کلوپ آبیدلان.

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
مريم اميرجلالي (بازيگر) در شبکه سوم :
+ من استقلالي ام و هميشه استقلالي بودم.

زندگي آبيه، آسمان آبيه، خليج فارس آبيه، وقتي باخدا ميخواي حرف بزني به آسمون آبي نگاه ميکني.

- مجري لنگي: خون شما چه رنگيه؟ هندونه چه رنگيه؟

+خانم اميرجلالي: چه ربطي داره! شما وقتي ميخواي باخدا حرف بزني به هندونه نگاه ميکني؟!

- مجري :
:hate::hate::hate:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
مريم اميرجلالي (بازيگر) در شبکه سوم :
+ من استقلالي ام و هميشه استقلالي بودم.

زندگي آبيه، آسمان آبيه، خليج فارس آبيه، وقتي باخدا ميخواي حرف بزني به آسمون آبي نگاه ميکني.

- مجري لنگي: خون شما چه رنگيه؟ هندونه چه رنگيه؟

+خانم اميرجلالي: چه ربطي داره! شما وقتي ميخواي باخدا حرف بزني به هندونه نگاه ميکني؟!

- مجري :
:hate::hate::hate:

مرســـــــــــــی. :w15:یعنی من عاشق این خانوم امیر جلالیم..........

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
امير قلعه نوعي ظهر روز يکشنبه همراه با رامين ميهمان پرست نهار را صرف کردند.

به گزارش اوج نيوز، سخنگوي وزارت امور خارجه در هتل محل اقامت آبي ها حضور دارد.

*حدود 100 هوادار استقلال که از تهران به اهواز آمده اند،بليط برگشت ندارند و همين مساله باعث نگراني آنها شده است.

*به پيشنهاد مدير روابط غمومي باشگاه استقلال،يک تابلو به زبان انگليسي و فارسي در هتل نصب شده است که روي آن از ميهمانان ديگر هتل به دليل ازدحام بيش از اندازه عذرخواهي شده است.

*بر اساس اخبار تا حدود ساعت 15،در ورزشگاه تختي اهواز حدود 3 هزار استقلالي حضور دارند.

*بازيکنان استقلال پيگير اتفاقات مسابقه فينال جام حذفي هستند.

*استقلال ساعت 23:30 يکشنبه شب به تهران مراجعت مي کند.

*از ساعت 12 روز يکشنبه،40 نفر از نيروي انتظامي به هتل محل اقامت استقلال رفتند تا وظيفه نظم محل را به عهده گيرند.

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
* جايگاه هواداران استقلال در ورزشگاه مناسب نيست و هيچ حفاظي ندارد.

* عجميان روابط عمومي هيئت فوتبال خوزستان همکاري بسيار خوبي با خبرنگاران اعزامي از تهران داشت و تلاش کرد برخورد نامناسب برخي ماموران را با ميهمان‌نوازي جبران کند.

* هواداران دو تيم استقلال و فولاد براي يکديگر کري مي‌خوانند و نتايج گذشته خود را به رخ يکديگر مي‌کشند.

* هواداران قرمزپوش فولاد و هواداران آبي‌پوش استقلال به نوعي تداعي‌کننده کري‌هاي استقلال و پرسپوليس هستند.

* اسکوربرد ورزشگاه مسابقه پيامکي را براي تماشاگران در نظر گرفته است.

* از اسکوربرد ورزشگاه همچنين بازي‌هاي گذشته دو تيم استقلال و فولاد پخش مي‌شود و پس از هر گل فولاد تماشاگران اهوازي و حامي فولاد به وجد مي‌آيند و با گل‌هاي استقلال تماشاگران استقلال شادي مي‌کنند.

* اتوبوس استقلال ساعت 16 از هتل پارس با اسکورت راهي ورزشگاه تختي شده است.

* هواداران فولاد سعي مي‌کنند با بلندگو و ميکروفن صداي تماشاگرانشان را افزايش دهند.

ديدار دو تيم از هفته سي و سوم ليگ برتر ساعت 18 آغاز مي‌شود.

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميرم كلاس و نميتونم بازي نگاه كنم:( شايد اواخر بازيو بتونم ببينم

ايشالا استقلال بهترين بازيشو ميكنه و قهرمانيم...

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام به همه ی ابیدلای گل بعد از مدت ها تاخیر باز من اومدم امیدوارم بازگشتم با برد استقلال باشه!!!!!!:smile:
فعلا که جلوییم.....
سلام اسمتونو نمیدونم...
انشا... که میبریییییم