چه کسی رو دوست دارید ببینید؟؟؟

mina.shik

عضو جدید
ای کاش زندگی مثل فوتبال بود ، که خوشی را پاس ، جدایی را شوت ، بی وفایی را فول ، غم را آفساید و محبت را گل می کردیم .

mosleh.bargh

عضو جدید
رشتیه داشته میمرده به پسرش میگه بعد از مرگ من به همه بگو بابام ایدز داشت ؛ پسرش میگه واسه چی ، میگه هم مریضیه با کلاسیه هم کسی سراغ ..... نمیاد

mosleh.bargh

عضو جدید
متلک جدید :خوشه تو بخورم
متلک روز: . . . خوشگله خوشه چندی ؟
فــــحش روز: . . . مرتیکه ی بی خوشه
یک سوال به سوال های اول قبر اضافه شد : در کدام خوشه عدالت قرار داشتی !؟
جمله جدید برای سر سفره عقد : عروس رفته خوشه بچینه

mosleh.bargh

عضو جدید
ترکه به دوست دخترش:
از عشق تو به کوچه و پس کوچه ها زدم
عشق و اس ام اس و ولش کن، من الان گم شدم

mosleh.bargh

عضو جدید
نسخه جدید آموزش رد شدن از خیابان به کودکان: اول به سمت چپ که محل عبور ماشینهاست نگاه میکنیم بعد به سمت راست که محل عبور موتورهاست نگاه میکنم بعد به سمت بالا نگاه میکنیم که محل سقوط هواپیماست سپس با روحی سرشار و قلبی مطمئن پا به خیابان می گذاریم

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
نو پرابلم.........ما وايميستيم تا جا بيفته..........آخه شوما رشته غير مهندسي.........بايد خوب باشه نه ترموديناميك داري نه معادلات داري نه استاتيك و مقاومت مصالح داري......بايدم معدلت از من بهتر بشه;)
eمن بلد نيستم باشه.............فك كنم چون تو ليست دوستات نيستم نميشه.......بس يه در خواست ازدواج ببخشيد درخواست دوستي بهت ميدم.....تا بتونم برات پيام بفرستم:D

زهي خيال باطل!!!
من معدلم وضعش خرابتر از اين حرفاست!!!دروغ گفتم!!!:biggrin::biggrin:
اتفاقا من هم ترموديناميك پاس كردم هم معادلات هم كلي واحد رياضي و فيزيك!!!
به جاي مصالح اگه بهت چن واحد شيمي فيزيك بدن بياپاس كن اونوقت ديگه نمي توني معدل 15.66 بياري!!! چون از يه كلاس 40 نفري فقط 6 نفر پاس ميشن!!!:biggrin::biggrin:
ولي من چون خيلي زرنگم هميشه پاس ميشم ولي ناپلئوني!!!:D
از معدلت معلومه كه تو يه دانشگاه درپيت درس مي خوني شايدم خيلي خرخوني :biggrin:حالت سوم نداره شك نكن!!!:w15::w15:
حالا فكر كنم بتوني پروفايلمو ببيني!!;)

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه گربهه بود عینه خروس سر صبح میو میو میکرد ما رو از خواب میپروند :Dمنم نامردی ناکردم با دمپایی زدم تو ملاجش، بیچاره یه دادی کردو از اون موقع تا حالا پیداش نی

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه گربهه بود عینه خروس سر صبح میو میو میکرد ما رو از خواب میپروند :Dمنم نامردی ناکردم با دمپایی زدم تو ملاجش، بیچاره یه دادی کردو از اون موقع تا حالا پیداش نی
خب این یعنی چیییی؟؟؟:surprised:
جواب ما چی شد ؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا فیلسوف !!!!
اینجا اکثرا مهندسن با فلسفه کاری ندارن ! میشه خودتون بگید؟؟؟؟:D

معمارا که همه تو کاره هنرو از این چیزان تو دیگه چرا...
گربه اینجا نماد ان عشق ابدیمه که خاطرش هرگز از ذهنم پاک نخواهدشد:heart:، میو میو گربه استعاره از اون زنگ زدنایه بی وقتش در اوله صبحه، اون خروسم میشه دوس دختره قبلیم که اونم مثه این یکی از خواب بیدارم میکرد، و اون لنگه دمپایی هم ایهام داره ولی منظور من اون زخمه زبونایی بود که این اواخر بهش زدمو از خودم رنجوندمش (آخییییی نازی:cry:) داده گربه هم که مستقیما اشاره داره به اون اشک وفغانی که در فراغه من سر میده، البته دشنامهایی که در جوابه زخم زبونام بهم داده به قرینه معنوی در جمله حذف شده

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمارا که همه تو کاره هنرو از این چیزان تو دیگه چرا...
گربه اینجا نماد ان عشق ابدیمه که خاطرش هرگز از ذهنم پاک نخواهدشد:heart:، میو میو گربه استعاره از اون زنگ زدنایه بی وقتش در اوله صبحه، اون خروسم میشه دوس دختره قبلیم که اونم مثه این یکی از خواب بیدارم میکرد، و اون لنگه دمپایی هم ایهام داره ولی منظور من اون زخمه زبونایی بود که این اواخر بهش زدمو از خودم رنجوندمش (آخییییی نازی:cry:) داده گربه هم که مستقیما اشاره داره به اون اشک وفغانی که در فراغه من سر میده، البته دشنامهایی که در جوابه زخم زبونام بهم داده به قرینه معنوی در جمله حذف شده
آخیییی!
معمارا هنرمنداند ولی دیگه شاعر و فیلسوف که نیستند !!!
من موندم کدوم دختری به شماها دل میبنده که اینطوری بعدش به خروس و گربه و ...تشبیهشون کنید!!!!

• Like
واکنش ها: IMDB

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخیییی!
معمارا هنرمنداند ولی دیگه شاعر و فیلسوف که نیستند !!!
من موندم کدوم دختری به شماها دل میبنده که اینطوری بعدش به خروس و گربه و ...تشبیهشون کنید!!!!

خانوم شما باید از یه دیده هنری به موضوع نیگا کنین
گربه هم خونگیش هست هم گربه کوچه و بازار
گربه خونگی لوس و کمی هم ملوس و یکمی هم خوشجله، اون گربه هایه زشتو پشمالو چاق واسه کوچه پس کوچه هاست ، من منظورم اولی بود، یه گربه سفیدو پرمو:D
اون خروسم که دیگه خداییش خروس بود، اون باس پسر میشد

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم شما باید از یه دیده هنری به موضوع نیگا کنین
گربه هم خونگیش هست هم گربه کوچه و بازار
گربه خونگی لوس و کمی هم ملوس و یکمی هم خوشجله، اون گربه هایه زشتو پشمالو چاق واسه کوچه پس کوچه هاست ، من منظورم اولی بود، یه گربه سفیدو پرمو:D
اون خروسم که دیگه خداییش خروس بود، اون باس پسر میشد
از دست شما!
خدا رحم کنه !!!:surprised:
تشبیهاتتون رو یه کم با ملاطفت بیشتری بیان کنید!!!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهي خيال باطل!!!
من معدلم وضعش خرابتر از اين حرفاست!!!دروغ گفتم!!!:biggrin::biggrin:
اتفاقا من هم ترموديناميك پاس كردم هم معادلات هم كلي واحد رياضي و فيزيك!!!
به جاي مصالح اگه بهت چن واحد شيمي فيزيك بدن بياپاس كن اونوقت ديگه نمي توني معدل 15.66 بياري!!! چون از يه كلاس 40 نفري فقط 6 نفر پاس ميشن!!!:biggrin::biggrin:
ولي من چون خيلي زرنگم هميشه پاس ميشم ولي ناپلئوني!!!:D
از معدلت معلومه كه تو يه دانشگاه درپيت درس مي خوني شايدم خيلي خرخوني :biggrin:حالت سوم نداره شك نكن!!!:w15::w15:
حالا فكر كنم بتوني پروفايلمو ببيني!!;)
دروغ نگو ميشي پي نوكيوها.....بعدش ديگه كسي نمياد خواستگاريت.......همينطوري كه ترشيدي واي به اون روز كه دماغتم دراز بشه.........برو بابا دوتا بهت سوال استاتيك بدن از كره زمين شوت ميشي............نه خير دانشگاهمون تو رشته خودمون رتبه 3 كشوري داره...........دلت بسوزه.........بعدشم اون رياضي و فيزيك رو به رخ ما نكش ......چون مكانيك بعنوان مادر پدر فيزيك شناخته شده........خرخونم نيستم مثل تو.......بعدشم بازم بپا نيرشي......ترشي ترشي ترشي....:D:biggrin::gol:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
من کشته مرده این تاپیکای جالبتم.:gol:
میخوام چن نفرو ببینم. ولی نمیشه بگم.
البته میخوام شما رو هم ببینم که با این تاپیک ها ملت رو انداختی به جون هم:D

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کشته مرده این تاپیکای جالبتم.:gol:
میخوام چن نفرو ببینم. ولی نمیشه بگم.
البته میخوام شما رو هم ببینم که با این تاپیک ها ملت رو انداختی به جون هم:D