کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم سعید بیابونا کجاس اونجا؟

همون بیابونای اطراف خودمون.اغاجاری
احمد بیابوناش خیلی قشنگن...وحشتناکن...زمستوناش.وای...الان یه عکسی میذارم که زمستون پارسال گرفتیم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] فتح‌الله‌زاده: خوشحالم جباری جای خوبی رفت/ از اصولم عقب‌نشینی نمی‌کنم
[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 92041508852
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۷

مدیرعامل استقلال ضمن رد تاثیرگذار بودن عدم حضور جباری در استقلال می‌گوید: پیش از این درباره امیرحسین صادقی هم از اصولش عقب‌نشینی نکرده است.

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره‌ی پیوستن مجتبی جباری به سپاهان و این‌که آیا نگران خلاء حضور او در استقلال نیست، گفت: استقلال هیچ وقت روی یک بازیکن بسته نمی‌شود. شاید اصلا ما جباری را می‌گرفتیم و رباط پاره می‌کرد، آن‌وقت باید چه‌کار می‌کردیم؟ ما حتما طوری تیم را می‌بندیم که به یک بازیکن وصل نباشد. خوشحالم که جباری به تیم خوبی رفته است. سپاهان می‌تواند باعث پیشرفت او شود. قرار است در اردوی اوکراین دو بازیکن خارجی حاضر شوند و اگر مناسب بودند به استخدام دربیایند. سال گذشته جباری مدتی مصدوم بود ولی ما نتایج خوبی را گرفتیم و این نشان می‌دهد استقلال هیچ وقت به یک بازیکن متکی نبوده است.

او در ادامه و در پاسخ به این سوال که عده‌ای مقاومت او برابر بازیکن‌سالاری را ستایش کردند ولی عده‌ای این کار او را چندان نپسندیدند، اظهار کرد: من هیچ‌گاه از اصولم عقب نمی‌نشینم. چند سال پیش بود که امیرحسین صادقی صحبت‌ها و رفتاری انجام داد که من به خاطر همین اصول او را از استقلال کنار گذاشتم و صادقی به تراکتورسازی رفت. اما این هفته به خاطر همان اصولم حاضر شدم ماشینم را به او بدهم و خودم با تاکسی به این طرف و آن طرف بروم. من از اصولم تخطی نمی‌کنم. مجتبی شاید سال‌های دیگر به استقلال بازگردد. خودش هم می‌داند که من او را به‌شخصه خیلی دوست دارم.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که ماجرای دعوای او و جباری در سال گذشته دقیقا چه بوده است که او چندین بار مدعی شده از آن اتفاق چشم‌پوشی کرده است، چرا که یک مساله شخصی بوده است، بیان کرد: باور کنید آن مساله را زیادی گنده کرده‌اند. مثلا گفته بودند قندان به سوی هم پرتاب کرده بودیم. ماجرا از این قرار بود که یک بحث مالی داشتیم و سر آن بحث به هم پرخاش کردیم. کمی صدایمان بالا رفت. من از آن ماجرا هم گذشتم؛ چون توهین به شخص من شده بود، نه به باشگاه. من کلا اگر کسی به خودم توهین کند چیزی نمی‌گویم. شاید باورتان نشود تیم‌های دیگری هستند که می‌خواهند من مدیر آنها شوم اما چون عاشق استقلال، رنگ پیراهن و هوادارانش هستم دوست ندارم جز استقلال در جایی مدیر باشم.

او در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود خسرو حیدری راهی سپاهان خواهد شد، به ایسنا گفت: ما به خسرو آن‌چه که در توان داشتیم را پیشنهاد دادیم. خودش هم علاقه‌مند به استقلال است و خودش هم می‌داند ما تمام زورمان و تمام موجودی‌مان را به او پیشنهاد دادیم. با شناختی که از او دارم فکر نمی‌کنم به سپاهان برود.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که با چه بازیکنانی روز دوشنبه راهی اوکراین می‌شود، اظهار کرد: ان‌شاءالله با حضور مجیدی، منتظری، نکونام و احتمالا خسرو حیدری به اوکراین می‌رویم.

مدیرعامل استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد در درون خود باشگاه استقلال هم تضاد و دوگانگی درباره‌ی مساله‌ی جباری وجود داشت، گفت: این نشان‌دهنده تنوع سلیقه‌هاست. همه مثل هم نیستند. این نشان از برقراری دموکراسی در باشگاه ماست و هرکس نظرات خودش را به راحتی ارایه می‌دهد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] جباری: هیچ وقت به "استقلال بزرگ" توهین نکردم/ 2 هفته صبر کردم تا عذرخواهی کنند
[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 92041508837
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹

بازیکن جدید سپاهان می‌گوید توهین‌هایی که باشگاه استقلال با انتشار آن بیانیه متوجه او کرده دلیل جدایی‌اش از استقلال است.

مجتبی جباری پس از پیوستن به باشگاه سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره جدایی‌اش از باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال در واقع با بیانیه‌ای که منتشر کرد، نام من را از فهرست بازیکنان تیمش برای فصل بعد خارج کرد، آن هم با بیانیه‌ای که بیشترین توهین‌ها را متوجه من کرده بود. به هر حال من بازیکنی بودم که 9 سال برای این تیم بازی کردم و حتی در مقاطعی بازوبند کاپیتانی را بسته بودم. اما با توهین هایی که در آن بیانیه شد، آنها قصد داشتند من را مقابل هواداران قرار دهند.

وی درباره مصاحبه اش که باعث انتشار آن بیانیه شد، نیز این چنین توضیح داد: من درباره مدیریت و شرایطی که این مدیریت به وجود آورده بود صحبت کردم وگرنه چه کسی تردیدی در بزرگی استقلال دارد؟ باشگاه استقلال به خاطر هوادارانش پیشینه بسیار بزرگی دارد و همه می دانند که من هیچ وقت به خودم اجازه نمی دهم به این باشگاه بزرگ توهین کنم.

جباری افزود: متاسفانه آنها با انتشار آن بیانیه خواستند ذهن‌ها را منحرف کنند و من را مقابل هواداران قرار دهند. بعد از انتشار آن بیانیه دو هفته‌ صبر کردم تا آنها به خاطر توهین‌هایشان از من عذرخواهی کنند، اما این اتفاق نیفتاد و استقلال بدون این که با من تماسی بگیرد اردویش را در اوکراین آغاز کرد.

وی در پاسخ به این سوال که پس از صحبت‌های شما واکنش‌های متفاوتی صورت گرفت و برخی‌ها مانند منصوریان معتقد بودند باشگاه استقلال به شما اهانت کرده و از آن طرف برخی ها معتقد بودند حرف‌های شما توهین آمیز بوده است؟ گفت: این تجزیه و تحلیل رسانه‌ها است. واقعا بی‌خردانه است که من بازیکن بخواهم با حرف‌هایم پیشینه استقلال را زیر سوال ببرم. من 9 سال در استقلال بودم و خیلی خنده دار است که بخواهم در باشگاهی که من را به این جایگاه و محبوبیت رسانده توهین کنم. مطمئنا بعد از صحبت‌های من شرایطی به وجود آمده که برخی‌ها به تکاپو افتاده اند تا من را کنار بگذارند و فکر می‌کنم مسئولان باشگاه نهایت سوء استفاده را از حرف‌های من بردند و با جملاتی بسیار زشت سعی کردند من را مقابل هواداران قرار دهند.

کاپیتان سابق استقلال، ادامه داد: شاید بعد از آن بیانیه هر بازیکن دیگری که مورد خطاب قرار می‌گرفت خیلی زود از تیم جدا می‌شد، اما من به خاطر هواداران دو هفته‌ منتظر ماندم. اما از آن طرف پالس مثبتی نیامد. اگر می‌ماندم با غرور خدشه دار شده خودم مواجه می‌شدم و این چیزی نبود که بتوانم تحملش کنم.

جباری در پایان درباره ابراز تمایل قلعه‌نویی برای ماندش در استقلال و همچنین انتخاب جدیدش، گفت: فکر می‌کنم برای امروز همین صحبت‌ها کافی باشد. دیگر نمی‌خواهم حرف دیگری بزنم.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نکونام با استقلال قرارداد ۲ ساله دارد/ هر تیمی او را می‌خواهد باید از ما رضایت‌نامه بگیرد

مدیرعامل استقلال اعلام کرد جواد نکونام اجازه جدایی از استقلال را ندارد.

در حالی که امروز عنوان شد جواد نکونام به عنوان بازیکن آزاد می تواند تیم جدید خود را معرفی کند اما علی فتح الله زاده اعلام کرد این بازیکن با استقلال قرارداد دارد و نمی تواند از آبی پوشان جدا شود. مدیرعامل استقلال در این باره به فارس گفت: نکونام بازیکن استقلال است و به هر تیمی که می خواهد برود باید از ما رضایتنامه بگیرد.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صادقی: حالا استقلال دو مالدینی دارد

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:اطمینان دارم با درایت فتح الله زاده و قلعه نوعی جانشین خوبی برای جباری جذب می شود.
امیرحسین صادقی ، درباره اردوی استقلال در اکراین، شرایط تیم، جدایی جباری و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
*از اردوی استقلال در اکراین صحبت کن. شرایط راضی کننده است؟
- ابتدا یک نکته را بیان کنم که من جز این مصاحبه و حرفهای قبلی که روز پنجشنبه با اوج مطرح کردم مصاحبه دیگری با هیچ رسانه ای نداشته ام.تقاضایم از برخی دوستان این است که از قول من مطلبی منتشر نکنند.درباره شرایط استقلال باید بگویم که وضعیت بد نیست و تنها مشکلمان در این اردو تعداد کم نفرات تیم است. ما با 11 بازیکن و دو دروازه بان به اکراین آمدیم و این مساله باعث می شود اردویمان سر و شکل خوبی پیدا نکند.
* با این شرایط چگونه می خواهید بازی دوستانه برگزار کنید؟
- خودم هم نمی دانم. ما آمده ایم تا در اکراین یک بازی دوستانه انجام دهیم اما نمی دانم چطور با تیمی 13 نفره که دو نفرش گلر است می خواهیم بازی کنیم. این بازیخی تاریخی خواهد شد!
* شناختی از دیناموکیف داری؟
- دیناموکیف تیم خوبی است اما واقعا امیدوارم تا روز بازی حداقل دو، سه بازیکن دیگر برسند تا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.
* شخصا با نکونام و مجیدی تماسی نگرفته ای؟
- آخرین بار روز پنجشنبه با آنها صحبت کردم اما متاسفانه اینجا به دلیل فشردگی تمرینات فرصت نکردم تماس مجددی برقرار کنم. ما فقط تمرین کرده ایم البته از طرفی یکی، دو روز طول می کشد با شرایط اینجا هماهنگ شویم.
* شنیدی جباری به سپاهان رفت؟
- بله، دیروز که خبرش رسما منتشر شد شوک بدی به تیم وارد شد. فکر کنم رفتن جباری به سپاهان برای قلعه نوعی از همه سخت تر باشدکه بتواند با این موضوع کنار بیاید. ما خودمان هم در عجبیم که جباری چگونه به سپاهان رفت. به هر حال اطمینان دارم با درایت فتح الله زاده و قلعه نوعی جانشین خوبی برای جباری جذب می شود.
* فکر می کردی جباری از استقلال برود؟
- من قبل از سفر به اکراین با دایی جباری حرف زدم. قرار بود بیاید و با استقلال مذاکره کند اما نمی دانم چه اتفاقی رخ داد. مجتبی بازیکن بزرگی است و امیدوارم هرجا هست موفق باشد.
* انگار در اکراین با نیکبخت هم اتاق شده ای. درست است؟
- بله، برای من افتخار است با نیکبخت هم اتاق باشم. وقتی علیرضا از استقلال رفت لقب مالدینی را به من دادند و الان استقلال دو مالدینی دارد. هم اتاق شدن با علیرضا دنیایی متفاوت است.
* نیکبخت آمادگی گذشته را دارد؟
- باور کنید از قبل با انگیزه تر و با روحیه تر کار می کند. علیرضا آمده تا با استقلال به جام جهانی برود.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال و پرسپولیس مقابل بازیکن سالاری دو قلو های افسانه ای ایستادند...تبعید هشت های اخمالو!
انگار سیمی تامرئی هشت های استقلال و پرسپولیس را به هم متصل می کند! در مسایل فنی و در موارد اخلاقی باید پای درد دل مدیران و مربیان این دو تیم بنشینی تا متوجه شوی که مو لای درز تشابه های این دو قلو های دور از هم اما شبیه به هم نمی رود! البته یکی از این دو همیشه نیمی از فصل را مصدوم بود و به همین دلیل هواداران این تیم حتی برخی مواقع با او تنش پیدا می کردند اما هرچه که بود این دو ،هر دو رفتند و به رقبا پیوستند تا لیگ سال آینده را داغ کنند!

جباری استقلال هم مثل کریمی پرسپولیس کنار گذاشته شد تا با وجود توانایی های فنی فراوانشان باشگاههای مورد نظر آنها را نخواهند!
در مورد دعواهای کریمی با دایی -از زمان تیم ملی که هر دو بازیکن بودند و به چشم هم نگاه می کردند و به هم پاس نمی دادند –و دعواهای کریمی با رویانیان – منجر به مصاحبه ای تکذیب شده با عنوان ام الفساد-همه باخبر هستند ،همینطور در مورد دعواهای جباری با کرار ،فتح الله زاده ، قلعه نوعی ،مظلومی و پورحیدری نیز همه می دانند و نیازی به باز خوانی آن اتفاقات نیست اما پرسش اینست که چرا؟
دوباره نگاه می کنیم آنچه بر این عزیزان می گذرد ریشه در فرهنگ تمامیت خواه ایرانیها دارد و بس!
ماندن و قدرت گرفتن در همه تاریخ و با تورق آن پیداست!از پادشاهان قدرت گرفته تا ....
ماندن و قدرت گرفتن برابر می شود با غرور و از بالا به مجموعه ها نگاه کردن!
در واقع این دو هشت هم همان کردند که اقوامشان انجام می دادند!
دعوا به راه انداختن بر سر کیفیت غذا-جوجه کباب هتل برای هشت قرمز و پیتزا برای هشت آبی-دعوا کردن با بازیکن خودی –کرار برای هشت آبی و کاپیتان تعیین کردن هشت قرمز-همه و همه نشان از اتفاقاتی دارد که مشابه است و نشان از غرور و خروج از قاعده و حیطه وظایف دارد!
اینها به دلیل نبودن آموزش است و ساختار!
هشتهای فوتبال ایران بزرگ هستند و در این شکی نیست اما بزرگتر از مسی و ژاوی و رونالدو که نیستند؟
اینها کجا و چه زمانی تا کنون چنین مداخله هایی در امور بالا دستی باشگاههای خود داشته اند؟
مشکلات مالی طی چند سال اخیر در اسپانیا و ایتالیا و آلمان و انگلیس به دلیل رکود اقتصادی وجود داشت اما شما کجا چنین مسایلی را از بازیکنان بزرگ دنیا دیده اید که علیه مربی یا مدیر یا بازیکن هم تیمی حرفی بزنند؟
این دو هردو سوخت شدند و از بورس سرخابی ها دور ماندند و حالا کمتر دیده می شوند و ضرر می کنن و از آن بدتر تیم ملی ایران هم ضرر می کند!البته که این دو هر دو در روزهای پایانی قدرت بدنب خود به جبر و دیالکتیک تاریخ رسیده اند اما هنوز شاید برای یک سال دیگر هم می توانستند در بورس اولین اخبار و تصاویر باشند اما این دو هر دو بیشتر و بیشتر خواستند و در جایگاه خود قرار نگرفتند تا نتیجه اش سوختن باشد و خروج از بورس!
بله آنها سالهای آخر بازیگری را طی می کنند اما در این فوتبال بی ستاره هنوز هم بارعایت قواعد می توانستند ادامه بدهن و مجبور به تبعیدشدن نبودند اما تلمذی در کار نبود برای آنها و حالا شاید باید برای معدود موارد به این دو باشگاه مردمی هم تبریک بگوییم که این دو هردو مقابل بازیکن سالاری ایستادند و برای نتیجه کوتاه نیامدند!که این خود از عجایب روزگار است!

آخرین ویرایش:

jade meh alod

عضو جدید
میبینم که جباری رفته ومن چقد خوشحالم!:smile:البته رفت ولی بازم زبونش کوتاه نشد!انتظار داشته ازش معذرت خواهی کنن!یعنی از این به بعد باید به جای سنگ پای قزوین بگیم جباری!!!!:Dمیگه بعضیا خواستن من روبه روی هوادارا قرار بدن!!ما همیشه تو رو روبه روی خودمون دیدیم!یادمه که ی بار اخر فصل اورده بودنش 90 خودش گفت که من همیشه قرارداد یک ساله میبستم که به محض اینکه ی تیم خارجی بهم پیشنهاد داد سریع و راحت برم و الکی درگیر نشم!!!!:surprised:بروووووووووووووو اقا بروووووووو دیگه برنگردی.....

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال اونقد بزرگ هست که بازیکنای بزرگ دیگه ای جای جباری رو بگیرن

ایشالا بتونیم قهرمانی آسیا رو بیاریم

این خیلی مهمتره

جباری بار فنی خوبی داشت اما خیلی هم حاشیه درست کرد

مهم موفقیت استقلال و آبیدلای عزیزه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال اونقد بزرگ هست که بازیکنای بزرگ دیگه ای جای جباری رو بگیرن

ایشالا بتونیم قهرمانی آسیا رو بیاریم

این خیلی مهمتره

جباری بار فنی خوبی داشت اما خیلی هم حاشیه درست کرد

مهم موفقیت استقلال و آبیدلای عزیزه

احمد این روزا سخنان حکیمانه ای از خودت تو سایت منتشر میکنی
شدی لقمات سایت
احمد محبوبی را فرمودند ادب از که اموختی؟؟ گفتم هیشکی.بهم وحی شده

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احمد این روزا سخنان حکیمانه ای از خودت تو سایت منتشر میکنی
شدی لقمات سایت
احمد محبوبی را فرمودند ادب از که اموختی؟؟ گفتم هیشکی.بهم وحی شده

خوب دیگه باید باشن آدمایی که حرفای حکیمانه بزنن

منم این وظیفه ی خطیرو به عهده گرفتم

توهم که ید طولایی در اسپم گذاری داری:biggrin::biggrin:
پروژت چی شد؟
چن صفحه شده تا الان؟:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که جباری رفته ومن چقد خوشحالم!:smile:البته رفت ولی بازم زبونش کوتاه نشد!انتظار داشته ازش معذرت خواهی کنن!یعنی از این به بعد باید به جای سنگ پای قزوین بگیم جباری!!!!:Dمیگه بعضیا خواستن من روبه روی هوادارا قرار بدن!!ما همیشه تو رو روبه روی خودمون دیدیم!یادمه که ی بار اخر فصل اورده بودنش 90 خودش گفت که من همیشه قرارداد یک ساله میبستم که به محض اینکه ی تیم خارجی بهم پیشنهاد داد سریع و راحت برم و الکی درگیر نشم!!!!:surprised:بروووووووووووووو اقا بروووووووو دیگه برنگردی.....

البته بازیکن خوب و بزرگیه به لحاظ فنی
اما تو این 9 فصلی که بازیکن استقلال بود فقط 3 بار قهرمان شدیم و خودشم اگه اشتباه نکنم 2 فصل کامل مصدوم شد و فکر کنم 2 تا هم نیم فصل و چندین بار هم چند هفته چند هفته مصدوم بود
بازیکن خوبی بود اما پول خیلی خوبی هم میگرفت و هیچ وقت نشد بخاطر تیم از پولش و خواسته هاش بگذره ، نه اینکه بگذره ، یکم دیر تر بگیره که اینجوری نبود و همیشه فکر پولش بود
امسالم که اعتراض نکرد واسه این بود که تو تیم به چند نفر پول داده بودن یواشکی و به بقیه میگفتن پول نداریم که جباری هم یکی از اونا بود
البته اینم باید بگیم این دفعه آخر گفته بود شرایط استقلال مسخره هست ، البته به نظرم درستم گفته بود ، تیم قهرمان کشور و تیمی که تو جمع هشت تیم برتر آسیاست وضعیت خوبی نداشت و دیر تر از همه تیمها کارشو شروع کرد و اوضاع مالی و مدیریتی مشخصی هم نداشت ، ولی هر حرف درستی رو باید درست زد ، میتونست بگه شرایط استقلال خوب نیست و باید بیشتر به فکر باشن
حالا این فصل از اول خیالمون راحته جباری نیست و تو همین چند وقت باید براش فکر کنن و دیگه یهویی مصدوم نمیشه و دست تیم تو پوست گردو نمیمونه