کارشناسی ارشد مهندسی ساخت و ساز بیمارستان

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کتاب بیمارستان ایمن که نیست؟باید بخرمیش.....تو وبلاگ قسمت معماریش رو فقط قرار داده و تاسیسات مکانیکی و برقی این کتابها رو نداره

اگه کسی تونسته این منابع رو دانلود کنه میشه تو 1 پست همه رو زحمت بکشه آپ کنه......خدا بهتون عوض بده

بیمارستان ایمن رو من هم پیدا نکردم .

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان .. من یه سوالی واسم پیش اومده .. الان من دارم مقررات ملی 3 رو می خونم .. بخش هایی که مربوط به بیمارستان نیست رو که لازم نیست بخونم . درسته ؟
مثلا خروجی های کاربری های آموزشی و مسکونی خوندنشون برای این آزمون لازمه ؟!
من الان از این جزوه ای که شروع کردم به خوندن فقط یه فصل باقی مونده .. اون هم همون فصل اماکن درمانیه :)

zarife

عضو جدید
سلام دوستان. عید همگی مبارک. منم تو ین کنکور شرکت میکنم:) البته هنوز هیچی نخودم بچه ها کتاب 10 جلدی رو از کجا خریدین؟ میشه آدرس دقیقشو بدین لطفا. من تو شهرستانم. به یکی از دوستام میگم بخره. ممنون دوستان:)

histolili

عضو جدید
اره برگزار شد اما چرا هیچکس هیچی نمیگه که امتحان چجوری بود؟ سخت بود؟ اسون؟ تعداد شرکت کننده؟؟

anwer

عضو
امتحانش مثل پارسال بود آسون بود لازم نبود این همه منبع مطالعه بکنی

histolili

عضو جدید
امتحانش مثل پارسال بود آسون بود لازم نبود این همه منبع مطالعه بکنی

واقعا اسون بود؟؟ زبانش چجوری بود؟ از کتاب لزگی بود؟ چون من تو چند تا سایت خوندم که از کنکور 93 دیگه کتاب لزگی جز منابع ارشد پزشکی نیست

amir.sarsangi

عضو جدید
مث اینکه من باید شروع کنم
من میانگین درصدام 21.6 شد
شما هم بگید. آره خود شما!

راستی. ممنون از آقا پویان فدوی که اطلاعاتشونو در اختیار ما قرار دادن ;)

bx5a

عضو جدید
سلام
دفترچه کنکور کی میاد برا سال 94؟؟؟
پارسال چه تاریخی اومد؟

anwer

عضو
واقعا اسون بود؟؟ زبانش چجوری بود؟ از کتاب لزگی بود؟ چون من تو چند تا سایت خوندم که از کنکور 93 دیگه کتاب لزگی جز منابع ارشد پزشکی نیست
راستش با وجودی که سوالات آسون بود اما نباید با تصور کنکور وزارت علوم به مطالعه و برنامه ریزی این رشته پرداخت زبان برای قبولی این رشته خیلی اهمیت داره شاید پر اهمیت ترین درسه چون به علت نا آشنا بودن و غیر قابل در دسترس منابع و نحوه طراحی سوالات همه در یک موقعیت برابر قرار دارند و درصد زبان انگلیسی خیلی تعیین کننده برای قبولی در این رشته

bx5a

عضو جدید
ممنون از جوابتون
من تا اسفند که دفترچه ها میاد میشم دانشجوی سال اخر.تو تاپیکم خوندم نوشته بود موقع ثبت نام باید مدرکتو براشون اسکن کنی
ما باید چی کار کنیم؟؟

safora arad

عضو جدید
سلام دوستان. عید همگی مبارک. منم تو ین کنکور شرکت میکنم:) البته هنوز هیچی نخودم بچه ها کتاب 10 جلدی رو از کجا خریدین؟ میشه آدرس دقیقشو بدین لطفا. من تو شهرستانم. به یکی از دوستام میگم بخره. ممنون دوستان:)
سلاااااااااااااام-امتحان چطور بود؟

shaaparak

عضو جدید
دوستان امسال متاسفانه ظرفیت رشته مهندسی بیمارستان به 5 نفر تنزل پیدا کرده است .

بالا