چگونگي كم كردن صداي موتور اتو مبيل

sokoutnia

عضو جدید
با سلام

يه پروژه دارم با عنوان " چگونگي كم كردن صداي موتور اتومبيل " از دوستان اگه كسي ميتونه كمك و همكاري كنه با من تماس بگيره.
متشكرم
اينم ميل منه:
sokoutnia@gmail.com

sensor

عضو جدید
با سلام

يه پروژه دارم با عنوان " چگونگي كم كردن صداي موتور اتومبيل " از دوستان اگه كسي ميتونه كمك و همكاري كنه با من تماس بگيره.
متشكرم
اينم ميل منه:
sokoutnia@gmail.com
سلام رفیق موضوع دقیق مطالبی رو که می خوای بنویس یا به آدرس پست الکترونیکیم بفرس اگه تونستم کمکت می کنم.
mehdi.seydi@gmail.com
mehdi.seydi@yahoo.com
;)

iman khodabakhsh

عضو جدید
سلام دوست من

سلام دوست من

سلام دوست من به منظور از کاهش صدای خودروی خود شما میتونید از اقداماتی مانند تنظیم سوپاپها ،چک کردن ویا تعویض منبع کاتالیست و همچنین چک کردن و آب بندی منیفولد دود و همچنین نوع ***** هوای خود استفاده کنی.
همچنین اگر بازم سوالاتی بیشتری داشتی میتونی یه سر به وبلاگم بزنی خوشحال میشم بتونم کمکی کنکم.
www.tazehayekhodro.blogfa.com

porseshgar

عضو جدید
من خودروی سمند ال ایکس -مدل 87 - دارم. مکانیکی بهم گفت: صدای نامتعارف دارد و خودش حدس می زد که یا از خرابی هرزه گرد دینام است یا کولر.اما یک برقکار، هرزه گرد دینام را (دو بولبرینگ) عوض کرد و کولر را هم چک کرد. در عین حال هنوز صدای نامتعارف وجود دارد. خودش می گوید : احتمالا از واتر پمپ باشد. ممنون میشوم اگر تجربه یا راهنمایی یا رفع عیبی را سراغ دارید درج فرمایید. ممنون
ضمنا جالب است که بدانید که یکسال پیش ،ایرانخودرو با ادعای این که خراب شده هرزه گرد و تسمه دینام را برایم عوض کرد. تسمه تایم هم در کیلومتر 80000 عوض کردم و در حال حاضر ماشین 120000 کار کرده است.

آخرین ویرایش:

porseshgar

عضو جدید
موضوع حل شد. صدا مربوط به بلبرینگ پمپ هیدرولیک فرمان بود که بردم و آن را بهمراه کاسه نمد مربوطه عوض کردم.

بالا