چگونه ظاهر نتایج جست‌وجوی تصاویر گوگل را به حالت قبل بازگردانیم؟

baharpelast98

عضو جدید
[h=2][/h]یک توسعه‌دهنده، افزونه‌ای به نام «Google Images Restored» ساخته است که با استفاده از آن می‌توانید ظاهر قدیمی جست‌وجوی تصاویر گوگل را بازگردانید.
احتمالا تاکنون طراحی جدیدی که گوگل برای نتایج جست‌وجوی تصاویر خود در نظر گرفته است را دیده‌اید. بسیاری از کاربران از ظاهر جدید جست‌وجوی تصاویر گوگل ناراضی هستند؛ با این حال، هنوز هم راهی برای بازگشت به طراحی قدیمی وجود دارد و انجام این کار نیز بسیار ساده است.
یک توسعه‌دهنده که با نام مستعار fanfare فعالیت می‌کند، افزونه‌ی جالبی برای گوگل کروم و فایرفاکس با نام «Google Images Restored» توسعه داده که با استفاده از آن می‌توان طراحی جدید گوگل را به حالت قبل بازگرداند. تنها کاری که باید انجام داد، این است که افزونه را دانلود و نصب کنید.
از اوت سال ۲۰۱۹، گوگل از طرحی جدید برای جستجوی تصاویر رونمایی کرد که اگر یک تصویر را انتخاب کنید، در بخش سمت راست روی صفحه‌ نمایش داده خواهد شد و می‌توانید با اسکرول کردن، ادامه‌ی نتایج را مشاهده کنید. این کار موجب سهولت در مقایسه‌ی تصویر انتخابی با تصاویر دیگر می‌شود. گوگل ادعا می‌کند، این تغییر در زمان خریدهای اینترنتی بسیار مفید خواهد بود.
افزونه Google Images Restored

این افزونه صرف‌نظر از بازگشت تصاویر گوگل به طراحی قدیمی، دکمه‌ی «مشاهده‌ی تصویر» را به تصویر انتخاب‌شده اضافه می‌کند و «جست‌وجوهای مرتبط» را از نتایج جست‌وجوی تصویر حذف می‌کند. توسعه‌دهنده‌ی این افزونه می‌گوید:
در این افزونه تلاش شده است تا تصاویر مانند قبل از تغییر ۶ اوت بنظر برسد و حالت نمایش قدیمی دوباره طراحی شود.نظر شما چیست؟
 
بالا