلال به توافق رسیدند

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران لحظاتی پیش جواد نکونام با حضور در دفتر فتح اله زاده برای همراهی یک فصل دیگر با تیم استقلال به توافق رسید.

گفتنی است در این دیدار علیرضا منصوریان، بهنام ابوالقاسم پور، سید مهدی علوی معاونت فرهنگی، محمد سررشته داری مدیر روابط عمومی نیز حضور داشتند.

این دیدار که از ساعت 22:20 دقیقه در دفتر مدیرعامل باشگاه اسقلال آغاز شده بود لحظاتی پیش پایان یافت تا کاپیتان ارزنده تیم ملی کشورمان یک فصل دیگر پیراهن تیم استقلال را بر تن کند.

عاقا تبریک...هم واسه آندو و هم واسه رحمتی و هم واسه نکونام......هوورررررررررااااااااااااااااا

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نکونام هم استقلالی ماند لحظاتی پیش جواد نکونام با حضور در دفتر فتح الله زاده برای همراهی یک فصل دیگر با تیم استقلال به توافق رسید. گفتنی است در این دیدار علیرضا منصوریان، بهنام ابوالقاسم پور، سید مهدی علوی معاونت فرهنگی، محمد سررشته داری مدیر روابط عمومی نیز حضور داشتند. این دیدار که از ساعت 22:20 دقیقه در دفتر مدیرعامل باشگاه اسقلال آغاز شده بود لحظاتی پیش پایان یافت تا کاپیتان ارزنده تیم ملی کشورمان یک فصل دیگر پیراهن خوشرنگ تیم دو ستاره استقلال را بر تن کند.
مشخص بود میمونه اما خیلی بازیمون داد! دست حــاج فتـــل هم درد نکنه!کاش هر روز، روز آخر نقل و انتقالات باشه!!

فتح الله زاده: آندو و نکونام نوش جان هواداران

دکتر فتح الله زاده پس از مذاکره با جواد نکونام درباره صحبتهایش با او گفت: جواد یک پیشنهاد اماراتی داشت و می خواست آنرا بررسی کند ولی من به شما می گویم که جواد یک استقلالی تمام عیار است.وی در ادامه افزود: متاسفانه پارسال نتوانستیم پول جواد را آنگونه که قرارگذاشته بودیم پرداخت کنیم اما جواد هم چون بچه توداری است چیزی به ما نمی گفت ولی دلخور بود من هم از او عذرخواهی کردم و شرایط استقلال در سال قبل را به او گفتم و او هم حرف مرا پذیرفت.مدیر عامل استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا نکونام به خاطر درخواست تاج قبول کرده بود که بماند گفت نه اصلا این طور نیست همانطور که گفتم درباره نحوه پول دادن باید صحبت می کردیم که به خاطر کمبود وقت فرصت نمی شد ولی خدا را شکر امشب این فرصت مهیا شد و نکونام در استقلال ماندنی شد.او در پاسخ به سوالی درباره دیدارش با وزیر بیان کرد آقای وزیر به من لطف داشتند و بنده را به افطار دعوت کردند و به بنده گفتند من از تو حمایت می کنم. جا دارد از زحمات دکتر امیدوار رضایی هم به خاطر حضور چندین ساله در هیات مدیره استقلال تشکر کنم . او بدون چشم داشت زحمت می کشید. همچنین در جلسه با وزیر محترم ایشان قول دادند تا از لحاظ مالی کمکهایی به استقلال داده شود. دکتر فتح الله زاده در پایان افزود این چند روز به من بسیار سخت گذشت به ویژه طی دو روز گذشته اما حالا با خوشحالی اعلام می کنم که آندو و نکونام نوش جان هواداران .دکتر فتح الله زاده پس توافق با نکونام عازم مشهد مقدس شدند.دمت گرم حاجی... بمب اتمی ترکوندیرحمتی تمدید کرد؛ صادقی تمدید کرد؛ ساموئل ماندنی شد؛ منتظری تا نیم فصل در استقلال است؛ برهانی، بیگ زاده، عمران زاده و ... تمدید کردند؛ آندو استقلالی شد؛ نکونام هم آبی پوش ماند... حاجی مچکریم!

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تیموریان: تا سر تمرین نروم مصاحبه نمی کنم

آندرانیک تیموریان هافبک تیم‌ملی که عصر امروز با عقد قرادادی به استقلال پیوست، پس از عقد قرادادش با این تیم اظهار داشت: تا زمانی که در تمرینات استقلال حاضر نشوم، ضمن احترامی که برای تمامی اصحاب رسانه قائل هستم، با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نخواهم کرد.

* امیری در مورد وضعیت جاجا گفت: بایستی تا روز شنبه که جواب نهایی تست آماده می شود صبر کنیم.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جاجا تست پزشکی داد

جاجا هافبک اهل برزیل که مدنظر باشگاه استقلال قرار دارد، امروز در آکادمی فدراسیون فوتبال تست پزشکی داد.

قرار است بعد از مشخص شدن نتیجه تست این بازیکن، در صورت مقبول واقع شدن آن، باشگاه استقلال با این بازیکن قرارداد ببندد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هافبک مدنظر استقلال در ترکیه قرارداد بست/ جاجا به کایسری اسپور پیوست

هافبک برزیلی مدنظر باشگاه استقلال به یک تیم ترکیه‌ای پیوست.
در حالی که مسئولان باشگاه استقلال قصد داشتند جاجا بازیکن برزیلی و 27 ساله را به خدمت بگیرند و حتی سایت باشگاه استقلال اعلام کرد این بازیکن چهارشنبه به تهران می آید اما این بازیکن با قراردادی به عضویت تیم فوتبال کایسری اسپور ترکیه در آمد.
سایت ترکیش اسپور در همین رابطه نوشت: این هافبک برزیلی و 27 ساله که سابقه عضویت در الاهلی عربستان، ترابوزان اسپور و یک تیم اوکراینی را داشته با قراردادی به عضویت کایسری اسپور پیوسته است.
مراسم معارفه این بازیکن برزیلی ساعت 13:30 به وقت تهران در باشگاه ترکیه ای انجام خواهد شد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رحمتی: با هیچ باشگاهی مذاکره نکردم

دروازه‌بان استقلال گفت: چون خودم را بازیکن استقلال می‌دانستم با هیچ تیمی مذاکره نکردم.
سید مهدی رحمتی عصر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با استقلال تمدید کرد.
وی در این خصوص گفت‌و‌گویی انجام داد:
* پیش از ثبت قرارداد با مدیرعامل استقلال در نشستی حضور پیدا کرده بودید، در این خصوص توضیح می‌دهید؟
جلسه‌ای در کار نبود. در طی یک ماه اخیر بارها به دلایل مختلف به دیدار آقای فتح‌الله‌زاده رفته بودم که این قرار ملاقات‌ها می‌توانست در مورد قرارداد خودم یا قرارداد بچه‌ها و یا حتی صرف ناهار باشد.
*اما در نهایت قراردادتان را با استقلال نهایی کردید؟
قرارداد من با استقلال از مدت‌ها پیش برای خودم ثبت شده بود، چرا که در طی این مدت اگر پیشنهادی هم به من می‌شد، با قاطعیت به آنها اعلام می‌کردم که چون بازیکن استقلال هستم با هیچ تیمی مذاکره نمی‌کنم.
*در طی مدت اخیر شاهد این بوده‌ایم که کمتر با رسانه‌ها در ارتباط هستید و به نوعی مصاحبه نمی‌کنید، علت این مهم چیست؟
بحث مصاحبه نکردن نیست. من موظف هستم به هر سوالی در مورد فوتبال خودم جواب بدهم، ولی الان یک شرایطی حاکم شده که هرچه من می‌گویم چندین برداشت متفاوت از آن صورت می‌گیرد. البته خودم هم در به وجود آمدن این شرایط سهیم هستم ولی نمی‌دانم چرا هر کاری می‌خواهم انجام دهم عده‌ای هستند که با عینک منفی‌نگری دنبال ایراد گرفتن از آن هستند.
*مسئولان باشگاه استقلال پیش از این گفته بودند که امسال در کار جذب بازیکنان جدید کمک زیادی به باشگاه کرده‌اید؟
وقتی یک کار گروهی باشد، همه موظف به کمک کردن هستند، حتی فراتر از وظیفه‌شان. شما در فوتبال شاهد هستید که گاهی یک مدافع جلو می‌رود و گل می‌زند و یا یک مهاجم عقب می‌کشد و به کار دفاعی تیم کمک می‌کند. کار ما دقیقا همین است. از آنجایی که با بعضی بازیکنان به واسطه حضور در باشگاه‌های قبلی‌ام رابطه نزدیک دارم وقتی مدیرعامل از من می‌خواهد که با آنها صحبت بکنم این درخواست را رد نکرده و سعی می‌کنم که آن را به درستی انجام دهم، امسال هم اگر کاری از عهده‌ام برآمده باشد برای هرچه بهتر بسته شدن تیمم انجام دادم و به نوعی خودم را موظف به کمک به استقلال می‌دانستم.